Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Whisky no niestety każdy z lokatorów tak ma,że jak walnie bezpiecznik przy liczniku to musi wzywać elektryka ze spółdzielni.Założono specjalną kłódkę by lokatorzy tam nie grzebali,jakieś plomby. łózko niestety muszę kupić bo to już jest naprawdę wrak-kawalerskie mojego M.Swoje już wysłużyło:-D Spadam po córkę do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Moniał 🌻, po biciu piany zostaje coś więcej niż ciągnące się białko, albo mydliny. Ja też chyba \"pobiję\" :D Fajnie, że jesteś :) Foletko 🌻 współczuję. Tej różyczki to trzeba wierzyć, że u Ciebie nie będzie. Fotel kupować teraz, to chyba Ci się nie opłaca. Whisky ma rację. A może jest u Was sklep z używanymi meblami. U nas można tam kupić meble za naprawdę śmieszne pieniądze. A z elektrykiem, wiem, jak to jest. Też tak było, jak mieszkałam w bloku. Najpierw wszystko było pootwierane i każdy mógł grzebać. Chodziliśmy i prosiliśmy, żeby coś z tym zrobili. No po jakimś czasie zrobili i jeszcze powiedzieli, że będziemy tego żałować i prawie tak było :D Oby Cię dzisiaj spotkały już tylko dobre rzeczy :) Whisky 🌻 ja mam hodowlę mszyc Ten rok jest okropny. Po raz pierwszy mam mszyce na rododendronach, w ogóle nie myślałam, że tam mogą być /na młodych listkach/. Pryskamy wszystko, co się da. Nie ja, bo uczulenie, więc w tej pracy jestem uzależniona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę, na przerwę i proszę jak miło - wpisałyście się. :) dziś mam dobry dzień, zabrałam się ostro do roboty - 2 prania, obiad juz się gotuje. No i nareszcie wzięłam się za te drzwi. Jedne już przetarłam papierem ściernym, zostały mi jeszcze 3 sztuki, wreszcie uda mi się chyba pomalować. Robię to już od zeszłego roku. Normalnie uważam się za lenia, ale chyba tak aż nie jest. Przynajmniej od czasu do czasu trząchnę robotą. Tak deszczowo w tym roku, stąd pewnie te mszyce. Ale na wiciokrzewach to zawsze były. No to juz rozumiem co z tą elektryką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam tę kuchnię i wysyłam Ci Whisky. A na wiciokrzewach to zawsze były mszyce i niestety na różach. Ale na różach w tym roku, odpukać, jakoś mniej. Może to zasługa lobelii, zawsze przy różach na dole miałam aksamitki, w tym roku po raz pierwszy lobelie. Aksamitki są świetnie na robactwo w ziemi, nicienie. A rosły jak szalone, bo róże podlewam gnojowicą, taką prawdziwą od krówki :D Jak też pracuję jak szalona. Podlewałam tylko 2 godziny, nawozami i obskubywałam przekwitnięte kwiaty. Przyjemność posiadania kwiatów niestety to nie tylko podlewanie i podziwianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, dzięki za śliczne zdjęcia. Wczorajszy misio bardzo Ci się udał. :)Poprzedni piesio wygląda miło mimo swojej postury, ma takie poczciwe spojrzenie. Jak Wam minął dzień, bo mnie szybko przeszła poranna werwa, a muszę jeszcze wybrać się do sklepu. Tylko, że nie bardzo mam siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio był ściągnięty z innego topiku. Prawdę mówiąc chyba bym sama takiego nie umiała zrobić. :( Ja się narobiłam i czuję się zmęczona. Mam ochotę poczytać po MjM, ale mam parę telefonów do wykonania i nie wiem, czy potem będę jeszcze miała siłę. Coś wisi w powietrzu, bo jestem niespokojna, a to zawsze się sprawdza. Dziewczyny, czy któraś z Was robiła kiedyś samodzielnie biżuterię ? Od pewnego czasu za mną chodzi taka ochota.. Sama prawie nie noszę, ale lubię broszki, bransoletki, no i na prezenty... Za dwa tygodnie mam podwójne imieniny/małżeństwo/ i chyba zrobię T-shirty z nadrukiem, tylko muszę znaleźć coś śmiesznego /?/ Whisky, jesteś zmęczona, bo znowu ma być burzowo /jutro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Mój dzień dzis pod znakiem przetargu... jutro po 13 juz bede wiedziała wszystko. Kurka jak Ci poszło, dziewczyno?? Pewnie super i teraz opijasz :D Foletka :) ja tez do komunii byłam na pazika uczesana, ale jakos nie \"krzywdowałam\" sobie. Jako jedyna miałam piękny wianuszek z żywych stokrotek. Epidemia rózyczki w domu gdzie są dziewczynki to nie jest taka zła rzecz. Wiadomo, że jak dzieci chorują to nic miłego ale jednak lepiej żeby różczkę przeszły w dzieciństwie. A może synkowi kup zamast fotela taki materac który skałda sie jak fotel. Mój Mały na tym spi, jest wygodny a przede wszystkim tani. Skoro to ma byc coś przejściowego to szkoda inwestować. Fizz ja co prawda nigdy nie robiłam biżuterii ale na www.wizaz.pl był kiedys topik o \"produkcji\" może tam znajdziesz instruktarz jakieś inspiracje. Moinałku, co prawda nie wiem dokładnie na jaki temat \"biłaś pianę\" wczoraj. Ale mam nadzieję że trafiło tam gdzie miało trafić i wszystko się ułoży :) Lecę do obowiązków. Może jeszcze wpadnę później, bo zapowiada sie spoko noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Dzisiaj obudziłam się w jaśminach. Zapach jest w całym domu. Lubię go. Choć jest w nim coś niepokojącego. Może to gadanie starych kobiet, gdy byłam dzieckiem, że można nie obudzić się, gdy zaśnie się w pokoju, w którym jest świeżo zerwany jaśmin.../?/ Dość, że jestem nastrojona melancholijnie..... U mnie bicia piany nie będzie, przynajmniej na razie. W domu króluje piłka nożna i tradycyjnie, gdy ja coś oglądam, choćby MjM /głównie to, bo coś innego mogę odpuścic/długie dysputy telefoniczne z przyjaciółką........ Agosiu 🌻no to dzisiaj świętujesz. Jestem o tym przekonana :) Whisky 🌻 czy poświęcasz się nadal pracy twórczej nad drzwiami :D Foletko 🌻jak zapowiada się dzisiejszy dzień u Ciebie, mam nadzieję, że lepiej niż wczoraj. Malibu 🌻 skoro sie nie pokazujesz, to chyba nadal walczysz z tym, co się napsociło w Twoim kompie :( Ale chociaż zajrzyj do nas. Moniałku 🌻 czy coś się wyprostowało, czy jest lepiej i jak Twoje samopoczucie. Anka 🌻 czy teraz musisz dodatkowo więcej pracować. Wcale do nas nie zaglądasz. Kurka 🌻 pochwal się !! Nadd 🌻 Miłego, słonecznego, pięknego i uśmiechniętego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!!! 👄 🌻👄🌻 no i impreza chyba była udana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki... Fizz🌻 juz ....jestem....jestem,rzeczywiscie ostatnio rzadko zagladalam ale naprawde czulam sie kiepsko,nawet nie mialam ochoty jechac na dzialke. Kurka🌻GRATULACJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kurka to dla Ciebie za obronę.Moje gratulacje. Witam wszystkie Majówki.Pogoda piękna aż nic się niechce robić-bynajmniej ja tak dziś mam.:-D Whisky,podziwiam Cię,za te drzwi.Mnie też czeka w tym roku małe malowanko mieszkania bo dzieciaki strasznie zniszczyły ściany.Narazie jednak o tym nie myślę.;-) Fizz ja też mam tak z tym jaśminem-bardzo lubię ten zapach ale nie wstawiam tych kwiatów w domu. Agosia powodzenia na przetargu-napewno ci się uda.I już nie będziesz miała nocek,więcej czasu dla rodziny i M:-D Malibu,kiedy przyjeżdza twoje kochanie?Napewno nie możesz się już doczekać.Fajną będziecie mieć pogodę w czasie waszych wakacji.;-D Moniał,co u ciebie?Jak tam tata?Czy teraz jak już jest koniec roku szkolenego wybierasz się do niego z chłopcami?Przydała by ci się zmiana otoczenia. Anka,wierzę ci,że jesteś już zmęczona.Praca w sklepie spożywczym to ciężka harówka.I do tego ta atmosfera.Czy ten weekend będziesz mieć wolny?Jedz już w piątek na działkę i zostaw wszystkie problemy w mieście. Nadd,Proszę odezwij się do nas.Zaczynamy się naprawdę martwić.Chyba nie jesteś tak zawalona pracą przy zwierzaczkach by nie mieć chwilki dla nas!!!Mam nadzieję,że u ciebie wszystko ok i jest jakiś inny powód twojej nieobecności. Miłego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko🌻 wolny weekend to marzenie ,po prostu niemozliwe wtedy jest najwiekszy ruch.Pocieszam sie i licze dni do 16.lipca bo wtedy wyjezdzamy nad morze .Czy przydaly Ci sie strony z adresami domkow bo ja wlasnie tam wyszukalam dosyc atrakcyjna oferte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurka - gratulacje🌻🌻🌻 Agosia - trzymam kciuki. Foleta, coś czuję, że dopiero teraz to Agosia nie będzie miała czasu dla rodziny. Fizz, nie mam siły na twórcze zajmowanie się drzwiami. I do tego boli mnie jeszcze głowa, tak z jednej strony. W nocy śniło mi się, że mam tam guza. Obudziłam się zmordowana. Od rana szukałam kwitów i papierów sprzed wielu lat. Obecne i przyszłe (Agosia) kobiety biznesu - trzymajcie każdy świstek do końca życia. Nigdy nie wiadomo kiedy się o niego upomni/po raz kolejny/ jedna z naszych szacownych instytucji. Nie szkodzi, że macie potwierdzone przez w.w. wyjaśnienie, nadal będą w punkcie wyjścia. Dzięki temu pracownicy tychże instytucji mają zapewnioną pracę też do końca życia. A system będzie się ciągle wdrażał. ;) Dobrze Malibu, że wyjeżdżasz i uwolnisz się od tego koszmaru. Czy uporałaś się już z tym swoim balastem? Wyszłam na chwilę do ogródka, ale nie da się wytrzymać. :) Anka, współczuję, aby do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, biżuteria jakoś nigdy mnie nie pociągała. I noszenie i robienie. Ale może też kiedyś do tego dojdę. Na forum, które mi podałaś, jest też taki dział. I na kafe był topik, prężnie działający, ze zdjęciami, opisami, radami, ale pod jakimś zakamuflowanym tytułem. Jak sobie przypomnę, to napiszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia 🌻 Whisky 🌻 dzięki Jeden adres sklepu z surowcem do robienia biżuterii miałam, ale tu na kafe są inne. To mnie ciekawi, zwłaszcza rzeczy robione z kamieni. No muszę pomyśleć, bo trochę mnie kusi. Lato, to u mnie zły czas, bo alergia, prawie nie wychodzę i nie mogę malować, więc może właśnie biżuteria.... Zaraz jadę do miasta, tego mniejszego ;) wsiobusem, odbierze mnie MM, jak będzie wracał /czytajcie spieszył się na mecz/ i dobrze , bo w autobusach pewnie horror... Whisky, ja właśnie przechowuję stosy papierków, kwitków, rachunków. Ale to chore !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teoretycznie powinno się 5 lat, ale w praktyce ho ho i jeszcze dłużej. A ja po meczu umówiłam się z koleżanką. :) Pomalowałam jednak te drzwi, efekt niewielki, bo białe na leciutki kremowy. Ale przynajmniej będą czyste, bo jakos tak jest, że po dłuższym czasie ciężko je umyć. Jeszcze mi zostało domalować pędzelkiem różne zakamarki. Całość robiłam gąbkowym wałeczkiem, szło błyskawicznie. Zrezygnowałam też z dokładnego szlifowania. Nawet nieźle mi szło przy muzyce i otwartych szeroko oknach. Farba akrylowa nie śmierdzi tak bardzo. No to fajny pomysł wymyśliłaś sobie Fizz. :) hm biżuteria... Fizz, nurtuje mnie jedna rzecz. Pomalowałam w międzyczasie obrazek i znowu wyszły mi te pomazania, fakt nakładałam farby jedne na drugą, ale też w miejscach gdzie nałożyłam farbę tylko raz, rozłała mi się nierówno. Nie ma efektu takiej przezroczystej kolorowej szybki, jak u Ciebie. jak Ty to robisz? Czy za dużo kładę tej farby? Na obrazkach to mi pasuje, ale jeśli bym robiła np. drzwi to chciałabym osiągnąć taką idealną przejrzystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wejść na cafe..W dodatku mogą wyłączyć prąd, bo zanosi się na solidną burzę, oby po meczu. W przeciwnym razie chmury gradowe w domu gotowe.:) Whisky, jak chcesz mieć taką ilealną przezroczystość, farbę rozlewasz, jest jej naprawdę dużo. Jeśli ograniczasz wzór wąskim reliefem, farba musi dokładnie się rozlać we wzorze, w przeciwnym razie nigdy nie będzie idealnie równa i przejrzysta powłoka. I dlatego na takie malowanie, jak u mnie na drzwiach wbrew pozorom wychodzi sporo farby. I nie wolno poprawiać, kryć drugi raz. Tylko medium, bo drzwi myjemy różnymi płynami. Spróbuj najpierw na kawałku szkła, weź większy pędzel i nim nakładaj. Większe powierzchnie się zawsze robi trudniej, ale jak dojdziesz do wprawy, to zobaczysz, że szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 No właśnie, dla kogo dobry ? Mimo wszystko życzę miłego, dobrego i spokojnego ...dnia ! Malibu ❤️ wszytkiego najlepszego, radości, miłości, realizacji planów, dobrego zdrówka, spełnienia marzeń i nie zapominaj o nas. 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale o Was nie zapomniałam :P Whisky 🌻 Foleta 🌻 Anka 🌻 Agosia 🌻 Moniał 🌻 Kurka 🌻 Nadd [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kurka - czy coś Ci wycięło, czy taka się zrobiłaś lakoniczna? ;) Malibuś - NAJLEPSZEGO!!! Żeby wszystko się cudownie układało, żebyś była szczęśliwa, zdrowa, bogata i zawsze młoda. 🌻🌻🌻 Fizz, co znowu? I gdzie reszta - pytam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majoweczki... Malibu🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego,duzo szczescia ,zdrowia i spelnienia marzen.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak ładnie się dziewczyny wpisują. A biedna Malibu tak zagoniona i zapracowana przed wyjazdem, że nawet pewnie czytać nie ma czasu :( A u mnie Whisky🌻, jak zawsze proza życia. I chyba powinnam w góry wyjechać, bo tu same doły :D Poza tym nie lubię tego okresu czasu, gdzieś za 3 tygodnie będę nie do życia, a świat taki piękny.....Na początku lipca jeszcze chcę jechać do kuzynki, a potem już tylko katar i kichanie . U Was pewnie też wściekle gorąco. No trudno nam dogodzić ;) było zimno źle, jest upał też źle :(. Ło matko /cytat z Malibu/ Takie gorąco rozleniwia, a to nie jet fajne. Normalnie jestem ruchliwa, a tak.....takie nie wiadomo co. Whisky, za chwilkę rozwiną mi się kwiaty sandewillii. A hortensja bukietowa ma tak dużo pąków, że jak im się nic nie stanie, to będzie jeden wielki bukiet. I zastanawiają mnie róże, te pod którymi posadziłam lobelie naprawdę nie mają mszyc, wszędzie gdzie indziej masakra.... 😭 Dobra, idę się wziąć za nikomu niepotrzebną robotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×