Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

A co się dzieje z resztą? Gdzie jesteście - Anka, Agosia, Kurka? W ogóle się nie odzywacie. No to i ja idę w takim razie. Do ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky dzieki za stronkę o skalniaczkach i o sprawdzenie chlipania!!! Ten słownik też mam ale lenistwo zwycieżyło. Widzę, że jesteś kopalnią fajnych stronek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. Fizz odchwaszczyłaś już ogródek, czy wzięłaś się za coś innego? Jutro pewnie znowu bedę chlipać - zostanę sama z dzieciarkami. Mama i tata jadą na tydzień do rodzinki na Śląsk, ciociunia wyjeżdża do koleżanki do sadu - podejmują dewizowców, bo mąż tej koleżanki jest mysliwym, kuzyneczka zostaje w Poznaniu bo zakuwają do egzaminów. A chwaliłam Wam się , że ta moja \"najstarsza córcia\" zakwalifikowała się razem ze swoim chłopakiem na 4 rok studiów do Hiszpanii? Bardzo się cieszą. A u mnie pada deszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wróciłam z ogródka. Tylko ja nie odchwaszczałam, a bardzo by się przydało. Malibu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyslałam, ze dawno nie wkleiłam Wam zadnego dowcipu. Pewna gazeta ogłosiła konkurs z następującym pytaniem dla panów: \"Siedzisz w eleganckiej restauracji z bardzo piękną kobietą. Masz pilną potrzebę wyjścia do toalety, w jaki sposób powiesz o tym towarzyszce w najbardziej kulturalny sposób?\" Wygrała odpowiedź: \"Bardzo panią przepraszam, ale musze wyjść na chwilę, by pomóc przyjacielowi, z którym zapoznam Panią nieco później\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabijam ilość wpisów, to może pęknie 5000. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całe szczęście, że mam Was - szkoda tylko, ze tak daleko ;):):)Sama w tym sensie, że nie bedzie z kim wypić sobotniej kawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wróciły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy tak wszyscy odjeżdżają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wróciły.......
jutro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 to Ci trochę bedzie smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało się pokazują inne dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, czy u Ciebie w ogrodzie też jest tak dużo komarów? Ja już nie daję rady. Zwłaszcza, jak schowa się słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja cały czas pracuję, narzucam korekty na mgr by w następnym tygodniu ją oprawić. Rety, jaki mam pęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, zapomniałam Ci napisać, że to Twoje osteospermum to własnie stokrotka afrykańska. Nie kupiłam, bo były tylko odcienie żółci, poczekam, może za kilka dni dostaną /część kwiatów biorą z innych szklarni/ białe, albo fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kurka 🖐️ ucz się i pracuj a dojdziesz do celu...itd. To fajnie, że tak dobrze Ci idzie. Znam to, coś mi się nie chce, albo nie idzie, to ledwo coś tam zrobię, a jak mam dobry dzień /tydzień/ to nadrabiam z wyprzedzeniem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie mam taki \"pędny\" tydzień :) ale to dobrze, przynajmniej zrzucę kilka kilo ;) kolejny pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciała, ale jak mam \"pęd\", to niekoniecznie zrzucam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat zrzucam ;) tak pędzę, że dziś zapomniała oka zakropić :) a muszę, bo mam plamkę w polu widzenia, nikt nie wie skąd - ale znika, bo chyba nawet plamka z oka nie może mnie dogonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majoweczki🌻.... Wreszcie dostalam sie do komputera ciagle syn go okupuje ,korzystam z okazji ze wyszedl z psem. Fizz 🌻 zaskakujesz mnie nazwami kwiatow ....hihihi pierwszy raz slysze o bakopach i co gorsze nigdzie nie moge znalezc zadnego zdjecia z ich wygladem. Malibu🌻nie martw sie o przyszly ogrodek bo jezeli planujesz miec roze to jesien jest bardzo odpowiednia na ich sadzenie wiec cos juz bedziesz miala . Whisky🌻jestem bardzo ciekawa jak wyglada obrazek a jak na zlosc nie moge sie dostac na poczte. Monial🌻🌻🌻bardzo mi przykro z powodu zalania wiem ze trudno cos doradzic ale jestesmy z Toba. Foleta🌻 Agosia🌻 Kurka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Koleżanki kochane :D Witam sie tylko i lece czytac co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×