Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cześc Dziewczyny:) Dzisiaj Wam tylko pomacham bo padam na twarz. Dobrej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moniał, aleś się rozpisała :), ale przeczytam później, bo o tej porze nie mam głowy do poezji... 🖐️ Dziewczyny Skoro nawet Nadd jest zmęczona to i my jesteśmy usprawiedliwione. Wiem wiem, że Nadd ciężko pracujesz, ale masz też z tego jakąś wymierną satysfakcję. U nas to tylko walka z wiatrakami, mam na myśli kury domowe. Ciekawa jestem jak się dziś czujesz Foleta. U mnie pochmurno, a to już nie nastraja dobrze. Pogoda do spania, a ja nie śpię prawie od trzech godzin. Anka, jak kotek? Miłego dnia i dla tych nie mających czasu pisać też. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten pochmurny poranek:-( Ja dalej czuję się kiepsko.I tak jak Monial zawołam:łoooMatko!!!!! Whisky---wiedziałam,że dostanę od Ciebie rozgrzerszenie:-) Spać mi się chce:-(Dobrze,że Fizz nie ma tam dostępu do kompa bo by się załamała widząc nasze smutne wpisy.Mam nadzieję,że w piątek,sobotę już będzie z nami❤️ Nadd---jak odpoczniesz to proszę nam tu napisać o tych Tatrach:-) Anka---widze,że dołączylaś do klubu \"kociar\":-)Ja chyba nigdy nie dam się namówić:-( Malibu---napisz nam coś na pokrzepienie serc:-) Różo--- a co z tobą dziewczę drogie? Chyba się jeszcze poloże,tak na godzinkę,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał---czy tego pięknego tekstu nie śpiewał kiedyś Rysiu Rynkowski?Tak mi cos po łbie chodziło jak to czytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Skarbeczki Kochane!!! Wołacie i jestem. Nie wiem, czy dam Wam radę pomóc bo dopadł mnie PSM , cycki wyłażą mi z wszystkich staników i bolą jak nie wiem co. No i humorek do bani. Z tym, że nie do końca. Bo jak wchodzę do Was to zaraz mi lepiej. Dzisiaj sobie trochę pospałam, bo wiecie - wakacje. Jeśli nie liczyć oczywiście tego, że MM mnie rano obudził, bo bidulek nie wiedział gdzie jego ubranka do pracy. Wieczorem widział, że wieszam na grzejnikach, żeby dosuszyć a rano nie umiał znaleźć - grzejniczków chyba. Wrzuciłam pościele do pralki, bo zanosi się na ładną pogodę i może uda mi się wysuszyć na dworze. A mój synek baluje w Polsce - cały szczęśliwy i zadowolony. Dziś rano wybierał się do swojej byłej klasy z drobnymi upominkami dla wszystkich - a dodam, że swój przyjazd trzymał w wielkiej tajemnicy i bardzo jestem ciekawa reakcji Pani i kolegów. Bo kumple z \"podwórka\" zrobili duże oczy jak Go zobaczyli. Fajnie ma.... A mnie odwiedzi dziś dobra koleżanka z Polski - przyleciała na tydzień do swoich synów. Muszę więc brać się za porządki. Jak będziecie miały wiadomości od Fizz to proszę napiszcie, bo mi zepsuł się ten telefon z polskim numerem , a Fizz pisała do mnie na Niego. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Zresztą - musi być! Na razie uciekam , ale będę dopadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poleżałam,w domu balagan.Zaraz będe musiala zbierać się po syna do przedszkola.Dobrze,że starsze jeszcze zdrowe bo kserówki siedzą od soboty w domu.Leczę je po domowemu(śmierdzą okrutnie czosnkiem)I starszym też aplikuję raz dziennie popołudniu.Do rana przykry zapach z ust im znika.Trochę niefajnie by się czuły w szkole gdyby ktoś im powiedział,że śmierdzą. Ja wieczorem wyślę eska do Fizz.Malibu a ty byś mogła mi na melia przysłać twój angielski nr.Jak wiesz skasowałam go niechcący.A czasami mogłabym do ciebie zadzwonić. Dobra idę chociaż bety schować bo co tak sobie będą leżały:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał----mój leń też koło mnie siedzi i za cholerę niechce sobie pójść.I wcale nie jest mi z nim dobrze. Dzieciakom podaję już od września cerutin.Na syropy dla mojej czworki bym niewyrobila.Myślę tez o kupnie \"marsjanek\".Narazie niejest żle,pamiętam,że w zeszlym roku juz dwa razy o tej porze bylismy u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo wsunęłam się z książeczką pod kołderkę zadzwonił listonosz, ale że byłam nadal w piżamie to nie mogłam do niego wyjść, no i awizo zostawił. Jak ja tego nie cierpię, no i kilka rachunków. Jako że nic mi sie nie chce robić to biorę sie za segregowanie papierzysków, znowu się tego uzbierało mnóstwo. Przygotowałam już segregatory i dziurkacz, bo w koszulkach już mi się nie mieszczą. Widziałam kiedyś u rodzinki tak elegancko poukładane dokumenty i rachunki. No ale bałaganiarz i tak chyba tego nie ogarnie. Spróbuję - z herbatką i muzyką może jakoś pójdzie. Ale fajnie ma Twój synuś Malibu, tylko czy będzie chciał do Was wracać po takich atrakcjach?;) To Ty też masz teraz wolne od swoich zajęć? Wakacje dla wszystkich? Foletka, też wierzę w te najprostsze sosoby, czosnek, cytryna, miód. A dawałaś probiotyki ?, taki Nutriplant nie jest drogi a świetnie działa, u nas znacznie się poprawiło. No i Moniał robisz mi smaka na kopytka już drugi dzień, muszę zrobić, bo nie ma to jak domowe, ze sklepu są twarde. A ja marynuję żeberka, tak że dziś obiad solidny, bo jest jeszcze wczorajsza grochówa. W takim razie ja napiszę do Fizz jutro. A czemu Anka się dziś nie odzywa? A ciekawa jestem jaki robiłaś sos do kopytek. Nadd, chyba jeszcze nie wyjechałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, widzę, że wcale tu nie zaglądałyście. Nareszcie sie uporałam z papierami, może nie całkiem do końca, ale już się przerzedziło. Obiad też się dogotowuje. Na dworze szaro i mokro, aż mi się nie chce wyjść, a powinnam. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie....moje posty zostały wykasowane!!!! 😠 Ciekawe dlaczego? Już założyłam topik z pytaniem do moderatorek za co??? 😭 Nie szalałam, nie bluzgałam a wszystko poszło....fiuuuu..... Teraz to wygląda jakbyście same do siebie pisały :D Uroki naszej kafe....Ciekawe czy dowiem się czegoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Moniałku!!! Faktycznie!!!! No tego jeszcze na naszym topiku nie było. Jak sie czegoś dowiesz to nam powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Pogoda dzisiaj iście barowa była,Whiski twój pomysł z książką i kołderką doskonały na taką aurę. Ja dzisiaj w pracy,do jutra ,potem jeszcze weekend-a w gory dopiero po pierwszym.Planu jeszcze nie ma ,ot tak z plecakiem od schroniska do schroniska w fajnym towarzystwie.Bez szaleństw i wspinaczki:) Ania:)świetnie ,że się zdecydowałaś na tego kocika-nie ma to jak cieplutki,mruczący kłębek na kolanach gdy za oknem plucha.A ile radości,bardzo ,bardzo lubię koty. Foletko może kiedyś w twoim przyszłym ,wymarzonym domku też się taki znajdzie:) Wiecie byłam w niedzielę w kinie na \"Placu Zbawiciela\".Na mnie ten film zrobił niesamowite wrażenie.Nie miałam uczucia jakbym siedziała przed ekranem ,tylko była w środku opowiadanej historii.Bardzo,bardzo smutnej historii-która zresztą podobno wydarzyła się naprawdę. Fizziątko drogie mam nadzieję,że jakoś tam się trzyma🌻 Foletko ja to bardzo lubię czosnek i jem go nawet jak nie jestem chora,a szczególnie lubię go w potrawach,prawie wszystkich zresztą. Malibu:)fajnie ma twój synuś i świetny pomysł z odwiedzeniem swoich kolegów:)Co przerabiesz teraz na angielskim? Moniałjakie posty wykasowane?Ja to nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...nawet post o Fizz poleciał 😠 A pisałam, że eska dostałam, ze ogolnie źle spi i jest zmęczona. I że wszystkie pozdrawia! Nadd poleciały moje posty z całego dzisiejszego dnia. A dlaczego? A tego jeszcze na razie nie wiem.....i nie wiem czy w ogóle się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest niesamowite, nic z tego nie rozumiem. Dobrze, że przeczytałam co pisałaś rano Moniał, a jak się później po południu wpisywałam to nic nie zauważyłam. A Ty wiesz kiedy Cię wykasowali? I w ogóle jak to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nadal drążę temat moich postów. Owszem....kafe to tylko zabawa ale nie podoba mi się, że ktoś tak sobie wywala co mu się podoba. Wczoraj rozmawiałma na gg z jedną z moderatorek ale jej nie było cały dzień, weszła dopiero wieczorem i nie umiała mi nic powiedzieć. Zastanawia mnie tylko, dlaczego osoba moderująca forum między godz. 14 a 17 nie zamierza się przyznać i powiedzieć o co chodzi. Nawet jeżeli poleciały przez pomyłkę, jestem w stanie to zrozumieć. Pomylić się - ludzka sprawa. Ale można też mieć odwagę cywilną i powiedzieć. Gdybym gdziekolwiek \"poszalała\" na jakimś topiku nie czepiałabym się.....Ale pisałam u nas i na jeszcze innym swoim topiku i bardzo mi się to nie podoba! W ten sposób to jutro komuś może się nasz topik nie spodobać i też go sobie wywali - dla kaprysu. Nadal jestem 😠 A teraz zabieram się za kawę a potem chyba za porządki będę musiała się zabrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Moniał---wypijemy razem po drugiej kawce? U mnie pogoda do du****.Niby ciepło ale pochmurno i wieje.Nic się niechce.Najchętniej bym się wkulala z powrotem do łóżeczka:-) Do Fizz---niema chyba co dziś pisać.Jak dziś ma zabieg to cały dzien będzie spać.Napiszę wieczorkiem---do Fizz oczywiście:-) Malibu---tak się zastanawiam---jak tam jest teraz przerwa w szkole to co z dziećmi,których oboje rodzice pracują?Wiadomo,że tam niemożna zostawić dziecka samego w domu do 13roku życia chyba.Jak sobie z tym poradzono?Będe ci wdzięczna jak mnie oświecisz:-) Dobra idę po drugą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Foletka, że wypijemy po jeszcze jednej kawce. Fizz wczoraj pisała, że dwa najgorsze dni to właśnie dzisiaj i jutro :-( Może nie mieć siły aby na eski odpowiedzieć. Mnie się też nadal nie za bardzo chce coś robić ale muszę dzisiaj za te porządki się zabrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie napije sie z Wami kawy,wreszcie znalazlam troche czasu i moge poczytac co nowego slychac. Tak mi sie zdawalo ze byla mowa o poezji a nic takiego nie znalazlam ,pewnie zostalo usuniete.Tez sie zastanawiam jak to mozliwe. Kotek siedzi teraz przed monitorem i obserwuje poruszajace sie literki a psa nadal omija z daleka. Prosze pozdrowcie i ucalujcie Fizz ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowiłam od wszystkich Fizz, pisze, że tym razem jest jeszcze gorzej. Ach, te kłopoty ze zdrowiem. Miejmy nadzieję, że szybko wyjdzie i wszystko już będzie dobrze. U mnie dziś padało, wszystkiego się odechciewa. No ale trochę się w końcu wypogodziło i może tak sie utrzyma. Też Wam się nie chce pisać i nic robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odwaliłam dzisiaj porządki. W końcu jakoś jak u ludzi jest... A teraz popijam herbatkę z cytryną i czekam na \"NW\"..... Jakoś mnie dzisiaj nie pokasowali :D Ale odpowiedzi nadal nie otrzymałam niestety! I nie otrzymam - to pewne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ładnie... Wczoraj chyba nie przekazalam pozdrowień od Fizz. Zaczynam coś pisać i w trakcie, zapominam o czym chciałam powiedzieć, postępująca skleroza. Dziewczyny co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tak zalatana,że niemam czasu.zaraz wybywam z domu i wrócę chyba wieczorem.Jak niebęde padnięta to coś wyklikam:-)Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ja tylko na chwilę, pomachać 🖐️], bo kiepsko się czuję. Tak się cieszyłam na te wolne dni a tu dopadło mnie choróbsko. Od wczoraj rana leżę w łóżku i chyba na razie się pogarsza. Odezwę się jak się trochę podkuruję - ale Wy piszcie, bo tak smutno na topiku jak nikogo nie ma.... Buziaczki i papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka---już jestem ale tylko na chwilkę.Muszę moje dziatki zaraz szykować do spania:-) Muszę się z wami podzielić moją radością.Dziś spotkalam kolegę ze szkoły podstawowej.I dowiedzialam się,że organizuje zjazd naszej calej klasy.Nawet niewiecie jak się ucieszyłam.Większości ludzi niewidziałam od skończenia szkoły----w 1983roku.Boże przecież to było w XXwieku:-D Jaka ja stara jestem:-D.Mam nadzieję,że się wszystko uda i dojdzie do spotkania.Ciekawe jak na to zareagują mężowie i żony naszych kolegów---bo spotkanie będzie bez nich:-)Mój M niema nic przeciw.Cieszy się,że będe miała okazję oderwać się na chwilę od codzienności. Jutro napiszę eska do Fizz----mam nadzieję,że śpi sobie spokojnie i wszystko jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibuś - trzymaj się, nie dawaj się choróbsku! Kuruj się i odpoczywaj w łóżeczku. Ja nie mam o czym pisać, same nudne rzeczy, nic się nie dzieje. Na dodatek zła jakaś jestem, bez wyraźnego powodu. Nie wiem jak oni ze mną wytrzymują. Zaplanowałam sobie porządki w domu, ale nic mi nie wychodzi, a w sobotę gość. No nic, mam jeszcze jutro, może sie jakoś zmobilizuję. Tak więc ja pocieszająco na pewno nie zadziałam. No ale się wpisałam, nie wiem zresztą czy potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---leż i kuruj się dziewczyno.Dobrze ,że to teraz a nie w czasie zajęć dzieci w szkole.Wtedy miala byś problem.To tak na pocieszenie:-DZdrówka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Piję już drugą kawę (serce mi w końcu nie wytrzyma tych porannych kaw :O ) i zastanawiam się czy ktoś się pojawi tu dzisiaj czy nie.... Malibuś---kuruj się i nie dawaj choróbskom. Foletko---fajnie, że szykuje Ci się takie klasowe spotkanie. To zawsza miła odskocznia od codzienności i miło pogadać z ludźmi, których czasami nie widziało się latami. Whisky---Ty pewnie jeszcze śpisz? :-) Wczoraj po południu pisałam do Fizz ale nie mam żadnej odpowiedzi :-( Dzisiaj czekają mnie duże zakupy - nie znoszę tego... Piszcie dziewczyny bo smutno się tu u nas robi - cicho, pusto, głucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×