Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość kiniucha218
nie wiem czy już ktoś to wcześniej pisał ale trudno ja mam pomysł na fajny obrazek oszczymy różnokolorowe kredki ale na jakąś pustą kartkę a nie do kosza a potem te ścinki naklejamy na kartkę papieru tak że wygląda to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
ogłaszam konkurs kto najfajniejszy pomysł tu na tej str. napisze to dostanie 10 pomysłów na co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Ja mam pomysł :) Robimy woreczek. Można wziąć kawałek materiału (np. 10x15cm) i złożyć na pół. Obszyć z 2 stron (jednej tam gdzie zgięcie nie musimy obszywać). Zawinąć materiał u góry, przyszyć i przeciągną sznurek, wstążkę. W ten sposób taki woreczek można zaciągać by nic nie wyleciało. Wsadzić tam np. lawendę i włożyć do szafy. Ubrania w tedy przesiąkną ładnym zapachem. Jak ja to robiłam to nie miałam pod ręką lawendy to popsikałam wacik mgiełką i włożyłam do woreczka. Też przesiąkneło zapachem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Szklankę można pomalować farbami akrylowymi w jakieś wzory, np. kwiaty. Gdy włoży się tam świeczkę (taki wkład do podgrzewaczy), zgasić światło to powinno dawać ładną mozajkę. :) W podobny sposób można ozdobić butelkę. Ślicznie wyglądają :) Jeśli ma ktoś odpowiedni sprzęt to można zrobić biżuterię malowaną na szkle. Np. na odpowiednio zaokrąglonym kawałku szkła namalować jakiś motyw i przeciągnąć wstążką lub rzemykiem. Nie robiłam takich, ale widziałam takie w galeriach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Można również zrobić samemu ozdoby na okna (takie wiszące) które można kupić także w sklepach. Kupujemy filc i żyłkę (chyba, że ktoś woli nitkę lub wstążkę). Wycinamy z filcu motywy i przeciągamy przez żyłkę. Po każdym motywie robimy mały węzełek by się nic nie przesuwało. Taką ozdobę można powiesić na karniszu lub przypiąć do firanki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
fajne pomysły a konkurs trwa do 15 sierpnia pomysły odemnie będą wysyłane codziennie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
iAniusia- mogłabyś mi przesłać opisy pomysłów na ozdobienie pokoju?? z góry dzięki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
wikta jóż wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka222
moje drogie kochane PANIE nie żebym sie podlizywała ale czy to nie właśnie my, wbrew powszechnej opini, jesteśmy mózgiem tego świata :) trafilam na ciekawa stronke gdzie za czytanie artykułów z różnorakich dziedzin otrzymujemy punkty za które po jakimś czasie (nie zawsze szybko) mozemy otrzymac ciekawe nagrody. regulamin przeczytany mam 2 razy i jestem praktycznie pewna ze to nie kant :) wszystko jest zupelnie za darmo, a do tego przecierz i tak kazda z nas lubi sobie czasem poczytac rozne fajne ploteczki ale i nie jest nam obca tematyka o chociazby niowoczesnych technologiach. nie to co moj maz np powiedzial ze nie bedzie nic czytal poza sportem (mowi jak trafisz na sport to wolaj chetnie zobacze☺ zamieszczam link do stronki http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=70a7c6ba-ef51-4439-98d4-71a6857f33a0 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruslana11
Basica poprosze o wszystkie zdjecia twoich swietnych pomyslow. marcelina.ratajczak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
kiniucha218 ja też zrobiłam coś takiego na konkurs i wygrałam :)) masz racje,świetnie to wygląda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air_etefa
Gdybym nie miała żadnych zajęć, to może i bym coś tam przeczytała... ale jak chcesz coś koniecznie wygrać, to zrób jakieś odjechane, orzeźwiające zdjęcie i prześlij na www.orzezwienie.pl, a może Ci się poszczęści i polecisz balonem, a kto wie może i Azory będą Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagelo
z niczego - swojego zdjęcia zrobiłabym coś - wysłała je na konkurs hortexu www.orzezwienie.pl i wygrała wycieczkę wakacyjną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
iAnusia moglabys przeslac mi pomysly na ozdobienie pokoju? z gory dzieki :) justynka95pl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
mogę ale nie w tym tygodniu bo zadużo czasu niemam ale podaj wiek to dobiore odpowiednie pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
mam 14 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AńQ
Hej :) Chciałam zapytać, czy również mogłabym prosić o pomysły na ozdobienie pokoju. Nie mam zbyt dużych możliwości, ponieważ dzielę pokój ze starszą siostrą. Mam 12 lat. Z góry dziękuję :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
ozdoby do pokoju 1 ze starych kartonów morzesz zrobić szawki poprostu wkładasz do pudełka półke (tez z kartonu) i brzegi szawki obklejasz ścinkami z gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
jeśli masz pokój z siostrą możesz tasmą z balonami wstązkami i innymi ozdobami przedzielić go na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
na tablicy korkowej mozesz przypiąć zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
niemam zbyt duzo czasu wiec mało pisze ale w niedziele postaram się napisać choć 10 z 83 pomusłów co zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
thx :) mam pomysl na szafke. cos moze wykombinuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
no to może was zaciekawi pomysł na błyszczyk? potrzebna gliceryna, cień do powiek, brokat, barwnik 1. wszystko mieszamy w proporcjach najlepszych dla nas (każdy ma inny gust) 2. wkładamy do jakiedgoś pojemnika np. po kremie ((((zamiast gliceryny nożemy wziąsc krem biały lub lekko różowy))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
a może ktoś chce piornik sobie zrobić/?? se ztarych spodni ucinamy (poziomo) od dołu kawałek nogawki około7 cm z jednej strony zaszywamy a z drugiej przyszywamy sówak możemy równiesz ozdobić wegług swojego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
hej :) ja robię miodowy balsam do ust z: - 2 łyż. oliwy z oliwek lub oleju, -1 łyż. wosku pszczeleg, -1 łyż. miodu. Pierwotne składniki przepisu to: 2 łyż. oleju jojoba 2 łyż. oleju rycynowego 1 łyż. wosku pszczelego 1 łyż. miodu ale nie zawsze mam te rzeczy pod ręką więc troche pozmienialam :D Te składniki dajemy razem do garnuszka i gotujemy na małym gazie do rozpuszczenia. Jak się rozpuszczą należy przemieszać i nalać do małych pojemniczków, np. po błyszczykach, albo małych próbkach kremów (np. z sephory). Taki balsam jest dobry na prezent na zimę :) Leczy popękane wargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donaa
Hejka Dziewczyny !! wszystkie, ale to wszystkiee wasze pomysły są SUPER ! oczywiście nie przeczytałam wszystkich bo jest za dużo stron. ;) ale przeczytam , obiecuje ! ;) bardzo bym prosiła o wszystkie zdjęcia jakie macie tych waszych ręcznie robionych ozdóbek. ;)) mój e-mail to : dmacc@o2.pl z góry dzięki. ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donaa
hej. chciałabym prosić o jakieś fajne pomysły jak przyozdobić pokój. wiem że takich próśb było juz dużo ale mi chodzi o takie coś np. troche nowoczesne a zarazem proste, oryginalne. chciałabym zrobić coś z płyt CD bo mam ich baardzo dużo tylko nie wiem co. ;/ na ściane ich nie moge przykleić.. może na szafe ? nie wieem.. nie jestem taka twórcza jak wy. ;) z góry dzięki. ;** acha, i wysyłajcie fotki bo żeby coś zrobić, to muszę to zobaczyć jak to wygląda w realu a nie w wyobraźni. pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
" ((((zamiast gliceryny nożemy wziąsc krem biały lub lekko różowy)))) " iAnusia, byle jaki krem czy jakis konkretny? wie ktos ile kosztuje gliceryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
justi bylejaki krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×