Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Założyłam ten topik bo uwielbiam \"robić coś z niczego\". Chciałabym podzielić się z wami moimi pomysłami i poznać wasze:) Zapraszam do wymiany doświadczeń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy pomysł (hmm od czego by tu zacząć): -no to może stare spodnie przerobione na jeansową spódniczkę:) bardzo proste do zrobienia a jaki efekt! wykonanie: nogawki starych spodni ucinamy o ok. 3 cm dluzej niz dlugosc planowanej spódniczki, rozpruwamy je na szwach az do samego kroku z resztek nogawek wycinamy 2 trojkaty tak aby wypelnily przestrzen miedzy nogawkami calosc ze sobą zszywamy a po bokach dodatkowo mozemy zrobic rozporki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie cos czasami dziurgam na maszynie ? a masz pomysl na jakies fajne zmienienie czegos w mieszkaniuu? kombinowalas coss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglysek
ze stary sloik mozna owinac sznurkiem lnianym i przyozdobic roznymi cekinami i powstaje sliczny wazonik lub doniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mieszkaniu raczej nie kombinowałam ale np. mam od ciotki duzo takich pojemnikow metalowych po kaszkach dla dzieci wiec zdjelam z nich pokrywki okleilam bialym papierem nakleilam kwiatki i powstaly pudelka na dlugopisy na grzebienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolejny mój pomysł to zrobienie kolczykow z kolczykow starych takich na sztyfty niemodnych teraz:) no wiec mialam 2 identyczne porwane lancuszki srebrne ucielam je nozyczkami po obu stronach tych s kółeczkami na takich samych dlugosciach i wyszly 4 rowne kawalki wiec po 2 zaczepilam je tymikoleczkami na sztywtach i mam kolczyki normalnie je wkladam do uszu i zapinam nie wypadaja ani nic i sa modne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt pomyslow nie ma:> eh co jest?! nudze sie i chetnie bym cos wykombinowala se z niczego a wy zadnego pomyslu mi nie podsuwacie to moze ja wam jakis jeszcze podsune: ja na przykład z takich skrzynek ze sklepu po owocach tylko tych takich cienkich delikatnych nie tych masywnych grubych odrywam pojedyncze listewki i nozyczkami wycinam 2 identyczne kwiatki maluje je farbami plakatowymi i lacze ze sobą malutkim spinaczem(mozna dostac w kwiaciarni czesto sa przy bukietach takie z biedronkami itp to oderwac trzeba te biedronki i inne cacka) jedna strona do jednego wnetrza p[rzyklejam druga do drugiego a do kwiatka przymocowujemy sprezynke ktora wsadzamy w malutka gliniana doniczke(rowniez moze byc wykonana recznie) i mamy przesliczny spinacz na zdjecia itp jesli ktos chcialby zobaczyc jak to wyglada to prosze podac maila a wysle zdjecie:) !~!~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kolejny pomysł może kogoś to zainteresuje: misko-poduszki z polaru oraz gąbki do mebli wycinamy z polaru ksztalt zszywamy wypelniamy posiekana gabka i ewentualnie na wierzchu wyszywamy jakies oczy buzie lub napis:) proste a jakie ładne i przydatne jak ktos chce zobaczyc to dac maila mam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikt sie nie odzywa? nie wierze ze nikogo to nie interesuje kazdy przeciez lubi zrobic cos za male pieniadze cos co fajnie wyglaa i wogole git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co jest praktyczne info wam niepotrzene wolicie napier.. o kochankach i popedzie seksualnym ,,, sssspoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co jest praktyczne info wam niepotrzene wolicie napier.. o kochankach i popedzie seksualnym ,,, sssspoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo zaciekawiły mnie twoje pomysły, jeśli masz jeszcze cos w zanadrzu to mi przeslij ok ??? dzieki, papa pestka_76@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nudze sie wiec zapodam wam kolejny pomysł: antyrama ze zdjeciami świetny prezent na każdą okazję:) wspólnie z siostrą zrobiłyśmy taką na 20-lecie małżeństwa znajomych, cos w stylu drzewa genealogicznego dla babci pod choinke, siostra robila tez ze wspolnymi zdjeciami dla chłopaka a wydatek w sumie niewielki duUuża antyrama kosztuje ok.25 zł zależy czy ze szkłem czy z takim tworzywem ale taka srednia to koło 16 zł więc niewiele jak na prezent a efekt spoko:) jak narazie wszyscy byli zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie od czego wy głowy macie nie mozecie mi czegos zapodać bo chetnie cos bym stworzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nastepny pomysl na prezent: MACZUGA HERKULESA:) wujek wytocvzyl mi cos w stylu kija bejsbolowego ja w sklepie kupilam drewniane kolki do mebli przymocowalam je do kija calosc pomalowalam lakierem i wyszla fajna maczuga (mam fotki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! a do czego ci ta maczuga? aż się boję pytać ;) Twój pomysł ze spódnicą trochę mnie natchnął - można np. stworzyć z kilku rzeczy jedną - tj. miksować je. Kupić w lumpeksie spódnicę (żeby nie było żal jak sie sknoci - przeciez to kosztuje grosze). Często można trafić na coś z genialnego materiału o pięknym kolorze ale albo za duże albo fason babciowaty - i przerobić ją np. kupić drugą i z niej porobić falbany które się doszyje, a zamaskować linie doszycia można tasiemką czy to błyszczącą, czy koronkową z pasmanterii. w pasmanteriach są one bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh maczuga była dla kolegi an 18 wszyscy polewe mieli ale ogolnie prezent sie udal :) a twój pomysł bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
zapytaj McGayvera :) ten to ci poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kolejny pomysł: a mianowicie-KOLOROWA SÓL: zwykłą sól wsypujemy do szklanki (słoika itp.) bierzemy mazak moze byc wyczerpany, bez zasuwki wkładamty wkladem do soli i krecimy az sól się zabarwi pózniej przesypujemy ja do jakiegoś ozdobnego naczynia i mamy fajna ozdobę można tez zrobić kilka kolorów soli i powsypywać je warstwami świetny efekt:) mam takich kilka w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chętnie bym ci wysłała ale takowego nie posiadam a cyfrówkę chwilowo wzięła moja siostra jak wróci to na pewno wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica to normalnie lepsza niz
mak gajwer jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×