Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Fizz,fajnie,że masz ładną pogodę.U mnie niestety niebo zachmurzone i dzieciaki marudzą.Dzieciaki naszczęście nie okazują żadbych oznak choroby,może tylko troszkę urosły:-)Najstarsza tylko od kilku już dni pokasłuje i ma katar.Może jej przejdzie bo podaję jej leki. Whisky,nieobejrzałam twoich obrazków,bo niemam jakiegoś programu i komp odmówił ich pokazania.Przykro mi,bo często tak mam.Znajomy ma zrobić porządek z kompem,pytanie jak długo będzie ok.Znając moje dzieciaki zaraz coś namieszają.;-) Malibu,Kurka a jak wasze samopoczucie,jak tam głowa?Mam nadzieję,że już dziś lepiej.❤️ Moniał,napisz co z tym zalaniem,czy dowiedziałas się czegoś w agencji ubezpieczeniowej.Trzymam kciuki,by było dobrze,bo bardzo nam zależy byś jednak wzięła udział w naszym spotkaniu w Łodzi.Może porozmawiaj z M jak to wszystko rozwiązać by było dobrze? Agosia,daj znać co u ciebie i kiedy możesz wziąc udział w konfie?Czekamy. Anka,miłej pracy. Fajnego dnia wszystkim Majówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, gratulacje, bardzo ładnie. 🌻 Farby transparentne trudniej się rozlewają i mogą się robić zacieki, ale widzę, że sobie świetnie radzisz. Uliczkę namalowałam z głowy i chyba nie jest trudniejsza niż ten wiatrak i tulipany.:) Agosia, witaj 🌻, no nieźle masz z tym netem. Raz tak, raz tak :( Dobrze, ze choć w pracy możesz skorzystać. Ja teraz do miasta jadę, a zajrzę, jak wrócę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foletko 🌻 dobrze, że z maluchami w porządku ! Minęłyśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U mnie pogoda w sam raz. Cepło, ale nie duszno, ładnie, alesłońce za chmurami :) Głowa już dobrze, wreszcie przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam doła. Nie chcę Wam głowy truć. Ubezpieczenie zwraca jak trzaśnie RURA a nie wężyk - bo to my mamy zmieniać (niby co dwa lata ale jak trzaśnie wcześniej to nikogo nie obchodzi. Co mam zrobić? Z producentem się procesować?????) To tak jak z okradzeniem mieszkania. Jest zwrot jak masz odpowiednie zamki - gerdy i te inne.Ja nie masz to nic nie dostajesz. My mieszkamy na VII piętrze, zalanie poszło do IV. Czyli trzy łazienki pomalujemy. Żegnaj Łodzi!!!!!!!!! Żegnaj zlocie!!!!!!!!!!! I abym się mocniej podłamała to mi kablówka przysłała info, że od lipca ceny podnoszą.....cyfra już bardziej mi się opłaci chyba :O Cholera, cholera, cholera........przepraszam...ale musiałam sobie ulżyć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniał -> głaskam po główce... No to masz pecha, naprawde. A nie da się dogadać z sąsiadami? Może wcale nie jest aż tak źle i nie trzeba malować? Co do tv, to jasne, że cyfra opłaca się bardziej. Ja sama będęsięprzestawiać na Cyfrę, bo po pierwsze jest taniej, po drugie nie ma awari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał,bardzo mi przykro.Może niebędzie takżle?Może uda się to załatwić tanim kosztem.Chyba te lazienki nie są takie wielkie i twój M dał by radę sam to zrobić?Wiem,że jesteś wściekla i rozumiem,że moje rady mogą cię denerwować.Przykro miże tylko tak jestem wstanie ci pomóc,i pisz,jak jestes zła,to choć troszkę ci ulży,poto mamy między innymi siebie.Na dobre i na złe.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, czy widziałaś te łazienki, jeśli nie, to koniecznie sprawdź sama, wiesz ludzie często wyolbrzymiają. Oprócz kłopotu i finansów, chyba ważniejszy jest brak czasu - kiedy Twój mąż miałby to malować, prawda? Przecież głównie jest poza domem. Nie denerwuj się tak, wszystko da się zrobić, tylko spokojnie. 🌻 Dziewczyny, a jakie są koszty Cyfry? Miałam kiedyś Wizję i zrezygnowałam, drogo, w kółko powtórki, jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie udało mi się poczytać :( Może z domu się uda ..... Dobranoc. Lece do domku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki, dziewczynki co z Wami ? :( Moniał współczuję, może nie jest tak źle. Oglądałaś już te łazienki, sprawdziłaś dokładnie umowę ubezpieczeniową ? Bo ubezpieczyciele często nie są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo szalejemy i zapisujemy 5 stron w jeden wieczór, albo tak, jak dzisiaj.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Ciebie Whisky? Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba pójdę do łóżka i poczytam trochę. Dobranoc dziewczyny i kolorowych snów. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jeszcze Whisky ? W mieście mokro, duszno i wszystko trudno załatwić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już poszła........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Malibut się nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym już poszła spać, ale muszę jeszcze ogarnąć kuchnie i tak odwlekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to, będę robić wszystko, byleby nie robić tego, na co nie mam ochoty. Ja dzisiaj tak się czuję, jakbym coś piła. I kompletnie nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie też jakoś wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sprzątaj, tylko idź spać. Ja chyba też pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień nie wychodziłam, dopiero wieczorem pojechałam po zakupy, a tam tłumy do kas. Czy dziś wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×