Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Czesc dziewczyny🌻 Wrocilam przed chwila z pracy i szybko nadrabiam zaleglosci w czytaniu.U mnie nadal piekna pogoda wiec pewnie reszte dnia spedze na dzialce ale obiecuje ze zajrze po 21.00.Musze zalozyc tlen bo ostatnio jak syn kasowal windowsa to mi wykasowal i mam tylko gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka to przykre i bardzo uciazliwe wiem o tym bo miewam migreny i jesli wezme tabletke za pozno to juz nic nie jest w stanie mi pomoc.Kiedys neurolog mi powiedzial ze mniej szkodzi tabletka niz niedokrwienie ktore powoduje bol.Kiedys potrafilam chodzic kilka dni z bolem glowy ale teraz wiem ze jesli wezme ja w miare wczesnie to po bolu. Dziewczyny moze wiecie czy musze zakladac nowy tlen czy moge wejsc na poprzedni nick i haslo ,przed chwila tak sprobowalam i pokazala mi sie lista znajomych i nie tylko.Napisalam do Fizz ale nie odpisala wiec nie wiem czy dziala moj tlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz założony tlen jest aktywny. Jeżeli weszłaś na sój poprzedni nick i pokazała się lista znajomych, to powinno być wszystko ok, może izz nie ma akurat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz założony tlen jest aktywny. Jeżeli weszłaś na sój poprzedni nick i pokazała się lista znajomych, to powinno być wszystko ok, może izz nie ma akurat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jak mam chwilę czasu to nie mogę na ostatnią stronę wejśc :O I nie wiem co tam napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk, że nic takiego nie napisałyśmy, a też nie mogłam wejść. Wkurzyłam się lekko 😠 Anuś, pokazałaś mi się, ale mnie nie bylo przy kompie. Ciekawe, co z tą ostatnią stroną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...odblokowało się w końcu. Anka---jak instalujesz tlen z poprzednim nickiem i hasłem to masz wszystkie poprzednie kontakty. Tlen automatycznie je na serwer zapisuje. Jedynie na gg trzeba to \"ręcznie\" robić. Co za diabelstwo z tym blokowaniem strony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok :-) NARESZCIE!!!!! Bo już szlag mnie lekko trafiał i z przedostatniej strony do Was pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi dziala dziewczynki tlen wiec czekam na konferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na konfe nie moge...... W ogóle mam dość!!! Podobno nasze niedzielne zalanie poszło aż do IV piętra.... Zaczynają mi się sąsiedzi złazić. Cos mi się wydaje, że zamiast wyjazdu na zlocik to ja będę sąsiadom łazienki malowała. Nasze ubezpieczenie nie obejmuje tego typu awarii. MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, moniał, to masz probelm :( ja dziś całe popołudnie leżę, bo mi dymi z głowy już :) mogę sygnały dymne puszczać ubierając kapelusz i zdejmując, poważńie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Moniał współczuję Ci bardzo. Dowiedz się jeszcze z tym ubezpieczeniem, kurczę powinno być takie, jak się w bloku mieszka, przecież wiadomo, że woda jest na wszystkich piętrach i zawsze może coś pęknąć. To nie trzęsienie ziemi, na które fakltycznie u nas nie ma ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, niefajnie masz z tym bólem glowy. To też pewnie jesteś meteopatką. Tylko wspólczuć. Mam nadzieję, że nie będzie Cię długo trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę i jestem :) ale ten dzisiejszy ból to przez ten wczorajszy zabieg, tak poprostu wychodzi ze mnie wczoraj wstrzyknnięty fluor :) a na pogodę reaguję bardzo, więc wczoraj w klinice, plus fluor plus nadchodząca burza = totalne rozbicie :) Co porabiacie kobietki? Do mnie dotarła burza, kablówka na chwilkę się wyłączyła, a jak :) ale powietrze aż lepsze, wdycham całymi płucami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Kurka macham do Ciebie moim kapeluszem - też mi \"czacha\" dymi. Moniał , bidulko, współczuję Ci. A na którym pietrze mieszkasz, ile pieter w dół poszło? Czy Fizz rzeczywiście nie ma racji - na pewno nie masz takiej opcji w ubezpieczeniu mieszkania? Bo ja mam na pewno.Anka, my bysmy chciały, żebyś podała jakis termin, tak za kilka dni - kiedy miałabyś wieczorem dostęp do kompa. Zeby inne dziewczyny zobaczyły czy im pasuje termin i godzina. Idę, głowa mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał,przykro mi,że potop ma swój ciąg dalszy i do tego nieprzyjemny.Tak jak mówią dziewczyny,sprawdz dobrze umowe ubezpieczeniową.Dla mieszkań w bloku powinna być brana taka opcja pod uwagę.Zalanie i pożar to najczęstrze katastrofy,no i włamanie.Może będzie dobrze.Trzymam kciuki. Dziewczyny ja znikam,bo dzisiejszy spacer dal mi się we znaki.Mam nadzieję,że niebęde chora. Dobranoc,spokojnej nocy i m i ł y c h snów wam życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu mnie pasuje kazdy termin w tym tygodniu poniewaz mam pierwsza zmiane,moge sie dopasowac do pozostalych dziewczyn. Foletko dobrej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj się wszystkie kiepsko czujemy. Na to wygląda. Nawet Malibu tryskająca zawsze humorem poległa :( Może jutro będzie lepiej. Przecież maj, MAJ, chyba zapomniałyśmy. A co będzie 1 czerwca? 11 miesięcy czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz masz racje z tym samopoczuciem ,chyba sie juz poloze spac... Dobranoc i samych przyjemnych snow zycze👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyszłam się pozegnać i uciekam do łóżeczka. Anuś to w takim razie poczekajmy na Agosię - może Ona poda , kiedy Jej pasuje. Agosiu czekamy! Dobranoc Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, 🌻🌻🌻 Zapowiada się ładny dzień. A ja mam nadzieję, że samopoczucie u nas będzie lepsze. Moniał 🌻 jak Twoje mokre problemy ? Malibu 🌻 Kurka 🌻, jak Wasze główki dziewczyny ? Wierzę, że juz nie dymi się. Whisky 🌻 wczaoraj też mało się odzywałaś. A może malowałaś ? Jesli tak pochwal się. Anka 🌻 jak humorek, po deszczach i burzy lepszy? Foletko 🌻 jak się czujesz i jak dzieciaczki ? Taki wiosenny deszcz chyba Wam nie zaszkodził, najwyżej dzieci szybciej będą rosły. Agosia 🌻, tak zajęta , że się nie odzywasz? Miłego dnia kobietki !!!!! I słonecznego i uśmiechniętego !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, wysłałam, nie jestem pewna czy poszło, ale do wszystkich dziewczyn. Obrazek w wersji dziennej i w świetle lampy, wybrałam strasznie trudny wzór, w sensie ilości elementów, kolorów. No tak - \"złej baletnicy\"... Widzę, że nie jest łatwo zrobić to starannie i artystycznie tak jak Ty. Wczoraj pooglądałam jeszcze raz Twoje obrazki i bardzo podoba mi się uliczka, też bym taką chciała. A wczoraj u mnie spadł grad, jak orzeszki laskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta!! Znowu nie mam neta w domu. Za maj tez za niego nie zapłacę!! Wpadne po południu na topik na dłużej i żeby zobaczyć co u Was. Teraz musze leciec do pracy, sezon w rozkwicie, a do tego mam praktykantkę. Pozdrawiam. Dzieki za meile. W sprawie konf... jestem do dyspozycji, nie wiem co będzie z wyjadzem na spotkanie... Kończę na razie lece do pracy Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×