Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

hello 🖐️ kuleczkaa jak jezdzisz na orbitreku to ustawiasz jakis opór, czy tak na luzie? bo ja dzisiaj jakiegos powera dostalam i o dziwo przejechalam 10 km na orbitreku, zajelo mi to troche ponad 35 min :) uff nie zmeczylam sie jakos specjalnie, bo robilam maluńkie przerwy :P ja wczoraj przecwiczylam raz 8 min ABS :) dzisiaj tez to przecwicze i jeszcze na tyłek i rozciąganie :) wkurzam sie, bo nie moge pocwiczyc przy Tami Lee, bo mi nie chce się teraz odtwarzać ten plik...😡 raz sie otworzył, a teraz zonk :( wiecie co? wzoraj zjadalm kilak sliwek i 6 razy w WC bylam...hehe bede je teraz jadła codziennie, moze szybciej schudne ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok
niewiedziałam ze sliwki sa dobre na przeczyszczenie, a moeze jest cos jescze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sa dobre :) w ogole dobrze działają na jelita i przewód pokarmowy, gdzieś o tym czytałam :) ja jadłam suszone i takie normalne :) z jogurtem naturalnym...pyyycha :) a jutro zrobie sobie cos w rodzaju szejka...zmieszam z jogurtem banana, maliny i sliwki :) i ciekawe czy mnie cos ten teges.... na mnie jeszcze winogrona dzialaja przeczyszczająco :) poza tym dobre sa jogurty i serki activia :) ale nie wolno przesadzać z ilością :) no i of kors BIEGANIE :D pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane aż miło na Was popatrzeć, tak dzielnie pracujecie, no, no... Ciągle orbitrek, wydłużacie godziny jazdy, brzuszki i inne partie ciała....jestem pod wrażeniem...🌻 Ja na razie się obijam, staram się o pracę, nie wiem jak będzie. Miałam ostatnio doły związane ze znaleznieniem pracy, teraz myślę, czy to aby na pewno praca dla mnie... Trochę spięta jestem, miałam już kryzys, ale jakoś udało mi się przetrwać. No zobaczymy. Na razie nie piszę, co to za praca, bo nie mam umowy i nawet jeśli mieć będę, to od września. Ale patrząc na Was wiem, ze muszę wskoczyć dzisiaj na orbitreka, mój rekord, to godzina, może wytrzymam teraz, co? Pozdrawiam Was cieplutko. Odezwę się wieczorem, napiszę, czy ćwiczyłam /ja to chyba kontroli potrzebuję hehe/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asia będzie dobrze!!!!! 🌻 🌻 ja wlaśnie przejechałąm na orbitreku 20 min...jakoś więcej nie dałam rady :( lepiej mi się ćwiczy przy dobrej muzyce, a tak aw tv nie leciała :( chyba sobie musze zakupić iPoda albo takie słuchawki, o których Asia wspominała :) jakbyś mogła kochana, to weź mi wklej fote do nich :) moze na allegro takie są??? zaraz się przebieram i spadam na sapcer z psem do lasku, pochodzę z godzinkę, to jeszcze wiecej kcal zgubię :P po powrocie ABS :) no i tak ma być! bo czas leci, a ja nic nie chudnę :(...wywalę chyba tą wagę, bo mnei stresuje jej widok 😡 Arwen lecz gardełko!!!!!! bo z niedoleczonego gardełka moga być groźne powikłania :) mówię to z autopsji :( jak tam reszta dziewczynek? jak się dzisiaj czujecie, co porabiacie??? ja mam sie nawet ok...zobaczymy jak będzie później... pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE W PONIEDZIAŁEK Dziewczynki napiszciec co jadłyscie ja nie bardzo mam pomysłu - no dzis na sniadanie: 2 kromki chleba ciemnego , herbatka, serek wiejski z pomidorem, teraz wlasnie pałaszuje pol woreczka kaszy grycz z sosikiem takim mało zawiesistym, malutki kawałeczek schabiku, sałatka z ogórka małosolnego i pomidora z cebulka. NA kolacje dzis szklanka mleka z płatkami fitnes (2 łyżki) - tak do 18-ej musze. No w miedzyczasie woda mineralna i na \"kolacyjnke\" to 100 brzuszków i 30 min orbitreka (210 kcal). A Wy co jadacie ????? Podzielciec sie bo nie mam pomysłu na jedzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok
A tka woogle, to troche sie dziwnie tu czuje, bo jestem nowa, wogole to nie macie nic przeciwko zebym sie do Was dołaczyła?... jakies słowa wsparcia by sie przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!!! ja wczoraj wróciłam od rodzinki dlatego mnie nie było:) ale juz sie melduję:) mamusia zadbała o moje odzywianie, ugotowała mi młoda kapustkę, gołąbki, całą blachę ciasta ze śliwkami, sałatkę jarzynową...no same rarytasy. No ale az tak duzo nie podjadłam bo musiałam jeszcze uwazac po tym zatruciu. Nie ma jak u mamy...nie ma co:-D Dziewczyny......moja mama wyczaiła super kosmetyk na cellulit.....kupiła sobie w Biedronce jakis peeling cukrowy za 4 zł. Jak sie kąpałam zobaczyłam ze stoi na półce. Myslałam ze jakis badziew ale postanowiłam spróbowac. Coś wspaniałego!!!!!!!! Po kilku tarciach po udach i posladkach wyglądałam jakby mnie ktos po żużlu przeciągnął :-D skórke miałam taką gładziutką i aksamitną ze szok!!!!!!! i taki peeling jedyne 4 zł!! moja siostra nakupowała sobie na zapas chyba z 7 opakowan:) ja bede musiała poszukac u siebie w Szczecinie w Biedronce bo tam juz nie zdążyłam. Ale naprawde polecam!!!!!! lepszy niz szorowanie rękawicą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok
Dziękuję yasmin To miłe, naprawde... chyba powinnam zmienic pik poka, na cos innego, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok
Hmmm.. warto sprubowac, ale mi on jecsze tak bardoz nie zagraza... chyba...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok
Mam pytanie? Dlaczego odchudzajac sie powinno pic sie duzo wody> I czy moze to byc woda gazowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy nowych na forum :) i zapraszamy do wspólnego dbania o siebie i zrzucania zbędnych kg :) 🌻 ja juz po godzinnym spacerku, zaraz za absy sie wezme, a potem sprzątanko :P widziałam te peelingi cukrowe w biedronce ale nie klupowałam, bo jak dla mnie skład nie bardzo jest :( zreszta na razie musiałam i tak odstawiać mój peeling kawowy.....wiec na razie o peelingach u mnie nie ma mowy :( DOOGA28C :) ja tez nie mam pomysłow na przygotowanie posiłków. na śnaidanie zjadłam jajecznice, dwie grzanki, a później serek waniliowy danio...troche mi po nim niedobrze było :( bo dosypałam do niego mleka granulowanego! na obiad to jeszcze nie wiem co zjem, pewnie jakąs pomidorówkę :P ...a na kolacje pewnie ze dwa krążki ryżowe i ten mój szejk :D yasmin :) ale mi narobiłąś smaka tym ciastem ze śliwkami :) mniam mniam...daj kawałek :P....młodą kapustkę tez uwielbiam i gołąbeczki :) mniam mniam.... :) trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pik pok woda ma działanie oczyszczające, jest moczopędna, organizm szybciej pozbywa się toksyn i innych szkodliwych substancji które tylko utrudniają odchudzanie. Woda to wszystko z organizmu wypłukuje. Gazowanej raczej nie powinno sie pic, w ogóle gazowane napoje powodują wydęcie brzucha i są szkodliwe. Pij samą wodę albo jak juz nie lubisz to dodawaj do niej cytrynę. Jest wtedy znacznie smaczniejsza:) Soki zastępuj zwykłymi owocami. Owoc jest zdrowszy a sok to zbieranina cukru.....nic więcej. Anised-----przesadziłas z tym składem w peelingu.:-D Nie wnikajmy w az takie szczegóły:-D to tylko peeling....nie musisz tego jeść;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka:)wzielam sobie 3 dni urlopu wiec moge bardziej sie skupic na cwiczonkach itd:) aniseed moj orbitrek jest nastawiony na neutralne obciazenie-ani nie na maksymalne bo wtedy nie dalabym rady cwiczyc 40 min poza tym balabym sie ze miesnie na nogach moga mi sie za mocno rozbudowac,ale tez nie sa to najnizsze obroty bo ja chce sie porzadnie spocic w trakcie cwiczen,tak wiec obciazenie jest wyposrodkowane;) pik pok-powinno sie pic duuzo wody w trakcie dietki nawet okolo 2 litow dziennie,wode trzeba pic aby utrzymac wlasciwy bilans plynow w organizmie,cwiczac -razem z potem tracimy od okolo 0,5 do 10 litrow w przypadku intensywnego i dlugotrwalego wysiłku.Poza tym woda wyplukuje toksyny z organizmu,nawilza skore od wewnatrz-slowem same plusy:),najlepiej pic wode niegazowana ale w zasadzie wszystko zalezy od indywidualnych upodoban:) przymierzam sie wlasnie do rundki na orbitreku wiec zmykam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pik pok.....tak zksywka jest całkiem w porzo...nie musisz jej zmieniac:) jedyne co mozesz zmienic to zrób sie na czarno;-) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no yasminka:) ja akurat pierwsze co robie to sprawdzam składy kosmetyków :P nadmiar chemii szkodzi i tak już umęczonej mojej skórze wiec wiesz...jakbym miała piękna, gładziutka skórke, to bym sie tak nie przejmowała :) poćwiczyłam te ABSy i mnie teraz brzuszek troche boli...takie dziwna kłucia mam...ale mam nadzieje, że to mięśnie czują wysiłek :) wieczorkiem to samo... już mi mama powiedziała, że mi sie nogi ładnie kształtują, takie wcięcia się robia...no wiecie, nie sa takie proste i otłuszczone kołki :) ide zaraz robić tego szejka, ciekawe co mi wyjdzie....??? bo ze mnie taka kucharka jak z koziej dupy trąba :P kuleczkaaa :) no ja tez na razie sie zabieram za ćwiczenia bez obciążenia, bo chce spalić tłuszcz i sadła sie pozbyć i tyłka jeszcze trochę...później moze ustawie jakieś obciążenie...chociaż mięśnie na nogach już mam, a nie chcę wyglądac jak Pudzian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wróciłam z zakupów, byłam poszukac na siebie jakiegos fajnego staniczka.....myslałam ze te zakupy poprawią mi humor a wpadłam w jeszcze gorszą depresję :( Boże jak mi piersi zmalały:( dramat:( nic nie kupiłam, odechciało mi sie zakupów......az mi dosłownie łzy w oczach stanęły:( 1 model staniczka bardzo mi się podobał, nawet fajnie w nim wyglądałam, piersi fajnie się układały ale jak spojrzałam na cene to w jeszcze gorszą rozpacz wpadłam:( 100zł za stanik??? bez przesady:( dostałam od mamy stówke w prezencie ale miało wystarczyc mi na butki na wyjazd i na stanik. Ale mam skopany humor:( Czy ja mam PMS? bo jutro powinnam okres dostac. Na dodatek jeszcze za to ze mam takie a nie inne cycki obraziłam sie na mojego faceta:( jakby on był temu winny....................................... JESTEM ZŁA!!!!!!!!!!!!!1 I SMUTNA:( chyba zaczne odkładac na implanty.................... hm....czy ja pisze to co widze?????????? czy mam jakies omamy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin, głowa do gory, nie badz zła, bo ludize powinni akceptowac Cie taka jaka jestes i wszyscy akceptuja. stwiat sie nie zawalił. zawsze moze byc gorzej. Pogadaj z facetem, bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin skarbie nie smutaj sie,pomysl ze masz super figurke a biust zawsze najmocniej ,,sie odchudza,,lepiej miec zgrabne cialko i drobny biust niz duuze balony i faldy tluszczu,faktycznie 100zl za stanik to duzo ale kupisz sobie tysiac razy ladniejszy i tanszy za jakis czas:)glowa do gory:),a swojemu facetowi podobasz sie taka jaka jestes, na pewno nie zglaszal zadnych zastrzezen,on na pewno nie widzi tego problemu ktory ty sama sobie stworzylas:)wiec nie gniewaj sie juz na swego mezczyzne bo stworzy sie kolejny problem a po co wam klotnie??:)badz z siebie dumna ze udalo ci sie zrzucic tyle kg nie kazdy jest w stanie osiagnac to co ty osiagnelas:)buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin :) nie przejmuj się!!! ja to nie dośc, że mało co mam to i tak jeszcze mi zmalały i mam straszny problem z dopasowaniem do siebie bielizny :O bo albo za dużo pod biustem, za duze miseczki albo tu za mało tam za dużo i tak ciągle...ale ja sie tam nie stresuje z tego powodu, bo wole miec takie małe [przynajmniej w bieganiu i roznych cwiczeniach nie przeszkadzaja] niz jakies wielgachne balony, ktorymi moglabym sobie zęby powybijać :P wiecie nawet mi dobra ta moja mixturka wyszla...bardziej jak jakis gęsty jogurt, dosypałam jeszcze otrębów i jutro na sniadanie zjem :) następnym razem będę robiła bez banana i serka waniliowego :) jogurt naturalny bez cukru, śliwki, jabłka i otręby :) yasmin ale mi narobiłaś smaka na młodą kapustkę i już namówiłam mamę na jej kupno i jak będzie to jutro gotuje mi lekki bigosik :) dobra ide ćwiczyć te ABSy :D pozdrawiam 🌻🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja mam jescze ciekawsze zajecie niz anissed :) Mycie w kuchni...blee ;\\ Potem wezne sie za brzuszki itp. No i jakas ksizke poczytam..:) wszystkim Wam dziekuje i dobranoc. A i yasmin, nie przejmuj sie :* Zycie nie jest warte anz amartwianie sie... No a jutro lece do sklepu po dwie butelki wody NIEGAZOWNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, mam takie słuchawki, moje były w promocji, zapłaciłam 149 zł. http://www.allegro.pl/item119147029_nowe_bezprzewodowe_sluchawki_thomson_whp462.html Miałam dzisiaj poćwiczyć i ....zasnęłam po południu. Strasznie byłam zmęczona. Jutro muszę sobie inaczej zorganizować czas, chociaż zupełnie się do tego nie nadaję :-( Aniseed ten Twój orbitrek, to jakaś nowość, ja nie mam żadnych stopni ćwiczeń, po prostu jest kułeczko i ustawia się siłę nacisku. Ja jadę na najmniejszym /prawie/ obciążeniu, bo nie chcę mieć mięśni na nogach i tak mam grube uda :-( A drogi był? Co do jedzenia, to fatalnie się odżywiam ostatnio, włściwie raz dziennie, też muszę to zmienić, bo teraz czuję, że żołądek mnie boli, a jadłam około 19-tej :-( Ostatnio piję wodę gazowaną, bo pomyliliśmy się, a właściwie mój W. i zamiast niegazowanej, to kupiliśmy 8 szt. gazowanej. Teraz trzeba coś z tym zrobić, jeszcze 2 zostały :-) Ja też lubię mały sportowy biust....chociaż sama takiego nie mam buuuu....na szczęście za wielki też nie jest, ale całe życie marzyłam o mniejszym :-( Pozdrawiam Was dziewczynki 🌻 Do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis juz w lepszym nastroju:-) chyba dobry sen w nocy mi pomógł, tylko 2 razy się obudziłam w nocy.....zdarza się ze budze się srednio co 2 godziny. No ale i tak jest ok:) jakos mi się fajnie dzis dzien zaczął. Oby taki pozostał do końca Macie rację, sama sobie problem stworzyłam....i to na dodatek taki głupawy, z cyckami:-D jak bym większych problemów nie miała:) trudno...są jakie są. I musze się cieszyć z faktu ze mam takie a nie inne....np. jakies zwisy albo rozmiar podwójne E:-D na zakupy chyba pójde w sobotę, okres mi się skonczy i będę w lepszym nastroju. Na pewno coś sobie znajdę. Dziękuje za słowa otuchy.....kurcze na Was to zawsze moge liczyc :-D 👄 🌼 Wczoraj zrobiłam sobie mały spacer, miałam tez pocwiczyc, odpalic sobie cwiczonka na kompie ale mój podły nastrój udzielił sie tez mojemu facetowi, chodził i tylko trzaskał drzwiami i bąkał cos pod nosem na mnie.......wiec odechciało mi sie i cwiczen i wszystkiego. Dzis jednak pocwicze troszke, porozciągam się, to pomaga na bolący brzuszek. No i oby do piątku:) Anisedd.......mówie Ci niebo w gębie ta kapustka!!! :) życzę Ci smacznego!!!!! Acha i dziewczyny.........czy wy tez macie problem z wypróżnianiem się?? kurde u mnie znowu zaczeło sie to samo:( wczoraj jak biegałam za stanikiem miałam wstąpic do apteki i kupic sobie jakies ziółka...tak w razie W.....ale nie mogłam nic tam znaleźć. Czy mozecie cos polecic? czy tez borykacie sie czasami z takim problemem?? ja wiem ze na pewno to wina tego ze bardzo mało piję w ciągu dnia, szczególnie mało wody. Musze to koniecznie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Oj Yasmin to ja nastawiam sie pozytywnie do wszystkiego bo mnie wlasnie Twóje wpisy motywują do działania a Ty masz załamki. Oj Ty Ty niedobrze. A co do biutu to mam odwrotny problem - no moze nie całkiem (mnie to denerwuje - facetów mniej) ale chciałabym miec mniejszy biust. A jak mam mniej na wadze to z biustu nic i tez problem. Na daną chwile mam D. Buuu. Chciałabym B. I co mam zrobic skoro przy odchudzaniu wcale nie maleje. Wszyscy pisza ze tak jest a ja niestesty nie. I co mam sie załamac..... I problem jest taki ze chodze po sklepach i szukam pomniejszającego stanika. Juz mam trzy nawet (bo tylko tyle jak na razie jest) w Triumphie. A ceny powalające ale co sie nie robi aby troszke lepiej wyglądac. Moje biustonosiki są jesynie w ceniu 145, 159 zł. A wiec Yasmin jakby nie patrzec ludzi doskonałych nie ma. Jedynie na szklanym ekranie. Typu Doda - i to tez nie ideał (w kwestii biustu). Zatem cieszmy sie tym co mamy a odchudzanie i owszem cała parą niech idzie a chociazby dla zdrowia. Ja na 5-tym pietrze mieszkam i wchodze juz bez zadyszki, a jak nie cwiczyłam to juz jak weszłam nikt mnie nie wygonił do sklepu jak pomyslałam o tych schodach...... A wiec odchudzajmy sie ale nie załamujmy...... A Yasmin u Ciebie to przez okres..... Na pewno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla_dzieffczyna : to różnie bywa - w sklepie kobietki jak przymierzam te D mówia ze mi zazdroszcza (niektóre). Faceci raczej tez patrza na to \"przychylnie\" Mój facet mówi ze jest ok i nic mam nie zmieniac.!!!! Ale jak słysze ze ktos ma cycuszki jakby napluł i rodzynkiem rzucił to nie jest fajnie . Zatem cóz zrobic. chyba trzeba sie pogodzic. Ja zawsze mam problem z bluzeczkami, fajne i ładne jakies nadruki a na moim D wszystko sie zniekształca..... i nie kupuje. Ale tez biustonosze z Triumpha troche zaczeły mi pomagac. A tak na marginesie mi piersi ursły bo tabeltkach anty. tego jestem pewna i nikt mi nie powie ze to nie prawda. No koncze bo bede sie musiła przeniesc na inny topik o biustach. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ yasmin ja już kilka postów wyżej napisałam co mi pomaga w wypróżnianiu...jak dla mnie ŚLIWKI to rewelka! możesz kupić też jogurt activia albo serek, też są dobre :) albo jedz otręby :) jabłka itp. ja wlasnie idę robić śniadanko...znaczy się grzanki i będę do nich pałaszowała tę moją mixturkę :) potem ćwiczonka.... Asia ja dałam 600 zł za orbitrek :( mama mi przysponsorowała. automatic jest, wszystko na monitorku widac: dystans, kalorie, puls i jeszcze mase innych rzeczy ale jeszcze ich do końca nie rozpracowałam :o pozdrawiam 🌻 p.s. my to zawsze mamy jakies \'problemy\' za maly biust, za duzy, wlasy kręcone, proste, piegi, za grube nogi...i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooga.......piersi rosną po tabletkach anty....tez to wiem po sobie:) niestety jak zaczęłam się odchudzać biust mi zmalał....dzięki Bogu na swej jędrności nie stracił nic. Wlasnie przed chwilką do pracy przyjechał mój luby przywieźć mi sniadanko. Moją sałatkę od mojej przyszłej teściowej:-D wlasnie sobie podjadam:) alez on kochany:) przyjechał zakomunikowac tez ze po pracy jedziemy po ten stanik co mi sie wczoraj tak podobał. I nie wazne ile kosztuje. Mam miec dobry humor i juz!!! :-D nie wiem sama........100 to trochę duzo kasy. No pomysle jeszcze;) ps. a Doda ani trochę nie jest ideałem. Moze by była gdyby te jej cycki były prawdziwe. A skoro ma implanty to znaczy ze miała niezły kompleks na ich punkcie ;-) Małe jest piękne.............no kurcze musze się jakos pocieszać prawda???? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Dietman
A próbowałyscie sie odchudzac przy mojej pomocy? pobieżcie bezpłatny program z www.jedzdobrze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×