Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

ja sie tam nie znam na tym kupowaniu dla rodziców:) nie wiem co luzie kupują, wiec nie doradze:) ale jesli rodzice sie ucieszą z takiego prezentu to jak najbardziej:) Asia:) to w takim razie, zycze udanej imprezy, niezapomnianych wrazen i przede wszystkim duuuuzo szczęscia i milosci w malzenstwie:) obyscie się doczekali zdrowych dzieci:) Niech Wam szczęscie i zdrowie sprzyjają 👄👄👄 i ściskam mocno:) 🌻🌻 ❤️ Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata ❤️ pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed - 👄 Dziękuję! Tak sobie myślę o sytuacji która miała miejsce swego czasu tutaj u nas.....Były takie osoby, które krzyczały, że za mało wspieramy, że nie wspominamy innych osób.....no i tak przy okazji ślubu, mojego i agutexxx, przyszło mi to do głowy......że gdzie ONE są.....???????? Nie chcę wzbudzać awantur....takie tam wspomnienia, refleksje..... Nie mam do nikogo żalu, broń Boże!!!!!!!!! Może jednak przy tej okazji warto się zastanowić, czy jestem lepsza??? Pozdrawiam Was 🌻 Dziękuję tym z Was, które myślą o mnie bezinteresownie....dziękuję, że mogłam napisać, w tym ważnym dla mnie czasie, jak przebiega organizacja:-) Na pewno będę o Was myśleć.....i nie ma w tym kokieterii:-) Jeszcze przed Ślubem na pewno tutaj wpadnę:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ nie wiem gdzie są dziewczyny:( nie mam z nikim kontaktu:( zła:) usprawiedliwiona, bo się uczy do matury...a reszta???hmmm..gdzie Mysia? Cindy? Kasia?Margit??Rtd??? haloooo... moze tak wychudły, ze nie mają po co tutaj wpadac;):P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Może zbyt zawile to napisałam......ale miałam na myśli konkretne osoby.......bynajmniej nie te co wymieniłaś.... w tak w ogóle to rzeczywiście większość wyparowała... rtd, która miała służyć małżeńskimi radami, urlop nie trwa wiecznie:P Margit - a Ty gdzie? Mysia - pomyśl czasem o nas, a nie o Tomusiu ciągle:P superblume......., Satia obiecała, że będzie częściej.... Mówiłam Wam kiedyś, że ten rok ma być najlepszym dla mnie wg. horoskopu chińskiego, wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie. Po 8 latach bycia w związku zdecydowaliśmy sie na Ślub, teraz jest szansa na pracę..... a w związku z tym oddzielne mieszkanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) to tylko pogratulowac 👄 i cieszyć sie Twoim szczesciem:) 🌻 mam nadzieje, ze do mnie tez się kiedys uśmiechnie szczęscie i będzie lepiej...oby :) lecę do lasku.... buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed - ja wierzę w przeznaczenie.....każdy ma swój czas w życiu....długo czekałam na miłość, ale już pisałam, że było warto. Wszystkie moje koleżanki miały facetów, a ja byłam sama....ale te związki nie zawsze były szczęśliwe. Pozory mylą. Właśnie moja koleżanka \"szarpie\" się z mężem, ale to ona się zmieniła, nie poznaję tej dziewczyny. Bardzo mi szkoda jej męża, chce go zniszczyć psychicznie, a to super facet jest!!! Teraz np. słyszymy z ust wielu osób, że po co nam ślub, po tylu latach, a ja właśnie uważam, że to nasze narzeczeństwo też po coś było, a teraz zaczynamy kolejny etap w życiu. No i w tym przeznaczeniu chodzi o wszystko, o miłość, o pracę, przyjażnie...... Aniseed, a Ty akurat fajna laska jesteś, więc więcej wiary w siebie:-) jak już będę miała tą pracę....a będzie ona przez 5 dni w tygodniu.....to chcę iść do szkółki.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)wpadlam do was na chwilke sprawdzic czy zyjecie;) Asiu niebawem twoj wielki dzien, sukienke masz sliczna bedziesz wygladac przepieknie, a zreszta kazda kobieta w dniu swojego slubu czuje sie jak ksiezniczka i emanuje z niej wewnatrzny blask:)nie martw sie niczym na pewno wszystko sie uda, a co do figurki mysle ze niedlugo nic z ciebie nie zostanie;)zajezdzisz tego orbitreka:)👄 aniseed ty nie marudz laska z ciebie!!!i uda tez na pewno masz ok:)pozdrawiam cie:* u mnie wszystko ok:)studiuje sobie, niedlugo zaczynam prace jako dyspozytorka w radio taxi:), dietka raz lepiej raz gorzej z przewaga na gorzej ale na dniach biore sie za siebie, opracowalam plan i do boju lato niedlugo:O trzeba jakos wygladac;) zycze wam milego weekendu papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam, ale podczytywałam regularnie :) ja ciągle urlopuję, jutro zacznę czwarty z pięciu tygodni urlopu:) mialo byc tylko 4, ale rozchorowałam się paskudnie na święta i... musiałam posiedziec w domu ale już skończyłam antybiotyki i teraz znowu biorę sie za siebie kupiłam kolejny sprzęcior - twister juz mam ich tyle, że mogłabym otworzyc mini siłownię - którą z reszta planuje mieć jesli kiedykolwiek bede miała domek... na hula hop nie zdecydowałam sie, ale mysle, że twister działa na podobne partie mięśni Ps: czy ktoś wie ile powinien trwac trening na tym urzadzeniu i czy mam się na nim kręcic wyprostowana, czy z ugietymi naogami - tak, jak się tańczy twista??? mążuś wyjechał na kilka dni, więc w domu mam nieustający salon pękności :) tak, jakbym conajmniej szykowała się na jakąs wielka imprezę a propos - Asiu, agutexxx - trzymam za Was kciuki, będzie pięknie a w dalszym życiu małżeńskim życze Wam miłości, milości i jeszcze raz miłości - którą trzeba pielegnować, banalne ale prawdziwe Reszta rad małżeńskich może po slubie :) Asiu - ja przed ślubem tez miałam koszmary, snili mi sie moi wszyscy wczesniejsi ex, ale później juz mogłam spac spokojnie :) agutexxx - jesli chodzi o to, żeby siniak zszedł to proponuje cos z heparyną, ja stosuję lioton 1000 oraz spray lipohep. Problem polega na tym, że sa to okolice oka, więc trzeba mocno uważać czyli zaczynamy akcje lato!!! ja na wadze nie spadam, ale juz widze rezultaty orbitreka czyli mięśnie zamiast tłuszczyku trochę też moje nogi wyszczuplaly poza tym wiecej miesni to wieksze spalanie kalorii, więc to samo bedzie sie naręcać pracuje tez nad opalenizną -nienawidze solarium i nigdy sie na nie nie zdecyduje. Naturalne opalanie tez odpada, bo mnie cholernie nudzi. wiec kupilam balsam i oprócz kilku zacieków jest nieźle :) jak mązus wróci to mnie nie pozna Asiu - zdecydowaliscie sie na jakąs podróz poslubną?? my juz bylismy w biurze turystycznym i prawie kupilismy do Maroka prawie, bo przypomniało mi sie, że paszport mam jeszcze na panieńskie nazwisko :( ostatecznie jedziemy ze znajomymi nad polskie morze, a Maroko ewentualnie we wrzesniu Ps: czy ktos juz słyszał cos o pogodzie na długi weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rtd- dzięki za wsparcie- a liotonem 1000 już smaruję i siniak napewno już do ślubu zejdzie bo jest bardzo mały. Jeśli chodzi o pogodę to ma być podobno 24 stopnie- wymarzona pogoda na ten dzięń:) Kuleczka- gratulacje z powodu nowej pracy:)- mas zode mnie takiego małego kopniaczka zachęcającego do boju:) Ah ja piszę pracę licencjacką- to znaczy idzie mi jak krew z nosa- porażka:( Asiu- Jęsli chodzi o podziękowania rodzicom to moja koleżanka zrobiła taki mały album- tzn wkleiła tam zdjęcia z rodziców ślubu i swoje i przyszłego męża jak byli mali- super to wyglądało:) Aniseed- jeśteś śliczną zgrabną i bogatą wewnętrznie dziewczyną- o nic nie musisz się martwić- gwarantuję ci że miłość ci nie odpuści i napewno cię znajdzie:)- nawet się nie obejrzysz a będzie kolejne weselisko:) Zła ? Mysia? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-) wpadłam do Was na chwilke zobaczyc co tam u Was, czy topik dalej grzeje pełną parą;-) Asiu---widze ze mamy wiele wspolnego teraz;-) z M bierzemy slub 30 czerwca:-) jak masz ochote wymienic sie poglądami i radami, wskakuj do mnie na gadu, ja nie mam Twojego nr. Ale podam moj. 5083426 zapraszam 🌼 pisałas cos o podziekowaniach dla rodziców. Ja wiem ze na pewno ten pomysł u nas zrealizuję. Tylko nie bede niczego zamawiac. Sama jakos wszystko dopracuję:-) bardzo chciałabym aby ten dzien byl wyjątkowy, mimo tej ogromnej tragedii która miała miejsce u mnie w rodzinie 4 miesiące temu kiedy straciłam Tatę. Będzie skromnie, bez wesela tylko z uroczystym obiadem, ale myslę ze kiedy Tato bedzie nad nami czuwał w tym wyjątkowym dniu....wszystko sie uda. Wiem ze to nie jest czas. Długo myslałam o tym czy decydowac sie czy moze nie. Ale doszłam do wniosku wspolnie z mamą ze kiedy urodzi sie maluch, nie bedzie czasu juz o tym myslec. Mysle ze podjęlismy dobrą decyzje. bede do Was wpadac częściej:-) pozdrawiam wszystkie Panie:-) acha. Dzidzius miewa sie b. dobrze:-) na ostatniej wizycie u lekarza miał juz całe 4 cm:-) duzy prawda?;-) buziaki!!!! Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaśmin gratulacje- ja tęż wychodzę za mąż 28.04. i im bliżej tym bardziej się denerwuję. Gratuluję małej kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam na chwilkę, bo nie z mojego komputera piszę:-) Bardzo się cieszę, ze postanowiłyście nas odwiedzić, Kuleczkoo i Yasmin...to piękny prezent:-), bardzo się cieszę. Zbliża sie ten Wielki dzień, a tutaj w tej dziurze nie ma gdzie zrobić paznokci, nie ma kosmetyczek...., koszmar po prostu!!! Agutexxx - pogoda będzie piękna:-) życzę Ci tego i sobie też:-) Kupiłam wprawdzie cudne bolreko na Allegro, więc nawet zima mi nie straszna:-) Życzę Ci pięknego, szczęśliwego dnia..... Yasmin - póżniej będziemy czekać na Twój Wielki Dzień:-) Dbaj o maleństwo:-) Kuleczkaaa-👄 gratuluję pracy:-) ja też zaczynam, już się szkolę:-) Będę kierownikiem hurtowni z używaną odzieżą:-) Zaczynam od 15-go maja:-) Pozdrawiam Was wszytkie gorąco🌻 Postaram się jeszcze coś napisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje Kochane 👄 uhuhu przepraszam za zaniedbania na forum, lecz nie było ni dane was wczesniej odwiedzić. mam nadzieje że zostanie mi to wyczaczone przez szacowne grono odchudzaczek :P aniseed alez skad marze zeby tak wychudnac niestety jeszcze to nie nastapiło :( przykre ale co zrobic jak sie cały czas zawala ach az wstyd się przyznac do takiej słabej woli, naprawde wstyd wstyd wstyd ;( kochane przyszłe zony trzymam za was wszystkie trzy mocno kciuki, zeby wam sie to wszystko ładnie udało , żebyscie miały slub jak z bajki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a u nas właśnie w Gdańsku przeciwnie jest tak dużo kosmetyczek i salonów fryzjerskich że trudno się zdecydować który z nich wybrać. U mnie koło samej pracy są 4 salony i jeszcze obok siebie- dzrzwi w drzwi- głupota. Więc zrób sobie mały urlopik i dzisiaj lub jutro do Gdańska- serdecznie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj troszeczke w biegu, ale nie moglam nie napisać zła - napisałas piekne życzenia, mysle, że jestes juz gotowa na maturę :) :) papa lecę na zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Asia i Agutex:) Życze Wam duuuzo miłosci, miłosci i miłosci...przesyłam 👄👄👄👄👄 🌻 zła:) jak przygotowania do matury??? wszystko juz umiesz??? kiedy masz examy? rtd:) no nareszcie jestes:) ja na twisterku ciwcze z ugietymi lekko nogami:) bo tak wygodniej jest:) ale zdecydowanie wolę pokręcić na hulahopie niz ćwiczyć na twisterze:) ok, lecę wyciskac sok..buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z marchewki, buraków, jabłek i selera:) a uzywam normalnej sokowirówki:) pije juz tak od 2 tygodni ponad 1 itr dziennie takich soków i troche lepiej wygladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow aniseed super idea z tymi naturalnymi sokami :) napisz prosze w jakich proporcjach mniej wiecej dajesz tych warzyw i owoców to Twojego upiekszajacego napoju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co? a ile obiore:) generalnie na taka szklanke prawie 400 ml biore 3 jablka, 4 marchewki mniejsze, kawalek selera, taki dosc gruby plasterek, i tak sredniego calego buraka:) proporcje mozesz sobie ustalac według uznania:) takie soki są bardzo sycące i wcale się po nich nie chce jeśc:) ok lecę kręcić kółeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Kurcze przepraszam Was najmocniej! Tak dlugo mnie nie bylo no ale udalo mi sie zdarzyc. Niestety wpadlam tylko na chwile, no bo przeciez dzisiaj sobota:) 2 weselicha:) Asiu.. Agutexxx... Wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia.... Niech slonce zawsze oswietla Wam droge, niech milosc wiecznie w Was trwa... Niech kazdy dzien malzenstwa bedzie lepszy od poprzedniego... Zdrowia, spelnienia marzen no i slicznych dzieciaczkow... 👄 👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄 Ciagle jestem zabiegana, mam mase nauki, i co z tego ze sie dlugi weekend zaczal skoro za 2 godziny mam jazde do Opola i bede tam 5 godzin.... Do tego ostatnio net mi szwankuje, wrrr.. Trzymajcie sie... Pochwale sie tylko ze juz mam stepper, zajezdzam go i powole widze efekty:) Buziaczki... Ciekawe, ktora z nas zlapie wirtualny welon:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju.. Alez zastoj tu nastał... Nareszcie chwila wolnego chociaz niezupelnie bo zaraz lece sprzatac... Goscie mnie dzisiaj nawiedza:P Zła ucz sie ucz.... Szkoda ze moj Tomus sie nie chce uczyc tak chetnie jak Ty... Bede trzymac kciuki za Ciebie kochana 👄 👄 👄 Milo by bylo dostac jakies foteczki z popijawki.....:P Przesylam Wam wszystkim cieple buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ nie mogłam znaleźć tego topiku hehehehe zła:) bedziemy trzymac kciuki:) tylko si enie stresuj za bardzo :) ja fotki tez chce! no ja mam zamiar od piątku zacząc głodówkę, zobczymy czy wytrzymam...bo w zasadzie powinnam miec trzeźwy umysł do robienia projektu na pracę mgr...ale się okaże, co z tego będzie.... przygotowuję sie do tej głodówki juz od 2 tyg. pojutrze robię sobie oczyszczanie watroby, a po niej wskazana jest własnie głodówka...wiec mam zamiar spróbowac:)...no ale zaznaczam, ze to w celach leczniczych, a nie typowo odchudzających :) Asia:) Agutex:) jak tam nasze młode mężatki??? opowiadajcie jak było! fotki ślijcie:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Od jutra dołącze do was :) Postanowiłam też wziąć się za siebie...Mam zamiar zacząć ćwiczyć, cwiczyć i mniej jeść bo ostatnio heh....dałam czadu :( Boję się tylko, żebym się szybko nie zniechęciła... będę tu zaglądać, żeby się wspierać tym, że nie jestem sama w tym postanowaniu. 3mam za was kciuki.... i za sibie ;) Powodzenia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!! aż mi wsytd, ze tak dawno nie pisałam... ale totalny brak czasu mi nie pozwalał.. czasami podobno sa takie okresy w życiu człowieka- chyba u mnie był teraz... widzę, ze tutaj atmosfera pełna miłości- super, WSZYSTKIM GRATUTLUJĘ I CIESZĘ SIE RAZEM Z WAMI!!!! sama skrycie czekam na moją drugą połówkę... no a poza tym, co u mnie.. sesja się zbliża- dwa kierunki studiów w takich momentach to nic przyjemnego.. no, ale się chciało, się ma :D poza tym nadal trwam w moich postanowienach z 6 lutego-wtedy po raz pierwszy tutaj zajrzałam :D słuchajcie, efekty widać- takze to 8 kilo nie na darmo gubiłam :) rzecz jasna to jeszcze nie koniec- pogoda nmam nadzieje zacznie sprzyjać i zacznę śmigać rowerkwim w dalsze trasy... wcinam nadal graperfuity, pochłaniam hektolityr herbat, wody i podobnych.. a reszta w rozsądnych granicach- jak widać mozna jeść wszystko i gubić zbędne kilogramy :) no i chyba tyle :D pozdrawiam Was serdecznie BUZIACZKI OGROMNE DLA WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam pytanko do was... Czy skakałyście kiedyś na skakance albo kręciłyście hula hop? Słyszałam, że to dobre metody są... Jutro zamierzam sprawić sobie te sprzęty :) Jeśli macie jakieś doświadczenie to dajcie znać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Ania:) witaj🌻 pewnie, ze kręcimy kółeczkiem:) na skakance Mysia skakała:) ja tez trohe ale w domu nie mam na to warunków :) ale warto to robić, na prawdę pomaga:) ja uwielbiam kręcić kółeczkiem:) zła:) no i jak było??? opowiadaj??? jakie pytania??? jak Ci poszło????? zadowolona jesteś??? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam tylko kółko, skakankę kupię podczas wieczornych zakupów :) Kręcę sobie.... Fajnie czuje sie miesnie brzuszka, tyle ze nie wiem co wtedy robic z rekoma hiehie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×