Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość to i ja pójdę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak będę sam/a siedział/a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja pójdę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak będę sam/a siedział/a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatki
znów się minęłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A Wy wczoraj co? Popiłyście sobie na topiku? :D Ja chyba wiem jaką to metodę miały na myśli Fizz i Whisky :D Taką na u....Tak? :D Ale smalec daleko od tego nie odbiega :D Mój pies bardzo lubi kiedy teściowa stosuje tą metodę - łazi za nią i liże :D Różo----czy można wiedzieć co oznacza Twój wpis? Cz któraś z nas niechcący Cię czymś uraziła? Wyjaśnij przynajmniej o co chodzi :-( Agosiu---współczuję choróbstwa. Ja już pisałam, że swoim chłopcom podaję Multisanostol - to taki kompleks witamin dla dzieci . Polecam! A dzisiaj rano zrobiłam bardzo niepedagogiczną rzecz :-( Młody na 10 minut przed wyjściem do szkoły, przypomniał sobie, że ma kilka ćwiczeń z angielskiego do zrobienia....Powinna go posłać do szkoły bez odrobionych lekcji. No...ale zdarzyło mu się to po raz pierwszy, więc mu w 7 minut podyktowałam tłumaczenia i .... Jak nic...popiły wczoraj i teraz odsypiają :D A ja tu siedzę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Nie udało się wcześniej. I bardzo boli mnie gardło. I jest zmiana pogody. Aha, zaraz Wam wyślę mailika, wiec proszę odbierzcie. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! Ja tylko na minutkę, pomachać 🖐️ bo niedługo wymarsz do szkoły, a mailika jeszcze nie dostałam :(:(:( No to poczytam i popiszę jak wrócę ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo się ciesze,że Agosia już wróciła i wszystko się jej układa.A angina to paskudna rzecz.W dzieciństwie często chorowałam i tylko zastrzyki mi pomagały. Różo---mam nadzieję,że to nie jest twój wpis tylko jakiegoś podszywacza.Jeżeli jednak się mylę to proszę napisz co my takiego zrobiłyśmy,że chcesz nas opuścić. Whisky----ty to się już masz z tym kotem-normalnie kota można dostać:-D Nadd--- nieprzejmuj się siotkami one już tak mają.Ciekawa jestem co Twój Miły będzie im odpowiadał:-) Malibu--- ale wczoraj zaszalałyście---Tak jak Moniał pomyślałam,że ominęła mnie imprezka z malibu:-D Fizz---myślisz,że to wiek TM spowodował takie a nie inne jego zachowanie?To może jest szansa ,że mu się przestawi i przyjdzie chwila ,że będziecie naprawdę ja Stare Dobre Małżeństwo. Dobra-ja spadam bo mam dużo roboty a jeszcze dziś będe mieć gości z Warszawy. Moniał---już kiedyś miałam cię o to zapytać ale ----slkeroza.Czy ty masz kogoś znajomego w moim mieście?Takie czasami odnosiłam wrażenie czytająć twoje posty.No i pisałaś kiedyś o jakiejś niespodziance coś,że nas \"nawiedzisz\" No nie ja naprawdę już znikam.Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, strasznie późno się obudziłam, nawet jak na moje możliwości, przeczytam pocztę, dojdę do siebie i dopiero odniosę się ;) do wpisów i \"w ogóle\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję obiad i zaglądam do Was. Małego tylko muszę z jego ulubionej stronki spychać i mi się buntuje i \"pyszczy\" trochę :O Pogoda nawet niezła to potem pewnie na jakiś spacer się wybiorę. Niech tylko z tymi garami się uporam :-) Chyba dzisiaj do lasku się wybiorę.....nie na grzyby oczywiscie ale połazić i zrelaksować się troszkę. Dziewczynki----a może jakąś konfe byśmy sobie walnęły wieczorkiem? Hmmmm....Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę,dziewczyny---dużo myślałam na temat tego co się wydarzyło między Fizz a Różą. Różo---bardzo mi przykro,że tak emocjonalnie zareagowałaś na uwagę Fizz.Miała prawo wyrazić swoje zdanie w tej kwesti.Gdybyś uważnie przeczytała nasz topik od początku,porobiła małe notatki o każdej z nas to zrozumiała byś Fizz.Wiedziała byś dlaczego zareagowała tak a nie inaczej.Nie obrażaj się na nas i nie odchodz.Troszkę nas już poznałaś,wiesz,że niejesteśmy jakimś stadem kłótliwych bab.Każdy z nas popełnia błędy ale chyba na tym polegoa przyjażń(nawet ta z netu)by umieć przyjąć krytykę od naprawdę życzliwych nam osób.Przemyśl to sobie jeszcze raz.I uwierz mi,że WSZYSTKIE tu czekamy na ciebie. Moniał ja się piszę na konfę,może być nawet dziś wieczorem po 21.Niewiem tylko czy Fizz ma już zainstalowany tlen,bo miała z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów, bo nic nie miałam na obiad. Wcześniej napisałam duuuużo i wydaje mi się baaaardzo mądrze;) i chciałam tylko zajrzeć na topik żeby ewentualnie cos jeszcze dopisać, gdyby któraś z Was już napisała... No i wtedy wszystko uciekło. Za chwilę chciałam Was tylko o tym poinformować i to tez pofrunęło. W każdym razie nie daje mi to spokoju. Cieszę się, że napisałaś Foletka. Myślałam sobie, że fajnie, że nasz topik omijają burze, kłotnie i wojny. Hmmm, nie może tak być. Muszę się streścić, bo jednak moja rodzina musi zjeść obiad. Ale jak tu teraz napisać w skrócie. W każdym razie - nie można oceniać jeśli się nie było w danej konkretnej sytuacji - Róża nawet gdyby robiła notatki, to nie była na starym topiku i nie czytała tego co dawno pisała Fizz - to zresztą też nie ma nic do rzeczy, od tego trzeba zacząć, że Róża ma strasznie trudną sytuację, a ma do czynienia z patologią(to jest najdelikatniejsze słowo, bo myślę o całkiem innym) -miło i wygodnie się zasłaniać określeniem \"dzieci\", dobrze jeśli chore i niepełnosprawne - bo to takiego określenia należy używać - to powinno się nimi zajmować więcej osób, przygotowanych do tego, bo Róża od tego wspaniałego i szlachetnego zawodu zwariuje w końcu! Wiem, że te \"dzieci\" zdają sobie doskonale sprawę, ze są bezkarne i mogą jej ubliżać w nieskończoność. A niedlugo zaczną bić. Róża teraz masz ten komfort, że możesz zawsze to rzucić w cholerę i nie tracić zdrowia za te psie grosze. Z tą świadomością będzie Ci to łatwiej znieść jescze przez chwilę. Jeśli nie czujesz powołania i nie masz zdrowia to się nie męcz. Nikt tego i tak nigdy nie doceni. W żaden sposób. Poprzednio napisałam znacznie bardziej dyplomatycznie i w wyważony sposób. Ale teraz już mnie poniosło. Jak widzicie, nie poczułyśmy się urażone ani obrażone, no nie wiem jak reszta. Nawet własne dzieci potrafią być wkurzające, a słowa to tylko słowa, chociaż potrafią ranić, ale są też wyrazem emocji. Zakończyłam tamten wpis - Fizz kuruj się, Różo wracaj. 🌻 Idę coś ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli wyjaśnienia... Między mną a Różą nic nie zaszło. Ja wyraziłam swoje zdanie, co mnie zabolało. Było to zrobione w cztery oczy, a nie na forum. Wiem, że moje zdanie popierają te dziewczyny, które mi o tym napisały. Każdej z nas może się coś podobać lub nie. Może się poczuć urażona lub nie. I niekoniecznie ma to coś wspólnego z moją przeszłością, raczej z „cienką skórą”. Może to niepotrzebnie wyszło na forum. Moja uwaga nie była ani nietaktowna, ani niegrzeczna. Jeśli się ktoś z tego powodu obraża, to jest to jego problem. Gdy ktoś do mnie napisze, że źle coś robię lub mówię, przyjmę to z pokorą i na pewno się nad tym zastanowię. Ja mogę tylko wyrazić ubolewanie, że wywołałam zamieszanie i za to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz--- przepraszam,że wyciągnełam to na forum.Niechciałam nikomu sprawić przykrości a już najmniej tobie.Jest mi ogromnie przykro,że Róża tak impulsywnie zareagowała na twoje słowa.Mogę mieć tylko nadzieję,że więcej nam sie coś takiego nieprzydaży.Tak jak pisała Whisky----nigdy,poza starym topikiem nie było u nas problemów,kłótni,nieporozumień.I niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....i z pięknego panicza zrobiła się jajecznica :D Inaczej mówiąc - burza w szklance wody!!!! Fizz w grzeczny sposób wypowiedziała swoje zdanie (nota bene w tym popieram ją i maila wysłałam! :-) ). Chodziło o jeden niefortunny wpis, słowo raczej w nim użyte i tyle. Słowo pisane ma troszkę inny wydźwięk niż rozmowa - kiedy widać naszą mimikę, gestykulację, przymrużenie oka itd. Jestem pewna, że nikt nikogo nie chciał obrazić - skąd więc Różo to ostentacyjne odejście? Jeśli Ci się chce poczytaj topik od początku - zobacz ile razy dziewczyny mnie do pionu ustawiały :D Wracaj Różo, pisz z nami, odreaguj swoje smutki i złe dni. Byłam w lesie i wróciłam z....dziurą w portkach :O Pies mnie szarpnął bo jakąs wiewiórkę czy inne stworzenie dojrzał a ja wyrżnęłam o glębę :O Mały miał ubaw a ja....moje ulubione portaski 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę, to ja wyciągnęłam temat na forum, bo się Wam przyznałam, a mogłam tego nie robić. Foletko, naprawdę nie masz mnie za co przepraszać. Jest wszystko OK. Mam nadzieję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz już mi się odechciało pisać, bo jaki sens ma topik, jesli będziemy pisały poza nim. Równie dobrze możemy się posługiwać tylko pocztą, czy tlenem. Skoro miało być poza forum to dlaczego pozostale nie wysłały maila do wszystkich? Gdybyśmy tu nie napisały o tym to Róża nie wiedziałaby, że w ogóle rozmawiałyśmy. Aha, gwoli wyjaśnienia, \"gospodynie\" są trzy, ale to nieistotne. Jeśli coś mi się nie podoba piszę wyraźnie, albo pomijam temat, bo nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak ja, ani tak samo postępować. Nie mam monopolu na doskonałość. Co do wyciągania na forum to zdarzyło się, że to o czym pisałyśmy poza, znalazło się na forum, ale to nieistotny szczegół. Nie bardzo mi też odpowiada powoływanie się na innych/na mnie. Staram się być obiektywna. Ciężko pisać nie nawiazując do sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo pisałam, w międzyczasie mieszałam w garach, nie widziałam Waszych wcześniejszych wpisów - Moniał, Fizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky nie szukajmy dziury w całym. Szkoda topiku naprawdę. Rozmawiamy również na tlenie, na gg czy telefonicznie i nikt się o to nie obraża. Dostałam rano maila od Fizz (jak każda z nas) i odpisałam na niego. Ot i cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki----dajmy już spokój tej sprawie.Niewarto!!!!!A jak mi jeszcze któraś tu coś napisze o tym to ma ode mnie NAGANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×