Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Święte słowa Moniał, święte słowa i dajcie mi kopa, bo tortu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky--no jak to kto?To ten wypity alkohol:-D:-D:-DTak z samego rana zawsze tak dzała a Ty nie przyzwyczajona i na skutki nie trzeba było długo czekac:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam tak już w czubie,że literki zajadam.Chyba się nie najadłam tym tortem Fizz:-)A masz może kaczkę po pekinsku?Takie udko to bym wciągneła:-D No normalnie zajadam a nie zjadam:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko...jak ja bym chciala miec Was tak blizej w realu :D Matko - swiat by pojasnial!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz ---idź otwórz drzwi.Tylko najpierw przygotuj dużą rurę niklowaną.Zaraz przystojny pan dla nas zatanczy.Prosił tylko by stringów mu nie ściągac bo ma skromnie:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest dziewczynki?To jeszcze nie koniec imprezki.Jeszcze czeka Was dużo wrażeń i niespodzianek.Jak szaleć to szaleć:dwie mineralne poproszę i 8słomek:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Foletka zwidy, omamy.... nie ma żadnego pana. Póki co telefon od cioci b.miły, z Hameryki i od mojej koleżanki, to to myślała MAŁPA, że jestem starsza :D Whisky, to co wyczytałam chyba sie zgadza, wyslę mailem, ale troche poźniej, dobrze byłoby gdyby jeszcze godzina TM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, musimy sie kiedyś wszystkie spotkać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, pomyślcie angieleczki, bo nam łatwiej.. I zrobie ten tort i nie tylko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---a mówiłam -nie pij tyle!To teraz masz omamy i pana nie widzisz.A taki ładny jest,jak by powiedział Pawlak-Hamerykański:-D A imprezke sobie skręcimy taką prawdziwą.Może w pierwszym tyg.maja?Będę wtedy w Polsce.Tylko że mi pasuje środek tygodnia bo przyjeżdzamy na komunie,aż dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co???? Poryczalam sie!!!! Bo jakos nam tak udalo sie w tym "nierealnym, wirtualnym" swiecie odnalezc..... Kazda inna, kazda ze swoimi problemami a... kazda tak podobna! Nie wiem - nie umiem na razie analizowac ;-) nasze podejscie do zycia, do ludzi, do tej naszej "innosci"..... Ale ja zawsze umiem spaskudzic impreze swoimi wynurzeniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, na tym polega Twój urok. Masz taką, a nie inna wrażliwość. Ja ostatnio przeżyłam wielki wstrząs/nie pisałam o tym/opowiedzialam koleżance i co usłyszalam, że nie powinnam sie przejmowac, ode mnie nie zależy to, czy tamto i takie tam...zripostowałam tylko, że mnie nie rozumie, bo ma inną wrażliwość. Rozum swoje, a serce swoje. O to chodzi, każdy jest inny i ma do tego prawo. Najważniejsze to, spróbowac zrozumieć, a nie od razu potepić, czy skrytykować, ustawiać do pionu. To z reguły nie pomaga. Każdy mysli inaczej, wszystko zależy, czy probujemy zrozumieć punkt widzenia innej osoby. Oczywiście się na nia nie gniewałam, bo próbowalam zrozumieć jej punkt widzenia, tej twardo chodzącej po ziemi i mającej tylko swoje wlasne problemy .... Bo ma prawo taka być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się spodobał twój pomysł Foletka, bardzo, ale widzisz jakie my jesteśmy do tych spotkań, jakoś trudno się dopasować. Fizz, czekam cierpliwie, niestety więcej danych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to malpa z tej koleżanki Fizz:D:D. A ja to zawsze jak składam życzenia swojej, ma imieniny razem z urodzinami, i jest z tego samego rocznika, ale 4 mies. młodsza to zawsze jej mówię "ale ty jesteś stara!!?", zanim się połapie to jest zabawa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle z tą małpą :D życzyła mi, żebym zawsze tak dobrze wyglądała, a to już nie są złe życzenia, bo przecież czas biegnie ;) A swoją drogą kiedyś kolega powiedział /młodszy ale fizycznie i psychicznie starszy /, i to miał być komplement, \"....wiesz ty jesteś stara, ale dobrze utrzymana\" Ale się obśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---lepiej moje wynurzenia na razie.... trzymac w sobie.... Powiem Wam , powiem..... W koncu...komu jak nie Wam??? ;-) Fizziaku---ta kolezanka moze chce dobrze - ot \"nie przejmuj sie\"..... W koncu...kazdy z nas kiedys zachowal sie \" jak slon w skladzie porcelany\", prawda? A chcialo sie dobrze.... Jak nie - to rzuccie we mnie kamieniem :D Mowilam - ja zawsze wszystko spaskudze....uciekam stad... Bawcie sie Dziewczynki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej klawiaturze nie wychodzą mi duże literki, przyciskam shift, a później i tak mała, no i te ł, ą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy do niczego sie nie nadaje.....wszystko popsuje.... Impreze tez ja rozwalilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już przesadziłaś Monia :D TY, słoneczko nasze TY ???????? Ja mam ciśnienie jak stodoła i mi dyńka pęka, oby nie pękła :D Ale to tak jest, tylko POGODA jest winna, no czasami jakiś mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
Trzy dni temu odkryłam portal Kafeteria... podczas przeszukiwaniu tematu Cafe i... usmiecham się... zainteresowało mnie kilka tematów w tym także ten... przyjmiecie mnie tutaj ;), obiecuje nie marudzic, nie narzekać /za dużo/ . Przyniose trochę poezji a napewno wiele muzyki ;) to jak zgadzacie sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ann :-) tu mozesz i marudzic i plakac i smiac sie i pisac poezje (swoja i nie swoja ;-) ), mozesz "ciskac miesem" ;-) mozesz...po prostu byc soba!!!!!!! Topikowy maruder to ja :-) Pisz nam dziewczyno.... Mam racje Dziewczynki? Jasne...ze mam !!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monia Monia:) ale dobrze, że przywitałaś nową koleżankę, zostań z nami dłużej Ann:) Ja mam na głowie dwóch facetów, przede wszystkim muszę ich nakarmić;) o wysłuchaniu nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, będę zaglądac ja też jak to sie mówi do \"garów\" człowiek nie sama poezja i muzyka zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann :-) Tez uciekam do garow - impreza...impreza a dzieciaki nakarmic trzeba ;-) Juz pomijam, ze wszystko zepsulam - bo moniala na imprezy sie nie zaprasza - Wy nic nie wiecie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ann :) A Monialowi to przyłożę, jak się spotkamy :D Tylko zapisać muszę, bo zapomnę. I też do garów, może nawet prezent za dobry obiad dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Fizziaczku! Wszystkiego najlepszego ,samych slonecznych dni ,duzo radosci i samych życzliwych ludzi wokoł siebie oraz spelnienia marzen. Wszystkiego co najlepsze...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam, ze pojawi się Ania:). Powiedz co słychać? Chciałam powiedzieć Ann, że właśnie Ania i Monia interesują się u nas poezją, bo reszta to chyba mniej. A Monia to ma nawet łatwość tworzenia. :) Fizz co było na dzisiejszy uroczysty obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×