Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hihihihihi ale jaja odstawiacie od samego rana! Starczy wiek!!!! No nie wytrzymam! To ja się wypisuję z tego klubu!!! Ja w tym tygodniu kończę 20 ( i co z tego, że na każdej stronie :):):):):)) MM ma przynajmniej dwie dwudziestki w łóżku hihihihihihi. Ja też mam "sekulory"- w szufladzie. I nie dlatego, że się wstydzę je nosić, ale miałam kiedyś przemęczone, zaczerwienione oczy i poszłam do okulisty. Ten przebadał mnie wzdłuż i wszerz i wmówił, że w okularach +0,5 widzę lepiej. No to uwierzyłam i zrobiłam sobie drugie oczy. A jak moje własne wróciły do normy - to okazało się, że jednak bez nich widzę lepiej i wyraźniej - i 250 zł czeka w komodzie na "starczy wzrok" hihihihihihi. U mnie to gorzej ze słuchem - słuchało się muzyki na maksa i niestety słucha do tej pory... Ale tak na powaznie - super wejść i mieć co poczytać. A wiosna tuż, tuż - już puka do drzwi!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Moje Kochane 👄👄👄👄👄 dziękuję ❤️ jestem zdziwiona oczywiście, że pamiętałyście, to jest naprawdę bardzo miłe :) Powiem Wam tylko po cichutku, że wcale nie liczę tych lat, wolę nie wiedzieć. U lekarza zawsze oboje (obie) jesteśmy zdziwieni, że to już tyle ;) Okularki mam do czytania i już tak się przyzwyczaiłam, że nawet jak widzę dobrze to po nie sięgam. To jest niedobre, najpierw nie mogłam się długo przyzwyczaić, a teraz z kolei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fizz, bez Ciebie się tak jakoś nie kleiło... Prawda Dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---prawda :D Fizz---sama widzisz, jesteś nam potrzebna :-) Nie uciekaj nam do żadnych szpitali.... :-) Zapomniałam kupić cukru :O Muszę lecieć znowu. Struś - pędziwiatr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - dziękuję jeszcze raz, odebrałam już wszystkie wspaniałe przesyłki, nacieszyłam się, naoglądałam, wybawiłam :D:D:D Dziś muszę mieć dobry humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Jubilatko ❤️ !!!!!! Ja narazie mam mieć za chwilę gościa ;), ale później będę zaglądać... Dla Was 👄. Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-a1
Witam dziewczynki! Whisky 🌻🌻🌻 W dniu Twych urodzin zycze Ci wszystkiego co najpiekniejsze i najlepsze,radosnych oraz pogodnych dni,pelnych szczescia i milosci.Aby kazdy nadchodzacy dzien ,byl tym najwspanialszym dniem w zyciu i zawsze otaczali Cie kochajacy ludzie....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-a
Widac ze sie odzwyczailam i znowu jestem pomaranczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz🌻...dobrze ze jestes juz z nami. foleto🌻u mnie tez juz wiosna od rana swieci slonce i niewiele zostalo ze sniegu.Jade zaraz na dzialke przyciac winogron.Az sie chce zyc gdy taka pogoda... Malibu🌻,monial🌻;Agosia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu ładnie dzisiaj - zabrakło tylko Agosi, ale pewnie jeszcze wpadnie. A ja wpadłam Wam tylko pomachać - bo niedługo lecę na angielski 🖐️🖐️🖐️🖐️ i oczywiście muszę szybko odrobić \"lekcje\" - no cała ja! Już z góry przepraszam,że Was trochę zaniedbam pod koniec tygodnia - ale MM będzie.HUUUURAAA. Dzisiaj już się \"robią\' dania w zalewie octowej. A portfel chudnie :(:(:( O kurczę - zapomniałam zamówić torty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja załatwiłam to, co miałam załatwić. Znowu wstawiłam jakieś pranie. Zimno w domu, wiatr na zewnątrz, więc pewnie dlatego i jakoś naprawdę tej wiosny nie widać. W dodatku słyszałam jakieś prognozy i wiecie co, wcale nie są dobre.....brrrrrrrrrrr Cześć Foleto 🌻 i Anka sie znalazła 🌻 Tylko Agosia się dziś nie odmeldowała. Pewnie nockę odsypia.👄dla Ciebie. Whisky, jak tam Kochana Jubilatko? Dbają chociaż dzisiaj o Ciebie? Jesli nie, to my z nimi pogadamy. To znaczy powinni dbać zawsze, a dzisiaj wyjatkowodużo. Dzwoniła do mnie przed godziną moja amerykańska kuzynka /właściwie żona kuzyna, ale ona jest mi bliższa niż on/, miała w sobotę urodziny. I opowiadała, że przeżyła szok. Obudziła się w pokoju pełnym kwiatów /kurczę, jak w kinie, amerykańskim zresztą/ Potem musiała jechać do pracy, więc pojechała, ale mąż powiedział, że nie chce żadnych gości /on tak naprawdę ma trochę trudny charakter, czasami nie do zniesienia/ ale powiedział jej, że może pojeździć po sklepach i nie musi za wcześnie wracać. Tak więc zrobiła. A jak wróciła, w największym pokoju byli najbliżsi przyjaciele i znajomi i śpiewali sto lat i że \'\'surprise\'\', a co najciekawsze mąż sam przygotował przyjęcie i były bardzo wykwintne dania. Podobno od 2 tygodni się do tego przygotowywał i wszystko było dopracowane jak w zegarku. Nie poradził sobie tylko z serwisem, nie takie dał talerzyki, nie wszystkie jednakowe, ale były ozdoby, serwetki i to wszystko było ok. Dla mnie to zupełnie jakaś abstrakcja. Gdyby coś takiego zdarzyło się w moim domu, z okazji jakiejś mojej uroczystości zadzwoniłabym po pogotowie :D MM czasami /naprawdę czasami/złoży mi jakieś zdawkowe życzenia, o kwiatach nie mam co marzyć. Pewnie za mało dbam o niego i dom :):):):):):) Odezwijcie się kobietki! Do klawiatury marsz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy wiecie, że mamy już wiosnę !!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 Ale Was coś nie ma. Trudno obejrzę sobie MjM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :-) Co prawda tak trochę z doskoku....między zaganianiem chłopców do mycia, sprzątania ich gratów (porozwalanych po całej chacie) i ścieleniem łóżek.... Czekam na \"NW\" :D popijam piwko....Raj!!!! Fizz--- wiosna to chyba od jutra???? Chociaż my mamy ją zawsze w sercu....to inna sprawa :-) A jakby mój mąz mi taką niespodziankę zgotował....z tym przyjęciem to padłabym chyba trupem na miejscu :D Już raz tu mowa była o \"oszczędnych\" poznaniakch :D Mój to typowy przykład wielkoplskiej gospodarności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna astronomiczna rozpoczęła się dzisiaj po 19-tej, jutro o godz.00, czyli dziś o północy rozpoczyna się wiosna kalendarzowa. Astronomiczna wtedy, gdy Słońce wchodzi w znak barana, a to zależy od układu gwiazd i ich położenia wzgledem południków niebieskich. Ja nie jestem aż taka mądra, ale mam specjalistę w domu. Stąd moja wiedza. Moniał, ale masz fajnie z tym piwkiem. U mnie niestety posucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem.Sorry,że tak póżno ale trochę mi zeszło z gościem.Bratowa z dwumiesięczną córeczką.Będe jej chszestną.Potem trochę pogadałam z MM na gg i już była dobranocka i czas szykowania dzieciaków do spania. Fizz ale fajnie miała ta twoja kuzynka.Awy dziewczyny,nie bądzcie takie surowe dla swoich chłopaków.Nasi panowie też mają fantazjeale portfele by je spełnić za cieńkie.Czasami musimy im coś delikatnie zasugerować-jak ja mojemu z tymi kwiatami Malibu.Troszkę wiary w naszych panów;) Agosia,proszę mi się tu szybciutko wpisać.Jesteś chyba już w pracy bo mam cię na gg. Maliibu ty od czwartku masz wolne ale po wyjeżdzie M czekamy na szczegółowy raport.hihihihi Moniał fajnie,że synek już zdrowy.I ten dom przewrócony do góry nogami też trochę cieszy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, tylko sie witam. Jednym oczkeim czytam a drugim seans serialowy oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę...Patrz Fizz i w \"starczym\" wieku :D czegoś można się nauczyć. Ja zawsze myślałam, że wiosna to dopiero 21 marca się zaczyna.... Foleta---nawet nie masz pojęcia (albo i masz :D ) jak cieszy mnie ten zwykły, domowy, codzienny rozgardiasz....Chlopcy się kłócą, biją, tulą, bawią....jest normalnie. Agosia---na co tak jednym okiem zerkasz? Ja \"NW\" obejrzałam.... Teraz po necie trochę latam.... Ale pierwsze....to wpaść na topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na mojej dzialce jeszcze zima i snieg po kostki ,za wczesnie sie ucieszylam .Znajduje sie ona na obrzezach miasta pod lasem pieknie polozona i zapewne snieg jeszcze przez jakis czas tam polezy. Dla mnie dziewczynki pierwszy dzien wiosny od 18-stu lat nie jest radosny ,jest to rocznica smierci mojej mamusi. Uciekam spac bo wstaje o 4.40 i juz mnie lamie. Dobrej nocki[pewnie spioch znowu mi nie wyjdzie ale sprobuje]😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już po wszystkich serialach witam drogie koleżanki!! Whisky!! Dla Ciebie specjalne życzenia pomyslnosci i wszystkiego naj naj naj. Wiosny i słoneczka przez caaały rok :) Widze że tu ruch sie zrobił....Fizz to uczyniła :) Moniał ja też pracuje 7 dni w tygodniu w domu, a do tego jeszcze w pracy. Każda z nas ma takie zycie....nie pozostaje nic jak od czasu do czasu się zbuntować. ja to zrobiłam dziś. Rano kolezanka podrzóciła mi swoją córeczke na chwilkę i to tak rozbiło mi dzień,że nie zrobiłam nic!! Nie bylo obiadu, wieczorem z kolei ja sprzedłam dzieci kuzynce i poleciałam na siłownie. Wróciłam \"na styk\" żeby leciec do pracy. Mąz głodny a ja od pragu wołam żeby MI coś do jedzenia zrobił bo sie śpieszę. Nawet sie nie obraził dosyc wyrozumiały jest :) Wiecie chyba ten topik to klub okularnic :) Podobnie jak Malibu mam 0,5 i tez sie całam naciągnąc na okularki :) Gdzies się zawieruszyły.... Kobietki dzis pierwsza NOC wiosny!!!!! Jaka u was pogoda? Umnie już pachnie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał oglądam MjM i NW. Tak z doskoku jak mam czas, jaknie ma meczu ani innych ważnych sportowych wydazeń, ani filmu ze strzelaniem, ani nic innego co podoba się \"Władcy Pilota\" Dziś przegapiłam w NW ten moment kiedy Wiktor na policji rozmawiam z Andrzejem przez telefon, a potem rozmawiał z policjantem... o czym rozmawiali?? Bo miałam wyłączona fonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia---Oskar z Andrzejem na policji rozmawiał... :D przez komórkę. O umowie, którą Iza zaniosła na policję. Umowa w sprawie firmy, którą podpisał Oskar i Wiktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agosia, dzięki :) Miło mi, że pamiętałyście, chociaż niby nie obchodzę urodzin, tylko imieniny. Mąż przyniósł mi piękny wiosenny bukiet, dzieci nie pamiętały, dopiero jak zobaczyły te kwiaty, to usiłowały coś na prędce zorganizować, ale nie wyszło to za dobrze. Nawet nie chce mi się o tym pisać. Dziś znów rano miałam kapcia w samochodzie, dzięki temu zaliczyłam długi wiosenny spacer, aż się zasapałam. Muszę codziennie chodzić, bo forma wyraźnie spadła. Wulkanizator powiedział, że opona to przez te dziury w jezdniach. Wyczerpujemy chyba kilkuletni limit, bo teraz przecież rzadko się zdarza przebicie koła. Też obejrzałam M jak miłośc, ale nudne się to zrobiło, a dziś jeszcze taka tam nerwowa atmosfera. Z przyjemnością oglądam, dzięki Folecie, Gotowe na wszystko. Ja wierzę w Malibu, na pewno zajrzy tu nawet kiedy będzie mąż. :) Anka, strasznie wcześnie wstajesz, sklep pewnie otwarty od 6.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar!!Oskar!!Oskar!! Kurcze ale jastem gapa!! Chyba jestem zakochana ha ha ha :) No a czy powiedzieli cos ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj też mi się zawsze bardzo podobały te przyjęcia - niespodzianki na amerykańskich filmach. Aaaach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia---nic nie powiedzieli ciekawego 😠 Pociągnie się ten wątek jeszcze przez kilka odcinków :D Whisky---a ja obchodzę urodzinki....Co rok \"osiemnastka\" :D .... w rodzinnym gronie. Ale nie chciałabym mieć 18 lat..... Dobrze mi jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!!! Fizz czytałam o tym przyjęciu, jakie przygotował Twój kuzyn swojej żonie, naprawdę, jakbym oglądała amerykańskie romansidło! Pomarzyć.... a ja jutro odbieram mięska od rzeźnika i zanoszę do mojego \"amerykańskiego\" sąsiada - więc też nie mam co narzekać. Wiecie dostałam już dzisiaj prezent od mojej najlepszej przyjaciólki - wykupiła mi seans u kosmetyczki - oczyszczanie, zabieg bionawilżajacy, parafina na dłonie i stopy, manicure i pedicure wraz z malowaniem i zdobieniem.Niesamowite - ona też miewa genialne pomysły!To ta, która podobnie jak nasza Fizz ma zdolności plastyczne ( chyba kiedyś coś o Niej wspominałam). Tylko nie pasują mi dwa wolne terminy przed moją imprezą - bo miałam już coś innego zaplanowane (m.in. fryzjer) i postanowiłam przełozyć to przed moim wyjazdem do MM w kwietniu. Whisky - traktowali Cię dziś w domu jak Królową? Tak jak w wierszyku ode mnie? Bo jak nie to Fizz już napisała.... Agosia masz rację z tym, że Fizz jest tu niezbędnie konieczna.... Moniał cieszę się że dzieciaczki już przewracają chatę do góry nogami - to przynajmniej znak że są zdrowe! Foleta - ja na pewno nie wytrzymam i chociaż raz dziennie , ale zajrzę na topik przynajmniej Wam pomachać!!! Anka współczuję Ci tak wczesnego wstawania - dla mnie to środek nocy! Kolorowych snów Ci życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! Whisky! Minęłśmy się - a to Ci samochód zrobił prezent - no niech go szlag! I dzieci też się nie popisały - normalne. Ale jak my bysmy zapomniały o ich urodzinkach to dąsałyby się cały dzień.Echhhh. Dzięki że we mnie wierzysz - i wiesz co Ci powiem ? Pewnie masz rację!!!! Dzień bez Was to dzień stracony - wiem, powtarzam się , pisałam to już kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×