Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hejka wszystkim Whisky ❤️ przykry miałaś wczoraj dzień i jeszcze .... te miejsca w samochodzie /????/ Ciasto na tort orzechowy inne...Podawał je kiedyś pan w Kawiarence /polsat/ wypróbowałam i jest dobre. To tort orzechowy wiedeński, robię dwa razy w roku. A mazurek taki z kruchego spodu, potem masa ze startych upróżonych jabłek z galaretką i na to cieniuteńki placek też z kruchego /kruche niesłodkie/ Wierzchu jeszcze nie udekorowałam, bo kombinuję, żeby nie bylo za słodkie. Może gorzka czekolada.... Ja dzisiaj na cmentarz zaraz jadę i jakieś drobne zakupy. Miłego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Fizz ja dzisiaj urzeduje od rana w kuchni.Tez robie sernik i zdecydowalam sie na makowiec z jablkami. Dziekuje dziewczynki za zyczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś 🌻 A pracujesz w Święta, czy masz całe wolne ? A kiedy powinny być te życzenia? :) Jednak Malibu ma pamięć i wszystko wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piękny znajomy
Witam wszystkie bardzo zajęte dziewczyny. Zaraz ide do pracy więc chciałem się tylko przywitać.Jeszcze tylko dzisiaj i jutro i będe miał trzy dni wolnego(chyba w ogóle nie będe wychodził z łóżka) U was świąteczne przygotowania a ja dopiero dzisiaj po pracy skocze do sklepu na jakieś zakupy świąteczne. Musze już spadać.Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy :) Szkoda, że bez rodziny spędzasz Święta, ale już niedługo... Miłej pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz w Swieta mam wolne poniewaz pracowalam w poprzednie ale jeszcze jutro pracuje do 22.Sernik juz w piekarniku teraz biore sie za makowiec i jeszcze musze isc z psem na zastrzyk. Urodziny mam 30.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---przykro mi z powodu cioci.Masz rację,że to doda jej tylko dodatkowego cierpienia.I jak zwykle wszystko na Twojej głowie i sercu.:-(I do tego problemy z drugą ciotką,która szuka służaćej.Co to się robi z tymi ludzmi.Pocieszające jest to,że chociaż w święta bedziesz miala miłych gości.Przytulam cię mocno.❤️ Whisky---to troszkę pózno był ten pogrzeb.Smutne te święta będą.A jak Ty się czujesz psychicznie?Dajesz sobie radę?A z rodziną to tak już jest.Ja też mam takie przypadki i musimy żyć z takimi ludzmi:-( Anka---a co wet mówi,jeżeli chodzi o pieska?Mam nadzieję,że wyjdzie z tego.Szkoda,że mieszkamy tak daleko od siebie bo podarowala bym Twojej córce mojego Drapka.❤️ Moniał---czy ty jeszcze jesteś w domu,czy już wybyłaś do teściowej?I jak tam Twoje zdrowie?Dbaj o siebie,przecież musisz być zdrowa jak masz wyjechać.🌻 Malibu---Tobie to dobrze🌻.Cieszę się,że chociaż Ty masz spokój w domu i rodzinie.Pisz nam o tym,bo Twoje posty wnoszą tyle radości w nasze życie.Wiem,powtarzam się ale dla mnie one naprawdę wiele znaczą.Od jakiegoś czasu nie daję sobie rady sama z sobą i codziennością:-(Z każdym dniem jest coraz gorzej.Nie wiem gdzie i jaki popelniłam błąd w wychowaniu dzieci.Przestaję sobie z nimi radzić.Każdy dzień zaczyna się od kłótni,awantur,wzajemnych pretensji.Nic im nie pasuje.Z wszystkiego są niezadowolone.Dzisiaj już nie wytrzymałam i poryczalam się.Nie wiem jak długo dam radę to wszystko wytrzymać:-(Tak bardzo brak mi M:-( Goscie wpadli tylko na 3godz i jechali dalej.Ciotka przyjedzie w Lanyponiedziałek.Może to i dobrze,że niezostali.Muszę się pozbierać do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka trzymaj się👄🌻❤️ Jesteś zmęczona - to zrozumiałe. A z dziećmi już tak jest, dorastają, mają własne zdanie, może to i dobrze, przynajmniej mają charaktery. Nie przejmuj się, a już za parę dni wesprze Cię M i będzie calkiem dobrze. Zobaczysz! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko ściskam Cię mocno ❤️. Dasz radę. A wiesz czasami jedno dziecko trudno jest wychować, a Ty jesteś sama z czwórką. To naprawdę bohaterstwo. Może powinnaś iść gdzieś po pomoc. Myślę o jakimś psychologu. Po prostu pogadać. Albo zrób sobie jakąś przyjemność. Sprzedaj dzieci sąsiadce i zrób sobie przyjemność... Kino, plotki, ale bez dzieci, fryzjer.. nie wiem coś co lubisz. 🌻 Whisky, co się dzieje? Ja po cmentarzu i po obiedzie, biorę się za ciąg dalszy robót. Ciasta, ubieranie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak ledwo zipię dzisiaj, chyba coś z ciśnieniem. Aha, Fizz, zawsze myślałam, że też jesteś niskocisnieniowcem, a tu napisałaś ostatnio, że wysoko. Coś mi się pomyliło chyba. Nie mamy gości więc nie powinnam sie stresować, ale wiadomo, że chciałoby się wszystko dobrze zorganizować. No ale raczej nic z tego. Nie mam siły po prostu. A dziś cały dzień w biegu. Rano siedziałam i nie wiedziałam od czego zacząć, w końcu pojechałam do banku i pod bankomatem okazało się, że akurat karta sończyła ważność. Po odstaniu kolejki do okienka też czegos brakowało i musiałam wrócić do domu. Później byłam umówiona z córką po odbiór tej szafki, przez internet od ręki ale w korkach straciłam ze trzy godziny. I tak latam nie wiadomo za czym. Pewnie Wy wszystkie już macie wszystko na tip top. A ja? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, nie martw się jutro będzie lepiej. I życzę Ci i wszystkim, żeby jutro od wstąpiła w Was energia, radość, chęć. Głównie do pracy :D Niestety ! A jak nie masz gości, to Twoi zrozumieją. A kazdy chce, żeby bylo ładnie i wszystko gotowe. Ja nie wykonałam planu, ale to nic. To przecież nie koniec świata. A jutro mam gości na jajeczku o 16-tej... A biedna Anuś. Jutro cały dzień praca 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piękny znajomy
Witam a raczej dobry wieczór wszystkim dziewczynom. Wpadam znowu tylko na moment zeby wam wszystkim życzyć wszystkiego naj,naj,naj,naj. Co by się wam lepiej żyło,żeby się was dzieci(i mąż)słuchali,żeby sąsiadki nie zaczepiały,Zeby wasi milusińscy byli zawsze dyspozycyjni(psy,koty)żeby nie czepiały się was żadne problemy i kłopoty.Tego wam życze dziewczyny. Pozdrowionka i do następnego razu. (tym razem może już z Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:) Mialam zamiar wczoraj podczas dyzuru napisać duużo ale z wizyt wrócilam po 24 i padłam jak przecinek.A jeszcze w lecznicy mieliśmy niezlą jazdę..Napiszę jutro. Fizziałku urodziny mam 28.06.Przepraszam ,że jeszcze nie napisałam jak przcuję ale grafik został w pracy.Na szczęście Święta wolne. Ania-dobrze,ze ty też bedziesz w domu.Przykro mi bardzo z powodu przyjaciela:( Moniałku-dużo,dużo dobrego dla Ciebie🌻Niestety nie dostalam maila ani nic.. Foletko droga-szkoda,że mieszkamy tak daleko.Wpadlabym zająć się twoimi pociechami a ty poszłabyś sobie do fryzjera albo kina.A tak jesteśmy z Toba ale tylko myślami. Whiskuś-dle Ciebie też dużo dobrych myśli❤️A drzwi samochodowe wcale mnie nie dziwią,mój brat jest mechanikiem:) Malibuś-ja to już się pogubiłam co ,gdzie i kiedy ale jutro poczytam jeszcze raz. Znajomy:)odpoczynku dla ciala i ducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy 🌻 Znajomy, życzę Ci żebyś porządnie odpoczął, a Święta minęły szybko, bo prędzej bedziesz z rodziną 🌻 Nadd, cieszę się, że masz wolne dni. Mam nadzieję, że będzie miło. A może spotkasz się z kimś najmilszym, czego Ci życzę. 🌻 Ani życzę, żeby dzisiejszy dzień minął jak najszybciej 🌻 Moni, która może już wyjechała, żeby było miło w gościach i żeby odpoczęła 🌻 Whisky żeby miała dużo energii i była bardzo doceniona, że codziennie jest mamą, żoną, supergosposią, architektem wnętrz i upiększa dom pieknymi malunkami.🌻 Malibu żeby była szczęśliwa na łonie...rodziny🌻 Zahirkowi, żeby się odezwała 🌻 a nie tylko przysyłała mailiki. Turkusowi, podwójnej radości wśród bliskich. A Foletce ❤️wytrwałości, uśmiechu, lepszego samopoczucia. I na końcu na piszę coś jeszcze i niech to będzie dla Foletki nadzieją na lepsze jutro. Wczoraj przydarzyło mi się coś niesamowitego. Wiecie, że mam różne kłopoty, biedną chorą ciocię i problem z samą sobą. Ale wczoraj stało się coś dobrego. MM powiedział mi, że jestem b.dobrą gospodynią i mam \"dobre to i to \" pokazując na części ciała, a na koniec powiedział, że najlepsze mam to, co tam i pokazał na głowę. On nie mawia komplementów. Ostatnio bylo trochę lepiej między nami. A to, co powiedział i jak to zrobił było czymś więcej niż komplementem. Było prawdziwym uznaniem. Nie chcę zapeszyć.... a Tobie Foletko odwagi ! Dziewczyny radosnych, slonecznych, pięknych Świąt!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nie wiem, czy uda mi się jeszcze coś napisać, jestem\" nie obrobiona\" Ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz bardzo się cieszę, jakoś tak mi się cieplej koło serca zrobiło. I trzymam kciuki. Zaraz się lepiej żyje jak dobrze się układa w domu, w rodzinie. I dziękuję za piękne życzenia, tak miło mi się zrobiło, ze tak osobiście i tak ładnie. Ale żebyś zobaczyła ten \"upiększony\" dom, toż to jakieś pobojowisko. :) No jak posprzątany, to jeszcze jak cię mogę, ale wszystko raczej własnymi ręcami i jak najmniejszymi kosztami. A w tym momencie to nawet do posprzątania daleko. Ale może dzieci pomogą, M pracuje. Ja życzenia napiszę później. Nie mogę, po tym, co napisała Fizz, zrobić tego tak ogólnie. Trzymajcie się Dziewczynki. Ja jeszcze w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę wesołych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, życzę Wam spokojnych zdrowych Świąt w ciepłej rodzinnej atmosferze. Foletka, Tobie żeby ten czas do wyjazdu jak najszybciej upłynął, wtedy łatwiej będzie znieść wszystko, sama zobaczysz, że dzieci nie będą niegrzeczne, a grymaszenie i wybrzydzanie stanie się zabawne. Znajomemu życzę tego samego i dużo zdrowia. Fizz, życzę Ci samych ciepłych chwil, żeby opuściły Cię zmartwienia i zdrowie dopisywało. Malibuś - Tobie dobrej pracy i wiele radości. Monia - dużo szczęscia i udanego wyjazdu. Ania - zdrowia i zadowolenia z pracy. Nadd - jak najwięcej miłych chwil z kimś bardzo Miłym. Zahir - mniej pracy, więcej czasu i szczęścia rodzinnego. Turkus - szczęśliwego oczekiwania. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piękny znajomy
Wesołego jajka Jak na razie jest tak jak planowałem czyli wielkie byczenie sie i ogólny relaks chociaż te trzy dni wolnego z chęcią bym zamienił na chwilke ze swoją rodziną. To drugie święta które spędzam sam,drugie ale wiem ze ostatnie i że juz nie bedzie więcej takich sytuacji że ja tu a moja żonka tam. Ja już dawno po śniadanku,wstałem wcześniej żebym nie miał ścisku w kuchni.A po śniadanku z powrotem do swojego pokoiku. No i zbytnio nie wiem co teraz robic ale sprubóje skontaktować sie ze swoimi rodzicami i bratem(mieszkają w holandii)i moze porozmawiamy przez skypai może choć przez chwile poczuje swiateczny nastrój bo jak na razie to mi sie wcale on nie udziela.Mam włączone radio zet i chociaż tyle wiem że są święta. Dzwoniła do mnie moja żonka z wiadomością ze naszym dzieciom pomyliły się dni i dzisiaj sobie zrobiły lany poniedziałek(a raczej niedziele),no to ciekawy jestem co to sie bedzie działo jutro. Wesołych świąt dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dopiero wróciłam....Wyjazd miałam z przygodami....w Wielką Sobotę po południu wyladowałam w....szpitalu.....Wróciłam w niedzielę - wypisałam się na własne żądanie. Teraz czeka mnie seria badań bo piorun wie co jest :O W każdym razie karetka zajechała po mnie z fasonem - na sygnale :D Muszę kończyć bo MM już mnie woła - teraz boi się zostawić mnie nawet na 5 minut samą. Może wieczorem uda mi się do kompa dorwać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Słoneczka!!! Życzę Wam Wesołych po-Świętach i chcę się pożegnać na 10 dni - jutro bedę w Polsce i nie wiem czy będę miała dostęp do neta. U nas nadal goście - tzn. Rodzice i dwaj bratankowie. Dziś MM zrobił mi super prezent - dostałam 100 funciaczków i miałam sobie kupić ciuchy na wyjazd - no i kupiłam. Wydałam co do pena :D:D:D Uciekam do wyrka, bo o czwartej musimy już wyjechać do Liverpoolu - samolot mam o 6:30. Trzymajcie się cieplutko i piszcie, żebym miała co poczytać po powrocie. Buziole i papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ale mama ogranicz mi dojście do kompa. Mówi, że to zaszkodzi dzidzi :D Po świetach wszystkiego Najlepszego wam kobitki zyczę: szczęścia i samych słonecznych i dobrych dni. Czuję się świetnie...z każdym dniem bliżej wyczekiwanego terminu:D Mój kochany spędził ze mną świeta...były cudowne. Pozdrawiam was moje miłe :D Przesyłam malutki promień słońca, które u mnie zaczyna wychodzić zza chmur. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim po Świętach. A te miałam bardzo pracowite i nawet udane. Goście wyjechali dziś rano. Zadowoleni, ja też. Tylko jestem zmęczona, tępa i ospała. Niby odpoczywam, ale to męczy mnie jeszcze bardziej. A co U Was ? Wiem tylko, co u Malibu /:D:D:D :):):)/ i Turkusa... a reszta.. Jak Wam minęły ? No oczywiście dla Foletki święta tak naprawdę sie zaczną :) Moniał, a co to bylo za nieszczęście, że \"fatygowałaś\" karetkę. Mam nadzieję, że jest już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×