Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość karla30
Hej mam teraz mnóstwo czasu przeslijcie pare fotek swoich dzieł chętnie podpatrze i skopiuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia15f
Hej Wszystkim... Chciałabym się podzielić z wami tym co zrobiłam ja.... Mam pokój z siostrą (niestety młodszą ma 8 lat). Ciągle przeszkadzała mi gdy sprzątałam lub robiłam ważne rzeczy więc wymyśliłam dla niej taki a'la pokoik... W kącie naszego pokoju tam gdzie były jej szafki koło okna zamontowałam od regału do karnisza dwa kije od szczotki na wysokości około 2,2 m tylko tak aby były stabilne ,nałożyłam na kije żabki do zasłon i przymocowałam stare kolorowe zasłony....I teraz moja siostra ma taki swój pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia15f
Moim Kolejnym pomysłem jest świecznik.... Miałam w domu całe pudełka niepotrzebnych koralików ,znalazłam także słoiczek.. Słoik pomalowałam w kwiatki farbami do szkła , wsypałam koraliki ale nie do końca słoika zostawiłam 2-3 cm przerwe i włożyłam (świeczkę) podgrzewacz...Jak zapala się świeczkę i gaśnie światło wieczorem po pokoju rozpraszają się kolorowe refleksy... Wykorzystałam także pomysł z kolorową solą...Wyszło przecudnie.. wsypałam ją do małej szklanej buteleczki i zawiązałam na szyjce kokardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
Hej,dawno tu nie byłam,ale za to mam kolejny pomysł :) ostatnio coś mało was pisze na tym forum.. hm.Mój kolejny pomysł to "świecznik a'a lila1260" :)) Potrzebne rzeczy: -słoiczek(mniejszy od zwykłego słoika) -klej w pistolecie -rafia -plasterek(mały!) suszonej cytryny -świeczka(mała-tzw."podgrzewacz") -szklane kulki(najlepsze są te przezroczyste z takim "czymś" w środku -cekiny(obojętnie jakiego koloru) Przygotowanie: Bierzemy słoik,cekiny i klej w pistolecie.Przyklejamy cekiny w różnych miejscach na słoiku,ale tak,żeby cekiny nie były blisko siebie.Bierzemy rafię i owijamy nią słoiczek na samej górze(tzn.pod tymi wypustkami na zakrętke) tak,by potem możnabyło zawiązać dwa końce rafii na kokardkę(ale nie dużą tylko malutką)-związujdemy dosyć mocno.. :D Po przygodzie z rafią bierzemy klej w pistolecie i plasterek(wysuszony) i przyklejamy plasterek cytryny do kokardki-na sam środek kokardki tak,żeby zza cytrynki wystawały "uszka" i "nóżki" kokardki.Potem bierzemy kilkanaście kulek i wsypujemy je do środka.Kulki powinny być wsypane tak do 3-4 cm od dna słoika.Na kulki dajemy świeczkę(podgrzewacz).No i oto cudownym sposobem powstał świecznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Hej ;) Często tu zaglądam i jestem pod wrażeniem. Chciałam się spytać czy może macie jakiś fajny pomysł na prezent dla koleżanki? Za niedługo wybieram się na jej 14 urodzinki i chciałam coś stworzyć własnymi rączkami ;) Jeśli możecie to przesyłajacie na mojego maila (wiktoria95@op.pl) pomysł i zdjęcia. Z góry dzięki!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Ja kiedyś tworzyłam proste do wykonania kamyczki ;) Brałam dość gładki kamyk, myłam go wodą, osuszałam. Później malowałam farbkami akrylowymi na nim różne motywy ( w moim przypadku najczęściej to były aniołki). Efekt był super!!! Potem kami można jeszcze kamyczki pomalować bezbarwnym lakierem. Wydaje mi się że jest to dobry pomysł na dodatek do prezentu lub sam prezent. Wystarczy parę kamyczków owinąć w celofan i przewiązać rafią ('ozdobne sianko') lub tasiemką. ;D Ps. nie wiem jak wychodzą kamyczki malowane plakatówkami, ale myślę, że też dość fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Jutro wybieram się na urodziny i postanowiłam sama coś wykombinować. Prócz kupnego prezentu podaruję koleżance samodzilelnie zrobiony, słodki bukiet. Podchwyciłam pomysł z Empiku. Na wykałaczki do szszłyków powbijałam jedno kolorowe żelki (czerwone serduszka). Związałam wykałyaczki na dole nitką, następnie obwinęłam je bibułą (na wzór normalnych bukietów). Przewiązałam wstążką, 'wymodelowałam' i gotowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii11
Ja mam pomysł!!! Jeśl chcemy mieć podkładke na biórko to nie wydawajce na nią duzo kasy poprostu zrubcie ją sami: wezcie wytnijcie kwadrat z kartonu obłuzcie go tapetą i gotoowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazik
chciała bym jakoś udekorować swój pokuj moze masz jakies fajne pomysly???podam ci mój.ZNALAZŁAM W DOMU FAJNE BEZUZYTECZNE SZKLANKI WŁOZYŁAM DO NICH ŚWIECZKI I ZASYPALAM JE NP.KASZĄ GRYCZANĄ PLATKAMI RYZOWYMI MAKARONEM (GWIAZGKI)I TP. NA PRZEMIAN WARSTWAMI.BARDZO ŁADNIE TO WYGLĄDA TRZEBA TO TYLKO TAK ROBIĆ ZEBY TO WSZYSTKO SIE NIEWYMIESZAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazik
chciała bym jakoś udekorować swój pokuj moze masz jakies fajne pomysly???podam ci mój.ZNALAZŁAM W DOMU FAJNE BEZUZYTECZNE SZKLANKI WŁOZYŁAM DO NICH ŚWIECZKI I ZASYPALAM JE NP.KASZĄ GRYCZANĄ PLATKAMI RYZOWYMI MAKARONEM (GWIAZGKI)I TP. NA PRZEMIAN WARSTWAMI.BARDZO ŁADNIE TO WYGLĄDA TRZEBA TO TYLKO TAK ROBIĆ ZEBY TO WSZYSTKO SIE NIEWYMIESZAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annica13
Bazik! Mam dla ciebie ciekawy pomysł na zrobienie \" Rzeźbionego wazoniku\". Naprawdę ciekawy pomysł, a efekt zdumiewający! Wazonik z dyni 1) żółtą, wydłużoną dynię obcinamy do rozmiarów naczynia jakie zamierzamy zrobić. Usuwamy nasiona i włókna, ale zachowujemy miąższ, który będzie podtrzymywał łodyżki umieszczonych w dyni kwiatów. (oczywiście jeśli chcesz mieć tam kwiaty) 2) Ostro zakończonym lub zaokrąglonym dłutkiem, lub nożem wycinamy ozdobnie brzeg wazonu. 3) Na skórce szkicujemy ołówkiem rysunek dekoracji i starannie ją wycinamy. (Motyw jaki chcesz, ja preferuję kwiatki) 4) Na tym koniec! Jeśli chcesz włóż tam kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annica13
Nowy pomysł! Czterolistne koniczyny z koralików! Można je zastosować do ozdoby toreb, dżinsów, lub stworzyć wielki bukiet czterolistnych koniczynek :) Góra koniczyny 1) Na drut mosiężny długości 40 cm nakładamy zielone koraliki. 2) Z drutu robimy kółko o średnicy 2 cm. 3) Kółko otaczamy dwoma, coraz szerszymi kręgami. 4) W ten sam sposób robimy pozostałe listki. Wszystkie łączymy ze sobą pośrodku w czterolistną koniczynę. łodyżka 1) Ucinamy 15 cm drutu, składamy go na pół i nawlekamy koraliki równocześnie na oba końce. 2) Zakańczany łodyżkę, przewlekając końcówki drutu przez ostatnie trzy lub cztery koraliki. 3) Obcinamy drut, jeśli jest zbyt długi, i mocujemy łodyżkę do listków. Mam nadzieję, że się wam spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joreid
Świetne pomysły! Mogę prosić o fotki poduszek i spinaczy? joreid90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikta_
Ja niedawno zrobiłam taki prezent: Kupiłam taką małą koszulkę z grubymi ramiączkami (takią jak na niemowle, małe dziecko) i wyciełam z materiału liczbę która symbolizowała ukończony wiek (w moim przypadku 14 :) ) i ją przyszyłam do koszulki. Nad cyfrą również przyszyłam wycięte z materiału imię (na wzór koszulki piłakarskiej), a z drugiej strony koszulki wyszyłam kolorowymi niciami "Sto lat". Fajny efekt. Można popróbować z małymi T-sherkami i napisać życzenia farbami albo mazakami do ubrań. Wymyśliłam róznież, że takie arcydzieło można umieścić w antyramie i takie wręczyć solenizantowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
hey zbliżają sie urodziny siostry kończy 13 lat i niewiem co jej dać w tamtym roku dłam jej torebkę ale ona nielubi dostawać kupionych prezetów to mój e mail anulka003@amorki.pl wysyłajcie pomysły z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
wyśle ktoś jakieś fotki swoich dzieł??? bardzo proszę!!!!!! basica jeśli tu zajrzysz to coś wyślij ok??/ innych też proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakuki
Gość .-patuSiiiaa.xd
Basica Wyślij mi na ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
niech ktoś wyśle jakiś pomysł i fotkę a ja się odwdzięcze bo tez moge podżucić pare momysłów anulka003@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np otworzyć sklep z dobrymi pomysłami ciekawe czy znalazł by się nabywca Przchodzi klient zgłasza swoje potrzeby co chciał by zrobić a ty przygotowujesz mu ofertę coś w rodzju jak bank z bizbnes planem Co o tym myślicie sprzedało by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np otworzyć sklep z dobrymi pomysłami ciekawe czy znalazł by się nabywca Przchodzi klient zgłasza swoje potrzeby co chciał by zrobić a ty przygotowujesz mu ofertę coś w rodzju jak bank z bizbnes planem Co o tym myślicie sprzedało by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patidance
Moim zdaniem sprzedaloby sie ! :D Tez lubie robic rozne rzeczy z niczego i myslalam o takim czyms zawsze warto sprobowac w koncu raz sie zyje i nic do stracenia nie ma mozna tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
a ja mam pomysł na ozdobienie pokoju jak ktoś chce to mu wyśle opisy jak zrobić je bo niemam fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patidance
mi mozesz wysłać :) E-mail juz masz (u góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
wysłałam józ kto jeszcze chce bo mam wiele pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
;) mam pomysl na szawke, ozdobny wazon, ramkę na zdjecia, album, obraz, samopodlewająca się doniczkę i torebke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
iAnusia to podziel sie tymi pomyslami z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAnusia
no niewiem bo ostatnio to tylko ja pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamini
Hej!Robię dużo różnych rzeczy.Z dużych szyszek hiszpańskich ,korali i brokatu robię stroiki na boże narodzenie.Z rolek po dużum papierze toaletowym organizery do długopisów.Córce ze starych dzinsów i resztek dekoracyjnych taśm uszyłam torby.Z plastikowych obwolut zeszytów zrobiłam skrzyneczki pomalowane farbami witrażowymi.Z cienkich firanek lnianych uszyłam córce sari.Starą półkę przerobiłam na obrotowy regał ka cd.W krótce dołącze fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×