Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość No i poszła.............
No i poszła.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
To mój nowy nick hihihi - papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Nawet nieźle - nie trzeba podawać hasła..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
i tak Was lubię........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
chyba wymiękam - czas kończyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
Na pewno macie mnie już dość na dziś - to do niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszła........
Aha - buziaczki i ...kolorowe, erotyczne, zaje....ście fantastyczne - chociaż lekko tajemnicze - takich snów Wam dzisiaj zyczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No i poszła........\" tak, tak ta wyżej to niestety jaaaa, tak tak ta saaamaaa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T E R A Z J U Ż N A S E R I O I D Ę S O B I E . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Chyba na jakąś bezesnność zaczynam cierpieć :O Obudziłam się po 5 i zasnąć nie mogłam. Może to dlatego, że wcześnie poszłam wczoraj spać. Agosia---dziękuję za życzonka. Malibu---ale zaszalałaś wczoraj w nocy :D Szkoda, że spałam bo byśmy obie poszalały. Miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🌻 Witaj Moniał 👄 Jak dziś samopoczucie ? Mnie od rana rozbawiła ta wariatka Malibu :D:D:D:D:D:D Szkoda, że wczoraj nie miałam dostępu. Zarzeka się, że nie piła, a ja się zastanawiałam, ile ..nie piła. Miłego dnia ! Bardzo miłego ! Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foletko 🌻 Moniałku 🌻 Agosia 🌻 Anka [kwiat odezwij się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Malibu,widzę,że wczoraj zaszalałaś hihihihi. Fajnie wczoraj sobie pisalyście,o tych kolejkach,przysmakach robionych z \'\'niczego\'\'.Rozczuliłyście mnie tymi wspomnieniami o dziadkach,ciotkach i wójkach.Każda z nas ma takich bliskich za którymi tęskni a których juz niema wśród nas.Zostaly nam po nich piękne wspomnienia.🌻 Wczoraj bylam w mieście z ciężarna przyjaciółką i moimi bomblami.Wróciłam wypompowana i na nic nie miałam siły. Dziewczyny,możecie mi wytłumaczyć co oznacza ten czas w kontaktach na tlenie pod nikami?Mam taki u Fizz i Malibu i niewiem o co chodzi! Wieczorem byłam na czacie na tlenie,rozmawialam na privie z facetem o maltretowanych dzieciach.Złapalam takiego doła,że jeszcze niemogę się pozbierać.Mądry gość.Podał mi namiary na stronkę gdzie dziala forum dla ludzi,którzy coś chcą z tym zrobić.A ja głupia tego nie zapisalam i niewiem jak to znależć.No nic,może uda mi się z nim pogadać wieczorem. Agosia,pisałaś wczoraj o koleżance,która jest w ciąży z 5dzieckiem.Rozumiem ją.Ja bardzo kocham swoje bąble,finansowo też jest nieżle ale na samą myśl o kolejnym maleństwie przechodzą mnie ciarki.Nie znaczy to,że niechciala bym tego dziecka,że niekochala bym go.Poprostu jestem zmęczona i fizycznie i psychicznie.I ona napweno też.Napewno było by inaczej gdyby ta różnica wieku między tym najmłodszym a tym nienarodzonym wynosila np.7-8lat.Inaczej się do tego podchodzi. Agosia,czy ona nie potrzebuje pomocy?Może jakieś ciuszki,pampersy itp.dla maleństwa.Jeżeli jest taka możliwość zapytaj ją o to.Może mogla bym jej pomóc.W rodzinie jest trochę dzieciaków.Zebrala bym najlepsze,niepotrzebne ciuchy i wyslała bym.Wiem jak to jest i sama kiedyś kożystalam z takiej pomocy.Rozumiem że to delikatna sprawa ale zdaje się na twój takt i wyczucie. Dobra,ja znikam -idę szykować wyżerkę na tego grila. Ach,przypomnialo mi się.Whisky i reszta dziewczyn-rozbawiłyście mnie wczoraj.Ja nie sugerowalam Whisky wytrucia rodzinki.Nie mam instyktu mordercy hihihi.Też myślałam o jakimś środku przeczyszczającym.Wybaczam wam,to chyba ten mordowany kurczak i podtrówane chwasty tak zadzialały na was.:-D Miłego dnia wszystkim.Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny 🌻, ja obudziłam się dziś połamana i rozbita. Nic mi niby nie jest, ale jestem do niczego. Napiję się w końcu chyba kawy żeby się obudzić. Ostatnio nie piję, bo się źle po niej czuję. Widzę, że ktoś tu miał dobry humorek wczoraj. :D Bardzo Cię tu brakuje Anka. Znajdź chwilę.🌻 Moniał, jak się czujesz? Obeszłam ogródek, jakoś brzydko w tym roku. A w domu - lepiej nie mówić, spojrzałam okiem wampira emocjonalnego. Brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foletko 👄 Wcale się nie dziwię, że złapałaś doła. Chyba inaczej nie można. Zastanawiam się czasami, kim są ludzie, którzy maltretują dzieci. Czy mają w ogoóe jakieś uczucia. Dla mnie to najgorsze bestialstwo. Nie godzę się na żadną przemoc, a w tym szczególnie na przemoc wobec dzieci. TV krzyczy o patologiach, ale przemocy na codzień jest mnóstwo. A co będzie teraz przy okazji nowej władzy, oni dopuszczają bicie. Pamiętam, jak kilka lat temu obecny marszałek Jurek mówił, że trzeba bić dzieci, żeby wyrosły na porządnych ludzi. Przeraża mnie to. Dla Ciebie Foletko 🌻❤️ Foletko. gdyby się okazało, że spodziewasz się kolejnego potomka, wal jak w dym, ciocia fizz pomoże. :) A jeśli chodzi o tlen, to chyba pokazuje o której godzinie dana osoba była dostępna. A teraz coś z innej beczki. Tyle się mówi, że na forach ludzie różne rzeczy wypisują. podają się za kogoś innego, kłamią itp. a przeczytałam o takim przypadku, że dziewczyny sobie gadały, gadaly, zaprzyjaźniły się. Jedna z nich wychodziła za mąż /po raz drugi zresztą/oczywiście pochwaliła się i wiecie wszystkie wirtualne koleżanki stawiły sie jak jeden mąż, co dla panny młodej było całkowitym zaskoczeniem. Więc bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Whisky 👄, nie wiedziałam, że jesteś przez chwilę nie miałam netu i poprzedni post pisałam bardzo długo. U mnie w ogródku coraz lepiej, są już tulipanki i szafirki, powoli rozwijają się kwiatki floksa szydlastego. Jeszcze trochę i będę robić zdjęcia. Dobrego humorku Ci życzę ! I całej reszcie też! Malibu mogę Cię uszczypnąć.:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! To ja - Wasza etatowa wariatka! hihihihi Whisky wystraszyłaś mnie tym okiem wampira! Brrrr. Jak byś tak u mnie spojrzała, to chyba byś padła. Walizka jeszcze lezy w pokoju - ciuchy wyjełam ale są tam jeszcze jakieś buty, paski, kosmetyczka. Szkoda gadać.... Muszę się dziś brać za odgruzowywanie. Chyba zamówię buldożer... Foletka wiesz - jesteś niesamowita. Masz takie wielkie serce, że mozna w nim utonąć. Teraz mi aż wstyd, że pod Agosi postem nawypisywałam takie bzdury :(:(:(:(:(:( A swoją drogą to jest naprawdę niesprawiedliwe, że dzieci często pojawią się nie tam gdzie są upragnione i wyczekiwane. Tylko tam gdzie już i tak jest ciężko....Może też mogłabym jakoś pomóc? Wiem, że w Anglii na targach można dostać przepiekne ciuszki za naprawdę nieduze pieniądze...A dla mnie bedzie rozkoszne kupić takie cudeńka. Moniał szkoda, że ta Twoja bezsenność dopada Cię z rana jak ja jeszcze grzeszę lenistwem.... Wiecie jestem straszna klepa i zawsze muszę wszystko powiedzieć, a zwłaszcza coś miłego co mnie spotkało! Myslę, że Fizz mi wybaczy. Wczoraj na GG podałam Jej swój nr telefonu, bo pisała , ze ma taryfę \"wolne wieczory i weekendy\" i Ona dzisiaj do mnie dzwoniła!!!! Ma bardzo miły głos i jest taka sympatyczna i ciepła jak tu - na topiku. Wiecie - to jest fajny pomysł z wymienieniem się numerami telefonów. Cieszę sie że nam się udało - bo nieraz jak Was nie ma to latam trochę po innych topikach ( tzn. tylko podczytuję ) i trafiam na różne intrygi , kłótnie itp. Zresztą same przez coś podobnego przeszłysmy... A u nas tak miło, ciepło i domowo. Dzięki, że jesteście 😍😍😍 I jeszcze alfabetycznie: Agosia 🌼🌼🌼 Anka 🌼🌼🌼 Wróciłaś już? Odezwij się! Tesknimy :(:):) Fizz 🌼🌼🌼 Foleta 🌼🌼🌼 Moniał 🌼🌼🌼 Whisky 🌼🌼🌼 I jeszcze moze Barra 🌼🌼🌼 Zajrzysz jeszcze do nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malibu, mnie też kusiło, żeby napisać, że gadałyśmy :) Stąd te moje uwagi o przyjaźniach w necie 🌻🌻🌻 I bardzo się cieszę, a Malibu ma głosik jak 10-latka hihihi :D Ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeśli któregoś dnia poczujesz,że chce Ci się płakać,zadzwoń do mnie! Nie obiecuje,że Cię rozbawie ale moge płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec,nie bój się do mnie zadzwonić! Nie obiecuje ,ze Cie zatrzymam ale moge pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie bedziesz chciała nikogo słuchać,zadzwon do mnie! Obiecuje być wtedy z Tobą i obiecuje być cicho! Ale jesli któregoś dnia zadzwonisz,nikt nie odbierze przybiegnij do mnie szybko! Mogę Cię wtedy potrzebować!\" Musiałam Wam to wkleić.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, co robicie? Wiem, że Malibu wywozi gruz :D. A reszta, Whisky dobudzona już? Pracujesz w ogrodzie. Ja też dziś jestem trochę połamana. MM wrócił i niestety po piwku. Kurczę, nakupował jakiś roślin bez nazwy do ogródka. Bez nazwy, bo oczywiście albo zapomniał, albo w ogóle ma to w nosie. Ja zawsze wolę mieć metryczkę na roślince. Rozpoznałam sasankę i mandewillę, a resztę jeszcze nie, może po kwiatach :( Agosia, Anaka co z Wami kobietki 🌻 Moniał 🌻, jak sie czujesz. wiem, że trudno Ci odleżeć, ale, nie lekceważ tego ucha. Nie słuchałam ostatnio prognozy pogody, ale \"łupie\" mnie w kościach, chyba coś popada. Powinno, przynajmniej u mnie, bo sucho jak pieprz. Taka marta tu ziemia. Sam piach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne Malibu, podpisuję się oboma RENZami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z całkiem innej beczki - właśnie kolega mi przysłał: Ten list jest w 100% autentyczny, został wysłany do producenta soków KUBUŚ Drogi Kubusiu ! Chciałem Ci w tym liście serdecznie podziękować za te wspaniałe promocje, dzięki którym dzieci mogą się bawić wysyłając o Ciebie etykietki z soków, w zamian za co otrzymują drobne upominki. I tak kilka miesięcy temu moja córka skusiła się na Kubusiowy Plecaczek. Wszystkie pieniążki, które dostawała wydawała na te Twoje zagęszczane soczko-smrodki licząc na to, że kiedy wyśle założoną ilość etykiet otrzyma obiecany Plecaczek z Twoją sympatyczną mordką. Trzeba było zobaczyć jej zawiedzioną dziesięcioletnią minkę kiedy zamiast plecaczka otrzymała w liście Przygodową Bandankę z rozbrajającym wyjaśnieniem, że Plecaczki się skończyły. Tak więc puchaty sku***synu chciałem Ci napisać, że Jeb**ą Przygodową Bandankę możesz sobie z całym tym twoim posranym działem marketingu wsadzić w du**, bo nie mam szacunku dla kogoś kto oszukuje dzieci. Mam nadzieję, że spotkają cię wszelkie możliwe przykrości a najlepiej, żeby przez tysiąc i jedną noc ciebie i tego ch*ja co wymyślił tę promocję rżnął Alibaba i czterdziestu nieogolonych rozbójników. Choć znając branżę reklamową obawiam się, że mogłoby to wam się spodobać.Powinieneś też zmienić imię - zamiast Kubuś - Kuba Rozpruwacz (dziecięcych portfeli ). Moja córka jest zbyt młoda żeby cię pożegnać w jedyny dopuszczalny w tej sytuacji sposób... > > Pier**l się Kubusiu...idziemy do Pysia Z poważaniem Były Klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny,że macie czas i ochotę pisac.Jam mam ochote ale z czasem krucho.Powinnam juz wychodzic ale jestem w lesie z robota. Malibu,podpisuję sie pod tym listem o przyjażni.Gdzieś już to czytalam ale jakzwykle niepotrafiłam tego wkleić-dobrzeże sa tu mądzrzejsze ode mnie.Piszę szybko bo czas... .Sorki za byczki-wybaczycie? ja lecę dalej,pa do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - trzeba mieć włączone głośniki ( u mnie się otwiera - chociaż powoli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo...ile wpisów :-) Aż przyjemnie na topik wejść. Dzięki dziewczyny za troskę. Czuję się już lepiej. Byłam z malym na spacerku, trochę chatę ogarnęłam, dałam chłopcom obiad i tak...prawie dzień zleciał. Młody teraz na ten ślub pojechał. Podekscytowany trochę - zawsze to jakieś przeżycie dla niego też. Będą ubrani w swoje stroje sportowe, każdy wielką różę będzie miał w ręku i stać będę wzdłuż kościoła, przy ławkach, aby przy wychodzeniu z kościoła młodej pary podnieśc te róże nad ich głowami. Rodzice też chcieli złożyć się na kwiatki ale okazało się, że państwo młodzi w zaproszeniach zaznaczyli aby nie kupować im kwiatów a ewentualne pieniądze, przeznaczone na ten zakup przekazać do specjalnej skarbonki (przed kościołem). Zostaną one przekazane na jakieś biedne dziecko z naszej szkoły. A...bo wybranka naszego trenera również uczy w naszej szkole. Fizz---słoneczko, moje samopoczucie i humor dzisiaj o wiele lepsze. A jak Ty sobie dajesz radę? Lepiej? Foleta---Ty naprawdę masz wielkie serce. Wiesz...ze wstydem przyznaję, że nawet nie pomyślałam, że ta kobieta spodziewająca się piątego dziecka może potrzebować jakiejś pomocy. Ale przyłączam się do Ciebie. Agosia---podobnie jak Foleta mam jeszcze trochę ciuszków po moim małym. Trochę zabawek (grzechotki itp). mogłabym również przekazać je Tobie a Ty dałabyś koleżance. Mam też jeszcze wózek, ale to tzw. parasolka. Oparcie rozkładane - dziecko można w nim położyć, z budką. Oczywiście to nie dla maluszka ale może to starsze by potrzebowało. Whisky---już nie połamana? Pewnie w ogródku doszłaś do siebie. Malibu---fajne te małpki. Słodziutkie. Pisałaś o rozmowie telefonicznej z Fizz. Ale fajnie! Ale pomyślałam sobie, że ponieważ nie każda z nas ma te różne darmowe minuty (a połączenia jednak coś kosztują) to może macie skype? A jak nie to można zainstalować i...gadać do woli.Za friko :D No dobra. Na razie tyle. Idę sobie zrobić kawę a potem....Jeszcze nie wiem co bedę robić potem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczne te stronki :):):) Whisky, jak przygotowania do jutrzejszej imprezy. Mam nadzieję, że za bardzo się nie napracujesz i może jednak ktoś Ci pomoże. :) Trochę obrobiona jestem, ale w domku nie za czysto. Bo obiad, bo po obiedzie, bo ogródek. Trochę nie było prądu. Podobno gdzieś niedaleko była burza i może dlatego, a może z powodu b.silnego wiatru. A czuję się jako tako, ale niestety cały czas jakaś połamana. Mam taką mądrą koleżankę, co to mówi, że na tę stronę /chodzi jej o wiek dojrzały/ to już tak będzie, tzn. musi coś tam boleć.....No nie wiem. Powinnam jeszcze umyć głowę, bo wyglądam, jak siedem nieszczęść, ale trochę mi się nie chce. Tak naprawdę nie lubię takiego wiatru, coś w nim złowróżbnego, nie że bym coś przeczuwała, ale tak ogólnie. Dzisiaj miałam dziwny sen, śniła mi się kobieta z brodą. Tzn. nie miała normalnej brody, jak mężczyzna z takąż ozdobą, ale wyglądała, jakby się goliła i miała taki jednodniowy ciemny zarost. We śnie tak bardzo byłam skupiona na tej brodzie, że nie pamiętam, o co w nim chodziło, ale twarz pamiętam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×