Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cioteczka mnie nawiedziła.:o Fizz czyli wszystko przed Tobą:) z kwiatkami i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A propos jedzenia to my kupujemy obiady w jakiejś firmie kateringowej-chyba już niedlugo wprawdzie ,bo ciągle nas faszerują mielonym mięsem.No ale dzisiaj przeszli sami siebie-byl gulasz z płucek-bleee.Nawet nie wiem czy z tego robi się gulasz ,zawsze słyszalam o pierogach podrobowych. Whiski🌻faktycznie najlepiej jest wszystko sprawdzić na wlasnej skorze.A synuś da sobie radę napewno🌻 Fizzialku🌻witaminy nie ludzkie tylko dla pieskow-taki pelny zestaw. Foletko,Monialku,Ania🌻🌻🌻 Ja krociotko ,bo jeszcze zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nadd 🌻 tak myślałam. No tak kwiatki przede mną, a kiedyś nade mną :D to tzw. czarny humor. A póki co mnie trzęsie, chyba przez te wiatry... Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moje Majówki.🌻 Whisky---jak tam samopoczucie po wizytacji ciotki?:-)Jeżeli chodzi o kaczkę na święta to zrób j a dla mnie:-DBardzo chętnie wpadnę:-D Fizz---kwiatki od spodu:-)harmonia musi być.Najpierw ogladamy je od góry jak się rozwijają,kiełkują więc musi byc też czas kiedy patrzymy na to od tej drugiej strony:-D Moniał---nie wkręcaj sobie filmów tylko pisz,i nie zwalaj tego na sklerozę i inne takie.:-D Nadd---Ty już wiesz---ZDJĘCIA!!!!!!!!Jestem topikowy molestowaczem:-D:-D:-D Anka---jak tam egzamin synka?Wiem co przeżywa.Moja bratowa już 4 raz będzie podchodzić do egzaminu:-(A Ty chyba lada dzień będziesz witać M w domu🌻 Malibu---jak tam zdrówko?Wracaj tu do nas,pisz swoje elaboraty. Emmi---czy Tata już jest?Macie pogodę by działac w ogrodzie?A może będziesz robic dokumentację Waszych działań?Wiesz zdjęcie przed i po. U mnie wiatrzysko,że diabłu łeb chce urwać:-D ale słoneczko świeci. Ja dziś też mam lenia a muszę chatę ogarnąć bo jutro goście w domu.Przygotować jakąś mała przekąskę a do tego jedziemy po południu do Ikei po meble dla synusia.Już się na to cieszę.Muszę pomierzyć okna,może uda mi się naciągnąć M na jakieś firanki dla dziewczyn:-D Piję kawkę,dołączy któraś do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki🖐️ tu szaro, wczoraj był lodowaty wiatr, nie wiem jak dziś, bo nie wychyliłam jeszcze nosa. Dosypiałam po tym jak obudziłam się rano i przez to jestem do niczego(jak zwykle). Hm, robota nie zając, ale... Foletka, może wysłać kaczkę kurierem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejczarownice
dlaczego nie piszecie?Macie wszystko w nosie?Nie chcecie kawki?A może kopka na rozruszanie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za.Tylko dobrze musisz ją zabezpieczyć by dotarła do mnie gorąca,pachnąca i chrupiąca:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no jestem, kafe chodzi, jak chce. U mnie dziś wilgotno, ciepło, pochmurno. Zatyka astmatyka :D Zrobiłam zakupy, wstawiam zupę z mrożonki i muszę coś przekąsić. Do pisania miłe panie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety??! Fizz to już ta godzina??! dobrze, że zdążyłam odkurzyć, teraz na mokro podłogę, zupa wczorajsza/nie smakowała córce/ jakieś drugie trzeba sklecić. Wyłączyłam kompa i pozwoliłam go sobie włączyć dopiero jak coś zrobię! Trzeba być twardym a nie miętkim. :D I działa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstawiłam zupkę i teraz będę miętka ;), bo jestem zmęczona. Do rzymskiego garnka kupiłam ziobra i będę robić z ananasem. Będzie zdrowsze, bo bez tłuszczu... Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Podziwiam Cię Whisky za tę twardość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D już mi przeszło, teraz zrobię sobie herbatkę, ale podłogę umyłam. Żeberek z ananasami nie jadłam, no no ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie ciekawi, ale ja lubię mięsa z owocami. I tak sobie myślałam o kaczce na Święta. Kupujesz mrożoną, czy taką świeżą... Podobno też dobre są piersi z kaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też myślałam o kotletach z kaczki, nawet widziałam kiedyś w tv jak ktos robił, ale jakoś się nie odważyłam. Mogłoby to byc cos innego, ciekawego i czerwone mięso.. A kaczkę teraz kupuję świeżą/kiedyś jak nie było, to mrożoną. czasem nawet nadziewam ją jabłkami z majerankiem i miodem(sol, trochę pieprzu) i zamrażam, jeśli do świąt jest kilka dni. Dzień wczesniej wyjmuję a następnego dnia piekę, w rękawie, pod koniec rozcinam, zresztą sam popęka, bo go dziurkuję - ten rękaw. Jest pyszna!:) My lubimy. Kusi mnie żeby zrobić jagnięcinę, na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, że masz ochotę na jagnięcinę, bo popularna przecież na południu Europy. Ja tu nie dostanę... :( Mięso kupuję w firmowym sklepie w P-cach, nawet piersi kaczych nie ma, ale dziś widziałam w Kauflandzie po 19 zł. Jadłam kiedyś u ciotki, smakowało mi. Ale musiałabym zajrzeć, jak zrobić. Póki co myśle o kaczce na Święta...a może gęś. Czy ktoś robił gęś...gęgęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, gęsi nie robiłam, kojarzy mi się z suchym mięsem. Piersi kacze były w Kauflandzie, czy jagnięcina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi, a gęś kiedyś jadłam u koleżanki, z jabłkami. Pamiętam, że mi smakowała, ale wiem, że jest tłusta, więc po wytopieniu, różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...no nie ,to ja jestem taka glodna po pracy a Wy o samych pysznosciach.Kaczke tez lubie i dawniej na swieta robilam z jablkami.Moze i ja sie skusze bo prawde powiedziawszy juz nie pamietam jej smaku. No coz synowi nie udalo sie ,po 35 min. jazdy znalazl sie jakis powod zeby nie zaliczyc.Moze nastepnym razem czyli dopiero na poczatku kwietnia sie uda. Foletko a MM bedzie juz za tydzien w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Z okazji naszego Święta życzę nam.. dla każdej po złotej rybce, która spełni po trzy życzenia, a potem zamieniać się będzie wg potrzeb, w sprzątacza, kucharza, kierowcę, prasowacza, ogrodnika, pana do towarzystwa, załatwiającego nasze sprawy w urzędach, nawet masażystę, podpowiadającego naszym najbliższym czego nam brak, kulturalnego, cichego, niekłopotliwego, najlepiej przez innych niewidzialnego, znikającego, gdy niepotrzebny. I dobrze, żeby miał skończoną medycynę i specjalizację w kilku dziedzinach. :D \"Słodkiego miłego życia \"......!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka, nie martw się. Przecież teraz to standard... Niestety ! Szkoda tylko, że akurat ma maturę... Uda się następnym razem. Ale za to TM przyjeżdża i to na pewno osłodzi gorycz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz Bardzo mi sie podobaja te zyczenia a w dodatku takie skromne:-).Oczywiscie przylaczam sie do nich bo nic lepszego nie da sie juz zyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anuś za śmieszności :) U mnie wspaniała wiosna. Chce się żyć. Po raz pierwszy od dawna... Ale okien nie będę myła. czekam na złota rybkę. MM pojechał po nową deskę do prasowania. Mam nadzieję, że nie potraktuje jej jako prezent dla mnie na Dzień Kobiet :D A po Świętach może trochę wyjadę tralala... Póki co biorę się za pranie. Widzę, że od rana tak ostro świętujecie, że nawet nie macie czasu zajrzeć. :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku czytajac o tej desce do prasowania tez mi tak przemknelo przez mysl,panowie czasem lubia byc tacy praktyczni . U mnie tez czuje sie wiosne,ciekawa jestem co na dzialce sie dzieje bo przez cala zime nie zagladalam.Wsadzilam jesienia ponad 100 cebulek tulipanow ktore dostalam od zaprzyjaznionej rodziny.Sadzilam gdzie bylo tylko troche wolnego miejsca wiec bedzie wszedzie kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie będziesz miała kolorowo. Ja tym razem wszystkie cebulowe /za wyjątkiem narcyzów/posadziłam razem w kole, bardzo gęsto. Nie wiem, jaki to będzie efekt, ale są tam krokusy /wszystkie kolory/, tulipany kwitnące nierównocześnie, szafirki i nie pamiętam, co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Fizz życzenia przepiękne - te życzenia do złotej rybki trzeba bardzo dokładnie przemyśleć wcześniej(zeby nie było tak jak w tych dowcipach) i bardzo mi się podoba, że później rybka ma sie zamienić w rodzaj męski.:) Jak to pięknie brzmi - prasowacz, sprzątacz :D cudownie po prostu.. i żeby miał mocno zarysowaną szczękę, taki męski .. no i ta wielofunkcyjność idealna. :) Ania, to teraz norma przy robieniu prawa jazdy, wiem, że to nie pociesza, ale w końcu się uda. Ciekawe do czego się przyczepili, skoro przebrnął przez plac manewrowy i tyle przejechał, w sumie przed końcem.. Miłego dnia, my na razie siedzimy, już po obiedzie. Wczoraj wyszliśmy coś zjeść. Wieczorem mieliśmy gościa. Tzn. siedziałyśmy sobie we trzy kobitki, bo siostra M \"zagospodarowała\" mu 3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Whisky, że miło spędziłaś czas. :) Ja dzisiejszy dzień miałam zdecydowanie gorszy niż wczoraj. Jestem już po gościach. Zioberka w rzymskim były pyszne i delikatne, takie bardziej dla uważających na wątrobę, żołądek itp. Myślę, że mogłyby tez podobnie smakować upieczone w rękawie /????/ Niestety wg przepisu powinny piec się krócej, ja piekłam dobre 2 razy tyle, może też dlatego, że były dość grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×