Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Świetny miałaś pomysł z naleśnikami, Fizz! A ta czekolada to do polania? No to ja też zrobię jutro :D i może zrobię też z rodzynkami. Ser mam, fig niestety nie. Ależ mi się zachciało naleśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomyślałam, że zrobiłaś je na zapas dla męża. A z Folety to prawdziwy psycholog, a nawet lepiej, bo z własnymi doświadczeniami. Myślisz Fizz, że nic juz nie pomoże? Chyba trzeba żeby coś nim wstrząsnęło. Żeby trochę pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wezwanie do sądu może wstrząśnie....hihihi :D Naprawdę takie listy, jakie ja pisałam do niego wlaśnie na spokojnie i przemyślane. I nic. Ale nic to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja się pomędrkuję :-) Fizz---wydaje mi się, że Ty jesteś po prostu....cholernie zmęczona. Zmęczona całą tą sytuacją, brakiem porozumienia. Jak nie umiesz nie gotować, nie sprzątać, olać wszystkiego (sorki za wyrażenie) to może po prostu ...wyjedź gdzieś. Sama. Odpocznij, odstresuj się, przemyśl. Nie mów mu nic wcześniej. Załatw sobie wyjazd na kilka dni - nad morze czy w góry (gdzie lubisz) i po prostu jedź!!! Słowo daję - dom się nie zawali a mąz z głodu nie padnie. Odpocznij troszkę dziewczyno bo się wykończysz!!! ❤️ Malibu---z Twoich postów to tryska taka radość i energia, że...ja też Ci zazdroszcze :-) Rozumiem, że wszystko jest ok, podoba Ci się i wielka przeprowadzka nie będzie spędzać Ci snu z powiek :-) Opisz trochę jaki jest ten Twój przyszły dom, okolica....Zresztą pisz, pisz...jak tylko masz chwilkę czasu. Buziaki!!! Na naleśniki też mam teraz przez Was ochotę ;-) Może jutro zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz narobiłaś nam wszyskim smaka tymi naleśnikami.Ja też jutro zrobię.Niewiem jak wy to robicie i moja mama,ale wasze naleśniki są napewno cieniutkie.Mi jeszcze takie nigdy nie wyszły. A ja teraz sącze piwko i myśle o tym co pisała Moniał.Fizz,może faktycznie wyjedz bez uprzedzenia.Wiem,że będzie problem z kasą ale może sobie jakoś poradzisz.Może jak się od tego oderwiesz na dłużej to nabierzesz dystansu i nabierzesz ochoty do walki o siebie!!!!!!!!!!!!!!Niewiem czy kożystałaś kiedyś z pomocy,wsparcia ludzi współuzależnionych w AA.Bo napewno wiesz,że tak się nazywa partnerki alkoholików. To nie jest odpowiednie miejsce by o tym pisać ale poprostu martwię się o ciebie. Szkoda,że nie mieszkasz 20km ode mnie.Moje dzieciaki były by zachwycone taką ciocią,pełną serca i dobroci,która by smażyła dla nich naleśniki i piekła wspaniałe ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, Foleta 👄 Widzę, że jutro wszystkie chyba będziemy miały naleśniki. Foleta, a czy dodajesz do ciasta olej? i trzeba zrobić dość rzadkie, elastyczne ciasto, wtedy naleśniki wyjdą cienkie. Fizz, czy dałoby się jakoś pokonać problem z kasą? I kolejny raz przekonuję się, że wyjazd zagraniczny jest tańszy od niepewnych wakacji w kraju (pod względem pogody). Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto i Mnial wysylam wam teraz obiecane adresy domkow nad morzem ,przepraszam ze nie zdazylam przed praca ale przyszla do mnie kolezanka i musialam odejsc od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz 🌻tak bardzo chcialabym Ci cos doradzic ale to nie jest latwe,moze rzeczywiscie powinnas wyjechac gdzies zeby przemyslec co jest dla Ciebie wazne i dobre .Trudno jest doradzac w takich sprawach ale mysle ze nie jestes szczesliwa w tym zwiazku mimo ze starasz sie za Was dwoje. Musze sie przyznac ze i mnie zarazilyscie malowaniem ,mam ogromna ochote sprobowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu 🌻ciesze sie ze milo spedzasz czas ze swoim mezem beda to napewno niezapomniane chwile . Wysylam Ci swoj adres i dziekuje za pamiec. foletko🌻 ja tez sacze piwko ,jestem bardzo zmeczona po 8-godz. siedzenia na kasie .Jedna z dziewczyn jest chora i musialam sama siedziec przez cala zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już idę spać,bo jutro znowu.... Anka nie dostalam od ciebie info o domkach,niewiem czy to wina gg ale mam włączone.Jak nic się nie zmieni,to jutro dam ci znać i pomyślimy co z tym zrobić. Dobranoc dziewczyny.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🌻🌻🌻.....popijam juz kawkke i mysle za co sie zabrac .Jest piekna pogoda wiec chyba popiore zimowe kurtki. Foleto ...czy masz mnie na swoim gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Napisałam do Was elaborat przed 7-ą rano, duuużo tego było i wyłączyli mi prąd :(:(:( Wszystko wcięło !!! Dzięki Wam okropne. Wy jesteście moja grupą wsparcia, kochane jesteście.❤️ O wyjeździe na razie nie ma mowy... buuuuu😭 Narazie kończę, bo muszę umyć głowę i w drogę. Buziaczki dla Was. Miłego dnia życzę i odezwę się, jak wrócę. Whisky 👄 Malibu 👄 Foletka 👄 Anka 👄 Agosia 👄 Moniał 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :-) Niewyspana jestem dziś przeokropnie :-( Nie mogłam spać w nocy, tłukłam się po chacie jak Marek po piekle...Próbowałam czytać coś w nocy aby \"zmęczyć\" wzrok, włączałąm TV i wyłączałam bo nic normalnego nie było, łaziłam z kąta w kąt, kładłam się i znów wstawałam. Koszmar normalnie! Wieczorem poczułam się senna, położyłam się i nagle...trach - odechciało mi się spać zupełnie. W kazdym razie zasypiając w końcu...słyszałam już pierwsze tramwaje - czyli musiało być ok 5 rano jak zasnęłam. A młodego do szkoły obudzić trzeba było więc....o 7 ledwo podniosłam się z wyrka. Piję drugą kawę a oczy nadal mi się zamykają. A spać pójśc nie mogę bo moje lenistwo doprowadziło do tego, że mam w tym tygodniu nawał spraw do pozałatwiania. No...tylko w łeb se strzelić :O Wczoraj załatwiałam wszystko biegiem po na popołudnie miałam wezwanie na szczepienie z małym do przychodni. I co się okazało? Panie się pomyliły!!! Szczepienie ma się odbyć dopiero na początku czerwca....Takie wymogi, że muszą minąć pełne 3 lata od poprzedniej dawki. A moje dziecko było szczepione ciut później (o te parę miesięcy) ponieważ ja załatwiałam szczepionkę prywatnie, nie tą dotowaną z NFZ-u. I niepotrzebnie leciałam wczoraj z wywieszonym jęzorem, w upale...Wrrrr!!!! Anka---ja też nic od Ciebie nie dostałam na gg :-( Niestety. A te domki naprawdę mnie zainteresowały, brzmi to dość ciekawie. Może ewentualnie na maila wyślesz, jak bedziesz miała chwilkę czasu???? Fizz---jeżeli wyjazd nie wchodzi w rachubę z powodu kasy to...może warto nawet pożyczyć te parę groszy. W końcu nie musisz brać najdroższego apartamentu w najlepszym pensjonacie. Teraz jeszcze nie sezon, to i ceny powinny być niższe. Jakieś kwatery prywatne, cokolwiek. Ja w zeszłym roku co prawda nie wyjechałam sama ale wysłałam rodzinę na parę dni i zostałam sama w domu. I było wspaniale. Odpoczęłam, nie musiałam gotować, odpowiadać na setki pytań. Robiłam co chciałam i kiedy chciałam. I zamierzam powtórzyć to również w tym roku! A co! No...chyba po następną kawę się udam. Zemdli mnie w końcu :O Co za dzień....co za noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial ...masz mnie na liscie gg?Nie rozumiem czemu do Was nie doszlo....moze nie macie mnie na liscie? Wspolczuje Ci bezsennosci wiem co to znaczy bo samej mi sie tak zdarza.Gdy wreszcie uda sie umeczonej usnac nad ranem to trzeba wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka---nie mam niestety Twojego numeru gg :-( Może to z tego powodu...Chociaż już kilka osób mówiło mi (takich z listy) że coś tam do mnie wysyłali...a do mnie nie docierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poranne ptaszynki. Ja dziś o dziwo jestem wyspana.Współczuję ci Moniał,bo sama wiem jak to jest po nie przespanej nocy a tu tyle spraw do załatwienia.Marzysz pewnie by już był wieczór.:-D Anka,ja też nic nie dostałam na gg.Niewiem czemu,ale na kafeteri wielu ludzi żali się,że mu szwankuje gg.Może faktycznie wyślij to meilem.To najpewniejszy sposób. Ja zaraz znikam bo też mam parę spraw do załatwienia między innymi skarbówkę. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz wie dlaczego....jezeli nie masz mnie na liscie i masz wylaczone gg. to wiadomosc nie dojdzie .Podam Ci na poczte moj numer albo wlacz teraz gg to wysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️przeczytałam, a ja nic ciekawego nie mam do napisania. Poszłam spać wcześnie, ok. 23.00, obudziłam się wyspana, ale taka nijaka i w dodatku z lekkim bólem gardła. Wysłałam Wam wczoraj malunki - Foleta, Anka i Malibu, ale normalnie na pocztę, więc chyba dojdzie. Fajnie będzie jak założymy tu szkołę artystyczną pod kierunkiem Fizz. :) Tyle chętnych dziewczyn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky bardzo dziekuje za malunki👄 ....sa naprawde piekne .Duzo pisalyscie o malowaniu na szkle i to zachecilo mnie do sprobowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka---na maila wszystko doszło. Bardzo Ci dziękuję. Potem przejrzę dokładnie bo teraz niestety już wybywam z domku. Może nie zasnę w tramwaju :O Whisky---jeżeli to są jakieś nowe prace to wiesz...ja też poproszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!!! Wpadłam sie przywitać i lecę na miasto. Oczywiście główny cel to poczta. Trzymajcie sie cieplutko! Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jesteście pełne życia, a ja jeszcze ledwo żyję. Taka cudna pogoda, a ja na nic nie mam siły. Do ogródka nawet nie wychodzę, byłam w sklepie i wróciłam wykończona, ale musiałam kupić coś do jedzenia. Naleśniki usmażyłam. Wasze słowa to balsam dla mojej duszy, bo rodzina przyjęła krokusiki bez entuzjazmu, myślę, że bardziej byliby zadowoleni z jakiegoś normalnego prezentu. Bardziej to malowałam \"dla siebie\", ale miałam taki pretekst, bo poprosili wcześniej. No nie można na siłę nikogo uszczęśliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest dziewczynki,czyżbyście się przejadły naleśnikami i nie macie siły pisać!?;-) Ja załatwiłam swoje sprawy ale jestem wściekła na moją 10-letnią brataniće.Nakłamała swoim rodzicom o babci głupot i teraz połowa rodziny jest na nich przez nią obrażona.To niejest pierwsza taka sytuacja i zastanawiamy się co z niej wyrośnie.No nic,to nie moje dziecko i nie mój problem.Naszczęście nie utrzymuję z nimi kontaktów i nie jest mi z tego powodu przykro.Mam mniej problemów. Moniał \'\'NW\'\'już się skonczylo,mam nadzieję,że pojawią się tu jakieś wpisy.Fizz a co z tobą dziecko?Mam nadzieję,że jesteś w domu a nie w szpitalu.Niema Malibu i niebędziemy nic o tym wiedziały . A swoją drogą,ciekawe co u niej słychać?Napisz co ci powiedziała koleżanka,czy jest zadowolona z decyzji ,ze tam mieszkają! Wiesz,że jestem zainteresowana takimi informacjami.Aty jesteś teraz pwenym żródłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---jestem...ale tylko powiedzieć Wam dobranoc 😴 Po ostatniej nocce....tylko łóżko i własna poducha mi się marzą. Do jutra!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial.....kolorowych snow ja tez jestem spiaca [spioch ]. Fizz poopowiadaj jak Ci minal dzien....mam nadzieje ze spedzilas u kolezanki czas przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Narazie tylko się witam 🖐️, bo noc miałam koszmarną i czuję się, jakby po mnie przejechał czołg. Napiszę, jak sie dobudzę :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiky-x
Cześć 🌻 wyjątkowo się wyspałam, ale znowu wcześniej się położyłam, już drugą noc - może uda mi się przestawić na normalne godziny. I czuję się jakoś lepiej. :) Fizz, dobudziłaś sie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×