Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

hej, ja tez prosze o fotki tylko może pojedynczo;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie:-) Siedzę sobie w pracy, za oknem koszmar....pochmurno, pada:-(, ciężko było wstać:-( Na szczęście czwartek wolny hehe Zaraz pierwsza kawka:P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wysłałam Wam część zdjęć rano......postaram się po pracy coś dorzucić:-) Jeszcze 1,5 h, a ja jestem tak strasznie zmęczona, okropną pogodę dzisiaj mamy:-( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła - dziękuję za miłe słowa.....jej, gdybym ja tak o sobie myślała...... buziaczki 👄 dla Ciebie Zaraz do domku idę, a wieczorem pędzimy na wspólne (ze znajomymi)oglądanie naszego filmu z wesela.....ojojoj, bez wódeczki się nie obejdzie :P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tez bardzo proszę o foteczki :) cieszymy sie Twoim szcześciem! nasza kochana świeżo-zamężna odchudzaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Asiu juz jest pusto na moim koncie czekam na zdjęcia :) i na siostrę - przyjezdża jutro :) maz wyjezdza na kilka dni, wiec trzeba korzystac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Asia:) dziekuje za fotki:):) jeszcze nie oblookałam wszystkim, bo nie miałam kiedy :) ale są naprawdę bardzo ładne:) i ta suknia Twoja, zdecydowanie lepiej wygląda na Tobie, niz na tym zdjęciu które kiedyś wysyłałaś:) miałaś śliczny bukiecik:) i fajne ozdóbki we włosach:) no i of kors piękne paznokcie :D [jestem maniaczka paznokci ale sama swoje mam paaskudne:( bleee] teraz sobie pewnie popijasz co??? tylko nie szalej ;) ja ide zaraz spac, bo sie na nogach ledwo trzymam, bo o 4 gdzies poszlam spac :( pisałam i pisałam prace mgr.... dostalam dzisiaj sauna dres:) jeszcze nie mierzyłam ale od jutra zaczynam w nim cwiczyc:) zdam relacje jak się spisuje:)mam nadzieje, ze sie nie rozleci zaraz po zalozeniu :P zła:) i co ze studiami????? wybrałaś już cos??? rtd:) jak orbitrek?? dobrze sie spisuje???? polubiłaś cwiczenia??? cindy:) a co u Ciebie? jak dietka??? a gdzie reszta??? agutex??? w podrozy poślubnej???? Mysia??? Kasia???? lejdiz, wracać!! :) fuck...znowu będą upały fuuuuj fuuuj:( w chacie wtedy mam jak w saunie:( bo mam mieszkanie szczytowe i grzeje cały dzień:( bleeee no ide lulu papapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ zła:) daj znac jak sie udało spotkanie:) dziewczyny ćwiczyłam dzisiaj w tym dresie:) z wyglądu to badziew niezły ale działanie super:) ledwo przejechałam 5 km na orbitreku a lało się ze mnie, nie mogłam cwiczyć bo mi po stopach pot leciał:P po zdjeciu dresu woda z niego kapała, a ja byłam taka mokra jakbym dopiero co spod prysznica wyszła:) jutro tez tak pocwicze:) wypocę te wszystkie toksyny :) fajnie lekko sie teraz czuje:) troche smiesznie w nim wyglądam, bo jest duzuzy:) znaczy się szeroki...bo na dlugosc jest ok:) no ide lulu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie babeczki:-) Aniseed - dziękuję:-) Powiem Ci, że na szczęście przed ślubem udało mi się zrobić paznokcie, bo bardzo mi na tym zależało. No i chyba się uzależniłam, no i do komfortu przyzwyczaiłam. Byłam już poprawiać i wiem dokąd się udam następnym razem. Trochę to kosztuje, ale co tam :P rtd - wszystkie e-maile od Ciebie wracają:-( cindy-candy - wysłałam Ci zdjęcia:-) U znajomych było miło....a jakie mają cudne mieszkanko......ja też takie chcę.....:-( Napiszę coś więcej rano...... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem tak jak obiecałam:-) Dzisiaj do pracy jechałam autobusem i muszę przyznać, że nie było to miłe:-( oczywiście tłok, ludzie na mnie wisieli, a strasznie ciężką torebkę miałam :-( Łatwo się przyzwyczaić do luksusu:-) Jedziemy dzisiaj do mojego domku, no i w weekend grillowanie, już nie mogę się doczekać. Tylko tam ładuję akumulatory, żeby tu móc żyć. Brakuje mi ogródka, ciszy.... Nasi znajomi (Ci u których byliśmy) mają cudowne, własne mieszkanko, urządzone w świetnym stylu. Totalny minimalizm. Piękna, jasna kuchnia, wszystko zabudowane, zero sprzętów na wierzchu. Cóż......liczę na to, że kiedyś też będziemy mieli własne miejsce na ziemi:-) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja🖐️ Asia:) dzisiaj tez cwiczylam w tym dresie, pozniej prysznic i masaz :) znowu byłam cała mokruteńka:) wieczorem tez pocwiczę pewnie. ech, ja tez lubie taki minimalizmy, bez zbednym gratow w domu, jakichs wielkich segementow, sof na pol pokoju:)...jak sie dorobie wlasnego kąta to sobie tak urządze, zeby było w nim duuuzo przestrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziekuję za piekne zdjęcia- cudownie wygladałaś i tak szczęsliwie :D mam nadzieje że wasze małżeństwo bedzie tak cudowne jak w dniu slubu 🌼 aniseed- z djetka coraz lepiej, juz słodyczy prawie wcale nie jem, ale kosztuje mnie to wyrzeczeń bardzo dużo! taki łasuch jak ja to ma w tej kwestii naprawde trudno! ale z kazdym dniem jest lepiej jestem dobrej myśli:D kurcze ma któraś z was jakies dobre, sprawdzone i skuteczne ćwiczenia na wewnetrzna strone ud, wogóle na nogi, podeslijcie prosze 👄 pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:-) Zła - oczywiście ma racje.....gdzie Wy się podziewacie? We Wrocławiu zapowiada się upalny dzień. Na szczęście w pracy temperatura jest odpowiednia, gorzej z powrotami do domu, siedząc w moim samochodzie, bez klimatyzacji, mam mokry tyłek:-( Wkrótce się wyprowadzamy, już nie mogę się doczekać, a już o tym jak mnie drażni pobyt tu gdzie jestem, to w ogóle nie wspomnę:P W mieszkanku, jak tylko będziemy chcieli, możemy mieć psa, właściciel nie ma nic przeciwko:-) Na razie dzielnie czekamy z moim współpracownikiem na umowy, a potem zobaczymy...:-) Życzę Wam miłego dnia Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was w tym pochmurnym dniu....no i 13-go:P dzisiaj ciężko bedzie przetrwać.....pogoda nie zachęca:P Zła - masz racje.....odliczam dni .....i bardzo jest mi dobrze z tymi moimi planami..... muszę wiedzieć, co kupić, gdzie postawić i takie tam.... To nasze pierwsze oddzielne miejsce na ziemi, mam nadzieję, że podołamy finansowo. Moje plany dotyczą też ćwiczeń oczywiście. Z racji dużej ilości miejsca będę szaleć :P Zła - trzymam kciuki za dietę i ćwiczenia....., musi się udać:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła - nie myśl że nie zdasz, będzie dobrze zobaczysz :-) co do pieska, to bardzo chciałabym, a boję się:P Myślimy o labradorze.....ale ja tak długo nad tym myślę, że sama nie wiem, jak to myślenie się skończy. Chyba mi życia zabraknie na realizację planów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Waszym zdaniem poprzez diete, masaze, kremy i cwiczenia mozna sie pozbyc cellulitu?Mi sie straszny cellulit zrobil po tabletkach anty. i teraz juz ich nie biore i jestem na diecie.Myslicie, ze zwalcze to okropienstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem , żyję i to nawet dobrze ostatnio mam dobry humor waga stoi w miejscu ale ja sie sporo ruszam zamianielam aerobik na aquaaerobik ale pierwszy mam a 2 tygodnie troche częściej uzywam orbitreka - troche skrzypi trzeba go dokrecić :) twiesterek tez działa cuda - ma juz takie dwa prążki/dołki na brzuchu niestety po wadze nie widac zmian, ale jestem pozytywnie nastawiona troche w siebie inwestuje w tym miesiącu - dzisiaj ide na deplacje laserową - trzymajcie za mnie kciuki :) aha - i w pracy siedze dokladnie 8 godzin i 1 minute :) to sie nazywa zdrowe podejście do życia szkoda tylko, że akutat mążus ma teraz nawał pracy i po nocch wraca jak nie urok to sr..... ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) OlkaFasolka :) witaj 🌻 cwicz, cwicz, dobrze się odżywiaj - poczytaj o diecie antycelulitowej na necie:) masuja ciało, cwicz i uzbrój się w cierpliwosc, bo troche czasu potrzeba na pozbycie sie tego świnstwa:) dziewczyny widzalyscie w rosmannie taka fajna szczotkę do mycia ciała z wypustkami do masowania? chyba ja kupie, niedroga jest, ok 7 zł. ja tam cwicze w moimsauna dresie i cm ubywaja, co prawda nie duzo...ale dopiero tydzien w nim smigam :) wagowo u mnie w sumie bez wiekszych zmian:( ale tyłek mam juz taki twardy hihhihih :) zebym miała jeszcze taki fajny brzuch i wewnętrzen uda:) kupiłam dzisiaj w biedronce gazetke fitness i uroda:) jakas płytka w niej jest z cwiczeniami ale jeszcze nie ogladalam:) w gazecie tez sporo cwiczen opisanych wiec na pewno wyprobuje:) aa w sobote nasza yasmin ma swoj wieeeelki dzien:) wyslalam jej internetowa karteczke, mam nadzieje, ze dojdzie:) no lece papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Asia:) decydujac sie na dużego psa do bloku musisz wziąc pod uwagę fakt, ze codziennie [czasem dwa razy] trzeba bedzie zamiatac, bo taki psiur strasznie siersc gubi:( moj dodatkowo jedzenie roznosi:( kosci gryzie:( czasem taki chlew mi na dywanie zrobi:( skrzycze go i zabieram sie za sprzątanie:( poza tym, zaden jasny dywan w domu nie przejdzie:( wszystko upackane:( rtd:) cwicz, cwicz:) ja tez swoj orbitrek dokrecam zawsze:) cos mi tam pyka w nim ale i tak uwielbiam na nim cwiczyc:) jeszcze by mi sie bieznai przydala:) cindy:) teraz takie upaly sa wiec pewnie nie masz takiego apetytu nie? staraj sie za duzo nie objadac:) trzeba troche zakurczyc zolądek:P zeby go zbytni nie przemeczac:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed masz racje jak jest takie ciepełko to specjalnie jeść sie nie chce:D przyroda sprzyja odchudzaniu :P rtd ja tez smigam na twisterku:D i jeszcze hula-hop:D oj nakrece sie bardzo ale za to brzuszek twardnieje z kazdym dniem :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy u Was tez tak duszno i goraco?? masakra ja mam w pokoju 27,5 stopnia wczoraj u moich tesciów bylo niezłe gradobicie - 6 cm gradu :) niestety drzewka i kwiaty straiły swoje liście :( a taki mieli ladny ogródek zła - to niedaleko Ciebie, mam nadzieje, że Was oszczędziło?? hmmm jesli chodzi o laserek - przeżyłam bez konieczności znieczulania (maśc Emla - po prostu nie udało mi sie jej kupic :) ) ten laser diodowy ma swoją chłodzaca końcówkę, a dodatkowo pani poszprayowała mi czyms zimnym uczucie jest takie jak igła, ew. pociagnięcie 1 włoska, jest zdecydowanie wyczuwalne, ale da sie wytrzymać zabieg na bikini trwał 30 min na koniec Pani tez posarowała mi jakąs pianką miejsce po zabiegu bylo leko opuchniete i czerwone teraz zostaly tylko krosteczki czerowne przy mieszkach - mam mi zejść do 10 dni włosy maja odrastać za 3 tyg (te, ktore obecnie byly za głęboko) jesli bedzie ich mniej to dam Wam znać :) na 2 dni odstawilam ćwiczenia, gdyz nie wskazane jest intensywne pocenie po zabiegu no i przez całe wakacje nie moge opalac tej okolicy, ale ja z zalozenia sie nie opalam :) pozdrawiam w ten upalny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) rtd:) ja tez sie wybieram na depilacje laserową:) ale na razie skladam pieniądze, bo ja to sie musze wydepilowac prawie cała:( niestety mam taką \"urodę\" 😭😭😭 ze włosy rosną mi dosłownie wszędzie:( co prwda, nie sa grube, ale ciemne i jest ich duuużo:( powiedz mi ile by kosztował takie zestaw, całe nogi, bikini i pachy, no moze pozniej zdecyduje sie na ręce...ale tutaj wloski mam cieniutkie i troche je wybielilam:) kurde u mnie tez goraco, aja prawie claydzien musze spedzac przy kompie, masakra normalnie. dzisiaj sie troszke ochlodzilo, bo chyba na deszczyk sie zbiera...o Panie spraw, zeby troche popadało i temp. spadla jakies 10 stopni ;) ....yasmin dzisiaj baluje:) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ na nowej drodze życia:) Żeby miłosc i szczęscie Was nigdy nie opuszczały ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika P
Cześć dziewczynki Przede wszystkim gratuluję wszystkim tym, co schudły. Nic tylko podziwiać. Ja odchudzam się od początku czerwca. Dieta - niezbyt restrykcyjna, generalnie podobnie jak autorka topiku. Chodzę na siłownię - codziennie, i ile mogę. Jednakże moim problemem jest to iż, po prostu nie wiem co jeść. Bardzo lubię sałatki, a one niemalże wszystkie łączą się z majonezem. Czy ktoś z Was ma jakieś fajne, proste przepisy na sałatki, które nie tuczą? A co do depilacji - byłam na niej 2 razy. Wkrótce idę 3 raz. Powiem Wam, że to nieprawda, że po niej wszystkie włosy znikają, to jest po prostu kłamstwo. Gdy poczytacie na Internecie specjalistyczne stronki na ten temat, to powiedzą Wam to samo. Przed i po depilacji nie można się opalać przez minimum 2 tygodnie. Nie można również wyrywać włosków przez 2 tygodnie. Są inne jeszcze zalecenia - poszukajcie na necie. Koszt - bikini - 400 zł, piersi - 300 zl, wąsik - 200 zł, nogi do łydek 500 zł. Jeśli chodzi o mnie to po 2 zabiegach, które były rok temu (więcej nie poszłam, bo wyjechałam za granicę) to przez 4 miesiące było super. Nie było nic. Jednakże potem zaczęły odrastać. Plus taki, że jest ich mniej o 2/3. I nie prawdą jest to, że jest bezbolesny. Boli - szczególnie jak się robi wąsik, aż się popłakałam z bólu. Można poprosić o znieczulenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Przede wszystkim gratuluję wszystkim tym, co schudły. Nic tylko podziwiać. Ja odchudzam się od początku czerwca. Dieta - niezbyt restrykcyjna, generalnie podobnie jak autorka topiku. Chodzę na siłownię - codziennie, i ile mogę. Jednakże moim problemem jest to iż, po prostu nie wiem co jeść. Bardzo lubię sałatki, a one niemalże wszystkie łączą się z majonezem. Czy ktoś z Was ma jakieś fajne, proste przepisy na sałatki, które nie tuczą? A co do depilacji - byłam na niej 2 razy. Wkrótce idę 3 raz. Powiem Wam, że to nieprawda, że po niej wszystkie włosy znikają, to jest po prostu kłamstwo. Gdy poczytacie na Internecie specjalistyczne stronki na ten temat, to powiedzą Wam to samo. Przed i po depilacji nie można się opalać przez minimum 2 tygodnie. Nie można również wyrywać włosków przez 2 tygodnie. Są inne jeszcze zalecenia - poszukajcie na necie. Koszt - bikini - 400 zł, piersi - 300 zl, wąsik - 200 zł, nogi do łydek 500 zł. Jeśli chodzi o mnie to po 2 zabiegach, które były rok temu (więcej nie poszłam, bo wyjechałam za granicę) to przez 4 miesiące było super. Nie było nic. Jednakże potem zaczęły odrastać. Plus taki, że jest ich mniej o 2/3. I nie prawdą jest to, że jest bezbolesny. Boli - szczególnie jak się robi wąsik, aż się popłakałam z bólu. Można poprosić o znieczulenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) Przeczytalam poczatek topiku ale reszty nie dam rady bo za duzo:) W kazdym razie tez oczywiscie chcialabym sie dolaczyc do chudniecia bez dietowego a madrego bo zamordowalam sie juz dietami i w sumie wcale nie schudlam. generalnie lubie ruch i baaardzo duzo plywam ale cos tez nie chudne za bardzo od tego. Plywam duzo i szybko ´wiec niby powinno byc efektywne ale chyba cialo mi sie juz do tego przyzwyczailo. Co tu robic? celulitis oczywiscie tez mam i zaczelam masowac szorstka gabka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jesli chodzi o depilacje to nie nastawiam się na cud, aczkolwiek nigdy nie wyrywalam włosków w tej okloicy i myślę, ze efekt bedzie ceny, które podała koleżanka potwierdzam ja zapłaciłam jak na razie 300zł, bo nie było to głębokie bikini, tylko trochę z przodku i pachwiny witam nowe koleżanki na forum i życzę sukcesów \"chudnięcie\" poprzez aktywność fizyczną jest o tyle trudniejsze, że efekty na wadze przychodzą wolniej, gdyż mięśnie są 3 razy cięższe niż tłuszczyk, tak więc nie poddawajcie się gdzieś kiedyś przeczytałam, że mieśnie przyzwyczajaja się do oreslonych ćwiczen juz po kilku tygodniach, tak więc warto zmieniać aktywności inna kwestia, że mi po 2 miesiącach robienia tego samego ju z się nudzi, więc chociażby z tego powodu sobie zmieniam Ps: mój sposób na sosik do sałatki to jogurt naturalny 0% przyprawy i ziółka łyżeczka oliwy z oliwek i opcjonalnie: czasem oliwki / czasem cebulka / czesm dodaje trochę cebulki wszystko miksuje w blenderku i jest pycha i nie majonez poza tym nie musisz jeść sałatek - możesz jeść surówki wtedy wystarczy polać samą oliwą (max 2 łyżeczki) lub pokropić sosem winegret pyszności papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno martka 6699 nie ćwicz dzien po dniu na tej silowni i nie ćwicz tych samych partii mięśni jak ja chodzilam na silownie trener polecił mi ćwiczenia co drugi dzień i na zamianę dolne partie mięśni (łydki, uda, posladi i brzuszki) i górne partie mięśni (brzuszek np. na twisterze, grzbiet, ramiona, klatka piersiowa) miałam tzw marszrutę najpierw rozgrzewka na rowerku do 30 mi a potem w kółko 3 okrązenia po 8 ćwiczen i na zakonczenie znowu trening kardio wszystko w sumie trwało 1,5-2 godziny - w zalezności od tego ile musialam czekac do poszczególnych sprzętów powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×