Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

czesc dziewczyny 🖐️ co ja bym bez Was zrobiła? dziękuję za wsparcie i miłe słowa 🌻 👄 🌻 :) ❤️ ostatnio marnie się czuję, nie wiem czy to przez te leki, czy pogodę ale do południa jestem jak flak...chodze jak cień :( wieczorkiem gdzieś mi energia wraca i mam wtedy ochotę na ćwiczenia :) wczoraj znowu ostro poćwiczyłam i dzisiaj mnie wszystko boli :) wypiłam właśnie jakąs musowaną multiwitaminkę na wzmocnienie i zobaczymy, czy mi energia wróci :) nie mam swojego aktualnego zdjęcia na kompie ale jak będę miała, to wyślę :) ja się staram nie jeść już po 17...wtedy przegryzam tylko krązka ryżowego, bo muszę wziąć prochy, a je sie łyka w trakcie posiłku :) później to i tak mi się nigdy jeść nie chce :) chleb jem tylko rano, robię sobie tosty z razowca i tyle :) takie suche zjadam :) potem obiad i tyle mojego jedzenia...no czasem jabłko zjem i te krążki ryżowe :) Arwen :) ja byłam w tamtym roku na diecie south beach, schudłam chyba niecałe 4 kg i tyle, potem znowu przytyłam...ach ta wstrętna zima :) ale to przez to, że słodycze podjadałam :) a teraz poszły w odstawkę :) tej drugiej diety nie próbowałam...poczytam i zobaczę czy warta wypróbowania :) raz się jeszcze odchudałam kopenhaska...czyjakoś tak...ale nie polecam ....znaczy się mi nie pasowała, bo 1. nienawidze czerwonego mięsia 2. nienawidzę czarnej kawy a fuuuuj...wytrzymałam tylko tydzień :P ale schudłam 2 kg. Asia :) ja mam takiego twistera :) ćwiczę na nim :) całkiem fajna sprawa, mam nadzieję, że wymodeluje mi talię :D ja się odchudzam.... w sumie tak...od 2002 r :) długo nie? ale miałam różne zachwiania i dlatego mi tak wolno to wszystko szło :) ćwiczyłam troche, później nie mogłam, bo mnie lędźwie bardzo bolały i nawet się schylić nie mogłam...potem rehabilitacja i jakoś tak wdrożyłam się w ćwiczenia :) ...zauwazyłam, że intensywne treningi czynią cuda z naszym ciałem i tak ciagnę do tej pory...z tym, ze wyeliminowałam słodycze :) i jakoś tak szybciej schudłam :) w tamtym roku o tej porze ważyłam 4 kg więcej :) hehehe.... u siebie na studiach nie miałam żadnej koleżanki, z która bym się mogła poodchduzac [wiadomo w grupie raźniej]...połowa gadała, że chce się odchudzać...ale żeby tak któraś chciałą poćwiczyć to NIE!!!....zawsze było...odchudzam się od jutra! a \'od jutra\' nigdy nie następowało i znowu wcinały kolejnego batonika, cukiereczka, czipsa i popijały kawą słodozna :) dobrze, że znalazłam to forum, to chociaż wsparcie mam :) ❤️ dla Was 👄 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed, ja też wieczorem mam więcej energii. Rano nie mogę się obudzić, potem jestem zła, że za długo spałam i tak cały dzień dochodzę do normalnego stanu. Ciężko mi się zorganizować.... Zazdroszczę Ci pieska....a powiedz mi, Ty masz Dobermana, tak? Kosztowne jest utrzymanie takiego psa, bo ja zawsze miałam małego kundelka, no i ten mój 19-letni, niewiele je, nigdy nie chorował, a z racji wieku, to już nawet szczepiony na wściekliznę być nie musi. Powiedz mi jak to jest z takim dużym psem, ile na jedzienie trzeba mieć, jakieś szczepienia są potrzebne, czy dużo trzeba za nie płacić? Generalnie interesuje mnie ile taki piesek miesięcznie kasy potrzebuje...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen
Ja też zawsze marzyłam o psie, ale nie mam czasu :( Dizsiaj trochę poćwiczyłam :D No i mało jem :) Bądzcei ze mnie dumne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi się troche poprawiło po tej multiwitamince, gdzieś energia mi wraca :) hihihi Asia nie powiem Ci dokładnie, bo sama nie wiem ile kosztuje jego utrzymanie :) moja mama co tydzien kupuje mu kuperki albo bo to lubi:) koszt miedzy 6 a 8 zł. ja czasem kupowałam mu frolic 2 kg po 15 zł :) bo z suchych karm tylko frolic lubi:) taka karme miał gdzieś na 2 tyg. ale nie dajemu mu dużo, bo potem smrodzi strasznie w chacie :P w ogole to jest bardzo wybredny i cięzko mu dogodzić :) najlepiej lubi bułki słodkie :) nie jada żadnych kasz, ryżu, makaronu, żadnych skór, konserw dla psów bo tego nie lubi :) na szczepionki trzba było troszke kasy wydać na samym początku, miał ich jak widze 6 :) nie pamiętam ile dokładnie płaciłam za te szczepienia ale coś okolo 30 zł na pewno :) no i treaz raz na rok tylko na wścieklizne i jakas jeszcze jedna z witaminami koszt 45 zł za dwie :) i tyle chyba :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:)wrocilam wczoraj znad morza i wypoczelam jak nigdy wczesniej:D,pogoda sprzyjala i szczerze mowiac na plazy mozna bylo spotkac caly wagowy przekroj spoleczenstwa:)nie musialam wiec sie specjalnie krepowac:),strzaskalam sie na sloneczku na czekoladke,a teraz pora wrocic do szarej rzeczywistosci:),fakt ze nie ograniczalam sie z jedzeniem ale bardzo duzo chodzilam po miescie albo na plaze itd wiec na biezaco wszystko spalalam:),zamierzam od jutra zaczac znow intensywne cwiczonka na orbitreku i troche popracowac nad figurka. Yasmin ja tez kiedys nosilam staly aparat na zabki i znam ten bol...ale warto bylo..teraz mam sliczne rowne zeby:)i ty tez takie bedziesz miala:) pozdrawiam was dziewczynki buziaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen
Właśnie wróciłam z warsztatów z samby :) Było suuuper :classic_cool:. Trochę męczące, a poniewaz jeszcze wcześniej trochę poćwiczyłam, i dużo chodziłam, to moge mieć jutro zakwasy, ale na to nie mogę pozwolić... trochę się porozciągałam, wzięłam naprzemienny prysznic i mam nadzieję, że poskutkuje... Mówię wam, takie warsztaty to kapitalna sprawa :) Jutro znów salsa i dodatkowo samba. Już się nie moge doczekąc... 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po ćwiczonkach...nadal mam zakwasy ale troszke sie porozciągałam, przynajmniej próbowałam :) spojrzałam dzisiaj w lustro z profilu i trgedia...odstajacy brzuch i zwisający tyłek a pfeeeeee....sama na siebie patrzeć nie mogę pfeeee 😭 wiec teraz tak ćwiczyłam, że mi tyłek aż drętwiał :P ja bym z chęcią poszła na jakieś wartszty taneczne, bo w tańcu wspaniale się chudnie i kształtuje sylwetkę :) ale u mnie w prowincji czegoś takiego nie ma, więc mogę się obejść smakiem lub poćwiczyć na własną rękę w chacie :P kuleczkaaa :) to super, że wypoczęłaś i nie żałujesz wyjazdu :) mówiłam, że po plażach nie biegają same laski :) teraz już coraz częściej można u nas spotkach takie \'stworki\' jak w USA :( ach zapomniałam dodać...zielona herbatę popijam już od ponad 10 lat :) uwielbiam ją! najlepiej smakuje mi liściasta... bez cukru of kors! ale nie pogardze też z opuncja figową w torebkach :) czasami popijałam też czerwoną ale za bardzo żeby barwi :o a powiedzcie mi, czy znacie jakies dobre soki bez cuku i nie słodzone ani aspartamem ani niczym takim? bo dla mnei wszystkie te soki za słodkie są :) pozdrawiam 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniseed przestań tak o sobie mówić 😠 wszystko w swoim czasie, niedługo będziesz miała płaski, umięśniony brzuszek 🌻 Kuleczkaaa zazdroszczę Ci tego morza, opalenizny, cieszę się, że wypoczęłaś 🌻 i wróciłaś do nas z nową energią...będziesz nas teraz zarażać optymizmem w chwilach zwątpienia :-) Arwen widzę, że wzięłaś się ostro do roboty......i o to chodzi :-) fajnie tak sobie potańczyć, tak dawno tego nie robiłam...na Sylwestra chyba....no i nie była to samba, ani salsa...🌻 Dzisiaj pobiłam swój rekord na orbitreku...ĆWICZYŁAM GODZINĘ!!!!! oglądałam przy tym \"Kurczaka Małego\". 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!! ja znowu w pracy i jak zwykle---nie na swoim sprzęcie! mój jest rehabilitowany :-D wczoraj po pracy z moim M od razu wybralismy sie na spacerek do miasta, skusilismy się na duze pivko i lody :-D pochodzilismy trochę, porozkoszowalismy się pogodą......fajnie było :) a potem po godz 21 zasnęłam jak małe dziecko. :-D cholera jeszcze tak długo do mojehgo urlopu musze czekac :-O w pracy sytuacja dalej taka sama, z kolegą z którym zostalam zatrudniona juz się w ogóle nie rozumiemy, mijamy się tylko bez przerwy i nie wchodzimy sobie w drogę. Atmosfera się popsuła.......strasznie :-O Wczoraj kupiłam wyborczą i bede przeglądac ogłoszenia.....moze znajde cos innego?? kto wie? ta praca odpowiada mi pod 1 waznym względem------ja mam jeszcze 1 semestr studiów. A ta praca w ogóle nie koliduje mi ze studiami. Nawet w trakcie egzaminów nie ma problemów zeby się zwolnic wczesniej. Dyrektor z tego co widze zadowolony jest z tego co robie........gorzej z jego sekretarką......to jego była zona i jakos tez nie moge się z nią dogadac. Ostatnio zawołała mnie do siebie i powiedziała ze zrobi wszystko zeby dyro usunął mnie z tej firmy :( ale potem widziała jak chodze smutna i zła wiec podeszła do mnie, poklepała mnie po ramieniu i powiedziała zebym sie nie denerwowała na nią bo ona mnie tylko tak postraszyła :-O zarty sobie ze mnie stroi??? to było nie na miejscu. To ze ona daje d........szefowi nie znaczy ze moze WSZYSTKO. A zwolnic moze mnie tylko dyrektor....nie ona. I tu mam tą przewagę. Ale..........mam dość jej tekstów w stylu : \"gile mi z nosa lecą\", albo \"nie moge biegac bo mi sie mleko w cyckach zważy\" albo inne ciekawsze. I to mówi kobieta która uwaza się za autorytet dla wszystkich.......żalosne :-O jest mi jakos ogólnie zle. moze dlatego ze ciągle mysle o kolejnych problemach które mogą mnie spotkac. muszę się wyluzowac. i zapomniec o wszystkim. kuleczko-------witamy Cię po wakacjach :-D 🖐️ jak tam było? pewnie jestes przepięknie opalona. Zazdroszcze bo ja jestem blada jak córka piekarza. A fe......musze cos z tym zrobic. Mam nadzieje ze nadrobie we wrzesniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen
O, Yasmin, pivko i lody! To prawie świętokradztwo, ale dla Ciebie już nie :P Aniseed, przestań się tak poniżać... Też kiedyś miałam straszne załamanie z powodu swojej figury, ale teraz wiem, że tylko ja jestem sobie winna i muszę sama się z tego wyleczyć :) Mam nowe filmy z fitnessem, ale niestety w osiołku nie było nic w ludzkim jezyku- angielski (no, jeszcze ok), hiszpański (hmmm...), ROSYJSKI (i to tłumaczą na to Cindy Crawford!). Ale jest tego bardzo dużo, więc moge codziennie robić inny zestaw ćwiczeń :D Dzisiaj nawet nie mam zakwasów po wczorajszych wysiłkach. Profilaktyka podziałała ;) Miłego odchudzania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja juz tak mam, ze sie ciągle użalam nad sobą...pracuje nad tym, zeby zmienic sobie myslenie na bardziej pozytywne no ale na razie nic z tego :o zobaczymy, co bedzie pozniej :) dziewczyny znacie jakies fajne stronki z fryzurami? mam zamiar się obciac we wrzesniu i na studia wrocic odmieniona po calosci :P yasmin:) ta sekertarka, to jakas stuknieta musi byc buahahaha do tego takie texty a buahahahaha przeterminowane co najmniej 10 lat a buahahahahaaa... żałosna kupa z niej i tyle! ale te niektóre baby, to naprawdę beznadziejne są ...ech... ;) Asia :) a buuuuu buuuu 😭 😭 nie ma wag w biedronce buuuuu 😭 nie przywiezli a buuuu :( ale jutro znowu jade do lekarza do sąsiedniego miasta i tam też mają biedronkę i może wagi będą, to sobie kupię :) wczoraj na jakiejs stronce internetowej sprawdzałam sobie BMI i poziom tluszczu i wyszło mi w normie :) więc nie jest ze mną tak źle :) nie mniej jednak, ja sama się bardzo źle czuję we własnej skórze :) i trzeba to zmienic!!! :classic_cool: pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniseed, też chcę zmienić fryzurę 🌻 z przyjemnością przejrzę jakieś stronki z fryzurami, na razie zaglądam do gazet :-) Ide zaraz się opalać, wpadnę wieczorkiem :-) Pa, pa Pozdrawiam 🌻 🖐️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisedddd ja tez jak mierzyłam sobie dawnej BMI tez miałam w normie ale czułam się do d........ze tak brzydko powiem. Dlatego tak bardzo chciałam to zmienic....i zmieniłam. Co do tej sekretarki to jestem chyba jedyna w firmie która nie włazi jej w dupe. Traktuje ją z dystansem.....rozmawiam z nią tylko słuzbowo. Jest żałosna...szkoda czasu na jakies pogaduszki z nią. Ostatnio jak pracowałam na jej kompie widziałam w historii ze przegląda nałogowo strony o powiększaniu biustu :-D ona naprawdę jest stuknięta.....niech lepiej poszuka stron o przeszczepach mózgu.....na cycki juz za późno :-D lody świętokradztwem??? :-D kiedys bym powiedziała tak samo...hehe.......ale teraz zdecydowałam ze tak raz w tygodniu albo na 2 tygodnie bede sobie pozwalała na takie szaleństwa :) a co tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to tez myslałam o zmianie fryzurki :-D na wyjazd do Grecji nie bede szalec z włosami bo to nie ma sensu...słonce i tak wypali mi kolor wiec narazie sobie daruję. Ale jak wrócę zamierzam zaszaleć:-) moze jakies pasemka fajne......albo lekkie rozjasnienie....nie wiem jeszcze. Narazie mam włosy w odcieniu czekolady.W sumie odpowiada mi ale mam ochote na jakas zmiane....jak to kobieta :-D. Mam ciemna karnacje wiec blond do mnie nie pasuje raczej. Miałam kiedys...2 lata temu ale bardzo zle sie czułam w takim kolorze. Cos wymysle...na pewno. Podrzucajcie stronki o fryzurkach jak jakies znacie.....tez chętnie skorzystam. Ja się zbieram do domku....zaraz 16. Odezwe sie wieczorem albo dopiero jutro. Buziaki dla was 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to tez myslałam o zmianie fryzurki :-D na wyjazd do Grecji nie bede szalec z włosami bo to nie ma sensu...słonce i tak wypali mi kolor wiec narazie sobie daruję. Ale jak wrócę zamierzam zaszaleć:-) moze jakies pasemka fajne......albo lekkie rozjasnienie....nie wiem jeszcze. Narazie mam włosy w odcieniu czekolady.W sumie odpowiada mi ale mam ochote na jakas zmiane....jak to kobieta :-D. Mam ciemna karnacje wiec blond do mnie nie pasuje raczej. Miałam kiedys...2 lata temu ale bardzo zle sie czułam w takim kolorze. Cos wymysle...na pewno. Podrzucajcie stronki o fryzurkach jak jakies znacie.....tez chętnie skorzystam. Ja się zbieram do domku....zaraz 16. Odezwe sie wieczorem albo dopiero jutro. Buziaki dla was 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medziora
ja od jutra zaczynam odchudzanie....musze zrzucuć brzuszek bo reszte mam spoko,tylko brzuch za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane kobietki:)wlasnie wrocilam z pracy zjadlam obiadek i mam chwilke zeby naskrobac slowko do was:) Yasmin nad morzem bylo rewelacyjnie!!wybralam sie nad morze pierwszy raz i na pewno bede tam wracac co roku bo zakochalam sie w morzu i we wszystkim co jest z nim zwiazane,pogoda byla sliczna caly czas swiecilo slonko,mimo upalu nie odczuwalo sie goraca-morska bryza neutralizowala duszne i parne powietrze,u mnie w Bialymstoku przy wysokiej temperaturze czlowiek od razu sie poci jest parno i nieprzyjemnie a tam to zupelnie co innego:)szkoda tylko ze pojechalam jedynie na 5 dni,chetnie zostalabym jescze troszke ale niestety obowiazki wzywaly...w kazdym razie urlop byl udany i mam nadzieje ze uda mi sie wyskoczyc jeszcze na mazury nad jeziorko na kilka dni ale to dopiero za kilka tygodni:),teraz muze pracowac zeby miec za co wyjechac na kolejny urlopik:P,no i najwyzsza pora wziac sie za cwiczenia itd. nad morzem -na plazy naprawde mozna bylo zauwazyc caly przekroj spoleczenstwa, a tak naprawde niewiele bylo naprawde zgrabnych lasek,wiekszosc to normalni ludzie z cellulitem brzuszkiem spora pupa itd:)standard;),wiec nie musialam sie specjalnie wstydzic swojego wygladu bo po plazy paradowalo sporo osob naprawde gruuubych ,ale nie ma to jak poztywne podejscie do samego siebie,nikt tam nie zwracal specjalnej uwagi na inna osobe:), opalilam sie mocno chlupalam sie w morzu i bylo cudownie:D,niektorzy mowia ze morze to tylko wieksza woda i nic nie am tam szczegolnego ja natomiast uwazam ze to raj na ziemi :)i bede tam wracac:) pozdrowionka dziewczynki i powodzenia w bojach o zgrabna figurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczkaaa :) ale Ci zazdroszczę:) ja nad morzem nie byłam bardzo długo :( i w tym roku tez na pewno nie pojadę :( ale może za rok, jak się juz doprowadze do takiego stanu, żebym bez krępacji mogła ubrać strój kąpielowy :) smaruje sie różnymi mazidłami i mi się ta skóra troche poprawia :) wypadałoby się poopalać trochę, o nie dość że mam super jasną karnację to jeszcze sie w tym roku nie opalałam i jestem bledziuka :( zresztą i tak się nie lubię opalać a opalenizna się mnie wale nie trzyma...niestety :( ja bym chciała mniej więcej taki fryz -> http://www.salonfryzur.pl/fryzury_1391-3.html tylko ja mam dośc gęste włosy i mi się podkręcają, wywijają wiec pewnie by mnie tak nie obcięli :) zastanawiałam się nad grzywką ale taka z ukosa, bo w prostej bym wyglądała tragicznie :o oo albo taka http://www.salonfryzur.pl/fryzury_1326-3.html no nic...szukam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam dzisiaj się poopalać, ale słońce mnie skutecznie omija :-( Yasmin przykro mi, że towarzystwo w pracy jest takie beznadziejne. No niestety, atmosfera jest chyba najważniejsza, wtedy przyjemnie jest dreptać tam codziennie. Sekretarki rzeczywiście nie można pozazdrościć brrrr, boję się takich prostych, głupich ludzi, unikam jak mogę....Dobre z tym przeszczepem mózgu hehe :-) Na pewno znajdziesz coś lepszego, na razie myśl o urlopie :-) 🌻 A tak w ogóle Kochana, to jak możesz mówić, że jesteś blada jak córka piekarza, skoro masz ciemną karnację, hmmmm? Arwen ja wolę mieć ustalony zestaw ćwiczeń, bo potem nie wiedziałabym, czy odpowiednio dużo ich wykonuję na każdą partię :-) medziora życzę wytrwałości :-) kuleczkaaa - tak bardzo sie broniłaś przed tym wyjazdem, a jesteś taka szczęśliwa :-) tylko pozazdrościć 🌻 Po sposobie wypowiedzi widać, ze jesteś wypoczęta i zrelaksowana, naładowałaś akumulatorki :-P Najgorsze jest wyobrażanie sobie, że baseny, jeziora i morze oblegają super laski /też tak mam/, a jak człowiek znajdzie się wśród tych ludzi, to dopiero wtedy przekonuje się, że nikt się na niego nie patrzy, każdy jest zajęty sobą :-) Aniseed w mojej Biedronce też nie ma wag, może jeszcze przywiozą, u nich wszystkie dostawy chyba z opóżnieniem są 🌻 Wiecie co, tak bardzo chciałabym zobaczyć jak wyglądacie 🌻, nie że od razu cała sylwetka w stroju na wybiegu /no nie mam nic przeciwko :P/, ale twarz może. Co Wy na to? Dobranoc, do jutra...👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wlasnie przydreptałam do pracki......byle do 16 :-) coraz blizej kolejnego weekendu, jak miło :-D Asiu------mam ciemną karnacje owszem.....ale przy tych wszystkich opalonych na czekoladę laskach wyglądam conajmniej smiesznie :) no ale nadrobię, na pewno. Wprawdzie do urlopu zostało mi jeszcze troszkę czasu ale mam nadzieje ze szybko zleci. I mam tez nadzieje ze nic się nie popsuje...ze rzeczywiscie pojedziemy na tą wycieczke bo znając moje szczęście zawsze musi się cos zje........ :-O Tez sie czasami zastanawiam jak wyglądacie....jakie Jestescie :) ciekawi mnie to. Postanowiłam ze p przyjeżdzie z urlopu zarzuce wam kilka moich fotek. Narazie nie mam zdjęć na kompie a skaner nie chce działac pod Windowsem XP ale po przyjezdzie cos z tym zrobie, obiecuje. Albo na wyjazd pozycze cyfrówke od mojego szwagra, tak bedzie łatwiej ale stawiam na to jedynie 40% bo on jest zakochany w swoim aparacie i nikomu go do ręki nie daje :-) a mi bardzo zalezy na pięknych zdjęciach z wyjazdu więc moze jak ŁADNIE poproszę......kto wie....??? :-D Na wrzesien tez zapowiada się u mnie zlot rodzinny. Organizujemy wielką balangę na prawie 80 osób! Zjeżdża się cała nasza rodzinka....to będzie jak prawdziwe weselisko......z pieczonym dzikiem, muzyczką. mam tylko nadzieje ze zdążymy załapac się na ten zjazd bo pechowo akurat mozemy byc w Grecji :-O a ja bardzo chciałabym tam byc. Zobaczymy. Jestem dobrej mysli :) Wpadnę później a narazie.........👄 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen
Na pewno jakoś wam się uda, Yasmin. Szczerze mowiąc sama nie przepadam za zlotami rodzinnymi, ale cóż... Rodziny nie wybieramy sobie sami :P TEż wyśle wam kiedyś zdjęcie :P Kieeedyś. Może jak schudnę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ ufff...wrociłam od lekarza hihi i sie nawet ucieszyłam, bo....znowu mnie dzisiaj zwazyli i jest mnie o 4kg mniej od poprzedniego ważenia z 11.04 :D weeeeheeee :) ciesze sie bardzo :) wag w biedronce jak nie było, tak nie ma :( ale czekam, aż przywiozą :) może jutro będą??? yasmin :) co sie przejmujesz, ze nie jesteś za bardzo opalona :) masz ciemna karnację i się ciesz :) co Ty byś wolała wyglądać jak spalony ziemniak??? wiadomo, że ładniej się wygląda opalonym no ale bez przesady :) czasami dziewczyny przesadzają :) ja osobiscie lubię opalenizne po słońcu a nie po solarce :) pojedziesz do Grecji i sie tam pięknie opalisz :D ja sie powinnam iść poopalac, bo ja to białas jestem...do tego mam ciemne włosy, brwi itp :) mozecie sobie wybrazić jak wyglądam :) ja bym chciała mieć ciemną karnację, no ale cóż...pomarzyć sobie mogę :D jak o wielu innych rzeczach :P ja swoich zdjęć na kompie nie mam :( miałam jakieś sprzed kilku lat, z dziciństwa ale wszystko było na starym dysku, a dysk mi umarł jakieś 2 miechy temu :( cyfrówki też nie mam..a w telefonie to taki badziew, że szkoda gadac :( ale jak będę miała jakieś swoje fotki, to na bank powysyłam :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znów nie mogę oczu otworzyć, strasznie póżno chodzę spać, w nocy czytam do póżna i takie są tego efekty :-( Wrócę póżniej, chciałam się tylo zameldować.... Może jakąś kawkę sobie wypiję i poćwiczę. Aniseed Ciebie to normalnie udusić można :-P,że niby gruba, że jeszcze pięć kilo, a tu po kryjomu 4 kg mniej...:P Oj, nie podoba mi się to :P, zwłaszcza, że mnie lenistwo opętało...buuu. Powinnam zacząć jakąś dietę stosować, bo nic nie chudnę, ale nie wiem jaką, plaż południa chyba nie za bardzo, bo tak mi szkoda owoców które mamy teraz, zimą tego nie będzie! Może 1000 kcal...... Do póżniej...🌻👄:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta jestem już po ćwiczeniach....muszę dogonić moje bohaterki yasmin, no i aniseed......🌻 całą resztę proszę, żeby nie chudła tak szybko, bo ja nie nadążam za Wami....buuuu za stara już jestem :-( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia...... nie przejmuj sie...ja z kolei spie nie wiem ile a i tak chodze niewyspana:( wczoraj np polozyłam sie po pracy...jak zwykle tylko na chwile.......zasnęłam jak kamien i mój M przyszedł mnie obudzic bo az sie zaniepokoił ze tak długo spie. To była godzina grubo po 21. No i cały dzien stracony :-O dzis juz postaram sie nie kłaść spac bo całe zycie kurde przespie. Moze po przyjsciu do domu zrobie naleśniki na obiad...z twarozkiem albo z serkiem waniliowym. Dobre są tez z czekoladą. Lubicie?? :-D bo ja bardzo. Przez moje ząbki jadam naprawde bardzo mało:( mozna powiedziec ze jestem znowu na diecie....i to dosc drastycznej:( nie moge jesc wszystkiego co bym chciała. Wczoraj na przykład zjadłam tylko kawałek n=bułki słodkiej bo byla miękka na sniadanie a po pracy talerz rosołu. I to było wszystko. I tak od tygodnia. Wiem ze to bardzo niedobrze ale co moge zrobic??? ząbki dają sie we znaki :( ale juz i tak jest lepiej. Na początku było tragicznie wręcz, przez 3 dni piłam tylko wode i jadłam kaszki manne. Postaram sie dzis zjesc chociaz ze 2 nalesniki........straszie lubie i pewnie sie nie powstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️🖐️ 🖐️ dziewczynki :) Asia :) są u Ciebie w biedronce te wagi? bo u mnie nadal nie ma :( no jak ja chcę kupić, to nie ma 😡 złośliwość rzeczy martwych :o Ja sobie wczoraj troszke pobiegałam :) rozbiegałam się i tak biegłam i biegłam...lało się ze mnie, to się w końcu zatrzymałam :) dzisiaj też mam zamiar iśc pobiegać...obiecałam sobie, że codziennie pobiegam, chociaż niewielki dystans ale muszę przebiec :) żeby mnie tylko straż leśna nie przyłapała :P Dzisiaj taki upał pfeeee pies mi wymięka...nawet po lesie spacerowac nei chciał :) stanął w miejscu i musiałam go do domu zaprowadzić :) i biedactwo teraz leży na kafelkach i śpi :) zaraz spadam poćwiczyć na stepperku i pooglądam przy okazji tour de france :) oglądacie? ja uwielbiam to :) ci wszyscy kolarze mają takie fajniutke chudziutkie rączki i nózki :) ja raz spacerowałam po lesie i przejechał koło mnie drogą taki chłopak...trenował sobie....aż mnie zatkało jak go zobaczyłam :) wysoki był a taki chudziutki :) rączki jak patyczki, nóżki to samo :) tak sie zastanawiałam kiedys czy nie potrenować troszkę...wiem, że mięśnie ud strasznie się powiekszają...ale co tam... no ale mój rowerek się zepsuł i plany poszły w odstawkę :( no ćwiczmy, ćwiczmy :) laski będziemy jak nie wiem co :) no przynajmniej zdrowsze i sprężyste :P buźka 👄❤️ 👄❤️ 👄❤️👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Yasmin mam nadzieję, że zjesz te naleśniki, może nawet więcej niż dwa....:-) skoro lubisz.... Postaraj się! Osiągnęłaś już taki stopień odchudzania, że już nie masz z czego chudnąć, dlatego musisz uważać. Ja mogłabym tydzień nie jeść i oprócz tego, że byłabym głodna, to mój organizm nie odczułby tego, jestem pewna. A co do naleśników, to jadłaś może te: http://www.montignac.com.pl/CMS/index.php?option=com_content&task=view&id=549&Itemid=72 ktoś kiedyś tutaj podawał ten przepis /przepraszam, ale nie pamiętam kto :-(/ Mi bardzo smakowały, polecam :-) Z czekoladą nie jadłam, ale..... yasmin.... kochana, kusisz, kusisz..... Jak ja mogłabym tak grzeszyć :P Biedna Ty z tymi ząbkami jesteś, ale warto...🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed przyznam, że nie widziałam wag w Biedronce, zobaczę dzisiaj, jak tam będę... A co do Twojego biegania, to nie musisz soę obawiać straży leśnej, już masz taką kondycję na pewno, że nie mają szans :P Nie boisz się kleszczy? Ja zawsze w lesie jekieś lęki mam, ale uwielbiam tam chodzić. Gorzej z moim facetem, który jest prawdziwym mieszczuchem i \"drgawek\" dostaje na widok różnych latających owadów, macha rękoma, panikuje.....ale to jest drażniące...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×