Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ja jestem ale już nie długo bo mój luby w droze :) jedzie do mnie :D ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 🌻 I biorę się jak zwykle do nikomu niepotrzebnej roboty...:( Do maja jeszcze tylko 48 dni ! :D I to jedyne pocieszenie. Mam nadzieję, że będziecie miały udany weekend.!!! A póki co miłego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViCHY
kocham maj :):) pieknie mi sie kojarzy :) moj robaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja tylko na chwilę, bo lecę, ale wrócę :) Trzymajcie się, wczoraj nam nie wyszła za bardzo konfe, ale będzie lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Wczoraj ja sobie pobalowałam :D Siedziałam prawie do 2 w nocy. Wiecie...ja uwielbiam takie nocne życie....tylko nie zawsze mogę sobie na to pozwolić - proza życia dnia następnego :-( Moi chłopcy dali się dzisiaj mamusi wyspać :D nawet śniadanie starszy sam zrobił dla nich obu. Co prawda w kuchni - pobojowisko :O Ale cóż......zawsze jest coś za coś. A teraz...podobnie jak Fizz zabieram się do nikomu niepotrzebnej roboty....a raczej do roboty, po której po południu i tak śladu nie będzie :-( Sprzątanie - rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ IDZIE W I O S N A !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyszłam po zakupy i poczułam jej zapach.🌻❤️ Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam!:):):) Ja też biorę się za robotę,mam nawet chęci.;)Dzieciaczki na dworzu więc w domu jest spokój. Mam nadzieję,że wy też czujecie się dziś świetnie.👄Ja narazie spadam ale będe dopadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam....🌻🌻🌻 Znowu wczoraj usnelam a tak sie nastawilam na pogaduszki,ogladalam kabaret i nawet nie wiem kiedy mi sie oczy zamknely.Syn oczywiscie tylko na to czekal wiec mnie nie obudzil.Jestem juz po pracy ale jade teraz na wieksze zakupy,zajrze pozniej...narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,obiadek dochodzi-barszcz czerwony.Produkty do sałatki brokułowej już ugotowane tylko pokroić.Jeszcze tylko pomyć podlogi-na kolanach i mam wolne.;) Malibu czy twój M też ma problem by się do ciebie dodzwonić?Mój od rana próbuje i nic z tego.Jest zły na cały świat. IDZIE W I O S N A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki , u mnie też proza życia - pranie, sprzątanie, gotowanie. Byłam u rodziców na tradycyjnej, sobotniej kawce i muszę Wam powiedzieć, że u nas też pachnie wiosną. NARESZCIE!!! 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 Foleta MM jeszcze nie dzwonił - ale On w soboty też pracuje, więc trudno mi powiedzieć czy już próbował i nie może się połączyć czy jeszcze nie dzwonił. Lecę układać jedno pranie do szaf a drugie rozwiesić - i tak w kółko Macieju... Buziaczki!!! 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój młody z meczu wrócił. Pochwalę się...a co tam... Drugie miejsce zajęli, medal do domu przyniósł. Teraz na męża czekam, niedługo wraca. I z netu pewnie wypadnę....bo jak jest to chce aby jemu uwagę poświęcać. Jak dzieciak :D Foleta---mąż się dodzwonił do Ciebie? I gdzie Ty w ogóle tą wiosnę wypatrzyłaś? U mnie biało....buuuuu!!!!!(z przejściowym błockiem....) Malibu---o praniu to nawet nie chce mi się gadać :-( Znów cała pralka....Tak to jest z moimi chłopakami. Jeszcze zmywanko i.....kołowrót od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał ja jej nie widziałam ja ją czułam moim wielgachnym noskiem:) Ten brudny śnieg powoli znika,słonko przygrzewai zimę wygania.🌻 Malibu,mój M dodzwonił się w końcu.:) Sałatka zrobiona,dom posprzątany a więc mam luzik. Idę oddac się błogiemu lenistwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie jest piekne, tylko trzeba umiec z niego korzystac, wyciagac z niego co najlepsze. Lubie czasami poszalec, i nie myslec ze tak szybko nam ucieka.Czuje sie zawsze mlodo chociaz mam juz niedlugo 41lat. Naleze do ludzi otwartch i spontanicznych, ktorzy w kazdym dniu potrafia znalezc radosc zycia.Sex rowniez nalezy do rzeczy pieknych, czasami trzeba go sprobowacz innym partnerem zeby odkryc to co w nas czasami drzemie. A co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki!! Słuchajcie spałam dziś do piwerwszej!!!!!! Jestem wreszcie wyspana :) Maż zrobił śniadanko (jak ja lubie te jego sniadanka) zjedlismy przed drugą. Mielismy jechac zaraz po dzieci ale postanowilismy się soba nacieszyc ;) Potem pojechalismy na zakupy. Kupił mi buty :)(chyba w nagrodę za to \"nacieszanie\") Sportowe do łażenia po górach. Moniał gratulacje!! Widze że jesteś dumna z synusia ;) I słusznie !! Ciekawe kiedy moje dziecko dostanie jakis medal?? Mlibu dzieki że mi przypomniałas dwonie do MM zeby wyjał pranie. Na szczęscie mam pralko - suszarke i nie trzeba tego cholerstwa rozwieszać. Cindy ja nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja odkrywam siebie i swojego \"starego\" partnera na nowo :) Zmiany nie sa mi potrzebne - wręcz jestem przeciwko!! Bedzie dzis konf????? Prosze dać znac jak sie zorganizujecie ja jastem dzis do dyspozycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!! 🌼 Gdzie się pozaszywałyście? Nikogo nie ma na tleniku???? Wpadniecie jeszcze dzisiaj? Moniał gratulacje dla synusia!!! I oczywiście dla jego mamy! Agosia zazdroszczę Ci - ale bardziej \"nacieszania\" :):):):):):):) niż butów hihihihi. Coś mi muli necik!:(:(:(:(:( Muszę Wam się pochwalić , że dzisiaj pierwszy raz rozmawiałam z MM przez Skypa i widzielismy się przez kamerki!!! Witaj cindy!!! Tak prawie zgadzam się z Tobą - z wyjątkiem ostatniego zdania :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za gratulacja dla synka. No...dumna z niego jestem, to fakt. Ten mój pierworodny to takie moje oczko w głowie, chociaż oczywiście młodszego również kocham nad życie. Witaj Cindy w naszych progach 🌻 Podobnie jak Agosia i Malibu pozwolę nie zgodzić się z ostatnim zdaniem :-) Mnie też żadne zmiany ani próby nie są do niczego potrzebne. Z całą resztą o jakiej piszesz - masz rację. A życie jest piękne....I do maja już tylko 48 dni...jak policzyła Fizz :D Malibu---ja też mam skypa (nie mam natomiast kamerki :-( ) i często rozmawiam sobie z bratem. To fajny wynalazek!!! Pracoholik padł :-) i zasnął. Ot i mam wieczór jak co dzień. Ale i ja, po ostatnich nocnych szaleństwach pewnie wcześniej do łóżeczka się udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisałam ale mi wcieło.Dobranoc dziewczyny. Mam nadzieję,że pogadacie sobie na konfie. Jutro napiszę to co mi dziś zjadło.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foletka :) Coś dzis \"migalas\" na tlenie. Konf się zupełnie nie udała. Byłam tylko ja i Malibu. Czekałysmy na was bezskutecznie. Dobranoc dziewczyny.....do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻🌻🌻 Przepraszam ze zawalilam i nici z konf ale mialam wczoraj niezapowiedzianych gosci.Przyszli znajomi i siedzielismy dosyc dlugo a pozniej zanim sprzatnelam i pozmywalam to spanie mnie wzielo.Mysle ze w koncu nam sie kiedys uda...pewnie jeszcze smacznie spicie a ja kawke juz popijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abka cześc :) Wypijemy razem kawkę?? Własnie usiadłam do kompa ze swoją poranną porcją kofeinki. Jestem po drugiej nocce. Troche spałam ale nie za wiele. Dziś idę z dziecmi (ze swoim młodszym i z kuzynki córeczką) do teatru. Strasznie mi sie nie chce, ale mama zarezerwowała bilety i złozyła mi przy kuzynce propozycje żebym zabarała dzieci .....Co miałam robić? Moja mama złynie z takich strzałów! Zaprasza do mnie gosci, czasem zapominając mnie poinformowac, umawia mnie do kogoś i \"przypomina\" mi 10 minut przed czasem. Po teatrsze idziemy do tesciów na obiad, na szczescie nie muszę stac przy garach. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Anka oczywiscie Anka nikt inny :) Widac jednak się nie wyspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszłam sobie do teatru.....Niech to cholera weźmie. kolezanka zawaliła układając grafik i nie ma kto przyjśc mnie zmienic. Bedę tu siedziała do 10 albo dłuzej az ktoś się zlituje i przyjdzie. Strasznie mi zalezało żeby wracas do domu bo pokłuciłam się z męzusiem wczoraj przez gg. Chicłam sie pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie dziś 12!! Moje kochanie ma imieniny......Nawet nie mam prezętu. Niech to wsztsko cholera weźmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×