Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Rzeczywiście - poleciałam na Onet - Hanka Bielicka zmarła. Aż się wierzyć nie chce - do końca była pełna życia. Moniał a wiesz cos wiecej o tych konferencjach? Jak to się robi, z czym to się je? I czy tam sie pisze czy rozmawia? Fizziaczku zapisujemy się na nocne sobotnie pogaduchy na naszym topiku! Zaopatrzymy się w drineczki i będziemy razem popijać i \"gadać\". A moze Moniał nam powie cos więcej i strzelimy sobie konferencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usłyszałam, że idzie nowa fala mrozów, buuuuuuuuuu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---każda musi mieć tego tlena...no każda co chce \"pogadać\". Jak toto się ściągnie to można dodać sobie kontakty z gg i gadać z jednego komunikatora. I jest tam po prostu opcja \"konferencja\". Jedna otwiera pokój i zapraszają się te co chcą :D Jak będziecie te przepisy tu podawać to moje nadliczbowe kilogramy na Waszych barkach spoczną :O Ja nie wytrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeglądałam pocztę, tę starą i znalazłam coś co przeoczyłam wcześniej. Myślałam, że akrobaci to ta młoda parka w łóżku, i biegający na golasa facet, a to całkiem coś innego ;) to o czym my rozmawiałyśmy Malibu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że nie podałaś nam nr gg i że czytałam o jakichś konferencjach na innych topikach - Moniał co nieco nam napisała, ale jeszcze nie bardzo wiem jak to się robi :(:(:(:(:( Ale jeden sukces już mam! Ściągnęłam sobie z GG numery na tlenik i będę kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam bede po 22.zaraz się zaczną\'\'gotowe na wszystko\'\'.A co wy z tym tlenem?Ja jestem za głupia by coś z tym zrobić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---i teraz wejdz w menu główne tlenu i poszukaj opcji \"konferencja\". Ja zaraz na \"NW\" spadam :D..... ale potm kuknę do Was. Jutro moje Waterloo... pobudka o 5.45 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, masz zainstalowany komunikator tlen? Sama ściagnęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Fizz - a Ty chyba tez musisz mieć skoro masz pocztę w tlenie! Chociaż pewna to nie jestem! A tlen i GG sama sobie zainstalowałam - MM nawet twierdzi, że w te klocki to jestem lepsza od niego. Masz chwilkę - może spróbowałybyśmy z tą konferencja - bo dalej nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie wiem jak zaprosić kogos, albo skąd wiedzieć że \"nasi\" tam są i jak się do nich dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko gg, a pocztę mam od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Moniał jeszcze kuknie po \"NW\" i nam ręcznie wytłumaczy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---jak są dostępni na tlenie to \"świecą\" się na zielono. Wchodzisz w menu główne tlenu, znajdujesz opcje \"konferencja\" i klikasz. Otwiera Ci się wielkie okno. Masz tam coś takiego jak \"zaproś\"...tam sobie klikasz i szukasz nicków dostępnych na tlenie. Klikasz na nie...i jak chcą to wchodzą to pokoju konferencyjnego i....rozpoczyna się rozmowa. Nie w cztery oczy ale...w wiele :D Uciekam na \"NW\"...bo w końcu przegapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu - mówiłam o tym jak kiedyś rozmawiałyśmy o akrobatch i o czymś tam jeszcze, a ja oglądałam zupełnie co innego itd. :D A nie możemy po prostu dalej gadać wszystkie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tosmy sobie pogadały Whisky :D:D:D:D:D:D A ja sie naczytałam o tych konferencjach i teraz kombinuję. Przyślij mi na @ ten wój nr gg na tlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, na topiku jest super, ale czasami tak wieczorkami z lampką wina, mogloby być fajnie i szybciej, no i bez kontroki osób trzecich /czytaj dziesiatych/ hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontroki....jakiś neologizm KONTROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema \"rencami\" pod tym co napisała Fizz!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do Malibu jakiś nr, to chyba mój nr gg, ale mogę rozmawiać przez tlen, bo gg nie działa, a żadnej konferencji nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) Ja też chce na konferencje na tlenie.... Czy ktos juz organizuje?? Jesli tak to prosze o informacje na gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie dziewczynki,nie ładnie!!!!!!!!! Ja sobie założyłam właśnie na tlenie jakiś komunikator i wychodzi mi cos takiego jak gg.To chyba nie to?! tTo napiszcie gdzie wyjść bo ja głupia jestem.;)To to piwko jeszcze działa. Hej dziewczyny,odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka to takie coś jak gg - podaj nam swój login i zaloguj się żebyś była dostępna to moze uda nam się pogadać - my z Whisky gadamy na konfie i próbujemy zaprosić Agosię - jak by co pisz na gg - bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Foletka!! Tak dokładnie to taki komunikator jak gg. Tam własnie jest konferencja :) Szczegóły omawiane sa na gg z malibu i whisky :) Ja chya jednak dzis sie nie pojawie na niej. fatalnie mi dziala internet. Pisze sie natomiast na sobotnie nocne czatowanie i moze jutro tez mi sie uda. mam 2 nocki z rzędu a w pracy internet mam błyskawica.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę, ale chyba wszystkie będziecie szalały tam, gdzie ja jeszcze nie mogę. Narazie nie mam komunikatora tlenu. Może jutro coś zaradzę, choć nie chciałabym, żeby mi to popsuło działanie poczty. Niby jest na o2, ale jakaś dziwna nowa wersja. No nic pomyślę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fizz!! Siedzimy na Tlenie wszystkie. niezle jaja sie tam dzieja. Spokojnie zciągaj sobie tlen nic ci nie zepsuje z poczta. Bedziemy sobie tam czasem gadac ;) ja przyszlam tylko powiedziec Wam wszystkim dobranoc i ide na soprano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🌻🌻🌻 Jestem tak wczesnie bo ide na 7.00 do pracy i chcialam sie chociaz przywitac.Umnie przez noc nasypalo sniegu i znowu jest bialutko...kiedy ta zima wreszcie sie skonczy? Milego dnia....zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Rozumiem, że nocne szleństwo na konfie było :D Wam to dobrze! A ja oczywiście spać poszłam bo dzisiaj piątek i poranne wstawanie. Poranne to mało powiedziane :O Idę po następną kawę aby w końcu się dobudzić do konca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×