Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość SPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
miało być ok, ok ale zdżarło przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mamy nawalone
i nikt się nie podszywa??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut-x
Dobranoc Dziewczynki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O 5 dzisiaj się obudziłam i zasnąć już nie mogłam. Istne szaleństwo. Za dużo na łeb mi się zwaliło ostatnio. Whisky---Twoje prace są śliczne. Proszę mi na zlocie, razem z Fizz namalować Wasze podobizny i przysłać paczką :D Malibut adres zna! Boli mnie żołądek, głowa (nerwy cholerka) i jedno na co mam ochotę to porządnie się....upić!!! Tylko głupio tak o 6 rano :D Trzymajcie się dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Moniał Słoneczko trzymaj się, utulam Cię. Chciałoby się jakoś pomóc, ale nie mamy takiej mocy :(. Tylko możemy pocieszyć, a Ty wykrzycz tu na forum, może będzie ciut lżej ❤️❤️❤️ Dziewczynki pewnie u Was też zamglone i Wam też trudno się dobudzić. Ale może po kawce da się jakoś fukcjonować. Miłego dnia i trochę słońca 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fizz a u mnie słoneczko od rana, ale słabo grzeje - jest chłodno. Moniałku co tam u Ciebie? Podjęłaś już jakieś dalsze kroki? Nie denerwuj się dziecko, to nie warte takich nerwów. Ja też w tym roku bedę musiała jeszcze przed wyjazdem dać sąsiadom na malowanie kuchni :(:(:( Zalałam ich zimą i teraz bedą malować. A Ty rozmawiałaś już z tymi sąsiadami ? Są chociaz jacyś normalni? Napisz nam tu troszkę, wyrzuć to z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malibu, sloneczko już jest, więc do pracy rodacy, ogród zachwaszczony czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, zgadzam się z tym, co niżej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki Moniał👄 nie zamartwiaj się tak i nie denerwuj, zobaczysz przyjedzie mąż i razem to jakoś rozwiążecie. Trzymaj się. Będzie dobrze - to minie! I w końcu, pomyśl - to nie koniec świata. Nie wiem jakich masz tych sąsiadów, czy bardzo sie awanturowali, pewnie to wszystko spadło na Ciebie i dlatego tak Cię zdołowało. Ale naprawdę nie jest to warte takich nerwów. Pomyśl spokojnie, rozsądnie i ochłoń trochę. U mnie pochmurno, późno poszłam spać (jak zwykle) i teraz jestem trochę nieprzytomna. Kawa powoli mnie rozbudza. Dzieci jeszcze nie wstały, chyba przez tę pogodę. Synuś ma jeszcze jeden egzamin, ale w sumie dużo już wolnego czasu. Uprzedziłam go, że jeśli od siódmej będzie się tłukł w łazience (jak wczoraj) to od razu bierze się za sprzątanie. Córcia pojechała wczoraj na zakupy i wydała więcej niż wypłatę - to proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky 🖐️ U mnie rano było bardzo zachmurzone i zamglone, teraz jest ślicznie, może i do Ciebie dojdzie słoneczko. A ja robię wszystko, że by nie brać się za te chwasty. Jak zawsze trochę się boję. Jak nie mam dlugich rękawic, to jestem obsypana /uczulenie/ Właśnie był Buczyłłko w \"Pytaniu na śniadanie\" Tak łatwo się mówi o tych zmaganiach z alergią. W życiu mniej fajnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Whisky!!!🌻🌻🌻🌻🌻 Fizz - super ten Twój opis. Podobuje mi się bardzo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tak Ci się podoba Malibucie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idę do ogrodu. Narazie. Biorę się za szycie. Nie mam się kompletnie w co ubrać :( A w ogrodzie narazie bardzo mokro, więc muszę póki co odpuścić. Po południu jestem umówiona ze znajomym ogrodnikiem, wybiorę sobie jeszcze kilka roślin, widziałam śliczne fiołki afrykańskie /niestety jednoroczne/, miałam jeden w ubieglym roku i kwitł całe lato. MM będzie wracał, to podjedzie do niego, zaplaci i zabierze, tak się umówiłam. Narazie mam wsadzone do skrzynek lobelie /wsadziłam też obok róż do ziemi/i te bakopy, co kupiłam w niedzielę. Inne kwiatki czekają m.in. surfinie. Jeszcze nie mam ziemi do nich. MM musi przywieźć, w tej specjalnej dla nich lepiej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale durnota ze mnie, oczywiście nie fiołek afrykański tylko stokrotka afrykańska. Myślałam o fiołkach i dlatego.... :p Bardzo wolno chodzi mi net, gorzej niż wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,to wczoraj zaszalałyście. Moniał,pisz,dziecko pisz.Wyrzuć to z siebie i będzie ci lżej.Przytulam cie mocno i pocieszam.Wszystko dobrze się skończy,głowa do góry.❤️ U mnie słoneczko też za mgłą,mam nadzieje,że sie wypogodzi.Muszę dzis wyjść a nie lubię chodzić w taką niepewną pogodę. Moniał a z tymi podobiznami namalowanymi to niewiem czy to dobry pomysł;-)Wiesz,nocne szaleństwa niewplywają dobrze na artystów.Mam lepszy pomysł:każda z nas weżmie twój adres od Malibu i wyślemy ci zdjęcia z tego zlotu\"czarownic\":-D Idę ogarnąć dom i szykować się do wyjścia.Miłego dnia wszystkim. Fizz,podoba mi sie twój opis.Wielu kobietom przydał by się-lepszy,nowszy model;-) Ja coprawda niezamieniłabym mojego M,ale znam takie co tak. I tak trzymać,popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie zauważyłam tego opisu, dopiero jak powiedziałyście to przeczytałam, mało spostrzegawcza jestem.:o Już sprawdzam te bakopy i stokrotkę też, Fizz. :) Foleta, a u mnie już się wypogodziło. Pewnie U Ciebie też się ładnie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakopa, już wiem, nie myślałam, ze jest też akwariowa. Też by mi się przydała. A stokrotki niestety nie znalazłam. Świetne są takie wiecznie kwitnące kwiatki, tak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, bakopa jest świetna, miałam w zeszłym roku, jeden warunek nie wolno zaniedbać podlewania, to chyba jest odmiana tej samej rosliny bagiennej i dlatego, ale naprawdę jest urocza. W zeszłym roku kupiłam gotowe kule do powieszenia, w tym po 2 sadzonki do wiszącej doniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te stokrotki przypominają bardzo chyba gazanię, ale są jakby bardziej \"sztuczne\". Jak kupię zrobie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakopa fajna jest w kompozycjach, prawda? Gazanię miałam, teraz mam coś podobnego, ale o dziwnej nazwie osteospermum, różowe, też zamyka się trochę wieczorem, i bez światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak piszecie o tych kwiatkach, to ja myślę o moim ogródku w Anglii. Z tyłu mogę zrobić mały skalniaczek - mam taka górkę ziemii w rogu, a z przodu, przed domem, z powodzeniem mogłyby być róże. Tylko , ze w tym roku to juz chyba bedzie za póżno....Najgorsze jednak jest to, że ja sie kompletnie na tym nie znam....hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm - a moze jednak ziemi i chlip chlip ???!!! Z ziemią się zgadzam ale nie wiem nadal : hlip czy chlip.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Malibu, sprawdziłam (dlaczego ja?), ma być \"chlip\". Ale nie zwróciłam na to uwagi, i nikt by nie zwrócił, gdyby nie Twoje dociekania. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6960 I wiesz czytałam gdzieś wypowiedź pani, która sprawdza prace maturalne - i teraz nie są tak istotne błędy ortograficzne, nie mają większego wpływu na ocenę. Co było nie do pomyślenia za naszych /moich czasów. Ale może to i dobrze, zwłaszcza, że nasz język może sprawiać nie lada trudności. A z ogródkiem to zobaczysz - pójdzie jak z płatka, zwłaszcza, że Anglicy mają hopla na punkcie ogrodów, znajdziesz na pewno jakiś sklep, bazar, targ i coś wybierzesz. Szybko się nauczysz. Możesz pooglądać w necie różne roślinki na skalniaki, i tam z łatwością je znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×