Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość nataliia17
thx:) anised poprostu musze zrzucic kilka cm w biderkach;/ i u da od wewnetrznej strony wyszczuplic;/ grubasne to moze one nie sa... w sumie ja nie czuje sie zle w swojej skorze... tylko zrzucenie tego jest mi to baaaaardzo potrzebne... ( bo tych cm jest troszq za duzo:( ) a ja kurcze nie wiem co mam teraz robic boje sie ze te cwiczonka w domq nic nie daja:/ bieganie w takim wypadku odpada... wrrrrrrrr!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewnetrzna strone ud ciezko jest wyrzeźbić, ja proponuje nozyce nisko nad ziemia, o czym juz pisałam i jeszcze jest takie cw jedno ładnie opisane na modelig.pl tak sie nogi rozszerza :) ja osobiscie wykonywalam oba i mi pomogly. ale nadal nie rozumiem :P 11 kg niedowagi, prawie 0 tluszczyku, a z ud chcesz schudnac? moze taka jest po prostu twoja budowa i nic z tym nie zrobisz. hihi mi wczoraj kolezanka powiedziala - ale ty schudlas! hihihi...nom tylko na wadze mi nic nie ubyło, a gacie na mnie wisza. no nie wiem czy ta moja waga jest juz optymalna i nic sie z tym nie da zrobic, czy co? sama juz nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella------cwiczen na łydki za bardzo nie znam bo nie cwiczyłam na nie. Ćwiczyłam raczej na same nogi, skupiłam się na udach bardziej. Ale moja mama cwiczyła na łydki i to cwiczenie przy regularnym wykonywaniu wysmukliło jej łydki ładnie. Usiądz sobie wygodnie na jakims krzesle lub kanapie, wyprostuj nogę i rób samą stopą kółeczka. Raz jedna noga raz druga. Albo stan prosto i chwyc sie za oparcie krzesła. I wspinaj się na palce raz jednej nogi raz drugiej. Opleć sobie jedną noge drugą i wspinaj sie na palce. I tyle.Więcej cwiczen na łydki niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekiiii
zla_dzieffczyno za linki!!:) niestety ucze sie tykko niemieckiego i feancuskiego i za bardzo nie wiem co ten facet mowi;/ jeli ktos zna dobrze ang to moglby przetlumaczyc co ten facet mowi?? chodzi mi o jakies uwagii odnosnie wykonowania tych cwiczen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,ja od 3 dni nie cwicze juz;/jestem tak zmeczona po pracy ze nie chce mi sie:(ale zaczne od soboty,z tym ze w pn wyjezdzam do osrodka wypoczynkowego na mazurach (do rajgrodu) i pewnie nie bede specjalnie trzymac sie diety-jedzonko z grila lody itd:)mniam,db ze to tylko 2 dni:P,jak wroce to obiecam sobie mocne postanowienie poprawy,poki co dzielnie nacieram sie szorstka rekawica i wcieram te wszystkie wyszczuplajaco-ujedrniajace kosmetyki i faktycznie skora wygladza sie i pojedrnia,ale na lepszy efekt trzeba jeszcze poczekac:)Yasmin jak myslisz czy takie nieregularne cwiczenia nie zepsuja mi efektow odchudzania??...a wiecie ze mam duze wyrzuty sumienia ze nie cwiczylam 3 dni??:(mimo to na pewno bede kontynuowac cwiczenia od weekendu,buziaczki dziewczyny i powodzenia w dietkowaniu i cwiczonkach:) aniseed-kupilas sobie juz orbitreka?? zla dzieffczyna-jak twoja glowka??juz nie boli??zycze duuuzo zdrowka mala malutka-a ty gdzie sie podzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mieszkasz zla dzieffczyno??:)widzisz to tylko zatoki na pewno je wyleczysz i bedzie dobrze:)3mam kciuki,mnie tez czasami boli glowa ale po prawej stronie i tez czasami mam zle mysli mimo to mam nadzieje ze to nic groznego..i tak duzo chodze po lekarzach w zwiazku z nerkami;/wiec poki co nie wybieram sie do nastepnego,lece juz spac bo oczy mi sie zamykaja papapa:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
wiem yasmin o czym mówisz bo rzeczywiście lepiej się czuję kiedy ćwiczę :D ale chodziło mi jeszcze o to czy ja powinnam stosować jakąś konkretną diętę czy jeść normalnie tylko że mniej aby się nie wykończyć nie wykończyć mojego organizmu bo bardzo duzo pracuję i jest to bardzo męczące i spalam sporo kalorii przez to poprostu nie wiem czy bedę miała siłe by to wszystko robić kiedy bede maleńko jadła, a jak bede maleńko jadła to napewno schudnę tylko czy to bedzie zdrowe wiem że zawracam ci głowę i sorry za to poprostu staram się odchudzać z głową i potrzebuję czyjejś opinni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margit-------szczerze Ci powiem ze na dietach sie nie znam, ale mozesz isc w moje slady:-) po prostu: zero słodyczy, sprowadz węglowodany do minimum, jedz bardzo duzo warzyw, owoców ale z owocami to tez nie przesadzaj, mają w sobie naturalny cukier...np. bardzo kaloryczne są winogrona. Patrz na to co jesz.........nie unikaj mięsa....jedz gotowane albo takiez grilla. Unikaj żółtych serów i w ogóle tłustych potraw. I tyle:-) Ziemniaki zastąp np. kaszą gryczaną jasną lub ciemną, ryżem. Ale od czasu do czasu ziemniaki tez powinnas jesc bo są zdrowe. Jedz regularnie, częste ale małe posiłki sprawią, że nie bedziesz chodzic głodna. I nie podjadaj miedzy posiłkami, to najgorsze co mozna zrobic.Przed jedzeniem wypij szklankę wody mineralnej.....to sprawi, że zjesz wtedy o wiele mniej:-) taki trik na oszukanie żołądka;-) kuleczka-----kurcze zapomniałam ile ty juz cwiczysz? miesiąc? jakos od konca marca prawda? wiesz........ćwicz chociaz co 2 dzien.......takie nieregularne cwiczenia....np. raz w tygodniu nic niestety nie dają. Lepiej wiec cwiczyc choc 15 min dziennie jak nie mozesz wiecej niz wlasnie tak raz w tygodniu i katowac sie wtedy po godzinie. Bezsensu w ogóle. Staraj sie choc nawet te 10 minut na cwiczonka.....albo poświęć te 10 minut na robienie 1 cwiczenia- np. naszego mostu:-) jest to cwiczenie uniwerslane, na wszystkie części ciała z których chcesz sie pozbyc tłuszczyku! i sprawe masz załatwioną;-) to o wiele lepsze rozwiązanie niz katowac sie 10 innymi niewiadomo jakimi cwiczeniami;-) most swietnie rzezbi brzuch i talię.......cwiczony regularnie sprawi ze pozbędziesz sie boczków i masywnych ud i bedziesz miała talię osy;-) zła---------cieszę sie ze w koncu u Ciebie jakos sie układa....ze juz masz lepszy nastrój:-) nigdy nie bagatelizuj zdrówka.......ale powiem Ci ze mój tato tez ma zatoki i jak długo nie weźmie lekarstw jest tragedia. Ma zawroty głowy, ciemno w oczach. A jak bierze leki to wszystko jest cacy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek-84
Hej , wiecie co ten most to by ło dla mnie coś ciężkiego bo teraz już się przyzwyczaiłam i jest spoko. Tylko mam pytanie jaki daje efekt to cwiczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek- szkoda ze nie czytasz moich wszystkich wypowiedzi bo o tym moście pisałam juz chyba ze 3 razy:-) nawet w wypowiedzi przed Tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daje efekt taki ze działa na wszystkie partie mięśni jednoczesnie! na posladki, uda, takię, łydki i brzuch.Nie tzreba wiec wykonywac pokolei cwiczen rozdzielając je na dolne partie, górne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
Dziękuję yasmin :) naprawde mi pomogłaś teraz już wszystko wiem :) właśnie gotuje sobie ryż brązowy z warzywkami jestem strasznie głodna a takie danie bardzo lubię:) kupiłam sobie nowy numer gazety shape i powiem wam dziewczynki ze poza płytą z pilatesem są w samej gazecie fajne ćwiczonka na różne partie ciała więc jesli chcecie cos takiego to kupcie sobię tą gazetę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie cwiczylam...dluuugi weekend wiec pije :) topie smutki w alkoholu :) nie kupilam jeszcze orbitreka. kolega mi polecil ten bez kolka, bo niby nie psuje sie tak szybko, a ze ja waga piorkowa nie jestem wiec musze zainwestowac w mocniejszy sprzet, no ale to co jest na allegro mnie odstrasza, nie mam 1000 zl na orbitrek :( ciao.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed ja mam taki czarny z kolkiem i jest super:)naprawde polecam!!tez nie naleze do najlzejszych osob a wrecz przeciwnie ale orbitrek posiada obciazenie max 120 kg wiec spokojnie:),moj kosztowal 240 zl i widzialam ze sa takie na allegro wiec mysle ze powinnas sie zdecydowac:)a caly weekend nalezy do mnie i intensywnych cwiczen,bede nadrabiac zaleglosci:Pbuziaki dziewczyny papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) wczoraj przyjechał mój rowerek :D:D:D huuurrra :) no i po powrocie do domku sumiennie jechałam na nim 1,10h :) na małym obciążeniu :) dzis troszkę tylko bolą mnie mięśnie ;) myślałam, że będzie gorzej ;) ale z szóstki Waidera woczraj nadal nie byłam w stanie zrobić po dwie serie do końca ...:( wymiękłam przy piątym ćwiczeniu 😭 :( no ale cóż nie od razu Rzym zbudowano nie??? ;) dam radę!!! wiem, że dam radę !!! miłego długiego weekendu :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupilam shape\'a i znalazłam tam kilka interesujących ćwiczeń.. polecam zwłaszcza dla dziewczyn które chcą zrzucic z dolnych partii ciałka.. miedzy nauka do maturki planuje ostre ćwiczonka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 2006
dziewczyny, od tygodnia ćwiczę i stosuję dietę, efekty już widać! Czuję się świetnie, ciało jest bardziej zbite, brzuch bardziej płaski (może dlatego tak szybko widać efekty, bo często wracam do tych samych ćwiczeń, pózniej odpuszczam, no i znów wracam). Piję też herbatkę Herbapolu (uległam reklamie) System Slim Figura. Co do ćwiczeń, to mam super książkę jeszcze z lat 80-tych (ćwiczenie wg. metody Jane Fondy). Chciałabym ściągnąć sobie te ćwiczenie o których pisałyście 8 min abs, ale zupełnie nie wiem jak to zrobić, możecie mi coś podpowiedzieć. Nawet jeśli pisałyście już o tym, to wybaczcie, ale wszystkiego nie przeczytałam, obiecuję nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllou jaka jest u was pogoda? u mnie kurde deszcz pada, a w czoraj jeszcze było tak pieknie :) ja się własnie szukuje na biegi po lesie ale nie wiem coz tego wyjdzie, w każdym bądź razie jakis dłuższy spacerek na pewno zalicze :) wczoraj widziałąm jak 3 dziewczyny sobie biegały :) no już coraz więcej biegających osób po lesie spotykam:) Asia 2006 z czym masz problem przy sciąganiu? klikasz i zapisujesz na dysku, czekasz aż się ściągnie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 2006
ale nie wiem, gdzie mam kliknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anissed u mnie też pada, zimno, ponuro i włączyłam piec... buuu 😭 rano zrobiłam 1,05h na rowerku ;) intensywny masaż antycellulitowy pod prysznicem ;) jeszcze szóstka Waidera mi została na dzis ;) Asia 2006 gartulacje moja droga !!! brawo aaa Yasmin, Ty chyba pisałaś o zielonej herbatce Lipton?? kupiłam... pyszna!!! miałaś racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 2006
mam nadzieję, że to nie są brawa za moją nieumiejętność ściągnięcia ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,a u mnie w Bialymstoku dzis piekna pogoda:)20 st i swieci sloneczko z tym ze wieje lekki wiaterek ale ogolnie jest ok:)przybieram sie wlasnie do cwiczen ale na razie boli mnie....cos...-albo jajnik na ktorym mam torbiel albo wyrostek bo jakos podejrzanie nisko;/:(jak tylko mi przejdzie(o ile w ogole przejdzie)zaczne cwiczyc bo w sumie to mam wielka ochote na cwiczonka ale zle sie na razie czuje:(pozdrawiam was kobietki buzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skończyłam ćwiczyć, wypiłam kakao (to w ramach śniadania!). W ciągu tygodnia schudłam około 2 kg! Zapomniałam dodać, że jestem na diecie plaż południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 2006 właśnie sprawdziłam i już nie ma tych ćwiczeń na serwerze. wejdz do działu Fitness i tam poszukaj topików z ćwiczeniami, może tam są jeszcze jakieś aktualne :) chyba, że masz na kompie, emule, torrent, dc++ albo cos wtym stylu to ściągaj przez takie progr. ja głupia pościągłam sobie wszystkie możliwe filmiki z ćwiczeniami i potem bezmyślnie formatowałam dysk i wszystko skasowałam :( kapnęłam się po czasie i teraz musze wszystko na nowo ściągać :) ja sie w tamtym roku odchudzałam dietka south beach, podrajcowana, ze można nawet więcej jak 10 kg schdunąć :) wytrzymałam do końca, skrupulatnie wszystkiego przestrzegałam i co? w ciągu tyg. schudłam 4 kg i później do końca diety waga nie drgnęła nawet 0.5 kg:( więc mam gdzieś takie diety. ograniczam węglowodany itp. i jaos może schudnę. kupiłam sobie slim figure, pyszna jest. ja uwielbiam mięte pieprzową :) kąpała się któras z was w niej? ja czasami się kąpałam, zajebiście odświeża i orzeźwia :D po męczących ćwiczeniach można sobie zafundowac taką kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak 0071
ojj dawno mnie tu nie było :) witam nowe forumowiczki :* mam mature na głowie i za bardzo nie mam czasu na ćwiczenia ale dieta w jak najlepszym porządeczku utrzymana mimo lekkich załamań w okresie urodzin ;) u mnie jeszcze teraz slonko świeci także cały dzień chodzę z buta zamiast wozić tyłek autkiem :) a zaraz jeszcze wyciągnę Skarbka na spacerek :) tyle że on jeszcze o tym nie wie :D hihii... może jutro poćwiczę troszkę..... dzsiaj już nioe dam rady :( chociaż kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczeta ćwiczycie? ja sobie właśnie siedze przed kompem z maseczką na włosach i czytam kafeterie :P a miałam ograniczyć to siedzenie przed monitorem, bo mi tylko dupa od tego rośnie ...no i garb :( zaraz sobie jakąś muzę odpalę i się troche pogimnastykuję :) most muszę zrobić koniecznie, coraz bardziej mi się to ćw podoba i coraz wiecej mogę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
cześć dziewczynki! w Gdańsku też deszczowa pogoda:( mam przez to taką chandrę, że masakra!!! tak mi się zmienia nastrój raz chce mi się płakać, raz jestem wściekła nienawidze takiej pogody:( jeszcze na dodatek nie mogę poćwiczyc by się wyżyć i zrelaksować:( przewiało mi plecy i teraz ledwo się ruszam:( muszę odczekać aż mi przejdzie bo niestety bardzo często łapią mnie korzonki i jeśli tego nie wyleczę to mnie całkowicie pokręci:( a wtedy lipa z jakichkolwiek ćwiczeń kiedykolwiek ryczeć mi sie przez to chce polubiłam ćwiczenia i są dla mnie sposobem na agresje i rozluźnienie stresów, bo ostatnio tylko mam stresy gdziekolwiek jestem:( wiecie co mój tato chce sie odchudzać:) po tym jak zobaczył że ja ćwiczę to go ruszyło:P cieszę sie bo on tez powinien zrzucić bo wielki piwny beb nie od piwa tylko taka ma otyłość tylko co mu polecić skoro facet ma ponad 50 lat?? macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×