Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość kielbasa2000
witajcie jestem nowa i bardzo mnie zainteresował ten temat baaaardzo prosze przesyłajcie mi rozne wasze prace z fotkami i jak to mozkliwe z opisem jak to zdrobic bede serio serio wdzieczna pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbasa2000
hej nazywam sie kasia barodzo mnie zainteresowal wasz temat jest popsrostu super prosze was o przesyłanie mi waszych prac fotek i jak to mozliwe opisy hbede wdzieczna pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolis_91
Witam! Ja także bardzo lubię tworzyć "coś z niczego". Wszelkiego rodzaju ozdoby do mieszkania, wazony, firanki, po prostu cudy niewidy xD Jeśli ktoś z Was ma jakieś pomysły czy zdjęcia własnoręcznie wykonanych "pierdołków" do ozdoby mieszkania (np. świąteczne choć niekoniecznie), to proszę - wyślijcie na kolis_91@op.pl, chętnie obejrzę. Dodatkowo polecę Wam stronę www.decobazaar.pl, na której artyści przedstawiają swoje wyroby - od biżuterii i ubrań począwszy, na dodatkach dla wnętrz skończywszy - które można kupować! Dużo fajnych pomysłów! Pozdrawiam. PS. Popieram pomysł koleżanki, która proponowała zrobienie wazonu z butelki po winie. Całkiem niezły pomysł! Ja np. używam techniki decoupage, która polega na wycinaniu czegoś np. z gazety, przyklejaniu na dany materiał i wielokrotnym lakierowaniu, tak, że owy wycinek "wsiąka" w materiał. Powracając do tego wazonu z butelki, bardzo fajnie wyglądałby kawałek papieru np. kwiat wycięty z czasopisma, przyklejony i polakierowany właśnie tą techniką. Super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbasa2000
witam was ponowinie bardzop was prosze o przesłanie mi na moj wasze prace z pewnoscia sa piekne tez chcialabym cos zrobic jestem mama 2 malutkich synkow i chce jakosc dodac do naszego mieszkanka wspolczenosci nowoczesnosci kochani licze na was i jeszcze raz was prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbasa2000
hej to znowu ja pisze na forum i zadnych nowosci nie ma nikt mi jeszcze nic nie przeslam bym mogla sama cos w domku zobic dlatego zwracam sie szczegolnie do "BASICA" z tego co wyczytalam jestes osoba uzdolniona i ciebie prosze o jakies propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbasa2000
szkoda myslałam juz ze ktos cos mi przesłal :( a tutaj psikus ale coz bede nadala czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka134483
malebubu ja też chętnie prosze jeśli można te foteczki i nazwe tego czasopisma,dzięki i Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka *=*
Cześć ludzie :* Niedługo święta a ja chciałam zrobić coś własnoręcznie dla bliskich. Chciałam zrobić takie pudełeczka na pierdoły ale nie wiem jak zrobić przegródki. Gdyby ktoś miał pomysł jak to zrobić, to bardzo proszę o info.: ania431@amorki.pl z góry dzięki :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka_
Witam ;) Basica i ja dołączam się do grona po proszę o fotki. Nie ukrywam że chciałabym coś zrobić od siebie w prezencie dla mojego chłopaka;) A jak większość na tym forum chcę zrobić coś niepowtarzalnego samodzielnie;) Mój mail fiolka87@o2.pl Z Góry Wielkie dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
hm..:)) techniką decoupage też robiłam i także wyszło świetnie:D piszcie co byście potrzebowali,a ja chętnie napiszę:)) Kolejny "przepis": Poduszka Świąteczna/urodzinowa: Potrzebne będą: Farby do ubrań, pędzle, poszewka jednokolorowa(bez żadnych zdobień i guzików;użyłam różowej) klej w "pistolecie" bądź kropelka guziki różnego koloru(w tym przypadku użyłam czerwonych) Przygotowanie: Bierzemy pędzel poszewkę i farby i kładziemy poszewkę na podłodze bądź stole.Chwytamy do ręki pędzel i farbę(dajmy na to czarną) i zaczynamy malować bądź pisać (w zależności od tego czy to jest poduszka urodzinowa czy świąteczna) jeśli urodzinowa piszemy na niej "Sto Lat!" albo inne życzenia a jeśli świąteczna to piszemy "Merry Christmas!" albo "Wesołych Świąt!" albo "Frohlihe Weihnachten!" albo jeszcze inne życzenia..Kiedy już farby na poszewce wyschną bierzemy koraliki/guziki i przyklejamy gdzie nam się żywnie podoba:)) Na miejscu,gdzie miały być guziki(żeby poduszkę dało się zapiąć) przyklejamy swoje guziki według własnego uznania i gustu:)) po wykonaniu poszewki wkładamy w nia poduszkę puźniej zapinamy i gotowe! super prezent dla bliskiej osoby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
hm..:)) techniką decoupage też robiłam i także wyszło świetnie:D piszcie co byście potrzebowali,a ja chętnie napiszę:)) Kolejny "przepis": Poduszka Świąteczna/urodzinowa: Potrzebne będą: Farby do ubrań, pędzle, poszewka jednokolorowa(bez żadnych zdobień i guzików;użyłam różowej) klej w "pistolecie" bądź kropelka guziki różnego koloru(w tym przypadku użyłam czerwonych) Przygotowanie: Bierzemy pędzel poszewkę i farby i kładziemy poszewkę na podłodze bądź stole.Chwytamy do ręki pędzel i farbę(dajmy na to czarną) i zaczynamy malować bądź pisać (w zależności od tego czy to jest poduszka urodzinowa czy świąteczna) jeśli urodzinowa piszemy na niej "Sto Lat!" albo inne życzenia a jeśli świąteczna to piszemy "Merry Christmas!" albo "Wesołych Świąt!" albo "Frohlihe Weihnachten!" albo jeszcze inne życzenia..Kiedy już farby na poszewce wyschną bierzemy koraliki/guziki i przyklejamy gdzie nam się żywnie podoba:)) Na miejscu,gdzie miały być guziki(żeby poduszkę dało się zapiąć) przyklejamy swoje guziki według własnego uznania i gustu:)) po wykonaniu poszewki wkładamy w nia poduszkę puźniej zapinamy i gotowe! super prezent dla bliskiej osoby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artix
Taki pomyślunek na Dzień Ojca lub gwiazdkę. Podstawka pod piwo(dla ojców szczególnie) Bierzemy spory kawał modeliny i formujemy ją w twardą i grubą podstawę.Teraz bierzemy puszkę po piwie,i odciskamy jej dół troszkę głęboko,ale nie za bardzo.Potem wypiekamy i już. Podstawka pod piwo gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artix
Taki pomyślunek na Dzień Ojca lub gwiazdkę. Podstawka pod piwo(dla ojców szczególnie) Bierzemy spory kawał modeliny i formujemy ją w twardą i grubą podstawę.Teraz bierzemy puszkę po piwie,i odciskamy jej dół troszkę głęboko,ale nie za bardzo.Potem wypiekamy i już. Podstawka pod piwo gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vafon
Ja mam pomysł na ozdobę ;) Potrzebne rzeczy to -jakiś słoik (np. po kawie) lub szklana butelka(po alkoholu np.)..albo coś o fajnym kształcie tylko nie za duże -kolorowe przyprawy -ewentualnie wstążka Przykładowo: Do butelki wsypujemy warstwę papryki mielonej następnie warstwę mąki,oregano czy coś zielonego i ziarna kawy(najlepiej na wierzch żeby nic nie powpadało między ziarna) . Według uznania. Zakręcić. Obwiązać na górze wstążeczką i prezent gotowy! PS. Tylko nie wstrząsajcie tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
Ehm..Ja już zbytnio nie mam pomysłów,ale zawsze sie coś wymyśli..;) No to może tym razem "przepis" na udekorowanie sali/pokoju na sylwestra : Potrzebne: senpertyny(w tym przypadku srebrne złote i czerwone) balony(białe i czerwone) konfetti nożyczki szpulka nici serwetki(czerwone) jednorazowe kubki,sztućce i talerzyki lub prawdziwe(byle byłyby białe) Przygotowanie: Bierzemy jakiś łądny serwet i rozkładamy go na stole.Na środek stołu układamy jedzenie picie itp.Potem przy każdym krześle układamy talerzyk i kładziemy na niego serwetkę tak,aby po położeniu wyglądała jak romb, a nie jak kwadratwystarczy obrócić serwetkę)Na serwetce układamy "pionowo" sztućce i obok talerza kieliszek/kubek itd.Na serwet rozsypujemy jeszcze konfetti(ale nie na talerze!) Po ukończeniu dekorowania stołu bierzemy się za reszte ;) a konkretnie dmuchamy balony i przywiązyjemy po 2 do siebie.Po przywiązaniu jeszcze raz je przywiązujemy,ale tym razem nie do siebie,ale np do lampy,jakiejs rury z firan..przywiazujemy je do czegokolwiek tak, aby było je widać.Potem bierzemy sempertyny i nożyczki i "zaostrzamy" sempertyny tak,aby powstała "spirala".Po całej akcji przyklejamy je taśmą klejącą gdzie popadnie(na sufit,żyrandole,drzwi,lampy,kurki z mebli itp) WIem,że wszyscy wiedzą,jak udekorować salę,ale jak pisać,to pisać.. ;pp P.S Udanego Sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
Ehm..Ja już zbytnio nie mam pomysłów,ale zawsze sie coś wymyśli..;) No to może tym razem "przepis" na udekorowanie sali/pokoju na sylwestra : Potrzebne: senpertyny(w tym przypadku srebrne złote i czerwone) balony(białe i czerwone) konfetti nożyczki szpulka nici serwetki(czerwone) jednorazowe kubki,sztućce i talerzyki lub prawdziwe(byle byłyby białe) Przygotowanie: Bierzemy jakiś łądny serwet i rozkładamy go na stole.Na środek stołu układamy jedzenie picie itp.Potem przy każdym krześle układamy talerzyk i kładziemy na niego serwetkę tak,aby po położeniu wyglądała jak romb, a nie jak kwadratwystarczy obrócić serwetkę)Na serwetce układamy "pionowo" sztućce i obok talerza kieliszek/kubek itd.Na serwet rozsypujemy jeszcze konfetti(ale nie na talerze!) Po ukończeniu dekorowania stołu bierzemy się za reszte ;) a konkretnie dmuchamy balony i przywiązyjemy po 2 do siebie.Po przywiązaniu jeszcze raz je przywiązujemy,ale tym razem nie do siebie,ale np do lampy,jakiejs rury z firan..przywiazujemy je do czegokolwiek tak, aby było je widać.Potem bierzemy sempertyny i nożyczki i "zaostrzamy" sempertyny tak,aby powstała "spirala".Po całej akcji przyklejamy je taśmą klejącą gdzie popadnie(na sufit,żyrandole,drzwi,lampy,kurki z mebli itp) WIem,że wszyscy wiedzą,jak udekorować salę,ale jak pisać,to pisać.. ;pp P.S Udanego Sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA.MIELNO
czesc dziewczeta, zazdroszcze wam pomyslowosci, ja borykam sie aktualnie z nuda pomarańczowego pokoju.... prosze wyslijcie mi na maila jakies fajne pomysly....pliiiiiiiiiiiiiiiiiiissss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA.MIELNO
czesc, pomozcie jakimis fajnymi pomyslami bo ja aktualnie borykam sie z nuda pomaranczowego pokoju....plisssss monika.mielno@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA.MIELNO
czesc, pomozcie jakimis fajnymi pomyslami bo ja aktualnie borykam sie z nuda pomaranczowego pokoju....plisssss monika.mielno@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juddy
Fajnie że tyle osób o tym pisze i podsuwa innym pomysły;-)Teraz i ja się przyłączam. Oto moje pomysły( no może nie do końca moje ): ORYGINALNA TORBA NA KILKA KSIĄŻEK: Naciągnij rozciągliwą opaskę do włosów na książki. Następnie przeciągnij pasek pod gumką i opleć go wokół książek tak by dłuższy koniec przewleczony był przez sprzączkę. Wiem że to trochę zagmatwane ale myślę że sobie poradzicie. KOSMETYCZKA Na pewno macie w domu stary piórniki na przybory szkolne. Możecie z niego zrobić świetną kosmetyczkę na tusze do rzęs, cienie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejeska
przeczytalam cale 14 stron i jestem pod wrazeniem... czekam na kolejne pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejeska
przeczytalam cale 14 stron i jestem pod wrazeniem... czekam na kolejne pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ausia006
witam wszystkich:* mam problem zbliżają się walentynki a ja nie mam pomysłuna prezent dla chłopaka jak macie jakieś pomysły na coś orginalnego to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie1986
hej Wam ;) jest może tu jeszcze Bassica?? odezwij się do mnie.. mamy podobne zainteresowania.. i chcę się z Tobą podzielić różnymi pomysłami.. Twoje także mi się bardzo podobają.. i chciałabym Ci podać mojego maila.. i przesłałabyś mi te cuda co robisz na maila..ok? tylko napisz, czy jeszcze czytasz i wchodziz tu na tego posta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run_away_tykwa
to ja proponuje zajrzeć na strone tą strone ponizej . Moze troche bardziej skomplikowane ale jaki efekt: www.tykwa.info/sphinx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run_away_tykwa
to ja proponuje zajrzeć na strone tą strone ponizej . Moze troche bardziej skomplikowane ale jaki efekt: www.tykwa.info/sphinx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run_away_tykwa
to ja proponuje zajrzeć na strone tą strone ponizej . Moze troche bardziej skomplikowane ale jaki efekt: www.tykwa.info/sphinx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
UPUPUPUPUPUPUPUPUPUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagga
Pytanie odnośnie figurek z masy solnej: Ile powinno trwać ich naturalne suszenie? Położyłam je ze dwie godzinki temu na grzejniku, już są dosyć twarde, ile jeszcze czekać? 24 h wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×