Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Oj Whisky jakie to ładne. Spaliłam sobie papierochem klawiaturę :O Tzn. spaliłam jeden klawisz - żar mi spadł. Palenie albo zdrowie, palenie albo cała klawiatura!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! Foletko czy mogę skraść pomysł Twojego M i tez poprosić Fizz o Mikołaja z twarzą MM? Nawet na to nie wpadłam :):):) Na pewno się ucieszy gdy znajdzie się w tak doborowym towarzystwie... Fiziaczku poproszę o przeróbkę i dziękuję za instrukcje Photo Shopa dla Pawła. Myślę, że mimo złej i zarwanej nocy posiedzisz dzisiaj wieczorkiem trochę na tleniku? A te Twoje talenty to chyba dna nie mają! Szal i czapka w oka mgnieniu, jakieś modne ciuszki z koronkami – skąd Ty to bierzesz? Monia mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i też będziesz dziś na konfie. Ja będę mogła dołączyć dopiero około 23-ciej (coś nieplanowanego a ważnego mi wypadło), ale skoro Wioli pasuje dopiero po dziesiątej to mam nadzieję, że jeszcze się załapie. I może któraś mi skopiuje i wyśle na maila to co mnie ominie….. Anuś a jak Twój M? Lepiej już? A Ty będziesz dziś na konfie? Bo trochę się pogubiłam. A te Twije zwierzaczki to faktycznie muszą przezabawnie wyglądać jak kotek pieskowi podkrada jedzono hihihi. Nadd a z konfą nie ma żadnego problemu – musisz tylko mieć włączony tlen i raz po raz zerknąć czy wyskoczyło okienko zaproszenia – jeśli tak, klikasz OK i już jesteś na konfie. Spróbuj – naprawdę jest supernowo. I wiemy, że to co piszemy jest tylko nasze – nikt inny nie ma do tego dostępu. Whisky bardzo ciekawa ta technika , ale chyba też niełatwa do wykonania. Ja bym pewnie nie miała do tego cierpliwości. Pamiętam, że już kiedyś pisałyście o tym na topiku, ale tak szczerze to nie bardzo wiedziałam o co chodzi. A te ściany i sufit w domu to Ty sama robiłaś???!!!! Będziesz wieczorkiem? Zresztą o co ja pytam naszego Nocnego Marka?! Trzymajcie się cieplutko. Jak tylko wrócę do domu to odezwę się do którejś na tleniku i poproszę o zaproszenie. Do wieczorka! Pałatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - miało być \"Twoje zwierzaczki\" Nadd - niało być \"superowo\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, znowu mi się rozłącza net, córka w domu, ale postaram się być. A co z Fizz? Dawno nie zaglądała, czy ma prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś rozszalałyście:-D Ja dopiero wróciłam do domu.Pomimo okropnej pogody nosiło mnie i musiałam gdzieś wyjść.Niedaleko mieszkają nasi przyjaciele i wybralam się do nich z dzieciakami. Teraz szykuję ich do spania(trochę mi to zajmie).Te wszystkie obrazki co Whisky powklejała obejrzę jutro. Nadd---tlen jest bardzo prosty do zainstalowania.Wchodzisz na głowną stronę o2 i u góry masz \"tlen.pl komunikator\".Klikasz na to i otwiera ci się nowe okno.Tam krok po krok masz opisane co robić dalej.Napewno sobie z tym poradzisz,skoro ja taka komputerowa noga dałam radę:-D.Podaj nam póżniej na melia twój nick z tlena byśmy mogły go dodać do swoich kontaktów.Czekamy na wieści od ciebie. Dobra ja narazie spadam szykować moje trolki do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam takiego doła, że wypiłam piwo, którego nie lubię i mam szum, jak stąd do Ameryki. Szkoda Malibu, że jesteś tam, bo bym wsiadła w autobus....... Kiedyś, jak MM nie miał problemów /tak myślałam/ i mieliśmy przyjaciół /tak myślałam/ 11 listopada spędzaliśmy rokrocznie u pewnych znajomych /zresztą kiedyś dość znanego polityka..../ i to taka była patriotyczna impreza z pieśniami typu \"Pierwsza brygada\" i wódą./DUŻĄ wódą/. Mile to wspominam. Ale MM dopiero wrócił, dałam mu jeść, zamiast lanych klusek na rosole wyszła mi kluszczanka i ogólnie jest mi b.b.b.byle jak.On przysypia przed tv, a ja strzeliłam to piwo. Bylo wściekle gorzkie, więc dolałam soku malinowego. Tak po śląsku..albo wielkopolsku /?/ A sny mam i to złe i się ich boję. Pisałam o tym. Wszystkie kobiety z mojej rodziny śniły i zawsze coś wyśniły... Tak już mamy i tak miałyśmy. Mimo mojego całego racjonalizmu, jedyna rzecz, dla której naprawdę nie mam wytłumaczenia. Moja mama 3, 4 miesiące przed swoją tragiczną śmiercią miała sny straszne, prawie co noc. Myślała, że to coś złego mnie spotka, miałam wtedy klopoty, chorowałam... Boże, jak ja przynudzam.......... Czy dotrwam do tej konfy? TRZEŹWA???? Nie gniewajcie się, ale przez to, że tak naprawdę mam świadomość, że nie ma nikogo, dla kogo byłabym jedyna i najważniejsza, naprawdę nie jest łatwa. Każda z Was ma kogoś naprawdę bliskiego... Chyba nie powinnam tego pisać, ale to fakt. To chyba trochę po tej rozmowie o świętach..... tralala..tralala wymazuję......... Malibu, ja jeszcze mam w domu Twoje papierochy....😠 Ale za to powiem Wam, co robię, robię bordy z włóczki do kolejnego kompletu ze sztruksu, tym razem jasnego ciepłego beżu/piaskowy/, bordy będą na rękawach, przy żakieciku, może przy spódnicy, dość fajnie wychodzą. Brudny ciemny róż z piaskowym identycznym, jak sztruks, do tego wykończenie w brązie i duży kolnierz melanż w tych samych kolorach. Generalnie ciuch powinien być taki trochę sielankowo wiejski, swojski choć oryginalny. Natchnął mnie strój Błaszczykowej/ pisałam/, moje powinno być trochę w stylu, ale inne... narazie bordy wychodzą fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---dobrze,że ta konfa dzisiaj.Mam nadzieję,że wszystkie razem podniesiemy Cię na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foletko 🌻 Malibu, dzisiaj Ci nie zrobię Mikołaja...hihi ...A może Twój syn spróbuje ? Będę chciała obejrzeć \"Kryminalnych\", bo nie lubię przemocy.. A potem ?.. Ściągnęłam sobie program do robienia GIFów, ale jest po angielsku i narazie prawie nic nie \"kumam\" Na szczęście tylko ..prawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaalooo---dziewczyny,jesteście tam?I co z tą konfą?Ja już jestem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Whisky ma dylemat----konfa czy film na TVN z jej ulubionym aktorem:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Bardzo przepraszam ze mnie nie bylo ale usnelam,ogladalam telewizje i czekalam na wlasciwa godzine i sie niestety nie doczekalam.Tak mi glupio....mam nadzieje ze reszta dziewczyn dopisala. Ide zaraz na wybory a na 9.00 do pracy. Milego dnia Wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ciekawa jestem, jak długo siedziałyście... Ja mam kolejna noc nie przespaną. Przysnęłam na kanapie, obudziłam się o 2-ej i już nie zmrużyłam oka. Nie wiem, jak przeżyję dzień dzisiejaszy. Narazie jestem po kawie. A marzą mi się czyste okna i sprzątnięte mieszkanie. Żeby choć MM sorzątnął zimówkę, to jego działka przed zimą.... Nadd, byłaś w kinie ? Malibu, jak było w gościach? Miłego dnia dla wszystkich, rónież tych pracujacych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierzcie pocztę, wczoraj wyslałam Wam \"Magię\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 🖐️ wczoraj gadałyśmy z Malibu do drugiej, albo i dłuzej, teraz jestem jeszcze bardziej nieprzytomna niż zwykle. Fizz cio to sa te bordy, jakieś wstawki? A to po angielsku to jakiś program? Coś jeszcze myś;lałam, jak Was teraz przeczytałam, ale zapomniałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"cio\" to z niedowidzenia chyba... A c to są te GIF-y Fizz? Jestem dzisiaj strasznie zła i jędzowata i tak jakoś mnie zatyka. Myślałam, że to z tego notorycznego niespania, ale chyba z ciśnienia. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIF to forma graficzna o małej ilości kolorów /chyba 200 coś/, dobra np.do małych animowanych obrazków, np.takie ruszające się w tlenie albo gg. Ja ściągnęłam sobie GIF Movie Gear, ale po ang., więc dochodzę metodą prób i błędów. A bordy, to po prostu wstawki. Ja robię na drutach we wzory, takie małe gwiazdki, jak we wzorach norweskich. Jestem zmęczona. Pogoda parszywa, ale powinno się tu użyć raczej słowa niecenzuralnego. Lepiej by oddało rzeczywistość. Jestem po obiedzie, byle jakim i już jestem głodna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. To w takim razie pogoda tak na nas działa. Mnie trochę przeszło. Obiad miałam niezły, ale z wczoraj, bo dziś nic by z tego nie wyszło. Dzieci poszły do kina, to trochę spokoju w domu. Zerkam na Magdę M, film do kitu, ale czasem jakieś fajne obrazki - wnętrza, wyjątkowo ładnie pokazana Warszawa, no i fajna muzyka. Rozejrzałam się krytycznie po domu, hmm bardzo krytycznie, bo oprócz bałaganu zobaczyłam, że wszystko jest nie tak. Muszę się za to wziąć, ale co ja mogę własnymi ręcami. Jeszcze jak jest ładnie wysprzątane, poukładane to te inne rzeczy tak nie rażą. No to widzę, że jednak mi nie przeszło. Nie przynudzam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że normalnie jesteście wszystkie przeszczęśliwe:-( Tyle wpisów,że szok:-) Ja chciałam się zameldować rano,napisałam dużo i.....mi zeżarło(czy zerzarło?).Dostałam takiego nerwa,że już mi się odechcialo pisać. No to fajnie sobie pogadałyście wczoraj Whisky z Malibu. Dziewczyny,doszłam do wniosku,że niema sensu umawiac się na konfę,bo i tak zawsze jest nas 3-4 osoby.Proponuję w takim razie byśmy czasami robiły ją w ciągu dnia.Przecież nieraz tak się zdarza,że piszemy tu wszystkie mniej więcej w tym samym czasie to możemy pogadać prywatnie.Co o tym myślicie? Anka---pisałaś niedawno,że masz jakiś pomysł w wiadomej sprawie.Czy możesz napisać nam coś więcej na ten temat na meila? Dziewczyny,pomimo parszywej pogody poszlam do urny.Spełniłam swój obywatelski obowiązek.Zaliczyłam przy okazji kawkę u rodziców z pysznym ciastem drożdżowym.:-) Whisky---nie zawsze musimy tryskać humorem i energią a jeszcze po takiej nocy?:-)Mi też się już nic niechce w domu robić.Robię bo muszę i to co najważniejsze.Do wyjazdu jeszcze 8m-cy ale ja już nim żyję. Whisky--jestem zdziwiona,że nie lubisz Magdy M. :-) To mój ulubiony film.Jest taki właśnie lekki i przyjemny.Super się przy nim relaksuję:-) Dobra ja narazie się żegnam,muszę z córką odrobić lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?? Cciała bym tyyyle Wam napisać ale nie wiem czy maie ochote czytać :( Bardzo za Wami dziewczyny tęsknię ale nie umiem sobie zorganizowac życia tak,żeby znaleźć czas na własne przyjemości. Po 10 latach pracy w systemie zmianowym zupełnie nie odnajduje się w codziennym bieganiu do pracy. nie tęsknie za tamtym życiem ale.... Dzis miałam w domku imprezę 8 urodziny mojego starszego syna ....jesli robie błędy to z winy wypitego wina ;) Co u Was słychac?? Postaram sie poczytać ale nie wiem czy nadrobię wszystko. Postaram sie teraż bardziej regularnie zaglądac jesli przyjmiecie mnie z powrotem. Dziękuje też za wszystkie meile i fotki. Pozdrawiam Was dziewczyny Kochane.Idę sprzątać po gościach a potem do spanka :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra Agosia:):) nareszcie się Ciebie doczekałyśmy. Fajnie, że znalazłaś chwilę. Faktycznie całkiem Ci się zmieniło życie i trudno tak od razu się przestawić. Wpadaj częściej i pisz, byłyśmy ciekawe co u Ciebie. Wszystkiego najlepszego dla Jubilata! Dziewczynki dziękuję za maile, bo nie zawsze pamiętam. Dziś muszę koniecznie wcześniej położyć się spać, bo juz się to odbija na moim samopoczuciu. Wieczorem wyszliśmy na krótko, na ciacho i herbatkę i humor się poprawił. Chociaż ciastko było przeraźliwie słodkie. Popieram, Foletka też mi dobrze robi każde wyjście. Do jutro Dziewczynki, bo pewnie juz tu dziś nie zajrzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Agosia 🌻 Nereszcie się pojawiłaś! A dla synusia najlepsze życzenia. Foleta z tą konfą to masz rację. Czasami łatwiej nam się w dzień zgrać co do czasu niż wieczorem. Ja wczoraj z zapałkami w oczach czekałam na tą konfę.... A spać poszłam późno bo mnie jeszcze koleżanka (ta z Londynu) dorwała i klepałyśmy do...3 w nocy :O Dobrze, że dzisiaj niedziela to sobie pospałam dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu ...no nareszcie sie odezwalas.Martwilysmy sie o Ciebie i wiesz ze zawsze jestes tu u siebie. Napisz jak sobie dajesz rade bo czasu to chyba masz niewiele. Buziaczki dla syna i duzo zdrowka ... Ciesze sie ze znowu jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje!!!! Witaj Agosiu!!! Jak dobrze, że się odezwałaś. Brakowało nam Ciebie. Jak dasz radę choć troszkę poczytać to się przekonasz, że wszystkie pamiętamy i tęsknimy za Tobą i trzymamy za słowo, że raz po raz wpadniesz do nas. Piszę za wszystkie - myślę, że żadna się nie pogniewa. A mi niedziela minęła bardzo, bardzo leniwie, aż czuję się zmęczona. Byłam tylko z Małą w kościele a potem już nie wyściubiłam nosa z domu. Obejrzeliśmy sobie \"Wojnę światów\" S.Spielberga, strzeliłam sobie dwie drzemerki i małego drinka. Teraz idę wypić kawkę z MM i MB i pomału będę się szykowała do spania. Dobrej nocy wszystkim i kolorowych snów. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego się nie spodziewałam!!!! Jak zaczęłam pisać to ostatni był wpis Agosi a tu taka niespodzianka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×