Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owieckaaaaaaa

zbyt gube uda i łydki

Polecane posty

Gość Grubo Udna
Hej dziewczyny. Mam problem z udami. Otóż moje uda są za grube. Mam 12 lat, 151 wzrostu i 40kg. Łydki mam w porządku, bo tylko 33 cm, za to uda aż 46 cm . Gdy siadam mam 48 cm. Wygląda to strasznie przy moich cienkich łydkach. Chciałabym się pozbyć trochę tłuszczyku z ud. Jeżeli macie jakieś dobre rady, to proszę wyślijcie mi je na e-mail, który podałam powyżej. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fency
Wydaje mi się, że jestem nieproporcjonalna. W ostatnim tygodniu chyba przytyłam. Moje uda wydały mi się większe o kilka cm, a brzuch również. Uda wynoszą 43 cm, a łydki 29 cm. Mimo, że mam 155 cm wzrostu i wagę 44 to nie czuję się szczupła. Wiem, że jeżdżenie na małym obciążeniu da jakieś efekty, ale co robić żeby tak skutecznie te uda zmniejszyć? Również brzuch jest okropny, mam taką oponkę, że wstydzę się wychodzić na basen. Staram się skurczyć żołądek. Po prostu czuję się źle w swoim ciele i tyle. Czy wydaje się wam, że ze mną jest wszystko okej? Proszę o nie złośliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqq
Hej, z rowerem stacjonarnym to jest przede wszystkim tak, ,że spalacie na nim najpierw tłuszcz od pasa w gorę, bo jest ona bardziej ukrwiona, przy okazji wyrabiając mięśnie ud. Fajnie, że na rowerze i brzuszek schudnie, ale niestety chudną i piersi, ja zeszłam z D do małego C :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fency
czyli bd płaska jak deska skoro mam A. *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postarajcie się
doprowadzić do katabolizmu, to wtedy wam miesnie znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heva
Jak większość z Was jestem szczupła, mam płaski brzuch i płaską klatkę (niestety ;p), ręce, ramiona też szczupłe, tyłek jest spoko i wydaje mi się, że uda też do grubych nie należą (49 cm w najgrubszym miejscu, wiele dziewczyn pisało, że to dużo..) mam 168 cm może dlatego tego nie widać. Co do łydek w najgrubszym miejscu mają 34cm w obwodzie i moim zdaniem są trochę za grube - otłuszczone. Nie uprawiam żadnego sportu, więc nie są to rozbudowane mięśnie. Najgorsze jest to, że one się nie zwężają, są jak kołki. Takie same na całej długości. Po prostu nie mam takiego wcięcia nad kostką i dlatego są niezgrabne. Mam pytanie, czy są jakieś ćwiczenia, żeby to wcięcie nad kostką było wyraźniejsze? Żeby nad kostką były szczuplejsze? Dodam, że od jakiegoś czasu wykonuję ćwiczenia rozciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heva
Fency, wg mnie wymiary jakie podałaś są ok. Jeżeli chodzi o brzuch to moim zdaniem najlepsze jest robienie brzuszków, sama robię codziennie 50 żeby go trochę wyrzeźbić. Głodujesz się, żeby skurczyć żołądek? Nie ma sensu, bo na to potrzeba lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heva
Postanowiłam, że bd robić oprócz tych rozciągających jeszcze ćwiczenia ze staniem na książkach, przestępowaniem z nogi na nogę, siedzeniem przed TV i robieniem okrężnych ruchów i masowaniem. Chociaż wydaje mi się, że tego jest za dużo i przede wszystkim skupię się na rozciąganiu i książkach ;p Skakanka i rower mnie nie przekonują, bo właśnie wtedy są te podskoki i w ogóle i tak jak wcześniej pisałyście, traci się cycki, a u mnie one teraz są ledwo widoczne, a co dopiero po ich zrzuceniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxddddd
witam! do tej pory wydawało mi się, że tylko ja mam problem z grubymi łydkami, ale na szczęście nie jestem sama. moje nogi to od bardzo dawna mój największy kompleks, a na dodatek nie mogę kupić spodni, ponieważ w pasie mam 60 cm, więc jak założę spodnie, które są szerszew nogach, to w pasie mi spadaja, dlatego jest to KOSZMAR!! a te łydki... od 3 lat nie noszę krótkich spódnic, a spodenki, to tylko po domu, tragedia z tym. przyznam szczerze, że nie próbowałam żadnej z Waszych metod, dlatego na początek spróbuję porozciągać łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heva
Rozciągaj przede wszystkim i polecam to ćwiczenie ze stawaniem na książkach i opuszczaniem stóp jak najniżej. Mam lekkie zakwasy po tym, dlatego wydaje mi się, że jest to efektywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaaak
Mam ten sam problem.Grube uda i łydki.Od tygodnia zaczęłam codziennie ( rano i wieczorem ) robić przysiady W udach schudłam 3 cm..Mój ostatni posiłek jest przed 18. Podczas dnia staram się uprawiać jakieś inne sporty np . bieganie , jazda na rolkach i na rowerze.Czekam na jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatnia
hej dzięki za link z ćwiczeniami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klos maj ajs
ja mysle ze skakanka nie pomaga... kilka lat temu skakałam bardzo duzo i mam tak samo grube łydki ;/ to chyba sprawa genetyczna chyba ze znacie cos na grube łydki to piszcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczta D
ja mam 13 lat 164 i 68 kg wagi wiem baaaaardzo dużo :P ale jeżeli chodzi o łydki i ude to w ciągu nie całych dwóch tygodni zleciały 2 cm z łydek! i ud :P a mój sposób to Leg Magic,Stepper bieganie w miejscu , przysiady, 0 słodyczy , kolacja o 20 i bez chleba itd. a przy okazji to przez te dwa tygodnie zleciały prawie 3kg... :p powodzenia ja jeszcze swoje ćwiczenia i ograniczenia w jedzeniu ciągne jeszcze do końca października... uff będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia14
Hej! Mam 14 lat. Ja niestety też mam problem z łydkami... Nie jestem otyła, bo mam płaski brzuch(dzieki brzuszkom:)), uda też mam szczupłe, tylko te łydki... Nigdy nie miałam problemu z nadwagą. Łydki w obwodzie mam 39 cm... Są to same mięśnie. Próbowałam wiele ćwiczeń, ale nic nie pomogło, nawet bardziej pogorszyło. Gdy spojrzy sie z tyłu na moje nogi, to łydki są nawet chyba grubsze od ud! Mam takie łydki pewnie przez to, że do szkoły zawsze jeżdźe rowerem, a mam ponad 3 km do szkoły. Dziennie wychodzi ok. 20 min. Moźe to nie jest dużo, ale ja tak zawsze codziennie jeźdze rowerem od 7 lat. Tylko zimą chodzę pieszo albo jadę samochodem. Gdy przyjdę do domu ze szkoły pieszo to zawsze mocno bolą mnie mięśnie z tyłu łydek. To jest nie do wytrzymania! Wracając do tego roweru, to myślałam, ze dzięki temu będe miała szczupłe łydki, a stało się odwrotnie:( już nie wiem co robić?! Spodni rurek nie nosze, bo wygląda to okropnie... Na dyskoteki ubieram zawsze spodnie, bo spódniczki wstydzę sie nosić... Prosze Was napiszcie na 100% skuteczne sposoby by wyszczuplić łydki...niewiem co robić!;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktokolwiek tu pisał na temat tego, że bieganie pomoże wyszczuplić łydki... :O NIE pomoże. Chyba, że są tłuste. Na umięśnione bieganie tylko zaszkodzi. Sprawdzone und potwierdzone. Osobiści. (Znaczy, że od biegania łydki rosną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adulek
ojej. jak ja znam ten ból.! Poprostu jakaś rzeźnia!!! Mam tak: łydka - 40 cm. Udo 56 cm biodra 90 talia 78. itp.. Mój tata jest bardzo umięśniony, szczegolnie nogi, mimo ze nie cwiczy. Pewnie to po nim mam ten cudowny kompleks. Nienawidze swoich nóg, Ostatnio mnie zastanowiło takie coś jak katabolizm mięśni. Myśle o tym poważnie by biegać rano na czczo po 1,5 h potem przez 40 min nic nie jesc dalej jakbłko w szkole jakaś zupa kanapka owoc i po 18 nic. Bo ja chyba zwariuje z takimi nogami. WYglądam jakbym pakowała co najmniej! Czy ktoś słyszał cos o katabolizmie? czy to bezpieczne? Pprosze niech ktos mi odpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroni1603
Ja mam "piękne" nóżki po [przodkach - nie dość, że grube to jeszcze kształt taki, że nawet jakby były szczuplejsze to i tak brzydkie. Z ćwiczeniami faktycznie trzeba uważać, żeby ich jeszcze bardziej nie rozbudować. Ale wydaje mi się, że przy ćwiczeniach też trzeba uważać na to co się je. Moi koledzy, którzy bawili się w kulturystykę, jedli dużo rzeczy zawierających białko, żeby rozbudować mięśnie - i może to jest to? Bo jak się najemy np. ryżu, a potem pójdziemy ćwiczyć, to nic z tego nie będzie. Tak, trzeba pomyśleć też o odpowiednim doborze pokarmów. Mówię Wam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej adulek
adulek: mamy podobne wymiary. Łydke mam 38cm ale co to za roznica te dwa cm. A uda w najgrubszym miejscu masz 56? ja tez. Wogole talia tak samo no tam dwa cm bo 68 ale prawie tak samo. Tez wygladam jakbym pakowala i swego czasu sie mnie pytali jakie sporty uprawiam ze jestem tak umiesniona. Chcialabym byc drobna. Owszem nie mam cellulitu, wszystko jedrne ale chcialabym byc nieco mniejsza :( adulka napisz co robisz i jak to starasz sie zniwelowac ja jestem grubokoscista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaa
mam 15 lat , 163 cm wzrostu i ważę 50 kg. wydaje się ,że to nie dużo ale jestem nieproporcjonalna. u góry jestem nawet szczupła , no brzuszek trochę odstający a dół to tragedia.. wielki tyłek , masywne uda i łydki. mam to chyba po mamie. ;/ mimo ,że wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach ,spódniczkach czy stroju kąpielowym to i tak chodzę ale jest mi głupio , źle się czuję.ale najgorsze jest to ,że nie mogę nie jeść słodyczy i pić napojów gazowanych, staram się niekiedy to opanować ale nie zawsze się udaje. nie wiem co robić a boję się,że przez bieganie czy skakanie na skakance jeszcze pogorszy , umięśni mi łydki. ;/ w sumie uda i tyłek mógłby zostać bo łatwo by się zakryło tylko te łydki. wrr. pomocy ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mamy zamiar zacząć się odchudzać, to należy pomyśleć o diecie i dobraniu odpowiednich zabiegów. Myślę, że na uda i łydki bardzo dobrze sprawdził by się zabieg znany pod nazwą Duo Lipo. Można coś takiego wykonać w klinice IQ Medica. Zabieg polega na połączeniu działania dwóch różnych zabiegów: Smartlipo i Vibrolipo. Zabieg ma opinie bardzo skutecznego, więc jak ktoś myśli o poddaniu się jakiemuś zabiegowi, to może warto zacząć od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaaaaaaaaaa:(
hej, mam 14 lat i waże 80 kg. próbowałam już wielu diet ale nie przynosiły rezultatów. Zakupiłam rowerek stacjonarny, i mam pytanie czy uda mi sie zrzucić zbędną tkankę tłuszczową z brzuchą???????????????????? i czy łydki i uda nie będą po tej "jeżdzie" większe????????????? mam co do tego wielkie obawy:( bardzo prosze was o odpowiedz!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka .
Wiecie na grube uda i łydki nie jest najlepsza dieta tylko wlasna akceptacja siebie a co wazniejsze taniec ! Nic tak nie odchudza i wyszczupla jak taniec a do tego daje tyle radochy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance,dance,dance
Zgadzam się w 100% od września tańcze hip-hop itp, i w łydkach straciłam po 2 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczę.!
Mam siostrę bliżnaczkę i mamy ten sam problem z łydkami. Mamy ok. 177 wrostu i ważymy 59 kg. łydki - 37 cm, a uda 57, więc katastrofa.!!! Moja koleżanka jest podobnej wagi i wzrostu, ale ma ładne i chude łydki. Ja niestety po mamie mam Łydy a nie Łydki ta nazwa nie pasuje. Koleżanki się za mnie śmieją żebym sobię kupiła ŁydkoAction.!!! :( Moje nogi lepiej by się prezentowały gdybym nie miała tego upiornego kompleksu. Cieszę się że inni mają podobny problem co ja, przynajmiej nie jestem sama z siostra na świecie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowna.
Ostatnio byłam w sklepie z przyjaciółką. Przymierzałyśmy spodnie i ona wyglądała w nich dobrze i chudo, a ja nie mogłam przeciągnąć ich przez łydki...;( Wyglądałam strasznie głupio.... Mam 178 wzrostu, ale łydki to wielka katastrofa. Spróbuję z tą folią spozywczą, skakanką, bieganiem, masażem, rowerem i usuwaniem tkanki mięśniowej rano, a sauna pomaga....? Jestem bardzo zdesperowna i zrobię wszystko żyby pozbyć się chociaż 5 cm.!!!!!!!!! Dzięki za porady. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaaaaaa
Ja mam 173 cm. W łydce teraz mam 38, czasem mam 37 A miałam 40! Rozciąganie pomaga, bo miałam umięsnione nogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia12
no kurde, ja już nie wytrzymuje. Odchudzam sie pomimo że nie mam nad wagi ale mam za to grube łydki. Musze sie ich pozbyć. Próbowałam prawie wszystkiego. Czy ktoś zna na to jakiś skuteczny sposób????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skow
ja też mam ten problem i tu nie chodzi o sama estetyk. jestem szczupła i wysoka 175 rozmiar 36, jak ubiorę wysokie opcasy to wygląda wszystko ok. Gorzej jak stanę przy jakiejś dziewczynie szczuplutkiej iniskiej to wychodze na babore... Ale najgorsdze jest to że nie jestem w stanie kupić sobie spodni, jak w pasie sa dobre to w łydkach się nie mieszczę a jak łydki wchodzią i na długośc spodnie sa dobre to w pasie worek. To samo z kozakami odpadają całkowicie nie jstem w stanie ich zapiać. :/ Częściowo na łydkach mam na pewnotłuszcz ale i mięśnie są rozbudowane. Chętnie bym coś z tym zrobila ale nie chcę diety bo chcę schudnąć tylko w tym miejscu. Czy ktoś ma nprawdzony sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×