Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hejka Emmi dzięki, 🌻 nie śmiałabym Cię obarczać tak niewdzięczną pracą. U mnie jest jeden \"andrzejek\", ale raczej nie będzie czasu, żeby z tego powodu świętować ;) Jeśli już to jakiś obiadek dla ścisłego /bardzo/ grona. Wczoraj byla szadź, dzisiaj rano śnieżek, ale mało. Znaczy.... zaczyna się biały świat. Pewnie tylko na wsi, bo w mieście wiadomo. Emmi przywykniesz ;) Monia, jak goście??? Mam nadzieję, jestes zadowolona :) Anuś, a zajrzyjże kobieto :D Nadd, co się dzieje? Nie odhaczyłas się po powrocie. Mam nadzieję, ze wszystko w porządku🌻 Foletko ❤️ Whisky 🌻 Malibu 🌻 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz//:) tu nie chodzi o ,,obarczanie i śmienie czy nieśmienie,, :P Ale o to, że nie będę Cię pozbawiać miłego bycia założycielem tematu ;) to tak dla wyjaśnienia, temat uważam ogólnie za zamknięty :D U mnie biało... może tak nie dokładnie, bo chyba padało przez grube oczka sitka :P Co nie zmienia faktu, że sezon zimowy u mnie własnie został otwarty i wcale mnie to nie cieszy :P Czas na herbtkę i śniadanko, to może nie będę tak zrzędzić :D A dla mnie radosny dzień, bo mały skrzat , kogoś mi bliskiego przyszedł na świat :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dla mnie dzieci to przyszłość. Powiem Wam, że będąc w Portugalii, przytłaczała mnie ilość opuszczonych domostw i te ruiny :( I trafiliśmy do małej miejscowości, która może przez pore akurat, stwarzała wrażenie bardzo opuszczonej, jakby niezaludnionej... i nagle ujrzałam bawiace się dzieci i powiem Wam, że radość do serca napłyneła natychmiast, bo wiedziałam, że skoro są dzieci, to ta miesjcowość istnieje, tętni życiem, ma przyszłość... :) Uwielbiam widok dzieci, to żywy symbol ostnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówkę, ale mam skostniałę ręce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff..jak gorąco ! Oczywiście żart :D Strasznie na dworze, ale nie mamy na to wpływu. Mimo wszystko i na przekór, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Tragedia w domu, laptopik został trafiony przez wirusa :( Nogi z d... powyrywałabym tym idiotą jestem na zastępczym kompie, ale zupełnie nie umiem już na nim pisać. Macham do wszytkich i życzę miłego weekendu. Powiem Wam,że jeszcze nie czuję nadchodzących świat,mimo,że biało za oknem. Misiek już na sankach dzisiaj jeździł, a w tv wszędzie tak świątecznie już... i bajki świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie bajkowo na świcie.... aja nie mogę wszystkiego ogarnąć. Za duzo się dzieje, jak na moją starą głowę :D Bardzo miłego dnia dla WSZYSTKICH 🌻 ze śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz... Napisz co u Ciebie,kiedy ruszasz pelna parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anuś 🌻 Pełną pewnie nie ruszę, bo na początku przyszłego tygodnia wyjeżdżam i wrócę 4,5 dni przed Świętami. Pełną dopiero po powrocie. Z 8 - dniowego wyjazdu zrobił się 16-dniowy. A co u Ciebie?? Święta niedługo, więc i nastrój lepszy, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz praktycznie za kilka dni jedziesz,fajnie Ci. Nabierzesz sil i odsapniesz psychicznie. U mnie wlasciwie nic noewgo,ostatnio corcia mi troche chorowala ale jakos sie trzymam i odliczam dni do przyjazdu MM[juz tylko 25]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ania//:) to już niedługo, co to tam 25 dni ;) Fizz//:) to już? kurcze ale zleciało, to muszę się jakoś przygotować na to siedzenie tutaj :D Poszperam w archiwalnych gazetkach... ostatnio poczytuję Werandę i jej siostrę Cantry, więc muszę obłożyć się materiałem twórczym aby mieć o czym tutaj gadać ;) No chyba, że ktoś wreszcie pojawi się na dłuuuuuzej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w biegu Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich ;) Piszcie kobietki, piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Goscie pojechali...w domu sie pusto zrobilo jakos :O To bylo malzenstwo Slowakow z dwojgiem dzieci - 3 letnia Sarka i 10 miesieczna Saszka. Juz mam zaproszenie do Bratyslawy :D z czego chetnie skorzystam...kiedys tam bo w sumie jedynie przejezdzalam przez Bratyslawe, nie zwiedzalam. U mnie leje :-(, wiatr taki, ze leb urywa... A w taka pogode to ja zawsze dola miewam...U mnie 13 jeszcze nie ma a w domu swiatla pozapalane - ciemno jak... :D Brrrr i wrrrr... Ide sie zajac....kurzymi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie tez szaro, buro i siąpi. A do mnie przyjeżdżają na jeden dzień Słowacy i pół Słowaczka też:D No i jeszcze mam andrzejki, tyle, że bez żadnych szaleństw. Ciasto i już! A Moniał znowu smutny. Utulam smutnych ❤️ Ja dzisiaj też coś \"nie deges\" ????? Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-Ty nie możesz być \"nie teges\".Ostatnio tyle optymizmu było w twoich postach:-)I niech już tak zostanie.Cieszę sie,że wyjeżdzasz na tak długo i w dodatku w takie miejsce.Tylko uważaj na siebie,ostatni w Tv podawali,że dwie grupy mnichów (z różnych odłamów chrześcijanstwa )pobiło sie przed jakąs świątynią w Jerozolimie.Ponoc często dochodzi do takich akcji w tym mejscu,bo jedni uważaja sie za ważniejszych od drugich:-D:-D:-D No masakra jak to oglądałam i śmiech pusty mnie ogarnął. Anka-cieszę sie,że TM wraca.W koncu znowu wszyscy bedziecie razem.I może będziesz mieć wiecej czasu by tu zaglądać. Emmi-strażiczko nasza:-)dzięki,że ratujesz nasz topik.Fajnie,że u Ciebie też już sie uspokoiła ta hustawka nastrojów,że powoli wszystko sie układa i znajdujecie czas dla siebie z M. Moniał-napisz coś więcej o swoich gościach.Co planujesz na swięta?Lecicie do Polski czy będziecie mieć gości tutaj? Whisky--dawno Cię tu nie było.Co się dzieje,jak tam Twoja praca?Odezwij sie dziewczyno:-) U mnie szczerze mówiąc bez zmian.Życie powoli sie toczy.M połamany,odezwała sie dyskopatia.Czekamy na skierowanie do fizykoterapeuty.Ja dwa dni pod rząd walnełam nogą raz w krzesło,drugi raz w futrynę od drzwi i palec u nogi złamany.Ból niesamowity.Żadnych butów nie mogłam założyć,więc kupiłam sobie te ich śniegowce(okropieństwo)i tak kuśtykam z dzieciakami do szkoły i z powrotem.No ale z każdym dniem jest lepiej.Szukam pracy,narazie lipa.Jak coś znajdę to godz.pracy mi nie odpowiadają.Muszę znaleźć coś w godzinach kiedy dzieci są w szkole. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki, trzymajcie się i za mnie kciuki ;) No i po powrocie zobaczę, czy topik istnieje ;) \"Dobrego, miłego życia \", wielkie 👄 i cieplutkie pozdrowionka. Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) fizz//:) Miłej podróży i bardzo udanego wyjazdu i szcześliwego powrotu... kurcze, strasznie będzie mi Ciebie brakować, naprawdę tam nie da się znajeść internetu? :( U mnie ciągle się coś dzieje, tak bez końca, jak jedno się naprostuje to w innym miejscu się psuje :O I tak bez końca. Już mnie męczy ciagłe wyszukiwanie małych pozytywów :P buuuch...nie mam najlepszego dnia. Życzę Wam dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) nerwów ciąg dalszy, prąd mi wyłączyli :O ale przynajmniej kotłownię mam posprzątaną ;) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Emmi🌻... U mnie nie lepiej bo wczoraj popsula mi sie pralka ,juz sie wkurzam bo pewnie czeka mnie nowy wydatek przed swietami.Moze to nic powaznego ,ale mysle ze cos z programatorem .A tak wogole to jestem coraz szczesliwsza ,juz tylko 17 dni do przyjazdu MM. Co sie dzieje z Naddenka🌻?moze tez gdzies w wielkim swiecie? Foletko🌻 powodzenia w poszukiwaniu pracy i napisz cos wiecej o Was,jak sobie dzieciaczki radza i wogole. Monialku🌻 tez bys skrobnela czasem jak Ci sie zyje ,bo my tu ciekawe jestesmy co nie znaczy ze wscibskie. Whisky ...Ciebie tez brakuje 🌻 Malibu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ania//:D siemanko!!!! :D Jak miło zajrzeć na topik i kogoś spotkać :D Bardzo się ciesżę :) No i jestem przeszczęśliwa, że mamy kolejną stronkę, bo przyznam się Wam, że tamta już mi się trochę opatrzyła ;) Rozpracowywałyśmy ją dwa tygodnie :O mam nadzieję, że z tą pójdzie nam szybciej :) Dziewczyny, odezwijcie się!!!! :) U mnie śliczna pogoda, od rana przyglądałam się sikorkom, które przyleciały na śniadanie, szkoda, tylko, że są tak daleko od okna i nie można popatrzeć sobie na nie z bliska...ale cieszę się, że w ogóle są, bo jakoś tak nie odwiedzały mnie. W mieście mam okratowane okna i na nich wieszałam słoninkę i widziałam je z bardzo bliska. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) U mnie szara rzeczywistość,praca -dom. Chociaż dzisiaj jadę na konferencję do Wrocławia. Ania:)w wielkim świecie to Fizz fruwa. Cieszymy się razem z Tobą-co tam pralka:D Emmi:)też bardzo lubię sikory.Kiedyś na słoninkę dzięcioł też przylatywał. U nas dzisiaj od rana bardzo mgliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nadd :D Fajnie, że zajrzałaś i coś skrobnełaś. Ja ogólnie bardzo lubię ptaszki. Kręci się tutaj bodajże sujka, ale muszę poszperać w linkach aby upewnić się czy to na pewno ona. Fizz, ja nadal mam te Twoje linki ornitologiczne i poszły też dalej :) Wszystkim zawsze się bardzo podobają :D No tak, zapomniałam napisać do Ani, że te naście dni to już zleci jak z bicza trzasnął ;) zobaczysz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się! dobrze rozpoznany ptaszek :D To takie śliczne z niebieskimi piórkami po bokach to sójka, tylko u mnie wyszła przez u otwarte :P Wstawiam link aby sobie pooglądać i inne ptaszki, wystarczy kliknąć w powrót i będa inne, a jak się głośniczek da to i pewnie zaćwierkają ;) http://lesnictwo.republika.pl/ptaki/sojka.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Emmi i Nadd. Nawet nie wiem co mam pisac,dzien zapowiadal sie calkiem fajnie i wlasnie teraz mialam telefon od syna .Jest w szpitalu w Lublinie,znowu wypadl mu bark .Juz jest po zabiegu i znowu na miesiac w gipsie do pasa. Ide sie czyms zajac bo same lzy mi leca.Normalnie ten rok dla mnie to jakis koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Anka-przykro mi z powodu syna.Utrudni mu to bardzo codzienne życie bo z dala od domu i mamy.Da sobie jednak radę chłopak.Wyobrażam sobie co czujesz wyrywając kolejną kartkę z kalendarza,która przybliża powrót M do domu.Teraz już bedzie dużo lepiej.Powoli wszystko wróci na swoje miejsce.Cała rodzina w komplecie.🌻 Emmi-a może powinnaś dla tych ptaszków przygotowac coś na balkonie?Zawsze miałabys lepszy pkt.obserwacyjny:-) U mnie nadal bez zmian.Zimy prawdziwej nie ma,rano przymrozki takie,że szklanka na ulicy i chodniku.Dziś moje dzieciaki w drodze do szkoły zaliczyły pare upadków.Ja też szłam drobnymi kroczkami niczym nasza prezydentowa wczoraj w kimonie:-D Miłego dnia dzieczyny. Nad-🌻 Moniał-🌻 Whisky-🌻 Fizz-🌻 Malibu-🌻 Emmi-🌻 Anka-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Poczytalam i widze, ze w miare ok u kazdej :-) No i bardzo dobrze....Ale, ale...czy ktos tu wczoraj nie mial imieninek? Heh? Whiskus - 🌻 wszystkiego najlepsiajszego, zdrowka i szczescia i radosci i pomyslnosci i spelnienia marzen 🌻 A ja w koncu dobrnelam do jakiegos konca :D Ale takiego dobrego - po Nowym Roku Maly zmienia szkole, widzialam, rozmawialam z dyrektorka, dostalam juz dokumenty - to szkola taka w sam raz dla Malego. Troszeczke rozni sie od tzw: normalnych Primary School - chociazby tym, ze tu dzieci moga uczyc sie do 16 roku zycia (moga...ale nie musza. Jezeli doganiaja rowniesnikow moga isc do szkoly w tzw: normalnym trybie, jezeli nie - koncza tu program i podstawowki i takiego ich gimnazjum). Grupy (klasy) sa bardzo male - okolo 7 - 8 uczniow a do tego 4 nauczycielki :D Prawie, ze nauczanie indywidualne. Szkola przyjazna, nastawiona na potrzeby dzieci i co - dla Malego wazne :D - jest tam nauczycielka, poslugujaca sie jezykiem polskim!!! Uuufff.... Maly juz zdiagnozowany, pod opieka rehabilitantow - jakos do przodu sie pchamy pomalu :-) Jutro musze dom ustroic swiatecznie bo troche sie roznie na swojej ulicy :D - wszyscy juz tu mrygaja swiatelkami, przed domami balwanki i Mikolajki...a u mnie...no...tego...smieci troche :D Jutro posprzatam przed domem i powiesze jakies swiatelka :O Piszta no tu - bo wchodze na tego neta i nie mam co poczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Tak na chwileczkę na razie, tyle co poczytałam :) I bardzo się ciesżę, że miałam co poczytać :D A może zrobimy Fizz niespodziankę i tak dużo, dużo popiszemy, co by jej się buzia uchachała od ucha do ucha, że tyle stron! ma do czytania, co? Ot taki prezent świateczny dla niej ;) Ja się na to piszę, ale ciut później, bo teraz tak wpadłam jak po dym jedynie :D aaa! whisky//:) No to wszystkiego naj... naj lepszego duszku kochany :D życzę Ci abyś miała więcej czasu na topik ;) Zdrowia i spełnia marzeń 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba... ...................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'| ............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\)______________________] .... ....../__\ ........./ . o \ ......../_ , *_\_]…………………………… ......../ `, .* \_]……………………………['__ ] ......./ … `~ . \] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\ ……( (. ) ( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \…… ...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::::::::::::\ .../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\ ../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======] ./ .. * .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'| ............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\)______________________] .... ....../__\ ........./ . o \ ......../_ , *_\_]…………………………… ......../ `, .* \_]…………………………… ['__ ] ......./ … `~ . \] ……… ; ( … ( ;………. ....../_ . * ., _.\ ……( (. ) ( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \…… ...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::::::::::::\ .../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\ ../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======] ./ .. * .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×