Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość Artik
ciekawi mnie ta ozdobna sol masz fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efelka
Jak macie jakieś fajne pomysły do wyślijcie....prosze:)...efelincia66@tlen.pl...bardzo podobają mmi sie wasze pomysły:)...czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efelka
Jak macie jakieś fajne pomysły do wyślijcie....prosze:)...efelincia66@tlen.pl...bardzo podobają mmi sie wasze pomysły:)...czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyo
siemanko :D własnie trafiłam tutaj i poczytałam i muszę stwierdzić ,że macie świetne pomysły :) a tak propo... chcę troche mój pokoik zmienić,ale rodzice nie mają kaski żeby mi zrobic jakiś taki duży remony...hmm...macie jakieś pomysły...na jakieś ozdoby czy coć :) jak tak to wysylajcie na miyo@amorki.pl z góry wielkie dzieki :) buziaczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziembol
Bardzo chciałbym zrobić ciekawego do mojego pokoju bo jest biały i nudny . Proszę o jakiekolwiek pomysły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry studzienką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlusssiAA
!!! Wyślijcie mi swoje pomysły na emaila: Ola2888@interia.pl. !!! Ja również mam kilka pomysłów. Potrzebne: balon, włóczka, klej wikol i emulsja. Dmuchamy balon i smarujemy kljem, owijamy włóczką w różnych kierunkach i odstawiany do wyschnięcia na ok.24h. Gdy wyschnie pomalować emulską i zostawić i 24-48h (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlusssiAA
Ja również mam kilka pomysłów. Potrzebne: balon, włóczka, klej wikol i emulsja. Dmuchamy balon i smarujemy klejem, owijamy włóczką w różnych kierunkach i odstawiany do wyschnięcia na ok.24h. Gdy wyschnie pomalować emulsją i zostawić i 24-48h (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina-independent
Jak macie jakieś zdjątka to wysyłajcie na mojego maila. A ja w podobny sposób jak Basica zrobiłam torebkę. Też obcięłam spodnie, zszyłam u dołu, wszyłam zamek i dorobiłam pasek. Super i niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiabl
hej, bardzo fajne forum basicca jak masz jakies fajne focie to prosze przeslij mi i wy tez jak macie coś fajnego to prześlijcie buźka pa(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiabl
macie jakieś pomysły do ustrojenie pokoju jak tak to prześlijie mi na poczte pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiabl
menia prześlij mi swoje pomysły na moja poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortysia
Hej Ludzie!!:) Basica super stronka... pomysly macie wszyscy swietne,sama musze cos zrobic,jak macie jakies ciekawe pomysly i zdiecia to wyslijcie mortysia33@o2.pl a zwlaszcza jak macie pomysly jak udekorowac pokuj dla 19 miesiecznego chlopczyka:) ok narka czekam na wasze pomysly, jak tylko cos wykombinuje to podziele sie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzioslaw
Kochani pomysly super;] wlasnie wyprobowalam kolorowa sol i jest swietnie! jesli mozecie wyslijcie mi jakmies ciekawe poysly na dzidzioslaw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Swietne te Wasze pomysły. Może prześlecie mi parę zdjęć? Pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa
hej.... świetne pomysły:) też bym prosiła o fotki....e-mail: t-y-s-i-a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malachinka
siemka ;D Prosze o fotki szczególnie torebki ze spodni i kolorowej soli. Próbowałam zrobić kolorową sól ale mi sie nie udało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basica poproszę o fotkę tej kolorowej soli, a może przyślesz jeszcze coś fajnego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzioslaw
Dziewczyny kolorowa sol zwyklymi mazakami ciezko, ale ja sprobowalam popularnymi zakreslaczami neonowymi i teraz jest super:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE
moze mi ktos przesłac fotke tej kolorowej soli? z gory dziekuje. moj e-mail to www.zuzis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE
moze mi ktos przesłac fotke tej kolorowej soli? z gory dziekuje. moj e-mail to www.zuzis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 123
Ja sama lubię robić coś z niczego. w moim pokoju stała stara zniszczona pufa. Obszyłam ją całą różnymi kawałkami dżinsu (kieszenie, fragmenty nogawek itp) całość wygląda super. Co prawda jest to dość pracochłonne ale moja nowa pufa wygląda super. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciulaaa
Ja też ostatnio zrobiłam coś z niepotrzebnych sprężynek od długopisów kartkę Wielkanocną. Do kartki papieru przykleiłam taśmą dwustronną sprężynkę, a do sprężynki wycięte (też z papieru i ozdobione) jajka. Jeśli nie macie taśmy dwustronnej to można przykleić na "kropelkę" (super glu). Efekt: Super!!! Mam nadzieję, że wam sie przyda to do czekoś. Pozdrawiam!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia
Mam pomysł . Ostatnio wpadłam na pomysł , aby porobić Wielkanocne ozdóbki na świąteczny stół . To tanie proste i fajne ozdoby :) - Kurka Naszykuj klej , nożyczki i papier kolorowy ( najlepiej techniczny ) i wytnij dwie takie same kurki lub gąski . Dwa skrzydełka , jedną podkładkę , do kurki grzebień a do gąski np. kapelusik i krawat . Narysuj oczka , dzióbek i inne takie drobiażdżki na pyszczek . ( Wyślę zdjęcia kurki i wszystkich elementów jak ktoś poda GG . ale to za tydzień :/ i napiszę wam jeszcze na GG jak mi podacie jak dokładnie taką zrobić :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia
Kolejnym moim pomysłem jest doskonały prezent na dzień mamy . Najlepiej wyjdzie w wykonaniu i wręczeniu od dzieci :p Gdy mama nie będzie patrzyła zabrać jej CAŁĄ biżuterie jaką posiada . ( nie licząc tej co ma na sobie jeżeli ma ) Wyczyścić ją mydełkiem , pastą do zębów i szamponem do mycia włosów no i wszystkim co tam macie . Gdy biżuteria będzie czyściutka ładnie ją zapakować , opakowanie przewiązać jakąś kokardką , ozdobić ładnie prezent i wręczyć w jej święto . powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia
Kolejny pomysł na barwienie soli : zamiast marnować mazaki wystarczy kupić byle jakie farbki plakatowe , wsypać pewną ilość soli lub cukru do np. miseczki i wymieszać z farbą . Wsypywać stopniowo do słoiczka ( bez nalepki na słoiku ! ) następującymi barwami : czarny , granatowy , ciemno niebieski , czerwony . błękitny , zielony , różowy , pomarańczowy , żółty . Oczywiście jak chcecie . Tyle barw jest trudne i bardzo pracochłonne , ale piękny efekt . Polecam również słoik przewiązać na pokrywce ładną wstążką i popsikać jakimś ładnym perfumem i wręczyć . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia
Mam wyśmienity pomysł na kartkę Wielkanocną . Wystarczy wyciąć 3 kółka żółte , zgnieść je i nakleić w postaci kurczaczka . Tym sposobem nakleić pisankę , słońce itp. Papa ! jutro też podsunę wam kilka pomysłów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia
Przygotować jakieś stare pudełko lub szkatułkę . Może być potargane , poplute i nie do użytku . Wzmocnić je tekturką od środka , pomalować ładnie we wzorki w środku na tej tekturce i okleić na zewnątrz . Ozdobić , napisać imię osoby która to dostanie ( na szkatułce lub pudełku napisać te imię ) i ozdobić jakimiś koralikami czy cekinami i gotowe ! Szkatułka na drobiażdżki gotowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaaaaaaaaaaaaaaa
No to ja mam pomysl na bardzo oryginalna torbe :) i fajowe kolczyki :P a wiec : TOrba : bierzemy jakies stare spodnie i ucinamyje pod kieszeniami pozniej zszywamy pod spodem a z restzy nogawek robimy raczki a to wszytsko i tak mamy torbe :) a kolczyki to tak najpier kupujemympomarancze albo inny owoc ktory sie da w miare wysuszyc zeby sie nie rozerwal potem jak juz osuszymy ta pkrojona pamarancze bierzemy 2 najpodobniejsze do siebie kawalki nastpenie wynajdujemy plastyczny drucik i robimy te uchwyty do wkladania na uszy noi zaczepiamy i kolcyzki gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×