Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owieckaaaaaaa

zbyt gube uda i łydki

Polecane posty

Gość Gretha
Jeśli chodzi o skakanka, to takie ćwiczenia wcale nie wyszczuplają łydek, wręcz przeciwnie - bardzo rozbudowuje mięśnie. Ja skakałam na skakance 45 min dziennie przez dwa lata i mimo, że wcześniej miałam bardzo szczupłe łydki, teraz mam o wiele grupsze i bardziej umięśnione. Wyglądają jak u piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaa
35 cm. w łydce i 50 cm. w udzie. Boję się, że nie schudnę, że z moimi centymetrami nie da się nic zrobić. Po prostu mam taka budowę i już. Musiałabym chyba przez miesiąc nie jeść i może wtedy zrzuciłabym z 1 malutki centymeterek. Moje marzenie to 32 w łydce i 47/6 w udzie. Ale czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnity
Wiecie co dziewczyny? Ja myślałam, ze to tylko ja jestem taka wyalienowana...mam smieszną figurę. Wzrostu około 167, waże tak z 53-54 (po zimie pwnie wiecej) mam płaski brzuch, boczków nie mam, szczupłe ramiona, duze cycki ;) i kurde grube nogi... masakra poprostu...teraz własnie zaczynam ćwiczenia szóstkę weidera, zeby sobie brzuch poprawic przed latem...a na nogi? cóż ...znaleźć cos trzeba...boje sie skakać, zeby nie rozbudować mięśni. Ale z drugiej strony, polecacie to...no nie wiem. Mam taki cellulit na nogach, ze to masakra normalnie jest :) ale z Wami raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatuusiaa_Wej
Hej . Też mam problem z dużymi łydkami ale do końca nie jest powiedziane że nie można z nich schudnąc . W moim mieście pewna metoda stała się skuteczna a mianowicie : Podnoszenie stóp "Pięta palec " stało się bardzo skuteczne .Łydki rzeczywiście się pomniejszyły .ALe nie wiem czy działą to na każdym . Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam ładnie z nóg jeżdżac na rowerze w dość szybkim i stałym tempie ale na najmniejszym obciążeniu. Tylko u mnie sprawa wygląda inaczej. Tyje wyłącznie w brzuchu, nogi pozostają szczupłe, ot taka beczka na kiju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się nie może
nogi jest bardzo trudno odchudzić mam ten sam problem na to pomaga bieganie i jazda na rowerku bez obciążenia :) po tym porządne rozciąganie (głównie łydek) dieta- malo węglowodanów, więcej białka efekty przychodzą powoli, ale są (u mnie naprawdę zauważalne po 6 m-cach) do tego łykam 3x dziennie CLA i karnitynę przed wysyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel666
Mam 166 w biodrach 74 Noi czy 30 w łydkach i 44 w udach to duzo bo ja nie wiem dla mnie to duzo że ąz na sieeebie nie kge patrzec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latonka
Jejku... Ja mam malutki biust, zero boczków, zero brzucha, a taką wielką pupę,a co za tym idzie - wielkie uda! Czyli krótko mówiąc - figurę grzuszki xd! Nawet mi sie to podoba, bo podkreśla to moje kobiece kształty :D Ale jednak chciałabym jakoś pozbyć się tłuszczyku z ud i pupy. Macie jakieś fajne na to ćwiczenia?? Jak narazie staram sie jeździć rowerkiem i mniej jeść. Ale jak mało jem, to wtedy biust mi jeszcze bardziej maleje :( Ech... Ale mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Tez mam figurę typu gruszka. Jeżdze na rowerze stacjonarnym od 1,5miesiąca po 40min dziennie i uda mi zeszczuplały 2cm. Z łydek zawsze byłam zadowolona (36cm, 170cm)Też po rowerze nagrały trochę mięśni, więc nie wiem czy się nie pogorszyły. Trzeba pamiętać, że samemu nie jest się obiektywnym. Inni widzą nas inaczej. Znajomi, którzy mnie dawno nie widzieli powiedzieli, że schudłam (ale ja nie widzę siebie chudszej). Ćwiczcie codziennie, a schudniemy! ;) Diety nic nie dadzą (chyba, ze ktoś zupełnie źle je).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube łydki
mam pytanko czy jezdzac15 min dziennie na rowerku treningowym (szybkie tempo) osiagne jakikolwiek rezultaty w walce z masywnymi łydkami ....i czy to ze na moich lydkach pojawily sie brzydkie pajaczki nie przeszkadza w treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyciężyłam
mam sposób na zbyt grube łydki. U mnie skutkuje. A budowa ciała też w sumie niezła - wzrost duzy, szczupłosc ciała, pupa, nawet uda mogą być, tylko te łydki.....więc tak: w nr 2 chyba Urody są cwiczenia na wyszczuplanie łydek. Warto się przyjrzeć. Ja stosuję jedynie jedno. Z lenistwa . Poprawę widziałam już po tygodniu.Proste. Już opisuje: -dwie podobnej grubosci ksiażki, moze być encyklopedia, połozyć obok siebie, kazda pod jedną stopę. Zamiast ksiązki cokolwiek, co jest dlugie i ma min. 5 cm. grubości, -wysokie krzesełko,tzn. chodzi o oparcie, moze być sciana Nalezy stanąć na ksiązkach niepelnymi stopami. Tę częscią z palcami i ciut więcej. jakieś 1/3 stopy.Same załapiecie, o co chodzi. Dłonmi złapać się oparcie krzesła lub podeprzeć o ścianę. Niekonieczne, ale ja tracę trochę równowagę. Powoli, powolutku stawać na palcach stóp jak najwyzej i obnizać je, równie powoli, ponizej poziomu ksiązki. Tak, żeby piętą prawie dotknąć podłogi(to oczywiscie zależy, jakiej grubosci jest ksiazka ;-) ). Powtarzać co najmniej 3 razy dziennie po ok. 20 razy. Cwiczenie skuteczne i proste. Nie wymaga sprzętu. Można robić gdziekolwiek, nawet na stopniu schodka, wtedy oczywiscie, nie mamy szans na "prawie" dotknięcie piętą podlogi. Po pierwszych kilku stawaniu na palcach i opuszcaniu zrozumiecie, ze można prawie wszędzie i prawie zawsze. Pomaga też wchodzenie po schodach na palcach.Od tego cwiczenia najpierw mi wyszczuplaly okolice kostek, tzw. pęcinki. I jeszcze jedno. Osoby szczupłe, ale z masywniejszymi, łydkami mają zazwyczaj problem z zatrzymywaniem wody. U mnie tak jest. Stąd przy ogolnej szczupłości dół robi się nieproporcjonalny.Warto pić codziennie na czczo szkłankę wody z cytryną ( można dodać miód) Drenuje aż miło. Nawet oczy nie są spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdżę od 4 m-cy na rowerze stacjonarnym 2 czasem 3 razy w tyg po 30 min na najmniejszym obciążeniu, efekty widoczne poniżej, do tego oczywiście dieta, z łydki najgorzej zgubić cm :-( też mam dość tych grubych nóg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystim mam 15 lat i mam 161 cm wzrostu w łydce 33 cm w najgrubszym miejscu w udach w najgrubszym miejscu czyli na samej górze mam 50 cm a niżej w udach 44 cm no i łydki mogę takie mieć chodze nawet w bermudach i jest ok ale za to uda mi sie nie podobają chcialabym mieć je chudsze i mam proźbe do was co mam zrobić by mieć chudsze uda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabaD
Cześć ja również mam ten sam problem co wy bardzo chciała bym mieć szczuplutkie i chude łydki. Ja już biegam ponad rok troszkę mi schudły łydki ale teraz są bardziej umięśnione. Nie da się zmniejszyć ale zawsze pozna je jakoś zatuszować odpowiednim strojem, ale nie powinnyśmy się nimi przejmować ponieważ dużo piosenkarek czy znanych aktorek mają umięśnione i grubsze łydki przecież to nie wygląda aż tak strasznie idzię się do tego przyzwyczaić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka1234
hmm.....JA miałam strasznie...grube łydki i uda ale zapisałam się do klubu kolarskiego chciałam tylko schudnąć :) noo....i są efekty jeżdże już ponad rok:P bo mi się strasznie spodobało i mam szczupłe łydki no niestety uda nie są tak chude ale są akurat ;) a i nie macie się czego wstydzić że nogi są umięśnione to widać że jesteście wysportowane!!! a zresztą większość chłopców nie przepada za patyczkami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia27lat
wazna zasada jest to jesli chcecie wysmuklic miesnie a nie ich rozbudowac nalezy brac minimalne obciazenie przy wielokrotnej liczbie powtorzen. skakanki raczej nie polecam.Bardzo skutecznie dzialaja cwiczenia rozciagajace miesnie..Bardzo ważny będzie streching mięśni łydek!! To naprawdę pomaga je wysmuklić Np podstawowe ćwiczenie, to pochylanie nogi no przodu(stojąc) tak, żeby stopa cały czas dotykała cała podłogi. Pozatym odpoczywaj z nogami do góry, masuj łydki, ogranicz sól-to żeby zminimalizowac obrzęki nóg, które też mogą być przyczyną \"klockowatego\" wyglądu łydek. Ponadto na łydki dobrze działa powolne bieganie, (wspięcia, które już robisz), zajęcia stepu(choć tu z efektami jest różnie-trzeba sprawdzić na własnej skórze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_95
Słuchajcie dziewczyny.Tych metod co podałyście osobiście nie testowałam ,ale mam dla was najlepszą metodę akurat na lato. Pływanie. Pływałam 3 godziny na basenie i zgubiłam 1 cm w łydkach xD.Teraz wiem ,ze powinnam częściej pływać. Naprawdę ,pływanie jest najlepsze .Mam taki sam problem jak większość z Was. Do połowy jest szczupła i pupę też ok ,ale uda i łydki koszmar. Dlatego polecam Wam pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissgo
Nie martwdzie sie! Basen! Nauczcie sie pływać najlepiej żabką i 2 godziny dziennie na olimplijskim spokojnie tor za torem pokonywać! To działa. Jeśli chodzi o łydki to woda je wyszczupli...dobrym na nie sposobem jest rower na plecach xD kładziecie sie na plecach i jak dzieci w przedszkolu 10 minut dziennie przez 2 tygodnie i będzie git...po tygodniu będą juz efekty! Liczy sie systematyczność ćwiczeń a nie ich wykonanie! Jesli zrobisz 1000 brzuszków to ci nie starczy na miesiąc trzeba tak jak ja 300 dziennie na noc 2 godziny po kolacji i nic nie jeść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiad
hej wszystkim. ja mam 17 lat, 172 cm wzrostu i ważę aż 65 kg! kiedyś byłam jak patyk, dopóki nie zaczęłam trenować siatkówki!! gram już 4 lata i od tego czasu przytyłam masakrycznie. w łydce jeśli was to pocieszy mam 42 cm!! w udzie 50! wyobraźcie sobie jak to wygląda kiedy łydki są prawi tej samej wielkości co uda :( mam potęzny kompleks na tym punkcie, nie wiem czy rezygnować ze sportu, czy to przez niego rozrosły mi się łydki? pomóżcie! jakieś ćwiczenia na nie, a może właśnie nic nie robienie pomoże? asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakusia
To fakt, łydki doprowadzić do porządku najtrudniej... również polecam skakankę! :) Jest dobra na łydki, ale też na ogólną kondycję i przy odchudzaniu daje efekty :-) Jeszcze na łydki takie ćwiczenie... stajemy w delikatnym rozkroku, i unosimy się na palcach na 2-3s, i takie 3 serie dziennie po 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1993
Czy dobra mam wage.Waze 44kg przy wzroscie 158cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderrrr
paulinko1993. Twój wskźnik bmi to 17,3 czyli ważysz b.dobrze. Własciwe idealna waga to dla wskaznika bmi 20. Ale to jest dla osów dorosłych.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprobuje
Siemka dziewczyny. Ja tez mam masakrycznie grube łydki, sa rozbudowane po wakacyjnym rowerze. Mam straszny problem, bo w poprzednim roku szkolnym tzn 2007-2008 najpierw były chude, nie rzucały sie tak w oczy jak teraz. Kiedy przyszłam do szkoły w obecnym roku szkolnym, po wakacjach i jazdach na rowerze, rówieśnicy zaczeli mnie obgadywac. odwrocili sie ode mnie. nie wiem czemu, ale mam tez wyrobione uda i rece, czy to tez od roweru>??? W ostatnie wakacje warzyłam 60 kg. Przez pół roku udało mi sie zrzucic do 47. 13 kg!!! Ale teraz znowu przytyłam do 53 kg, a łydki??-ani rusz. cały czas umiesnione i grube. gdy je dotykam to czuje ze sa twarde. czy da się to zrzucic??? chcialam jeszcze dodac ze mam 14 lat 162 cm wzrostu. w łydce- 36cm, udo- 54cm, biodra-90 ,talia-68, reka w najgrubszym miejscu-27, obwod kl. piersiowej-79. CHCE NIE miec juz takich miesni bo wszyscy sie smieją. HELP HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wyprobuje - rozciągaj mięśnie i zaprzestan innych cwiczen, to powinny Ci zaniknąć... nie całe, ale trochę zanikną, bo nie beda cwiczone. A rozciąganie to masz tu: http://wdziek.info/stretching-wstep.html dziewczyny, a czy któraś z Was ma problem z \"bułkami\" wewnątrz ud i wypukłościami po bokach? to są mięśnie czy tłuszcz? Rower i jogging pomoże? :(:( kiedys miałam takie łaaadne nogi a teraz urosły mi na górze... to musi byc tluszcz... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnooo
witam wszystkich jestem nastolatka do nie dawna nie zwazalam co jem, trudno sie dziwic odbilo sie na sylwetce.. ok. 2 - 3 tyg. temu zaczęłam dietę ale nie taka typu glodowka czy cos w tym stylu, tylko zaczelam jesc rano kanapke , potem bralam drugie sniadanie lekcje codzinnie mam minimum do 14... wracalam , biegalam jadlam obiad (oczywiscie male porcje i nie rzeczy smazone np. kotlety smazone czy jakos...) i potem nic wiecej... efekty zaczelam widziec juz z 2-3 dni temu z 68 doszlo do 62 ;) tylko ze... no wlasnie i tutaj jest problem genetycznie mam grube nogi ;( przykro mi bo ostanio bedac w sklepie zakladajac spodnie ktore na pupie mi wisialy a w nogach wygladaly jak kolumny zygmunta , smutne bo zeby miec jakies ladne szczuple nogi musze wygladac jak jakies szkieletor..ja nie oczekuje zeby miec tu nagle piekne szczuplutkie nozki ale smutne jest to ze w spoleczenstwie (szkoly) jest sie tak wytykanym .. tak sie staram a jak ide do sklepu to mamm ochote sie powiesic pomozcie mi bo nie wiem co robic...moze jakies cwiczenia. czy cos ...jak patrze od pasa w gore to moje cialo jest takie wycwiczona i ladne ale jak w dol to odnosze wrazenie jakbym jadla na obiad dzien w dzien mhmm.. np. hamburgery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam nadzieje że pomozecie ;) Mam 15 lat i 154 wzrostu ( jestem najnizsza w klasie ;/ ) ostatnio byłam przekonana że jestem gruba ale po rozmowie z lekarzem dowiedziałam sie ze moja waga jest odpowiednia a nawet mam kilogram niedowagi jak na swoj wzrost i wiek ( waze 46 kg ) Ok moze moja waga jest i dobra ale mam za to strasznie grube łydki i uda ;o Przez to ze jestem niska wygladam jak maly grubas , inni mówią ze tak nie jest ze wygladam normalnie itp. ale ja wiem sama ;P Inne dziewczyny , które maja mniej wiecej uda takie jak moje wygladaja bardziej normalne bo maja 160 , 165 ale nie tyle co ja ! ;/ Idzie lato , dobra pogodze sie jeszcze z udami ale juz łydek nie ścierpię , przeciez nie bede chodzić w długich spodniach ;( Proszę o jakies ćwiczenia na spalanie tłuszczu z łydek albo na ich wzmocnienie , czytałam o tych wznoszeniu nóg na palcach , ale to podobno jeszcze bardziej je uwydatnia ... Prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Ja tez mialam problem gubych ud (szczegolnie partia "braczesy") i lydek. Do pasa w dol - super wycwiczona,szczupla (174cm wzrostu, a w talii 58cm), natomiast ponize pupy - tragedia. Zadne cwiczenia nie pomogly na lydki, na uda moze troszeczke, ale tez bez rewelacji. W koncu 4 lata temu zdecydowalam sie na odsysanie tluszczu z podpupia i ud. Suuuuppppeerrr! Do tego nawet nie trzeba narkozy, bo sa nowsze metody na znieczulanie, goi sie szybko,tylko w specjalnym ubranku trzeba chodzic przez prawie 4 tygodnie po operacji. Pytalam lekarza o swoje lydki, ale powiedzial, ze taka genetyka i nie ma co odsysac, a poza tym istnieje duze ryzyko nieforemnosci lydek po odsysaniu. Tylko, ze ja jak robilam operacje, mialam 28 lat, a nie 15 :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_1990
haloo :)) mam ten sam problem z łydkami coo wy :| poprostu masakra :| ..wiem ze za duzo nie da sie nic z tym zrobic ...ale czy moglby mi ktos z was udzielic paru rad ...bo w czasie wakacji tak co 2 dni robie 9km na rowerze w jedna strone( jezdze do pracy a innego transportu nie mam ) i chcialam sie dowiedziec jak moge zapobiec rozszerzaniu sie tego miesnia ??? na brzuszek mam fajne cwiczonka tzw. "szostke weidera" na posladki pomaga rowerek na celulit podobno wcieranie fusow z kawy ( dopiero mam zamiar to sprawidzic ) a na te łydki nieszczesne nie moge nic znalesc :\ buuu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh hej
Dziewczyny jak sie doczytalam to dla niektorych 50 cm w udzie to za duzo a ja mam 49 cm, i uwierzcie mi ze mam chudziutkie nogi, a mam przy tym 162 wzrostu. Mam za to 31 w lydce i 32 w kolanie wiec moze dlatego moje nogi wygladaja tak szczuplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×