Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

I bardzo Wam wszystkim za życzonka dziękuję. Słowo...wzruszyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieję szybko to naprawić. Jak Wam się podoba? Takie pisanie do dołu wcale nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---słonko... :D nie ma takiej potrzeby (pisania). Szybko piszemy i szybko nam się stronki naprawiają. Kochane jesteście!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niepotrzebnie się starałam. Nawet !. Podobno, jak sie zgrzeszy, najważniejsze jest zadośćuczynienie, a nie tylko samokrytyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak już wiemy na pewno to jeszcze raz: \" Sto lat, sto lat!!!\" A teraz lecę \" w okolicę\" ( tak mówią gdy pytam gdzie będą - w okolicy) poszukać małą i dużego i na kawkę imieninową... Jeszcze zajrzę do Was przed wyjściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami piszemy szybko, a czasami, sama wiesz, różnie bywa !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - wszystkiego najlepszego!!!🌻🌻🌻👄👄🌻🌻🌻 Tak tylko zapytałam, bo widzisz muszę przyznać ze wstydem, że to moje dobre dziecko przeprowadzało niestety takie doświadczenia. I niestety wiem po kim to miał. Ale skończył z tym raz na zawsze. Nawet się wyspowiadał jak szedł do komunii. A ucho to wielka rzecz! Niby takie małe a jak potrafi boleć. Dobrze, że tak szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw się dobrze Malibu 🌻 Też bym gdzieś poleciała ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ak Fizz to dość skomplikowane trzeba pamiętać o enterze . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, w naszym towarzystwie śpiewało się \'sto larz, sto larz....\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi - będę od dzis tak spiewała MM. No przecież ja sie przez Was spóźnię! Az żal odchodzić od kompa tak tu dzisiaj miło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---mój starszy jak szedł do komunii to pytał mnie i męza jakie ma grzechy :O I był zły jak gadaliśmy to samo bo on chciał tych grzechów nazbierać na godzinę spowiedzi chyba :O A mój 5 latek...co on mógł nagrzeszyć??? Prawda??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze prezent już zapakowany - no to lecę w okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Moniał, że ucho już lepiej. Może to jak z zakupami w komunie. Tak niewiele było trzeba, żeby czlowiek był zadowolony, np.udało sie coś kupić /żeby nie wspomnieć np.o papierze toaletowym/ :D Ucho Cię bolało, a dzisiaj jest lepiej i jesteś juz troszkę bardziej zadowolona. Jesli to głupie porównanie, to nie gniewaj się. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - nie mogę z tą spowiedzią :D:D:D:D:D No idźżeż już kobieto!!! ( to do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej zabawy Malibuś 🌻🌻🌻 nasadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---coś w tym jest. Pamiętam jak za czasów \"dobrobytu socjalizmu\" mój młodszy braciszek biegał po podwórku i....raptem wracał z mrożącą w krew żyłach informacją \"do papiernika toaletowy przywieźli\". I cała rodzina leciała do tego papierniczego....bo dawali np po 5 rolek. Szarego papieru....tak na marginesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra stryjeczna MM jak chodziła do spowiedzi /a bylo to co tydzień/ to spisywała grzechy na papierze podaniowym i bylo tego 3, 4 strony za każdym razem. Ciekawe, co tam było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaka radość, prawda Moniał? A ten imperialistyczny kapitalizm /masło maślane/ pozbawił nas takich małych, a jakże wielkich przyjemności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MM chodził po papier do sklepu, w którym pracował jego znajomy, starszy wtedy pan i teże pan lubił chlopców /znali się, bo pan chodził na mecze koszkówki/ Pan zawsze miał dla MM papier, tylko trzeba było po niego wysoko sięgać, a pan zawsze chciał MM podsadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam małą - duzego wcięło. Jego okolica chyba ma wiekszy zasięg.... Ale to grzesznica musiała być , Fizz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w tym Londynie...(czasy prehistoryczne :D) to wysłałam pierwszą paczkę na święta w której był...papier toaletowy. Ale nie taki zwykły tylko....jedna rolka z Mikołajem, druga z bałwankiem, trzecia z choinką ... I wszyscy zamiast użyć papier do celów własciwych to...używali go do oglądania. Dzisiaj nasze dzieci nie wierzą w takie bzdury jak puste półki, kartki i brak DVD w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!! Nigdzie nie idę!!!!!!!!!! Żal mi odchodzić!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spadaj Malibu na tę imprezkę!!!! :D Ale jestem nieuprzejma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---mój 10 latek ma dośc duży \"rozbieg\" po okolicy...więc nie dziw się. Też nigdy go znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie tęsknicie za tamtymi czasami? Chociaż mam miłe wspomnienia. Nie powiem, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa....Malibu---leć na imprezkę i baw się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra!!! To idę. Ale ja tu jeszcze wrócę poczytać o mikołajach i bałwankach do ogladania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---ja to w sumie dzieckiem byłam chociaż nie takim małym. Pamiętam jak moja babcia ze sklepu wracała (z polowania hihi) i pokazywała...w szarym papierze...\"o taki schab kupiłam, taką polędwicę, taką szynkę...\" itd. I delicje nam kupowała (jak \"dostała\") ale nie w takim pięknym opakowaniu jak dzisiaj tylko w samej folii. Bo reszta to była czekoladopodobna w opakowaniu zastępczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×