Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Witaj Agosiu, miłego szkolenia:) Whisky 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz ja bardzo proszę o zdjęcie pieska pod kołderką.Uśmialam sie jak niewiem.Zwierzaki sa naprawe przecudowne.Chciala bym cię zobaczyć w nocy jak wstajesz do niego o opatulasz kołderką.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Jestem, jestem Foletka ale już od rana latałam po urzędach - m.in. pocztowym - zamówiłam sobie maszynę do szycia i byłam odebrać paczkę ( bo moja stara, to już by chyba nie przeszła kontroli celnej hihihihihi -jest juz pełnoletnia! ) Fizz - ja teś ciałam tulipanki. :):):) Anka dzięki za maile - wiesz MM odwiedził ostatnio moją pocztę , bo ja nie mogłam u siebie wejść i dostałam opier...., że mam tyle fajnych zdjątek i filmików, a Jemu nic nie wysyłam. Będę musiała się poprawić. Moniał TM może mieć rację z tym Waszym psiakiem - może jakaś suczka w okolicy ma cieczkę i stąd jego zachowanie. Rodziców pies niedawno miał podobnie i jak tylko wyszedł z domu biegiem leciał pod wiadomy płot i siłą trzeba było odrywać go od siatki - aż oczy miał maślane. W sumie to mu sie nie dziwię hihihihi... Witaj pomarańcze i mandarynki !! Napisz co wolisz , bo taki troche długi ten Twój nick - aczkolwiek smakowity - ja osobiście wolę mandarynki ( nie mylić z Mandaryną).Napisz coś o sobie, bo na razie tylko Foleta Cię zna a my nie :(:(:( a bardzo byłoby nam miło Cię poznać :):):):) Agosia {kwiatek]🌼🌼 Whisky 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu ---witaj 🌻 Nie wiem czy ten mój pies jest zakochany bo jak wyszedł to sobie kwiatki wąchał a nie szukał wcale żadnej heroiny. Ale...z drugiej strony, przed chwilą stał przy drzwiach balkonowych i znowu koncert urzadzał :D Romeo psiakość! :D Fizz---no to Twój psiak bije na glowę wszystkie inne. Budzi Cię bo mu zimno i kołderka spadła? :D Jaka to rasa? Uśmiałam się z tej psiny Twojej, chociaż Tobie w nocy pewnie nie do śmiechu jest..... Pomarańcze i Mandarynki---witaj u nas. Rozgość się i napisz nam coś o sobie. Taka niewyspana przez to moje zwierzę byłam, że nawet Cię nie przywitałam. Za to teraz pełen bukiet dla Ciebie na przywitanie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Faktycznie masz smakowity nick:D Podobnie jak Whisky i Malibu :D Agosiu---miłego i owocnego szkolenia. Jestem dzisiaj kompletnie zakręcona. Mam nadzieję, ze amory szybko wywietrzeją z głowy mojej psinie bo inaczej to ja w łeb dostanę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hooop!!! Hoooop !!!!! Gdzie jestescie ??????????? No - Agosia usprawiedliwiona, ale gdzie reszta????? I w ogóle co się stało z Whisky? :(:(:( Zawsze wpadła rano nam pomachać.... Te Wasze psinki są zabójcze - co jedna to pocieszniejsza. Może kupimy w Anglii pieska? Tylko nie wiem co na to właściciel domu, który wynajmujemy :(:(:( A teraz mamy chomiczka i rybki, więc nie trzeba wyprowadzać. Chociaż Mikuś ( chomik ) też potrafi w nocy dać popalić, jak zacznie rundę na karuzeli to nie zejdzie, aż mu się porządnie nie zakręci w łebku. A klatka i karuzela metalowe - to i popiszczy i zazgrzyta... Właśnie testowałam mój nowy nabytek ( maszynę do szycia ) i muszę stwierdzić , że jak na taką cenę to istna rewelacja!!! Bardzo się cieszę!!! Spadam robić obiadek, bo niedługo tu wpadną głodomorki. Chociaż dzwoniłam przed chwilą do mamy i mówiła, że wnusio wpadł po szkole i zjadł 11 (słownie: jedenaście ) tostów. Lepiej ubierać niż żywić :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky!!!!!! Co z Tobą Kochana ??????????? Jak pisałam to miałam taką cichutką nadzieję , że też piszesz i się miniemy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorze, ile będę żył? - Ile ma pan lat? - 35. - Pije pan? - Nie. - Pali pan? - Nie - A używa pan z kobietkami? - Nie. - To po diabła chcesz pan jeszcze dłużej żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihi - napsociłam :):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie - inaczej... Zadośćuczynienie: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D: Właśnie Whisky, co z Tobą ? 🌻 Ja szyję, ale mi nie idzie....:( Byłam w lesie na małym spacerku, żeby trochę pomyśleć. Jakoś nie umiem myśleć w domu. Fajnie to brzmi. :D No, ale nie umiem myśleć, bo za dużo rzeczy mnie rozprasza. Super Malibu, że masz nową maszynę, też bym chciała, ale póki co mam 2 stare rupiecie, ale najważniejsze, że szyją. Oj pieski, pieski, chomiczki, kotki, nie ma to, jak nasze zwierzątka. Pies żądający przykrywania to suka dobermanka i wcale nie jest stara. 3 dni temu skończyła 8 lat, wygląda góra na 2, zachowuje się jak roczniak, nauczyła się tego przykrywania od innego starego psa, którego już nie ma :( z nami. Teraz jej nie przykrywamy, bo jest ciepło, ale zimą i jesienią regularnie :D:D:D. Niestety. A tak chciałam tego uniknąć. No lecę do tego szycia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malibu, Malibu. Trzeba stąd uciekać! Znaczy z tej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę jeszcze a myślałam że już :( :( :( :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziemy tak pisać to nam topik zlikwidują a ja teraz próbuję coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jak nie, to nie. Już się więcej nie produkuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie jest tak żle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu,ty figlarko!:-DNabroilas i zostawilas to Fizz.Ja siedze w domku,dzieciaki na podwórku,niechca obiadku bo zupka kuje w ząbki.Mam ochote na lazanie,wogóle zjadła bym coś extra jak by ktoś zrobił. Mam nadzieję,że strona juz ok i wyskoczy nam 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też pomogę. Będzie szybciej. Fizz, a o czym tak myślalaś na tym spacerku?Mam nadzieję,że u ciebie wszystko dobrze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz dzięki za pomoc !!! Jeszcze ja popróbuję może się uda ?? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, byłam w centrum, dopiero wróciłam. Mąż mnie wyciągnął, bo miał coś do załatwienia. Dojechałam samochodem do metra, tak szybciej i łatwiej, nie stoi się w korkach. Ale się zmęczyłam. Doszłam do wniosku, że jakoś tak zdziczałam, siedzę w tej swojej dziupli, niewiele wychodzę, tylko w pobliżu. Odzwyczaiłam się od takiego ruchu. Czekając na M pochodziłam po sklepach i posiedziałam na ławce. Miałam okazję poprzyglądać się ludziom. Zauważyłam, że dziewczyny są dość fajnie ubrane, no i wyjątkowo dużo jest ludzi innych ras. Mnóstwo. Chyba starzeję się w wyjątkowym tempie. Tak przynudzam, a i czuję się spowolnona i nie tak sprawna jak niedawno. No dość tego. Miłe, że pytacie o mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×