Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

I dzięki Foletka, ty to umiesz człowieka podbudować i powiedzieć to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaa I znow pogubilam sie co ktora pisala :O W kazdym razie.....FOLETKA---marsz mi do lekarza (maila masz :-) Damy rade.... Obrazilam sie??? Oszlalas babo?? :D :D Za co??? WHISKUS---co z Synem??? Pisz bo sie cholerka niepokoje - jakby co ...dam Ci namiary na siebie, niech tu przyjedzie, cos sie znajdzie!!! FIZZ---w sumie fajnie, ze Ciocia bedzie...zawsze to jakas odmiana :-) EMMI---wielgasny masz ten ogrod - ale dla chlopaczkow Twoich to dobrze. Jak w ogole Synkowie na nowy domek (i ogrodek) reaguja? ANIA 🌻 NADUS 🌻 MALIBU 🌻 chociaz lobuz z Ciebie bo nie piszesz!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa....w banku sie wyjasnilo - to jednak moja kaska. Ale fajno!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, ale dużo napisałyście. Nie będę gorsza :D Foletko, musiałam niki pomylić, bo myślałam o Tobie... Ale ja jestem trochę roztargniona tak w ogóle. Po zabiegu będziesz jak nowa. Wiem, że różne sa reakcje organizmu chorobie, moja mama była koszmarnie nerwowa... Potem wszystko się zmienilo. A jak się martwisz, to my naprawdę przyjedziemy. Prawda Whisky ? To niefajnie z bratem... Monia, a jednak prezencik tyle, że należny :) Fajnie !!!! Emmi, to masz trochę pracy w ogrodzie... Sama coś o tym wiem, też mam duży teren. pisałas, że jesteś alergiczką. Czy nie przeszkadza Ci to pracowac w ogrodzie? Ja mam taki problem. A co aktualnie sadzisz, siejesz ? Dzisiaj słyszałam, że Święta maja być biale, czyli śnieg. Ale może to nieprawda.:P Whisky, dobrze byłoby, żeby chłopcy zmienili pracę. Wcale nie dziwię się, że się martwisz. Z drugiej strony taka szkoła w życiu też czasami jest potrzebna, i ciężka praca i gorsze jedzenie. Potem bardziej docenia się zarobiony pieniądz i najukochańsza na świecie mamę i Jej dogadzanie. Nadd, bardzo Ciebie tu brakuje :( Buziaczki dla Ciebie 👄 Malibu, jak zwykle trzyma nas na dystans i jak tu się umawiać z TAKĄ, gdy przyjedzie w maju. Anuś, Ty teraz cała w gorączce i szczęśliwa. I dobrze. Należy Ci się. Oby tak jak najdłużej !!!!! ❤️ A się odmłodzilam o dychę ;) Mam krótkie włosy po skosie... U lekarza byłam krótko, bo tylko po skierowanie. Ciąg dalszy dopiero nastąpi..:( Za to zrobiłam bardzo duże zakupy /właściwie już prawie wszystko na Święta/ i wróciłam taryfą, bo MM znowu późno, a jutro go nie ma. Whisky, dzięki Tobie robię kaczkę z jabłkami. Tylko nie pamiętam jak robisz, wiem, że w rękawie. No a z ciocia i tak nie będzie wesoło, ale nie można inaczej. Może jak jej powiedziałam, że nie jestem chłopcem do bicia, coś się zmieni. Nawet telefonicznie mnie przeprosila. PRZEPROSIŁA. trzeba zapisac w kominie... Dobra, lecę coś ugotować... Może placuszki z jabłkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja tylko na chwile przywitac sie ,jestem dzisiaj bardzo szczesliwa ,MM juz w drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dziewczynki 🌻 Pewnie znowu będą pustki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda typowo barowo-łóżkowa:-DOdstawiałam synusia na mecz,bo nawet nie wiem,czy się Wam chwaliłam,że zapisaliśmy go do szkółki piłkarskiej.Teraz wzywa mnie proza życia-szara codziennośc.Dziś po południu jedziemy na urodziny do znajomej.Kupilismy jej wczoraj duże drzewko(ma około120cm)i do tego ładną donicę.Mam nadzieję,że będzie zadowolona. http://www.swiatkwiatow.pl/pachira-pachira-wodna-drzewo-butelkowe--pachira-aquatica-id443.html Mam nadzieję,że Wy również spędzicie ten dzien miło. Anka---cieszę się razem z Tobą.Oby ten czas wspólnie z M trwał jak najdłużej. Oki,ja spadam,ale obiecuje dopadać,nawet jeżeli będę rozmawiać sama ze sobą:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej pada.Synus wrócił zadowolony z meczu-wygrali:-D Zupka się gotuje a ja zagonilam moje laski do sprzątania ich pokoju.Tyle papierzysk co tam się wala to nawet na wysypisku nie ma:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I małpy małe się awantutują bo to przecież ich dzieła sztuki:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awantutują----ja naprawdę jeszcze nic nie piłam poza kawą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Widzę, że wczoraj Foletka pisała sama do siebie. Mam nadzieję, że wizyta się udała, a gospodarze byli zadowoleni z prezentu. Ja bym była. U mnie wczoraj byli bardzo mili znajomi. Nasłuchałam się dużo interesujących opowieści. Wcześniej niestety miałam przygodę, bo piekłam ciasto i dopiero po włożeniu do piekarnika zauważyłam, że zamiast szklanki cukru dodałam szklankę soli. A ciasto pracochłonne. No i robiłam od nowa :O Dzisiaj przyjeżdża ciocia... Trochę jestem spięta. I ogólnie czuję się nie teges.. Zobaczymy.. Pewnie Anuś to już teraz nie będzie miała w ogóle czasu, żeby zajrzeć. I ciekawa jestem, jakie zapadną decyzje. Monia, a jak tam u Ciebie, wpadasz, jak po ogień i już Cię nie ma. Whisky też coś rzadziej bywa. Emmi, podobno w tym tygodniu spadnie śnieg, ciekawam, czy nie zaszkodzi naszym roślinom. Nadeńko, bardzo Ciebie brakuje, zaglądaj częściej. A Malibu znowu ma nas w nosie :( Nie będę się rozpisywać, bo może dziś nawet nie poczyta...:( Miłej niedzieli Wam życzę i choć trochę słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, widzę, że pustki. Wczoraj byłam na imieninach, więc jestem usprawiedliwiona. A najbardziej, to oczywiście Ania. Jak już się nacieszysz swoim szczęściem to poopowiadaj nam trochę. Teraz taki okres imprezowo świąteczny. Foletka drzewka bardzo lubię, sama chciałabym takie dostać. Kiedyś miałam dużego beniamina, ale niestety padł. Teraz jeszcze mam wysoką dracenę, ale ogołoconą od dołu, ostatnio strasznie gubiła liście, ale na szczęście po przesadzeniu jest lepiej. Fizz, mam nadzieję, że z ciocią jakoś da się wytrzymać. Monia, kochana jesteś, dzięki, ale chłopakom zacznie sie chyba układać. Może uda im się zmienić prace na lepszą. Dziś spokojny dzień, byliśmy na cmentarzu i po jakieś drobne zakupy, przy okazji pobuszowałam w sklepach z ciuchami, bo wczoraj wpadłam w panikę, że nie mam się w co ubrać. Znalazłam fajne spodnie, bo ostatnio chodziłam wszędzie w jednych, wczoraj poszłam w dżinsach, ale takich nowiutkich, eleganckich. Wszyscy byli na sportowo, więc nie odstawałam, miałam elegancki w miarę sweter, a`la żakiecik z połyskującą nitką. Te spodnie, które dziś kupiłam są tez jakby lekko połyskujące, szerokie z kantem, a kolor ni to grafit ni to brąz przechodzący w czerń. Oczywiścxie kupiłam na wyprzedaży, bo tylko taka cena jest do przyjęcia.:p Piszcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam ciocię... Może przeżyję ;) No to fajnie Whisky, że sobie kupiłaś spodnie. Ja ostatnio kupiłam sobie bluzkę, czarną z dzianiny z dużym dekoltem i kapturem, raczej taką elegantszą, bo dzianina w szerokie pasy, jakby z rzadszej dzianiny. I też potrzebuję elegantszą marynarkę, raczej nic fajnego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co słychać? Czy niskie ciśnienie Was powaliło? czy takie zapracowane, zajęte mężami, odcięte od kompa, zamęczone przez ciocie itd. nie wiem czy wszystkie możliwości wyczerpałam.. Mnie dotyczy punkt pierwszy, ale jednak się pojawiłam, taka dzielna jestem. ;) Muszę poczytać wstecz, bo wiem, że o czymś zapomniałam, tzn. odnieść się. Miłego dnia życzę, mimo tego co za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Whisky :) To, co na zewnątrz, to masakra :O Dobrze, że okien nie myłam. Umyję w kwietniu i też będzie dobrze. Jeszcze zamęczona przez ciocię nie jestem. Taki okres przedświąteczny nie jest zły na jej wizytę. Po prostu więcej zrobię. Uciekam od niej w robotę i to wspaniała wymówka, że nie mam czasu z nią gadać, zajmować się nią, a tym samym stwarzać sytuacje do konfliktów. Mam przynajmniej taką nadzieję. Wygląda na to, że to ja przyczyną konfliktów :D Właśnie robię ćwikłę i moczę śledzie. Ciocia przywiozła makowce i babkę. Kazała mi zamrozić. Oczywiście sama tego nie piekla, ale kazała to zrobić pani, którą sie nią tam opiekowala. dzięki temu będę piekła tylko sernik. Ale też przywiozła kaczkę. Więc zrobię ją z jabłkami w rękawie, albo w rzymskim garnku... Dziewczyny piszcie trochę. Whisky, jesteś dzielna, trzeba przyznać. Ja jestem niedzielna, bo urodzona w niedzielę ;) Milego dnia, ale czy będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez jestem usprawiedliwiona, ze malo pisze ;-) W sobote mialam glupawe zdarzenie i troche sie \"rozhisteryzowalam\" :O - wiec weekend spedzilam na kanapie - a wszyscy latali kolo mnie jak kolo ksiezniczki :-) W sobote rano robilam cos w kuchni i nagle przeszyl mnie okropniasty bol - w mostku....normalnie nie moglam oddychac, wrecz sie osunelam na podloge. Zdazylam krzyknac do MM, aby po pogotowie dzwonil bo mi sie kolatalo we lbie, ze taki bol to serce, zawal.....Prawie, ze sie na katafalku widzialam ;-) Przylecial do tej kuchni ale mi juz zaczelo przechodzic - to trwalo doslownie kilkanascie sekund. Wiec zaraz zaczelam sie klocic, ze juz mi przeszlo - zadnego lekarza i w ogole \"won\" :D Prawdopodobnie to jakis durny nerwobol - ale sie troche wystraszyli domownicy :-) Czasami taki domowy sprzet - siekajacy, krojacy, goujacy, zmywajacy, pioracy, sprzatajacy itd :D mozna docenic jak sie ma swiadomosc, ze mozna toto stracic - bo sie cosik zepsuje :D :D Noooo... :-) A dzisiaj sie dobrze czuje (w weekend tez sie dobrze czulam ale......) to kopytka \"upitrasze\". Pogoda ladna - za okna powinnam sie zabrac (ja wszystkie te firmy myjace pogonilam bo same smugi na szybach mialam... :O ) to teraz musze wlasnorecznie... Aaa...Mlody z wycieczki zadowolony bardzo...co i mnie bardzo cieszy :-) Whiskus---trzymam kciuki za Syna - w kazdym razie...jakby co..!!! Fizziaczku---\"mimo\" Cioci :-) dopadaj do kompa choc na chwilke - i nie popadaj mi tam w przesade. Foletka 🌻 Ania🌻 Nadus 🌻 Emmi 🌻 Malibu 🌻 Jezeli o kims zapomnialam to na karb mojej \"histerii\" prosze to zlozyc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---no muszę,poprostu muszę na Ciebie nakrzyczeć.Ty głupia jesteś i tyle.To nie nerwobóle.Marsz z tym do lekarza.A pomyslałaś o tym,że coś takiego się może powtórzyć jak będziesz sama w domu z małym?Wiesz jaką traume dziecko przeżyje?Zastanów się nad tym i idź do lekarza!!!!!! Fizz---ja też nie myję okien,w kuchni nie będę szaleć na święta.Mam wszystko w nosie.Mam teraz \"ciche dni\" z M.I nie mam zamiaru z nim o tym rozmawiać.Dam mu nauczkę w inny sposób,bardziej to odczuje i może coś zrozumie.Jestem zła jak osa. Whisky---naprawdę dzielna kobieta z Ciebie.Ponoc ludzie z niskim ciśnieniem nieżyją.Ja miałam bardzo niskie w czasie ciązy i lekarz mierzył mi dwa razy i właśnie taki tekst od niego usłyszałam:-D a ja czułam się świetnie:-D Nadd---dzięki za kawały,usmiałam się znich.Ten o Ewie i Bogu był super,mój M był oburzony:-D:-D:-D Anka---a Ty gdzie znajdujesz takie ciekawostki?No i czekamy na wieści od Ciebie i M.Baw się dobrze. Malibu---masz czas na NK a dla nas nie?Nieładnie koleżanko,nie ładnie:-P Emmi---jak tam szaleństwa w ogrodzie?Pochwal sie co już zdziałałaś. Ja dziś dzieci mam w domu,bo tu święto-Św,Partyka.Szczerze mówiąc nic nie wiem na temat tego święta,muszę poszukać w googlach,i dzieci też uświadomić. Impreza się udała,solenizantka zachwycona prezentem:-). Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co,takie zapracowane jesteście?Nie macie czasu usiąść i troszkę popisać? U mnie cudna pogoda,dzieciaki w samych bluceczkach przed domem piknik sobie zrobiły.Wyciągnęły parasol ogrodowy,krzesełka,zażyczyły sobie picie w szklaneczkach i siedzą zadowolone:-D A ja udaję,że coś tam robię:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko w połowie, bo reszta nieprzytomna. Najchętniej bym spała cały dzień, no ale teraz wyszło słońce, to już będzie lepiej. :) Poodnoszę sie później, bo nie wiem czy czasem mi się nie sniło to co myślę, że czytałam. Tak już źle ze mną. Monia niezłego stracha potrafisz narobić, słuchaj sie Foletki. Chociaż z tymi badaniami jakoś tak jest, ze wychodzą dobre, a człowiek ma takie sensacje. Foletka czyli sezon ogrodowych piknikow i grillow zainaugurowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki🌻 Przepraszam ale mam teraz kompletny brak weny do pisania.Ale czytam i jestem,chociaż tylko duchem:) Fizziałku🌻dużo sił do czasu z ciocią. Moniałku🌻to naprawdę nie są żarty.Pomyśl,że masz małe dzieci i dla nich musisz dbać o siebie. Foletko🌻cieszę się ,że Ci się podobały.A na Znajomego nie gniewaj się bardzo:) Whiskuś🌻może to ta pora ,że my takie nieprzytomne. Malibu🌻 Emmi🌻 Ania🌻 A u mnie po staremu-praaca- i jakoś malo czasu poza.Pracuję w 2 dzień Świąt,potem w weekend Olsztyn. W sobotę zawzielam się i pomyłam wszystkie okna,bo jak nie teraz to kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, Nadd:) chodzący wulkan energii, jakie tempo. A ja co? Siedzę półprzytomna, przed chwilą zdrzemnęłam się na chwilkę, boli mnie głowa. Wstałam, bo muszę coś zrobić. :o No i oczywiscie zapomniałam o tym co napisałaś Foletka. Czymże tak naraził Ci się M? no widać, że fajni faceci też są czasem winni, bo wiadomo, że to nie my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To niemozliwe, abym dzisiaj pierwsza byla :-) Dzieki Dziewczynki za troske ale juz naprawde wszystko w porzadku. Ale w sekrecie Wam powiem, ze taka histeria jak moja....ma swoje uzyteczne strony :-) Swieta \"mam z glowy\" .... MM sie wystraszyl i nic nie musze robic bo jedziemy do Szkocji - nad jezioro Loch Ness. Chlopaki beda potwora wypatrywac :D .... ja nie musze bo widze go codziennie :D :D ale przejechac sie moge;-) Foletka---ciekawa jestem jak u Was wygladaja \"ciche dni\" :D Pewnie Znajomy na palcach po domu chodzi??? :D Oj, dzieciaki, dzieciaki.... Stawiam ... skrzynke piwa, ze juz ok!!!!! :D :D :D Fiziaku---jak tam? Dajesz sobie rade? Do wszystkiego podejdz z humorem i z dystansem - i bedzie o wiele latwiej. Nadus---Ty pracusiu :-) Kawaly...faktycznie dobre - usmialam sie! :-) Whiskus---Ty to dzien z noca mylisz chyba :-) Ja nie moge w dzien sie zdrzemnac bo potem nocka.... :O nieprzespana. Emmi 🌻 Ania 🌻 Malibu 🌻 - Tobie to chyba taki w doniczce nalezy dac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole.... to mialam Was zapytac - czy Wy wierzycie w przeznaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a co Tobie teraz z tym przeznaczeniem?Ja tak trochę wierzę a trochę nie:-Dwiem,to głupio brzmi bo jak można tak trochę w coś wierzyć,no ale ja tak mam:-D Jeżeli chodzi o M to masz rację,już jest ok.I wcale nie jest tak,że M chodzi na palcach czy ja.Poprostu ze sobą nie rozmawiamy,tzn ja się nie odzywam.No ale wczoraj wrócił z pracy z pieknym bukietem tulipanów,przeprosił,choć nie wiedział za co:-DTo jego słowa.Wieczorem była poważna rozmowa i mam nadzieję,że problem przestanie istneć a nawet jeżeli powróci to jedno słowo przypomni mu tą sytuację:-) Moniał---widzę,że M się stara,korzystaj dziewczyno,korzystaj!!!!!!A cgoroby nie wykorzystuj w walce tylko marsz do lekarza.Pomyśl o dzieciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy dotarło do Ciebie????????????? Whisky---Ty sobie w ogóle rozregulujesz swój biologiczny zegar i faktycznie przestawisz dzien z nocą.A może jakiś wampir Cię ukąsił i teraz się zmieniasz?!:-D:-D Fizz---a co z Tobą,dziecko drogie?Zawsze pierwsza tu byłas.Czyżby ciocia Cię już wykonczyła?Pakuj się dziewczyno i uciekaj.Nawet do mnie jak dasz radę.Nie zafunduję Ci co prawda takich atrakcji jak mąż Moni ale moja dziatwa napewno sprawi,że dlugo byś pamiętała pobyt u mnie:-D Nadd---czy jest szansa byś miała w domu internet z innej sieci?A wyjazd na uczelnie też ma swoje uroki:-P Anka🌻Malibu🌻Emmi🌻 U mnie dalej cudna pogoda.A Wam zimy nie zazdroszczę i śniegu na Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze żyję, ale uciekam w pracę, to jedyny sposób na ucieczkę przed ciocią. Mam spokój tylko, jak jest \"Moda na sukces\" Sorry, nie odniosę się i wiecej nie napiszę, bo zaraz jakieś oko zagląda mi przez ramię, a co napisałaś, co przeczytałaś, od kogo pocztę dostałaś, a jak zbywam, jest nadęta.... U mnie zima ! Buziaczki dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaku--- ❤️ to w takim razie pisz jak ta \"Moda....\" leci... :D Loooo matko - moja tesciowka tez to oglada i kilka razy (pogoda byla nie teges i do ogrodu isc nie moglam) siedzialam z nia przed TV :O Tlumaczyla mi, ze ten z tamta a tamten z owamta :O Ja sie pogubilam... W dodatku jeszcze inny serial oglada (dodatkowo :O ) jakis brazylijski czy argentynski... Bez komentarza!!!! Eeehhh..te Ciocie i tesciowe :D I jak Ci sie uda to - jak radzi Foletka - zwiewaj :D A u Foletki - fakt - nie sposob sie nudzic :D Pochowasz sie troche po szafach :D troche gdzies po \"kanciapkach\" :D troche \"poprzegladasz\" katy, dowiesz sie \"rodzinnych tajemnic\" :D (te rozowe gatki!!!), pojdziesz do \"salonu fryzjerskiego\" - ze 20 razy zmienia Ci tam fryzure :D ale w dodatku umaluja....bedziesz jak lalka!!!! :D Foletka---to mam u Ciebie (u Was!) skrzynke piwa :D Jako bagaz podreczny na wakacje to pojdzie :D I zadnej choroby nie wykorzystuje - wrrr!!! Jeszcze mnie nie poznalas? Malo Ci??!! :D A o tym przeznaczeniu jakos mi sie tak \"narzucil\" temat...ale i tak nikogo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, net mi nie działał, ale wreszcie sam zaskoczył, bo byłby kłopot. Przez to coś porobiłam, prania to normalka i zmiana pościeli. Ale wzięłam sie za wykładzinę, kupiłam ten proszek na sucho, naszarpałam sie , bo starałam się porozcierać szczotą i mówię Wam - nie warto! szkoda pieniędzy i wysiłku. Nawdychałam sie tego smrodu, wprawdzie pachnącego, ale efektu żadnego nie widzę. Jedynie wypachnione mam, aż w nosie kręci. Tylko, że raczej nie o to mi chodziło. Nawiedziła mnie też ciocia, o mało bym jej nie wpuściła, bo nie słyszałam dzwonka przez warkot odkurzacza, za to usłyszałam walenie w drzwi.:o Tak że Fizz nie myśl sobie, że inni to mają tak lekko. Musiałam odpowiedzieć na pytania- jakie ciasta piekę, a w ogóle o tym jeszcze nie myśłałam, może żadnych... wysłuchać po raz setny, a może nawet tysięczny tych samych historii. Na dworze lodowato, i to białe sypie. Idę pod prysznic, głowe też umyję. Skoro juz mam być wampirem, to chociaż atrakcyjnym, w miarę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×