Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Z tymi przystawkami to moze byc ciężko, bo i ciężko mi się ostatnio myśli. :o A kiedyś zrobiłam takiego b. oryginalnego kurczaka, z kurkumą, mleczkiem kokosowym, wiórkami, w super sosiku, takie indyjskie smaki, wszyscy chwalili, ale wraz z kompem, przepadł dokładny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było na ciepło??? U mnie wszystko, co kokosowe odpada, a i z kurkumą na bakier. MM nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam piwko,i wino wytrawne-białe i czerwone.Innymi trunkami nie dysponuję.:-D Jeżeli chodzi o przystawki to lipa:-(Nie mam o tym bladego pojęcia.Napewno jednak Whisky cos znajdzie. Moniał---a Whisky ma rację,my bardzo lubimy to Twoje marudzenie.Jak się to czyta to te nasze problemy(nawet Twoje)wydają się jakieś takie małe i czlowiek myśli,że sam je sobie wyolbrzymia:-DI jakos tak z humorkiem to piszesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubie takie małe szaleństwa Moni i to w jaki dowcipny sposób pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może jakaś muzyczkę... Babsji poranek ....eeee południe. Czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze podsunęlaś Whisky, nie bedę sie "obcyndalać" /Boże, co za słowo? zrobię kuraka, albo piersi w ananasie, co to znasz... będzie szybko, ale cos by sie przydało na zimne jakies zakąseczki hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz a może łosoś?My ostatnio się zajadamy.Plastry łososia zwijam w ruloniki,do środka wkładam kawaleczek korniszonka a na to papryke grilowaną z zalewy octowej.łososia skrapiam limonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co,na drugą nóżkę?Cyk w ten dzi.....:-D:-D:-D i tany tany,leci teraz ABBA"mama mija"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moje panie"konik.z drzewa kon na biegunach,zwykła zabawka,mała hustawka..... I robimy wężyk,i za rączki i do okoła stołu,uwaga na krzesla,Monia,bo się znowu wykopyrtniesz:-Di dalej w tan,lalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego to ja ZNOW mam sie wykopyrtnac??? :O Ze jestem gapowata to wiem ale.... :D :D :D :D :D :D Oj Foletka to dawaj ten wezyk - rozumiem, ze to winko juz otwarte :D :D - od rana - topik pijaczek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie zasłodziłam, zjadlam cztery cukierki trufle, normalnie nie jadam takich rzeczy Dzieki dziewczynki, kochane jesteście ... Ale balanga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważajcie,żeby jedna na drugą nie spadła:-)A teraz zgodnym chórem śpiewany\"Daj mi tę noc,tę jedną noc.Wejdz mi pod koc i daj mi tę noc\":-D:-Di kóleczko robimy i machamy nózkami,uwaga nie pokopac mi się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze takich harców na topiku jeszcze nie było. I gdzie Malibu? Zawsze była gotowa ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka, Ty powinnaś być wodzirejem. Jesteś świetna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka :D :D no to teraz dawaj... \"Jesteś szalona, mówię Ci. Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić....\" :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,widzę,że niektóre się zasapały tym tańcowaniem:-)Siadamy więc w kóleczku i gramy w butelkę.Nie rozbieramy sie,nie rozbieramy się Whisky:-)Wiemy,że masz super figurkę,ale co nie które z nas moga nabawić się kompleksów:-)Zabawa polega na tym,że kręcimy butelką.Wąski koniec wskazuje osobę,która zadaje zagadkę a dno butelki osbę która odpowiada.Jak nie zgadnie to musi wykonac zadanie np.wejśc pod stól i szczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już szczekam :D Ale póki co muszę wziąć się za prawdziwy tort ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no to dobre:D A kto powiedział, że ja chciałabym się rozbierać?:D:D:D phi Ale nam każesz mysleć, nie wiem czy damy radę tak o tej porze z tymi zagadkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczekac moge :D :D :D zreszta ja juz pieje :D - ze smiechu... Foletka - jestes niesamowita!!!! 🌻 Wy w ogole jestescie \"lekiem na cale zlo\" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×