Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owieckaaaaaaa

zbyt gube uda i łydki

Polecane posty

Gość dududu3
Nie myslalas moze o zabiegu z medycyny estetycznej chociazby takim ktory zlikwiduje cellulit,ujędrni skóre...Moim zdaniem warto sie nad tym zastanowic,zwłaszcza ze sporo jest takich zabiegów,a ten jeden z lepszych to cellucare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmIna Biala
Pływanie znakomicie wpływa na rozwój mięśni wszystkich partii ciała. Na dodatek nie wywołuje ich nadmiernego rozrostu. Podczas pływania woda wywiera nacisk na ciało masując je przy okazji. Pływanie jest powszechnie znane jako aktywność, która wyszczupla sylwetkę. Jeśli chcemy wyszczuplić łydki, nie powinniśmy wykonywać ćwiczeń, które są siłowe, ponieważ spowodują rozrost łydek. http://nuclearts.pl/leczenie/jak-schudnac-w-lydkach-skuteczne-metody-i-cwiczenia-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Kupiłam stepper ćwiczyłam, schudłam jakieś 2 3 kg przy mojej wadze to dużo. Wszystki tu wypisuje o przeroście mięśni żeby on nastąpił to trzeba by ćwiczyć po 5h codziennie. Mięśnie i to jeszcze na nogach nie pojawią się z dnia na dzień!! Co o moich nóg, no mam ten sam problem, co prawda jeszcze buty kupić mogę bo jak wszyscy wiemy teraz się rozcina skórę i wkłada gumkę tuż przy szwie. A o jakiś zabiegach kosmetycznych myślałyście? Pytam raczej panie z dowodem osobistym bo ciało 12 letniej dziewczynki się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
na takie "lokalne" grubosci mogą pomoc zabiegi gabinetowe, masaz prozniowy, lipoliza ultradzwiekowa, cavi-lipo Klinika BBC w warszawie robi cos takiego, zadzwoncie i popytajcie. Konsultacje nic nie kosztuja :-)) Ja u nich brzuch wyszczuplilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może przestać się zamartwiać czymś czego nie da się zmienić, zaakceptować się taką jaką się jest i cieszyć się życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
my sie nei zamartwiamy, my sie tuningujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Nie można akceptować wszystkiego, na tej zasadzie jak ktoś ma tendencję do tycia powienien jesć za 5 bo przecież i tak szczupły nie będzie A lipoliza? Któraś próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka180
hej. mam ten sam problem. 180 cm wzrostu , ogólnie jestem szczupła a łydki jak u drwala :P Cwiczyłam,rozciągałam się, masowałam i nic. Trafiłam w końcu do gabinetu w którym chciałam się zapisać na elektrostymulację i jak masażystka tylko na mnie rzuciła okiem powiedziała tak " mogę Panią zapisać i robić te zabiegi,ale szczerze powiedziawszy radziłabym najpierw zbadać przepływ żył kończyn dolnych bo nie ma czegoś takiego jak grubokościstość czy taki urok, tym bardziej jeśli wystepują bóle, mrowienia, zimne stopy itp" . Co zrobiłam? usg dopplerowskie przepływu tętnic i żył i się okazało że mam niedrożność , stąd taki "urok" moich łydek. . . dostałam leki i mam chodzić w sexi rajstopach na żylaki :/ chociaż w taki upał jak dzisiaj to ciężko,ale lekarz polecił masaże i chłodne prysznice,oraz dużo aktywności ale w granicach rozsądku oczywiście. Radzę więc najpierw zbadać nóżki bo problem może tkwić głębiej. Powodzenia i nie jesteście same z problemem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana ;((
Hej! Widzę że nie jestem sama w tej niedoli :/ Mam 170cm wzrostu, przez wakacje schudłam z 62kg na 56kg. Moim głównym celem była utrata wagi nóg, ponieważ są moim największym kompleksem :/ Teraz mam plaski brzuch, wąskie ramiona, proporcjonalne biodra ale nogi to po prostu koszmar, nic z nich nie zeszło! Aż wstyd mi gdziekolwiek wychodzić, całe lato nie założyłam szortów bo wszyscy dookoła mnie mają figury modelek :/ W łydkach mam 36, w udach 50!!! Mam ochotę rozryczeć się za każdym razem jak patrzę w lustro ;( Najgorsze jest że moja starsza siostra jest szczuplusieńka, waży prawie tyle samo co ja a ma idealne nogi, przez to czuję się jeszcze gorzej ;( Czy ktoś z was ma porządny system ćwiczeń na pozbycie się tego okropieństwa? Normalnie przestanę w ogóle z domu wychodzić jak się tego nie pozbędę ;___;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm na łydki to nie znam żadnych ćwiczeń ale jeśli o uda chodzi to ja polecam przede wszystkim bieganie i basen. Mi basen zawsze mega pomagał i usuwał cellulit i tłuszczyk z ud :) Ponadto na uda polecam zabiegi Accent XL, które wykorzystują fale radiowe i dzięki nagrzewaniu skóry powodują utratę zbędnym centymetrów. Ale tak czy inaczej w osiągnięciu najlepszych efektów warto połączyć kilka rzeczy: sport, odpowiednia dieta (nie głodówka, ale zdrowe jedzenie i nawyki żywieniowe) i zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×