Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

hejka wszystkim! ponawiam pytanie dziubaseka-84 \'Jak dlugo sie trzeba tą gabka masowac? ile czasu? \' dzisiaj sobie kupilam fajowe urzadzenie do masazu i tez sie zastanawiam jak dlugo powinno sie masowac. ufff,wlasnie wrocilam z rolek i padam:) zauwazylam ostatnio,ze przy kazdym minimalnym wysilku boli mnie podbrzusze! czi ide na rower,czy na rolki ... jak myslicie,z czym moze to być związane? bo to na pewno nie są mięśnie:( a mnie boooliiii:( :( yasmin- jak mam okres to tez mam straszną ochote na slodycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha-moze twoj bol spowodowany jest nadzerka..mnie tez czesto boli i kluje w dole brzucha to wlasnie ta paskudna nadzerka ewentualnie zapalenie pecherza,,,trudno mi powiedziec tak na 100%co ci jest,mowie tylko co podejrzewam,pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek-84
Wlasnie robie spobie zupke , hmmm wszytsko ok ale ja chyba musze ja zaparwic smietanka bo tak to ona nie zaciekawie wyglada :)ale mam nadzieje ze w smak to naparawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uee nie zaprawiaj tego śmietaną :) za dużo kalorii :P no ja sobie dzisiaj troszke pobiegałam i pospacerowałam po lasku, później znowu pójdę pobiegać i wieczorkiem gimnastyka i peeling z kawy. zauważyłam że i brzuchol mi już troche się zmniejszył :) kurde ja to jeszcze powinnam ograniczyć siedzenie przed tym wstrętnym kompem :P a jesli chodzi o orbitreki, to ja sie kumpla zapytam, ktore są lepsze, czy te z kołem, czy bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak 0071
a ja ciagle sie mecze z tym cholernym okresem :( i jeszcze żeby tego bło mało muszę dzisiaj iśc na imieniny :( jak ja nie lubie tych rodzinnych zjazdów :( i wpychania mi żarcia na siłę bo niektórzy nie rozumieją że inni jedzą mniej :( nawet już mi sie z tym nie chce walczyć....... dobrze ze mam psa to mogę troszkę pospacerować dłuzęj w ramach skromnych ćwiczeń ;) lepszy rydz niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczkaaa,wlasnie sobie o tym poczytalam troche i sie nieźle przestraszylam! musze jak najszybciej leciec do ginekologa! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gosia...
...kurcze...u mnie po ćwiczeniach to takie zakwasy że nie ćwiczyłam przez pare dni...ale już nic nie boli to dzs poćwicze...... chciałabym cie prosić yasmin jak wydląda twój dzienny jadłospis...chociaż na 1 dzień abyś mi napisała i w jakich porcjach jesz.i co jesz..oczywiście wie że co 3 h ..kiedys tam czytałam, na tpoiku że jadłaś na prawde mało i sie do tego przyzwyczaiłaś..mogłabyś to opisać... a co do mojego brzucha...to ile potrzeba czasu abym nie wyglądała jak w ciąży...może za duzo jem na obiad..może ogólnie za duzo jem nawet zdrowych rzeczy? .. jak to jest.... pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
cześć dziewczynki!!!! właśnie dziasiaj dostałam okres i nic mi się nie chce raczej mam ochote pochłonąć całą paczkę ciastek....ale nie martwcie się nie zrobię tego sobie....choć przed sekundą juz sięgałam po ciacho ale nie bede twarda:) czy wy też podczas ćwiczeń ziewacie?? ja ziewam okropnie ale mam wrazenie że poprostu za późno ćwiczę bo dopiero ok 22 do 23 potem kompiel i idę spać, niestety kiedy wracam z pracy ok 20 badz 21 to wcześniej nie mam jak dzisiaj nie bede ćwiczyć bo jestem naprawdę zmęczona po całym tygodniu pracy wstawała o 5 a kładłam sie o 24 a w tym ok 14 godzin pracy, jestem padnieta ale nie ma się co przejmowac nadrobię sobie jutro bo mam wolne:) yasmin ja jestem w stanie zrobić tylko 3 twoje mostki ale może nie długo dam radę wiecej muszę wam powiedzieć dziewczynki że ćwiczę od 2 tygodni a od tygodnia dobiero bardziej intensywnie i tak na serio ale gdyby nie wy juz dawno bym zrezygnowała, ten topik podtrzymuje mnie w ryzach, gdyby tak nie było nie cwiczyłabym o takich porach dziękuję bardzo że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
do tych co mają hula hop moje jest lekkie ,strego co wiem to mogę tam wsypać jakis ryż,ale ile tego tak ,żeby całe koło było zapełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje kupiłam z jakimiś kuleczkami w środku. kurde nie wiem ile masz tego wsypac. wsyp troche, zobacz jak ci się kręci i ewentualnie później dosypuj lub odsypuj :) to hula hp to świetna sprawa, żebym jeszcze tak mogła ze 20 min poćwiczyć na nim non stop, to by było tak pięknie :) ja też staram się nie ulegać pokusom :D od grudnai u mnei na szafie leżą czekoladki z wisienką, czasem na nie lookne no ale nie mam ochoty ich zjesc:D czekają na jakś specjalna okazję buahahahaha może mnie ktoś kiedyś odiwedzi, to poczęstuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek-84
Hej, ja to zaczynam cwiczyc wlasnie tak o tej porze , przed snem a dowiedzialam się kiedyś że tak się nie powinno , ponieważ organizm jest bardziej zmeczony.W sumie jest taka prawda ze ja pragne tylko brzuszka troszke starcic i ten celulit zlikwidowac i jak w ciagu 3 misiecy nie zauwaze zadnych popraw to nie wiem :) To chyba stwierdze ze jestem sworzona do takich dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
może ja powinnam ćwiczyć rano przed pracą? no ale wtedy o której miałabym wstać o 4 lub 4.30 masakra:( założe się że pewnie tez będę ziewać:/ale tym razem z niewyspania a nie ze zmeczenia:) no ale spróbuję teraz od poniedziałku mam do pracy na 10 więc postaram się ćwiczyc rano dziewczyny jadłyście kiedyś surówke z czegwonej kapusty i grapefruita? mówie wam spróbujcie jest przepyszna trochę poszatkowanej kapusty i pokrojonego w kosteczki grapefruita możne nim albo cytryna skropić ta surówkę mówie wam jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 lata temu w wakacje tak późno ćwiczyłam, czasami nawet do 1 w nocy :P ja znowu kiedyś wyczytałam, że najlepiej ćwiczyć rano i to na czczo. mi się czasem darza pokręcić hula hopem, swego czasu na steperku ćwiczyłam ale już tego nie robie, bo steper mi sie zepsuł no i poza tym mam juz za duże mięśnie na nogach :) każdy sobie ćwiczy jak mu pasuje, kiedy ma najwiecej czasu i ochoty :) ja już zauważam wyniki ćwiczeń u siebie :D w tamtym roku w marcu spodnie kupowałam i w zasadzie to sie ledwo w nich dopinałam i cięzko było mi w nich siedzieć [tylko sie nei śmiejcie, były w komplecie z kurtka i ta kurta mi się podobała i dlatego też spodnie trzeba było wziąc], w wrześniu ubiegłego roku już spokojnie w nie mogłam wejsc, a dzisiaj jak je założyłam, to luźniutkie są, od pasa odstają, nogawki szersze :D weeheee :D ja się bardzo musze skoncentrowac na ćw tyłka i brzucha. chciałabym mieć taki fajny, malutki i jędrny tyłeczek. własnie sciągam ćw. tami lee, bo poprzednie przez pomyłke skasowałam przy formaowaniu dysku :] LEJDIZZZZ do boju!! ćwiczyć i nie gadać, że rezultatów nie ma! u niektorych będą widoczne wcześniej, u niektórych później, ale na bank będą :D ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
dziewczynki schudłam 2 kilogramy jjjjjjuuuuuuuupppppppppiiiiiiiiiiii :) dzisiaj sie ważyłam i jestem w cudownym szoku botak naprawdę to pomogły ćwiczenia :) bo nie stosowałam żadnej diety ale teraz założyłam sobie internetowy dzienniczek zjadanych posiłków tak żeby wiedzieć ile kalorii jadam dziennie teraz wiem że nie zrezygnuję z ćwiczeń powiem wam że po tym że wczoraj nie ćwiczyłam dzisiaj już mi się nie chciało ale jak zobaczyłam ubytku 2 kilo zabrałam sie od razu za sprzątanie pokoju i trochę się spociłam:) a pod wieczór napewno poćwiczę:) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Hello. Mam prosbę czy moze mi ktoś napisać z jakiej gazety jest ta zupka i te ćwiczo nka? Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
JA jestem dziś po 2 h pedałowania :) Postanowiłam sobie że w niedzilebędę piła kawkę i jadłą do niej coś słodkiego,pozatym będę tzrymałą sie diety. A do hula hop nic nie dsypałam,bo oprucz tego że jest taśmą obklejone to jest tam jeszcze jakiś zszywacz i coś jeszcze i boję sie że jak to ściągnę to już nie złożę,wiec wole zostać przy lekkim hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margit_84 -> ale masz fajnie :) moja waga ani drgnie! ciagle ta sama ale po ubraniach widze, ze są luźniejsze. no nie wiem moze ja ten tluszcz na mieśnie przetapiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak 0071
a ja ciągle się meczę z tym trudnymi naszymi dniami :( i nie mogę ćwiczyć...ale może jutro coś zrobię.. :) a najgorsze jest to że własnie przęzywam najgorzszy weekend w roku poza świętami.... ur bratanka imieniny ojca i moje urodziny pod rząd :( i zawsze imprezy robimy ale nie jesdną wspólną tylko trzy oddzielne :( boże jeszcze tylko przeżyć jutro moje urodzinki ( a matka pewnie tort kupi:(:(:(:(:(:(:( ) dzisiaj zjadłam kawałek tortu mojego Maluszka( skończył 2 latka :D stare chłopisko :D hehe ) ale wcześniej głodowałam cały dzień nie licząc tego że wczoraj musiałam spróbować wszystkiego co nie ma śmietnay i majonezu bo by mnie chyba macocha zjadła i wypluła i jeszcze zdeptała na dodatek.... dlatego wbrew zaleceniom lekarza już jutro poćwicze :P dobrze ze on takich topików nie czyta :D mam nadzieję ze to moje załamanie dietowe się skończy ale wiecie co - dzisiaj założyłam spodnie które kupiłam 2 TYGODNIE temu i są za duże JUPIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D:D:D:D ale jestem hepi :) dzięki dziewczyny że jesteście bo jakbym nie czytała o Waszych załamkach i teraz jak już się skończyły i dalej ćwiczycie to bym chyba sama przestała - głównie hołdy w stronę asiorrkaaa ale coś jej nie widać... szkoda..... dobra zmykam do łóżeczka :* ciaoo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
wszystkiego najlepszego Gosiak 0071 duzo zdrówka i mniej załamań i badz z nami!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego naj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki!!! znowu do pracy po weekendzie.....dzis poniedziałek a ja z utęsknieniem juz czekam na długi weekend:-) gosia---------podam Ci mój przykładowy jadłospis:-) 1. sniadanie: pół porcji zupki mlecznej z kulkami nestle 2. 2 sniadanie (jem tylko jak jestem w pracy) pół kanapki z wędlinką i ogórkiem konserwowym, do tego mały jogurt lub serek 3. obiad- przykładowo- ryż z warzywami; 4 paluszki rybne, półtora łyżki kaszy gryczanej jasnej lub ciemnej, 1 pulpecik bez sosu, surówka z buraczków 4. kolacja- zazwyczaj nie jem kolacji, ale jak juz jem to np. 2 kromki chleba wasy bez niczego z jogurtem albo na przykład wczoraj zjadłam 4 małe knedle ze sliwkami:-) pycha!! no i tak to mniej więcej wygląda:-) dziewczyny cwiczycie ten most??? jak wam sie podoba to cwiczenie? ja robie dziennie 10-20 powtórzeń. A zupka wam smakuje? doprawianie smietaną to błąd......to dodatkowe kalorie a o to wlasnie chodzi zeby zupka była naprawde niskokaloryczna!!! ma tak skomponowane składniki ze...odchudza.....a śmietana w tym na pewno nie pomoże. Ostatnio podczas kąpieli przyjrzałam się dokładnie swoim udom. I wiecie co? ani sladu cellulitu!! :-) a kiedys miałam tak paskudny ze było go widać gołym okiem!! a teraz nózki są gładkie i bez żadnych grudek!!!! hm...kiedys myslałam ze cellulit jest nie do pokonania. Myliłam się!!! i to bardzo!regularne cwiczenia i masaże jednak potrafią zdziałać cuda!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny....mam dzis taaakiego dola:(jak stanelam w lustrze w samej bieliznie to sie zalamalam..jaki mam okropny cellulit i udziska jak balerony,cellulit jest porzadnie zaawansowany poniewaz jak stoje widac golym okiem nierownosci- gory i doliny:(pomarszczone uda ,dupa jak szalupa...niby schudlam troszke ale to kropla w morzu...;/ja nie wiem czu uda mi sie zrzucic te przeklete kg...a musze zrzucic przynajmniej 10-15kg...Yasmin help!:(czy to w ogole jest mozliwe,bardzo powoli spadaja mi kilogramy:(najgorzej jest z nogami jakie cwiczenia wykonac aby nogi ladnie sie wysmuklily ??czy ten moj orbitrek jest dobry na nogi??wydawalo mi sie zawsze ze tak bo nastawilam go na najnizsze obciazenie aby nie rozbudowac miesni ale i bez tego moje nogi wygladaja jak dwa balerony...no po prostu zalamka...jestem wielka i okropna:(i chyba calkiem przestane jesc...ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
kuleczka nie załamuj się :( napewno ci się uda ! mówisz że tracisz małe ilości kilogramów ale pamiętaj kropla do kropli..... ja nawet jeśli narazie zrzuciłam 2 kilogramy to i tak dla mnie jest to wielki sukces, mam jeszcze do zrzucenia conajmniej 30 kilogramów ale staram się nie załamywać, tobie tez napewno się uda:) badz cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje margit84:*za wsparcie,ale dzis tak mi smutno ze nie moge schudnac szybciej,pozbyc sie tych wstretncyh kilogramow okropnego cellulitu...pogoda coraz ladniejsza a ja nie moge nalozyc tego co bym chciala...:(mimo wszystko bede nadal walczyc i dzis jeszcze zamierzam intensywnie cwiczyc mam nadzieje ze waga jakos konkretniej ruszy z miejsca...pozdrawiam dziewczyny,kurcze az plakac mi sie chce:(papa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka nie załamuj się. moja waga tez nie drgnęła od roku ale widze, że szczuplejsza jestem. Ja bym na wadze chciała zlecieć coś około 5 kg. Kiedyś też miałam obrzydliwą pomarańczową skórke ale smarowałam rożnymi balsamami i masowałam dodatkowo uda takim przyrządzikiem drewnianym do masażu. Moj ojciec lubuje sie w kupowaniu różnych takich masażerków na bazarach więc miałam troche tego w domu, taki jeden fajny to mi pies pożarł :( to niedrogie jest, przynajmniej u mnie. Podobne widziałam w rosmannie ale tam już były droższe :) Ja myślę, że tego świństwa na udach pozbyłam równiez dzięki ćwiczeniom na steperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniseed:)ja mam szorstka rekawice i nacieram sie nia az mi skora czerwienieje a potem wklepuje balsam antycellulitowy:)ale robie to bardzo nieregularnie moze w tym tkwi problem...Yasmin co ty na to??czy ja mam szanse przy regularnym stosowaniu pozbyc sie tego wrednego cellulitu??za pol godzinki lece cwiczyc chociaz nie za bardzo mi sie chce..to jednak sie zmobilizuje;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
Kuleczko nie załamuj się tak,dasz rade.U mnie też to długo trwa,pewnie dlatego że ciągle kuszą mnie słodycze :(. Przy kąpieli szoruje sie szorstką gąbką a póżniej wcieram balsamik antycel.Moje grubasne uda mnie po prostu załamują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smarowalam sie balsamem 2 razy na dzien, poza tym duzo chodzilam, na steperze cwiczylam. polecam tez ćwiczenie nozyc nisko nad ziemia :) cholera przytyc to tak łatwo ale zrzucic te zbędne kg to męka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka a co to za załamka??? ile Ty tak naprawde cwiczysz juz? ile czasu minęło? wydaje mi sie ze niewiele. Cierpliwości skarbie!!! cierpliwi zostają wynagrodzeni:-) nie cwicz tylko dlatego ze uparcie dążysz do tego by zgubić zbędny balast kilogramów. Zrób sobie z tego codzienny rytuał...jak robienie peelingu twarzy czy smarowanie się pachnącym balsamem:-) bedzie Ci łatwiej. Poza tym jesli chodzi o cellulit to naprawde musi minąć sporo czasu zeby pozbyć się tego paskudztwa!!! on się tworzył baaaardzo długo pamietaj o tym....więc teraz tyleż samo musisz odczekać by go zlikwidować ....choć trochę. Ja zawsze pod prysznicem robiłam sobie masaż gąbką a potem smarowałam się balsamem antycellulitowym. Gdzies wyczytałam, ze takie wsmarowywanie balsamu na cellulit najlepiej robić o godzinie 22....wtedy te składniki balsamu jakos lepiej się wchłaniają, skóra odpoczywa. Poza tym także dieta pozwala na walkę z cellulitem. Unikajcie żółtego sera! również wyczytałam ze to główny sprawca pomaranczowej skórki. W nadmiarze szkodzi. Na cellulit dobry jest ananas i grapefruit. Mają składniki przyspieszające spalanie tłuszczu. Kuleczka spokojnie........Asiorekk tez narzekała a zobacz jak schudła:-) Ty tez dasz radę:-)jestem tego pewna! zanim organizm oczysci sie z toksyn i przywyczai do nowego trybu- minie naprawde kupe czasu!!! mojej mamy znajoma zanim schudła to minęło.........6 miesięcy!!! a potem waga nagle zaczęła lecieć w dół i to naprawde szybko! uzbrój się w cierpliwość, ćwicz sobie, dietkuj i Boże broń nie zagładzaj! pij sobie herbatkę Slim Figura. ja naprawde jestem z niej zadowolona:-) i łepek do góry!!! :-)usmiechnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Yasmin jestes kochana:)dobrze ze dalas mi takiego ,,kopa moralnego,,:D,wiem wiem..-chcialabym bardzo widziec efekty jak najszybciej i mimo tego ze rozumiem,ze odchudzanko musi potrwac dluzszy czas, to dzis wyjatkowo naszedl mnie smutek i zlosc na moja brzydka figure ktora mam nadzieje z dnia na dzien bedzie sie poprawiac:)ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo)-z tej zlosci cwiczylam bardzo intensywnie godzine wypocilam cala swoja frustracje;)i mam nadzieje troche tluszczu:Pa teraz pora na prysznic i masazyk rekawica:)Yasmin ja naprawde z reguly lubie cwiczenia i nie trakuje ich jako zlo konieczne :)-to tylko dzis naszla mnie mala chandra..ktora dzieki wam dziewczynki powoli odchodzi w dal:Pbede sie trzymac dzielnie:)czego i wam zycze:)buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogantka =D
Witam dziewczęta !! :) Już dłużej nie wytrzymam, muszę coś napisać ... od blisko 3 tygodni intensywnie wertuje Wasz (no teraz, to już nasz) topik i ogólnie chciałabym Wam bardzo podziękować, bo sprawiłyście, że czuję wibrująca w powietrzu pozytywność. Aż mi się chce odchudzać !! Na diecie jestem od ponad miesiaca i schudlam ok 5 kg. Zaczelam bardzo drastycznie : zero cukru, chleba, ziemniaków i tluszczy. Potem stopniowo mój organizm domagal sie pewnych, niezbednych, skadnikow, więc dietka sam mi sie ulozyla. Poza tym postawilam na sport. Powiem szczerze, że jestem chora jak przynajmniej 60 minut dziennie nie poświece na ćwiczenia. Zapisalam sie na fitness, kupilam skakankę i zaczęłam intensywny trening. Poza tym mieszkam na wsi (pod Wrocławiem) więc same krajobrazy namawiaja mnie do porannych lub wieczornych "joggingów" :) ( bardzo szybko wyszly na jaw papieroski) Zaczełam odchudzać się z bardzo prozaicznego powodu, o którym opowiem Wam przy innej okazji. Jednak starałam sie, aby wszystko bylo jak najbardziej zrownowazone. Znam z resztą jedna anorektyczkę (moja bardzo bliska przyjaciółka) i wiem do czego moze doprowadzić bezmysnle odchudzanie. :( Wielorotnie opuszczala mnie silna wola i juz siegalam po jakis przysamczek, jednak potem czulam sie tak beznadziejnie, że postanowial wiecej tego nie robić. Teraz zuwazylam, że zaczyna wisiec mi na brzuchu brzydka skóra i nie wiem co mam z tym fantem zrobic. Zaczelam smarować sie balsamami ujedrnaiajcymi i intensywnie klape sie po moim sadelku, jednak nic to nie daje :( Poczekam jeszcze troszek, a jezeli to nie pomoze zaczne zbierac do skarboni (po grosiku) fundusze na operacje plastyczna. Ciekwe ile takie usuwanie nadmiaru skory kosztuje ?? Co jeszcze chcialam napisac ... dziewczyny jestescie wspaniale, ale to jest oczywiste no i jeszcze raz dziekuje :) Kurcze wzruszylam sie :) Trzymajcie sie cieplo p.s chciałam zaczac robic te mostki ... ale nie wiem, czy dobrze je wykonuje ... czy to chodzi o takie normalne, "szkolne" mostki?? czy o cos zupelnie innego?? p.s 2 dziewczyny jezeli macie mozliwosc zapiszcie sie na aquaaerobik, rewelacyjna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×