Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No i biorę się do nikomu niepotrzebnej roboty.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz--- tata będzie operowany w szpitalu bielańskim :O Niestety! Co prawda oddział jest podobno bardzo nowoczesny, sprzęt niby też mają ale ja do tego szpitala nie mam zaufania. Parę lat temu mojej mamie własnie tam postawiono złą diagnozę i pół roku leczono ją na co innego. A rak w tym czasie pięknie się rozwijał. A w którym szpitalu była Twoja kuzynka? A teraz też na spacer z psem idę bo biedak już pod drzwiami siedzi i patrzy tymi swoimi oczami spaniela. A temu spojrzeniu....nie można odmówić. Idę, papatki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz :) robota jaka by nie była zawsze komu się przyda :) ...moja sunia też sama łazi na spacery no może nie do końca bo jak otworzę drzi od domu to nie wyjdzie póki ja nie wyjdę i jest na ogrodzie póki ja tam jestem ale dzisiaj wzięłam smycz i wyszłam z nią na spacer poza terez domostwa, tzn. za bramę była z tego powodu bardzo szczęśliwa, a mi ten spacer sprawił dużo radości i optymistycznie nastawił do kolejnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniał szpital bielański nie jest taki zły faktycznie mają tam nowoczesny sprzęt mój tato też był tam operowany... bądź dobrej myśli i nadziei, że wszystko przebiegnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli patrzy oczami Stallone przed operacją ;), prawda Moniał? Aż muszę obejrzeć ten serial Fizz :D Ja wciąż sie waham za co by się tu wziąć, od czego by tu zacząć, chyba raczej od niczego, nic mi się nie chce... A co Wy robicie? Czy da się coś robić? Mój piesek też sam sobie chodzi, tylko co gorsza znowu zaczyna wychodzić na zewnątrz. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka była w Bródnowskim, a potem w Bielańskim. W tym pierwszym bywałam. W drugim, nie, ale wszyscy z tego drugiego byli zadowoleni, że jednak lepsza opieka. Rozumiem, że właśnie ten szpital źle Ci się kojarzy. Ale będzie dobrze, a my bedziemy trzymać kciuki. Fizzi piszesz, że jaka by nie była robota zawsze komuś się przyda. I dosłownie komuś :D Ale jak jest nieuważana i jak się jej nie szanuje, to tak jakby nie miała sensu...albo osoba, która ją wykonuje, nic nie znaczy. Ja mam stertę prania, dobra pora na suszenie i stertę prasowania, ale to sobie odpuszczę, bo za ciepło. Powinnam troche przetrzeć dwie szyby, te duże, bo ostatnio popełniłam trochę morderstw i ich ślady są właśnie na szybach :D, jakiś obiad, chyba zrobię botwinkę...Tak naprawdę mam ochotę na malowanie, ale za ciepło. Whisky, a co malowałaś na kubkach i talerzykach? A robisz w tym tygodniu imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maki, ale jeszcze nie skończyłam,teraz zachciało mi się zrobić takie duże, więc może jeszcze zmienię, zrobiłam tylko kubki, spodków jeszcze nie. No chyba robię imprezkę, chociaż niektórzy już powyjeżdżali. Ale nic nie robię w tym kierunku, ani nie sprzątam, ani zakupów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię_Was
________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky-x malowanie na szkle -> super :) kiedyś jakieś 3 m-ce temu też nad tym myślałam ale doszłam do wniosku, że przy moich mizernych zdolnościach i ciągłym braku czasu szkoda kasy na farbki i inne potrzebne akcesoria fizz takie prace domowe są nie tylko potrzebne ale wręcz niezbędne przecież wiesz, że bez nich wszystko by runęło a jesli są osoby które tego nie doceniają lub nie zauważają to biada im, gdyż ta ślepota kieyś może obrucić się przeciwko nim -> a jak nie masz grona osób chwalących to sama zacznij to robić powtarzaj sobie: jaka jestem wspaniała, jak pięknie postrzątałam i jaki pyszny obiad ugotowałam -> to pomaga :):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię_Was
Wy też :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też Cię lubimy za takie miłe słowa i śliczny kwiatek.:) Fizzi zgadzam się w 100 procentach w tym co mówisz do Fizz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.🌻 Sorki,jeżeli którąś uraziłam tą średnią wieku.To chyba przez te upały mi się trochę pokićkało w głowie.:-D Pięknie się rozpisałyście wszystkie.👄 U mnie gorączka trochę odpuściła,słońce za chmurami i chłodny wiaterek. Fizzi,o ile znowu nic nie pomyliłam to wszystkie tu maja zwierzaczki.Ja niestety nie mogę mieć,bo wynajmuję mieszkanie.Obiecałam jednak dzieciakom miniaturkę króliczka-sama się nie mogę doczekać. W sobotę jadę do brata do Torunia na kilka dni.Będe jednak do was pisać bo ma neta.Mam tylko nadzieje,że pogoda dopisz bo nie chce siedzieć z dziećmi w domu tylko pokazać im miasto,popływać stateczkiem po Wiśle. Fizz,to fajna imprezka ci się szykuje.I prezent też uroczy.A prasowanie sobie faktycznie odpuśc bo się ugotujesz w tym upale i przy żelazku.Rozumiem,że z kwiatkami nie jest tak żle.To dobrze. Moniałku,co ty kombinujesz?Czy mamy szykować się na konfe?Powiedz tylko wcześniej kiedy by wszystkie były.Ten wyjazd do teściowej nie jest może taki zły.Może udało by ci sie z nią porozmawiać o wszystkim.Pisałaś,że kiedyś miałyście dobry kontakt.Poszukaj u niej wsparcia.Trzymam kciuki. Whisky vel Zosia B.---bo to chyba o tobie pisała Fizz, niezła laska z ciebie wtakim razie.Podziwiam,że ci się chciało malować w ten upał.Tak myślę by kupić sobie farby w Toruniu.Jak byćie mogły wysłać mi nazwy farb,szczegóły na meila to była bym wdzięczna.Kupiłam takie fajne białe kubeczki na prostokątnym talerzyku z myślą by je pomalować. Agosia,masz już dzis wolne to miłego dnia,i coby ci się znowu koszmary nie śniły.A z tym lunatykowaniem to uważaj bo zaczniesz chodzic po pokojach i gości straszyć:-D Malibu,odezwij się i napisz co tam z córką.Martwimy sie tu.Mam nadzieje,że wszystko dobrze,tylko jesteś zawalona robotą. Anka🌻Nadd🌻Kurka🌻 Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękny kwiatuszek 🌻🌻🌻 Dla twórcy !! A kim jesteś, co nasz lubisz? :) Fizzi !! No ja się czasami chwalę, hihi :D zwłaszcza tutaj, a i dziewczyny mnie pochwalą. :) To miłe. Foletko, szkoda, że nie udało nam się spotkać, wszystko bym Co o farbach poopowiadała. Pisałam Whisky, nie pamiętam na której stronie..ale Ty sobie powinnaś kupić takie małe do porcelany, jakimi chyba Whisky maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko, to jest firma Ceramica, buteleczki chyba po 15ml stosunkowo niedrogie, bo po 5 zł. Koniecznie kup biały kolor, bo inne są dość intensywne. Wypala się je w 160 st.C w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam dodać Fizzi, że chyba się obróci, oj obróci :D:D:D Skleroza mnie dopada lekka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie Kochane, że nie wiedziałam, iż te kubeczki trzeba później wypalać myślała, że się maluje i gotowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleto fajnie, że postanowiłaś kupić króliczka zwierzaczek w domu zawsze sprawia dużo radości a króliczki są przesłodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko :) Mam przed sobą te farby - Marabu - Ceramika 6 szt. 34.95, w zestawie jest biała, czarna, żółta, czerwona, niebieska i zielona - wystarczająco, zwłaszcza jak się pomiesza. Kupiłam w Obi, w dziale, gdzie są obrazki, ramki. Wydaje mi się, że te farby są dobre, a po wypaleniu jescze ładniejsze. Fizzi - to utrwala kolor. Z kolei te do szkła cchyba już nienajlepsze, ale nie próbowałam innych, może sama coś knocę. :) Fizz, a co knujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko: czy wszystkie filiżanki można wypalać w piekarniku w tak wysokiej temperaturze??? czy np. tylko z duraleksu lub jakieś specjalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info.Mówiąc szczerze to myślalam,że to drozsze jest.Napewno sobie kupię i zacznę działać.Pisałyście cos jeszcze o jakims utrwalaczu czy coś by farby się niezlewały.Niewiem czy nie pomieszałam tego. Siedzę przed kompem i latam po necie.A w domu balagan.Czy mogę prosić o solidnego kopa co by mnie stąd wywalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Fizzi, z wyjątkiem papierowych, plastikowych :D Temperatura 160 st. C, to niewiele dla porcelany i większości szkła, pod warunkiem, że przedtem te filiżanki nie były np. w zimnej wodzie :D Whisky, tzn. że w sklepie dla plastyków, te farby były tańsze, bo to te same i uważam, że nie są złe, pod warunkiem, że nie zamalowujemy większych powierzchni /bo się marzą i są smugi/ Whisky, a o co pytasz ? /z tym knuciem ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie go nie dostaniesz :D Nie licz na to :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszałaś, utrwalacz jest do farb do szkła....A ja sklerozka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info. może i ja kiedyś zacznę malować : a tu coś na rozweselenie: > Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisaly wypracowanie, które zawierać będzie cztery aspekty: 1. Pilka nozna 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica . > Powiedziała, że kto skończy będzie mógl isć do domu. Dzieci zaczęły pisać. > Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje pracę. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą: > - \" Kto zerżnał Janasa! Mój Boże! Kto?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi :D A ja nie mam utrwalacza do farb do szkła:( Fizz, w sumie to prawie koszt taki sam, chociaż w zestawie mogłyby byc jeszcze tańsze. A co do knucia to w zw. z tym, że niedocenianie Twojej pracy może się obrócić przeciwko niedoceniającemu... Przygotowuję się psychicznie do ... gołąbków :D liście mam już sparzone, czyli jakby z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUU 😭, lubię gołąbki, ale nie mogę, robię takie z liśćmi winorośli, też pyszne, bardziej takie greckie ;) No tak, niedocenianie może mieć swoje konsekwencje ;). Ale tu nie mogę byc tak otwarta i nierozważna /choć nie romantyczna/ jak u Cheer. Chyba ktoś mnie zna prywatnie /?????/ A może nie zna osobiście, ale wie, że ja to ja. Własnie jestem przeganiana od kompa /że niby nie moge wytrzymać :D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie ma.Oglądam\"Zapach kobiety\" z Pacino.Kiedyś oglądałam i bardzo mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię_Was
Cześć!!!To rano to byłam ja ( z tym kwiatkiem ) Wasza Malibu hihihihi. Mała lepiej , ja zapracowana, wiec tylko Wam macham 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×