Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ojej, jestem bez \"oczu\'\', to napisałam jak francuski żandarm w \"Hallo, hallo\" :D Oczywiście miało być \"hej\" i \"dobrze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... U mnie pada :-( Miałam nadzieję, że ten długi weekend spędzimy nad jeziorkiem a tu zimno, mokro i jesiennie. To już lepiej na tyłku w chacie siedzieć :O Dostałam kartkę od Malibu :-) Malibu---dziękuję 🌻 Przypomniały mi się dobre, stare czasy londyńskie...Aż mi się łezka w oku zakręciła. Fizz---jaka to proza życia Cię dopadła? I co to za złe wiadomości? Chodzi o Twoją kuzynkę??? Ściskam mocno, trzymaj się jakoś...❤️ Szkoda, że pogoda spłatała nam figla na ten długi weekend. A Wy co bedziecie robić? Jakieś plany wyjazdowe czy raczej w domku, z ciepłą herbatką i książką? Pozdrawiam i 👄 dla wsiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też barowa pogoda,niewiem jak ja to wytrzymam z moją dziatwą.W domu wiecznie kłótnie i awantury,już niemam siły ani ochoty ich godzić i tłumaczyć poraz enty,że tak nie można.😭 Fizz,dzięki za zdjęcie. Trochę boli mnie głowa,to chyba ciśnienie. Malibu,chyba nie popsułaś M laptopa,skrobnij coś do nas proszę.Jak tam pobyt,atrakcje,wrażenia. Dziewczyny,może byśmy zrobiły jakąś konfe,co?Dość dawno nie gadalyśmy razem.Może trochę się pośmiejemy,a jak trzeba to i popłaczemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta---u mnie też się żrą między sobą :-( Teraz na szczęście młody do kumpla wybył to mam chwilę czasu dla siebie. Bo jak znam życie...to wroci razem z tym kumplem i będą kompa okupować do wieczora. Zjadłam obiadek i...strzeliłam sobie małego drinka :D A co tam... Na pohybel wszystkim troskom i...złej pogodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza,spokój-tego mi było potrzeba.Dzieciaki już na imprezie,do 19.30 mam luz.W domu balagan ale mi się nie chce,lenistwo totalne mnie ogarnęlo.Też bym coś wypila,ale pobolewa mnie glowa i boję się skutków ubocznych.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie też się marzy jakiś drink. Niestety !!! Totalne lenistwo. Zrobiłam obiad i tyle różnych rzeczy mogłabym robić, a nie robię kompletnie nic. Dawno się tak nie snułam z kąta w kąt.:) Fajnie Foletko, że masz luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam,zrobiłam sobie długą kąpiel z wieeelką pianą i teraz siedzą przed kompem. Trochę mi dziwnie bez dzieciaków,naprawdę bardzo rzadko się zdarza,że nie mam ich w domu.Nawet jak są na podwórku to i tak coróż któreś wpada na chwilkę. Hej dziewczyny,gdzie się podziewacie?Czy moze niemacie dostępu do kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja siedzę z drinkiem. U mnie też się rozpadało. Też jestem w nastroju do nic nierobienia. Zrobiłam wprawdzie obiad, ale nic poza tym. Rano kupiłam na bazarku kwiatuszki do ogródka, m. in. heliotropy, ale takie malutkie, nie urosną na drzewka, tak jak ten zmarnowany przez moje koty. :( Ale będą pachniały tak samo przecież. :) Tylko kiedy będzie można to posadzić? Kiedy minie pora deszczowa? Też mi się marzy taka kąpiel w pianie, Foleta. Chyba sobie zrobię, tylko mam same płyny pod prysznic. Zobaczcie ten heliotrop, pachnie cudownie (wykorzystują go do produkcji perfum), nadaje się na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, Foleto, to może być z błędami. Znalazłam w piwnicy butelkę wina, otworzyłam i połowy nie ma i jest mi dobrze. No prawie dobrze.. Wino było cierpkie , wiec dodałam soku malinowego i zeby dłużej pić wody mineralnej, jak małolata jakaś. Teraz wino ma tandetny posmak, ale to nic. Nie wiem tylko, co bedzie jutro? Hihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, nie wiedziałam, że takpóźno, nikogo nie ma, a może ogladacie Nickolsona? Bo wiem, że tu są jego wielbicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i chyba sie skułam. O rany, co bedzie jutro, a co mi tam!!!!!! Jesteś Whisly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem, bo MM w tv wgapiony. Ładne słowo\"wgapiony\". I dzień ogólnie do chrzanu, przez tę pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mogłam wejść na kafe, a właściwie na ostatnią stronę. Chyba już wszystkie śpicie. Fizz czasem dobrze tak trochę się napić, a jak dobrze sie po tym śpi;) Dobranoc Dziewczyny, kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, oby jutrzejszy dzień nie był gorszy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chociaż nie pada jest chłodno. U Was pewnie też. Dzień smutnawy, szarawy. Ale jutro już........MAJ... MAJ...MAJ I mam nadzieję, że humorki i nastroje będą lepsze. A jak nie, trzeba się zmusić! Ja dzisiaj spałam, jak małe dziecko, zmęczone dobrą zabawą /czytaj po wypiciu pół butelki wina/ Miałaś rację Whisky, czasami to dobrze robi. :D A w ogóle zaraz wróci Malibu i nas rozrusza. Whisky [kwiat❤️👄 Malibu :D:D 👄 Foleta ❤️❤️👄 Agosia 👄👄 🌻 Anka 🌻🌻👄 Moniał 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky 🌻🌻🌻 I proszę się tu odmeldować dziewczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja niedawno wstałam. I chyba zaraz znowu pójdę spać :O Deszczowo, chmurzasto i nic mi się nie chce. A humor mam dzisiaj jakiś do bani :-( Mam nadzieję, że jutro maj przywita nas słonecznie.....czego sobie i Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Znowu jestem w pracy, ale już ostatni dzień i mam 4 dni wolnego. Kolezanki chciały sie pozamieniac :) Mnie to na rekę. Jadę jutro ( ja pogoda pozwli) na wieś. Sama nie wiem czy sie cieszyć czy nie. MM się śmieje, że nie chce jechac bo tam nie ma internetu :D Też wczoraj wypiłam troche winka i dzis boli głowka :( Moje dzieciaki też ciądle ze sobą walczą a \"głupek\" i \"świnia\" to chyba najczęstsze słowa jakie padają w naszym domu. A mój młodszy syn ma na drugie imie \"przestań\" :) Oglądałam dziś w Tv program o niecgrzecznych dzieciach. Rodzice twierdzili ,że mają niegrzecznie dziecko...oni chyba nie byli u mnie w domu :) Jak u Was pogoda?? Bo u mnie pochmurno ale chyba robi się coraz cieplej. Może nawet wróce do domu na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tak jak u Was, p.......a pogoda, 10 miesięcy zimy, a potem to już lato i lato... Nie wychodzę na ten ziąb. teraz siedzę z farbą na głowie, nie cierpię tego. Synuś w krótkich spodenkach, mąż z krótkim rękawkiem, dlaczego mnie tak zimno?!! Napiję się gorącej herbatki. Obiad mam wczorajszy. Może trochę ogarnę dom, bo zdaje się zapowiadają się goście w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w to deszczowe południe. Moje dzieciaki po wczorajszej imprezie dały mi pospać,wstaliśmy wszyscy o 11.Dawno tak długo niespałam. Zazdroszczę wam troszkę tego wczorajszego szumu w główce:-D Fizz,uśmiałam się z tego twojego winka,przypomniały mi się szczenięce lata;-) Niewiem co dziś robić,napewno obiad ale co z resztą czasu?Niesądze bym miała dziś gości,w domu posprzątane,chętnie bym się napiła. Jak ktoś nas podczytuje to pomyśli,że to topik potęcjalnych alkoholiczek hihihi.A co tam,niech myśli my i tak wiemy swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dziewczyny 👄 Foleta, Agosia, Whisky :D:D:D Zaraz alkoholiczki hihihi :D:D:D Jeszcze pół butelki wina mi zostało i sok malinowy też mam :) Jakby co to balangę możemy zrobić. :D Whisky, zimno Ci, bo jesteś niskociśnieniowiec pewnie....Strzel sobie drinka. Głupio radzę, to dopiero południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibux
Cześć Słoneczka!!! Piszę na innym kompie i za nic nie mogłam znależć myślnika,żeby się zalogować. Długo mnie nie było bo trochę tu atrakcji, do tego wyspałam się za wszystkie czasy, spałam do południa a potem wszystko w biegu. Ale jutro już będę w domku i się poprawię. Muszę Wam się pochwalić, że wczoraj byliśmy na imprezie i ja wracałam samochodem do domu jako kierowca. Całą drogę pod prąd hihihi, zrobiłam jakieś 12 km! I wszyscy cali i auto też wyszło bez szwanku. Źle mi się pisze ale MM zgrywa mi z naszego kompa zdjęcia z Londynu to wpadłam na moment do Was. Oglądamy W POGONI ZA ROZUMEM i kaze mi oglądać bo akcja toczy się w Londynie i mam wspominać....hihihi. To do jutra dziewczyny, dziś już pewnie nie dam rady, bo w ok. północy musimy wyruszyć w podróż. Papatki!!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos strasznie chodzi kafeteria od jakiegoś czasu.... Wiecie ja sobie znowu strzelę drineczka dziś wieczorem...tylko najpierw spakuję dzieciaki na wyjazd. Niby jade na 3 dni a musze wziąc 100 par spodni, skarpetek i butów. Moje dzieci mają jakąś dziwną tendencję do wpadania w kaurze i błoto. Ciekawe czemu :D Dzwoniłam do mamy, już są z tatą na działce i sprzątają. Tam podobno nawet ciepło ale jeszcze wionsna jest oapóźniona w stosunku do Krakowa.W kominku pali się ogień, grill odczyszczony :D Teraz tylko nas tam brakuje. Chyba nabieram ochoty na wyjazd. Pobedziemy troche razem bez pośpiechu i bez obowiązków (poza malowaniem kuchni) Będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 ...z grilowania na dzialce nic nie wyszlo ze wzgledu na pogode ale przed chwila wrocilam z pobliskich ruin zamku gdzie odbywa sie od wczoraj turniej rycerski .Od huku armat az szumi mi w uszach ale ogolnie bylo bardzo fajnie . Agosiu zazdroszcze Ci tych wolnych dni ja niestety witam maj w pracy i to az 12 godz. ale 3 maja mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trudno wejść na cafe, nie wiem, co się dzieje. Malibu, dobrze, że się odezwałaś 👄 Anka, 🌻 niedobrze, że nie masz tylu wolnych dni i w dodatku te 12 godzin pracy. Fatalnie. Ciekawa jestem w ruinach jakiego zamku byłaś. Agosia 🌻 miłego pobytu na działce. Ma być coraz cieplej, więc na pewno wyjazd będzie udany. Foletko, a jak Ty spedziłas dzień? 🌻 Whisky 🌻 ostatnio mało jesteś z nami :( Moniał 👄 czy masz już trochę lepszy humor? Ja znowu nic nie zrobiłam. Czas przelatuje, a ja poza tym, co naprawdę muszę, nic ie robię. Klęska Totalna klęska. ALE JUTRO JUŻ BĘDZIE MAJ..MAJ..MAJ.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I aż się chce zapytać - i co w związku z tym? Ale nie będę taka i nie zapytam. Cześć 🌻, niedawno wstałam, poszłam spać po drugiej. Widzę, że pogoda troszkę lepsza, jak zwykle na 1 maja, chyba wyjdę dziś do ogródka. Wczoraj naoglądałam sie stron z wzorami do malowania na szkle. Niektóre to istne cuda. Co dziś planujecie Dziewczyny? Fizz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maj czczę jak co roku..pracą. Biorę się za sprzątanie. Noc była koszmarna. Lało tak, że myślałam, że popłyniemy. Potem okropna burza z piorunami i oczywiście wyłączone śiwatło. Mało nie umarłam ze strachu. Piekielnie boję się burzy. A w ciemności takie błyskawice, to dla mnie horror. :(:(:( A dzionek nie zaczął się ładnie, jest pochmurno i chyba znowu będzie padać. Ale nic to w sercu i nie tylko MAJ !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×