Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No to już chyba wszystko jasne.Może faktycznie najlepsza byla by Łódz? A gzie wcięło resztę dziewczyn?Zajęte?Ja też powinnam wziąć się za robotę a nic tylko do kompa dopadam i tv oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie Łódź wychodzi...jako jakiś środek między nami...... To w końcu centrum Polski i jakoś dojedziemy wszystkie. Miasto duże to i połączenia powinny być bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciężko było tu się dostać dzisiaj. Moniał - wszystkiego najlepszego dla nastolatka! Agosia, też trzymam kciuki. Anka, hibiscus mam w ogródku, ciekawa jestem czy zakwitnie, bo kupiłam w zeszłym roku i jakimś cudem przetrwał zimę. Nie wiem czy jest taki sam jak domowy? A zrobisz fotki? Moje anturium stoi u syna w pokoju, z rzadka podlewane, narażone na przeciągi (mania wietrzenia) kwitnie prawie na okrągło. To jest dopiero kwiatek! Fiołki też mi rozkwitły, uwielbiam je, chociaż czytałam, że są jakieś przesądy na ich temat. Agosia, kiedyś miałam taką bramkę na schody, ale wiesz u mnie to było dawno, poza tym chyba są różne wymiary. Była robiona własnym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---dzięki 🌻 Szczęśliwa dzisiaj jestem jak nie wiem :D Malibu---Ty pewnie i tak przez Poznań byś jechała....to ja bym się dosiadła i razem byśmy dojechały. Wesoła podróż by była :D Czasu nie za wiele na zorganizowanie wszystkiego więc....piszcie dziewczyny!!!! Takie spotkania mają naprawdę swój urok! :D Wierzcie mi...byłam na kilku. A gadania....jedna przez drugą, tematy się sypią, jęzorki nie nadążają a śmiechu przy tym. I zabawy. Kurka jak dasz rade to zapraszamy i Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Troszkę już dzisiaj popracowałam, więc upowazniłam sie do zrobienia sobie przerwy na zajrzenie do moich wirtualnych przyjaciólek. Moniał - całuski i życzenia od netowych cioteczek dla Twojego nastoletniego faceta!!!! To prawda - chyba każda pamieta ich dzień narodzin a tu już takie chłopy i kobitki. No cóż...dzieci nam się starzeją - całe szczęście, że my ciągle młode. hihihi No tak - zaczęłam pisać koło 11-ej i niestety byłam zmuszona przerwać. Podejrzewam, że już pojawiły sie nowe posty, ale jeszcze nie czytałam. Na razie Was tylko gorąco pozdrawiam , resztę napiszę już z domu bo za chwilę kończę pracę. Papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny!!! 🌻 🖐️ Ja dzis troszkę zalatana, bo musiałam pozałatwiać sprawy związane z firemką, a na poczcie obsługiwała mnie przemiła pani, ale przewoooooolna. Nogi mi do tyłka weszły jak stałam przy tym okienku :D Ale co tam, pięny mamy dzień i w sercu maj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzenia dla nastolatka!!!! 🌻 moniał, czas leci jak szalony. ja z wielką przyjemnością bym przyjechała, ale teraz mam trochę obowiązków. Obrona, koniec studiów... Kalendarz napięty aż trzeszczy, w najbliższym czasie nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, a co to za firemka? Twoja? Widzę, że nie wysłał mi się cały poprzedni wpis, w ogóle go nie mogłam wysłać przez te wielką reklamę, w końcu ucięło. Byłam z synem u lekarza- dermatologa. Okazało się, że krem który dała poprzedni pani dr (sterydowy) mógł bardziej zaszkodzić, a w ogóle ma problem z naczynkami - rumieńce. Być może też zimą odmroził twarz, może też podrażnia ją kaskiem. Lekarka tak zdenerwowała i zniechęciła dzieciaka, że musiałam godzinę to wszystko potem naprawiać. Zaproponowała całą gamę specyfików, oczywiście zagranicznych, piekielnie drogich, które na dodatek guzik dają. Oprócz tego rutinoscorbin i różne takie na uszczelnienie naczyń, może jak zjadłby tonę to by podziałały. Może słyszałyście o czymś skutecznym na ten problem. To jest nie lada kłopot dla chłopaka w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja, załapałam się na najniższy zus :) Robię strony internetowe, sprzedaję reklamę w internecie. co do naczynek, nie mam pojęcia. Napewno są jakieś leki. A rutinoscorbin to lekarze przepisuja kazdemu i na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik bo nie mam teraz czasu, ale wpadłam przeczytać i wklejam coś dla Whisky ( a właściwie Jej maturzysty ) hihihi - jak mi się ładnie zrymowało.... Zalecenia pielęgnacyjne dla cery ze skłonnością do rozszerzonych naczynek: ZAKAZY: Unikać mycia twarzy twardą, chlorowaną wodą Unikać mydeł barwionych, zapachowych, z zawartością alkoholu Unikać słońca i solarium W czasie wysiłku fizycznego nie dopuszczać do przegrzania twarzy Uwaga na leki z kortykosteroidami fluorowanymi, oraz wszystkie rozszerzające naczynka Unikać sytuacji stresowych Unikać gorących napojów, pikantnych i gorących potraw, alkoholu,kawy, Nie stosować peelingów ziarnistych Nie stosować maseczek typu peel off, ani innych trudno zmywających się Nie korzystać z sauny Nie wychodzić z domu bez uprzedniego zabezpieczenia cery kremem ochronnym ZALECENIA: Stosować łagodne, bezzapachowe kosmetyki Stosować kremy z filtrami UVA i UVB(najlepiej blokery słoneczne) W okresie jesienno-zimowym stosować kremy chroniące przed zimnem i wysuszeniem Stosować techniki relaksacyjne W przypadku nerwicy naczyniowej stosować ziołowe środki uspokajające Stosować właściwą dietę , bogatą w owoce i warzywa Obserwować jakie potrawy pogłębiają zmiany na skórze Można stosować peeling enzymatyczny Starać się wykonywać makijaż z użyciem podkładu, pudru (jako dodatkowa ochrona) Dwa razy w roku ( wiosną i jesienią ) poddawać się serii zabiegów wzmacniających naczyńka Poddawać się zabiegom zamykania naczyń (nie należy czekać aż będą bardzo rozszerzone) Można zażywać wit. C, Rutinoscorbin, AscoRutiCal , nalewkę z kasztanowca, preparaty z gingko biloba (miłorząb japoński), arniką, korą dębu. KOSMETYKI POMOCNE W PIELĘGNACJI CERY NACZYNKOWEJ np.: Seria A.T.W: śmietanka, tonik, żel na naczyńka, krem regenerujący, fitoregulator z arniką, kasztanowcem, oczarem Dermika: seria winogronowa z wit. PP Dr. Eris: seria N Floslek: seria na naczyńka Ziaja: seria Phytoactiv Sans soucis Inter-Biomedika: seria Ananda ZABIEGI PIELĘGNACYJNE W GABINECIE KOSMETYCZNYM: Osoby z cerą naczyńkową muszą szczególną wagę przykładać do regularnej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym. Polecane są wszystkie zabiegi przygotowane z myślą o cerze wrażliwej.Dwa razy w roku, wiosną i jesienią kosmetyczka powinna zaproponować Ci zabiegi seryjne , mające na celu wzmocnienie i obkurczenie naczyńek. Mogą to być proste i niedrogie zabiegi np. jonoforeza z zastosowaniem chlorku wapnia lub zabiegi bardziej skomplikowane z wykorzystaniem leczniczych ampułek, maseczek i alg (świetne są maseczki „gumowe” , chłodzące z alg). Zabiegi powinny być wykonane w serii ok. 8-10 ,po dwa , trzy zabiegi w tygodniu. To na razie tyle, będę zaś. Aha Moniał , super , że jesteś dziś przeszczęsliwa - a jaki masz fajny powód, bo może czegos nie doczytałam - pochwal się :D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky - o tym makijzu to moze nie wspominaj hihihi - powinnam była to wyciąć ale przeoczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---szczęśliwa i zadowolona jestem żeśmy się to \"naście\" w końcu wślizgneli. I tak w sumie bez problemowo jakos te lata zleciały. Nie mogę na niego narzekać. Whisky---najlepiej idź jeszcze do innego lekarza. Niestety...wielu z nich przepisuje leki...byle by recepte wypisać. A wiadomo, młodzież w tym wieku jest bardzo czuła na punkcie swojego wyglądu Ja kiedyś ze swoim małym wyszłam z gabinetu, w trakcie wizyty mówiąc \"pani to ja już dziękuję\" :D Kurka--toś Ty widzę \"zdolna niesłychanie\" :D Młoda, magister i nawet własna firma już!!! Tak trzymaj. Na szczęście młody w tym roku zrezygnował z imprezy urodzinowej z kolegami i tylko tak sobie rodzinne świętujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI!!! Dopadam na moment - gdyby nasze spotkanie doszło do skutku to mamy z Moniał przesiadkę w ...........Kutnie :D:D:D:D: Sprawdziłam w rozkładzie jazdy PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, dzięki. Moniał też myślałam żeby pójść jeszcze do innego lekarza. Co ciekawe wszystkie te panie wyciągają ulotki zagranicznych firm i machają mi przed oczami. Nie ograniczają się do jednego, czy dwóch tylko każą kupić kilka. Poprzednio kupiłam też taki za kilkadziesiąt zł. i dzisiaj ta pani powiedziała mi, że on często pogarsza stan skóry. Wiem, że dermatologia to taka dziedzina gdzie trzeba trafić z lekiem, no ale bez przesady. Ile można eksperymentować z kremami za min. 100 zł. kiedyś robiono na receptę maść w aptece (niedrogą) i zazwyczaj była skuteczna. I znowu wyjdzie na to, że \"pacjencie lecz się sam\" - posiedzę w necie, poszukam pomocy u innych z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---machają tymi ulotkami bo prawda (smutna!!) jest taka, że lekarze mają profity finansowe za przepisywanie leków danej firmy 😡 Niestety ale tak działa nasza służba zdrowia! Malibu---jak widać to Kutno jest nam pisane :D Ja jeszcze nie sprawdzałam rozkładu jazdy...bo już w koncu nie wiem...Kutno, Kalisz, Łódź...czy jeszcze coś nowego wpadnie nam do głowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i poszły........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się wrócą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One już muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrafią żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....bez tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało być
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik jak drugi dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrócą na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×