Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość xixi
Mam dośc duuuży problem... Przy wzroście 168 ważę 65 kg, choc mam tylko 16 lat... Prubuję się odchudzac od kąd pamiętam, ale nigdy bez specjalnych skutków... Mam duży brzuch, grube nogi i te okropne boczki... Niedawno stwierdziłam, że koniec tegoi dobrego! Muszę wkońcu zawziąśc się w sobie. Przecież do wakacji tak mało czasu, a ja wyglądam jak jakiś pączek...!! Bardzo proszę Was o jakieś wsparcie ;) Może znacie jakieś skuteczne sztuczki, żeby nie czuc głodu i nie miec ochoty na słodycze... Jeśli tak, proszę o pomoc!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xixi
Mam dośc duuuży problem... Przy wzroście 168 ważę 65 kg, choc mam tylko 16 lat... Prubuję się odchudzac od kąd pamiętam, ale nigdy bez specjalnych skutków... Mam duży brzuch, grube nogi i te okropne boczki... Niedawno stwierdziłam, że koniec tegoi dobrego! Muszę wkońcu zawziąśc się w sobie. Przecież do wakacji tak mało czasu, a ja wyglądam jak jakiś pączek...!! Bardzo proszę Was o jakieś wsparcie ;) Może znacie jakieś skuteczne sztuczki, żeby nie czuc głodu i nie miec ochoty na słodycze... Jeśli tak, proszę o pomoc!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xixi
Mam dośc duuuży problem... Przy wzroście 168 ważę 65 kg, choc mam tylko 16 lat... Prubuję się odchudzac od kąd pamiętam, ale nigdy bez specjalnych skutków... Mam duży brzuch, grube nogi i te okropne boczki... Niedawno stwierdziłam, że koniec tegoi dobrego! Muszę wkońcu zawziąśc się w sobie. Przecież do wakacji tak mało czasu, a ja wyglądam jak jakiś pączek...!! Bardzo proszę Was o jakieś wsparcie ;) Może znacie jakieś skuteczne sztuczki, żeby nie czuc głodu i nie miec ochoty na słodycze... Jeśli tak, proszę o pomoc!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo przeczytalam twoj
pierwszy wpis autorko i powiem ci ze do polowy widzialam siebie,mama sie nabija ze wygladam jak ona a ona ma 50 lat,albo sie pytaja czy jestem w ciazy,w biodrach mam104 ale za to moj pas to wyczyn cale 96cm,to od pepsi i slodyczy,pije 4 litry dziennie tego badziewia chyba sie uzaleznilam;(.Tak samo wyciagam stare spodnie i je mierze,wchodza do kolan bo kiedys wazylam 50 przy wzroscie170.Normalnie dalas mi kopa w dupe!!!dzieki,dosyc tego masz racje,koleje lato w spodniach i placz ze na plaze nie moge isc w spodenkach bo moj cellulit jest widoczny golym okiem.Cale lato dam sobie popalic!!!!!oby wiecej takich wpisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem na diecie i mam swojego internetowego opiekuna. Schudłam już 2 kg w ciągu tygodnia. Dietę poleciła mi koleżanka która schudła na niej 12 kg bez jojo. jak ktoś chce wiedzieć coś więcej to mój gg: 8515307 wspomnienie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasti19zalamana
Czytając wszystkie wypowiedzi [powiem Wam jedno jeśli się chce to mozna:) sama wiem bo juz trochę rok temu zruciłam i co najważniejsze po roku waga sie utrzymuje nie ma efektu jojo:P ale jeszcze chce zrzucić 20 kg:) będę tu zaglądać i pisać :) jako można to proszę o wsparcie ja innych tez będę wspierać:) trzymam kciuki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saly20
Przede wszystkim precz z głodókami!!!Nie trzeba też rezygnować z czekolady czy pizzy.Surowe zakazy nc nie dają. Wystarczy jeść 5 posiłków dziennie i ruszać się wystarczającą dużo.W każdym tyg,mozna sobie pozwolić na,,oszukany dzień" i zjeść to,na co ma się ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liana23444
Nie cierpię ćwiczeń... czy jest jakiś sposób, by schudnąć bez nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakolinka87874
ja chyba całe życie byłam na diecie,dopiero jakis miesiąc temu znalazłam na siebie sposób,jem 3, 4 posiłki dziennie,pije dużo wody niegazowanej ,zielonej herbatki,nie jem słodyczy fast foodów,chleba,ziemniaków i w miesiąc spadło mi 4 kg czyli wychodzi jakiś kilogram na tydzień,przy tym jeżdżę na rowerku stacjonarnym od 30 min do 45 min dziennie ,czasem w ciągu dnia pozwolę sobie na jakieś ciasteczko malutkie czy michałka ;) ale zjem jednego a nie 10 na raz. Jakiś czas temu zazwyczaj stosowałam głodówki,raz okropne tabletki dzięki ktorym schudłam 12 kg ,i których już nigdy nie będę brała. Teraz mam 170 cm wzrostu i ważę 62 kg,jeszcze 3 kg brakuje mi do szczęścia ;) ale najważniejsze jest to że się nie męczę,bo jem na tyle że nie chodzę głodna ,a przy tym świetnie ,lekko się czuję i boczki ze spodni już nie wyłażą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawus
Witam. Jestem dystrybutorem Herbalife i chciałbym zawrzeć parę faktów związanych z produktami tej firmy. Jeśli chodzi o dostępność tych produktów to są dostępne tylko u dystrybutorów którzy mają podpisane umowy o dystrybucję z Herbalife i którzy posiadają odpowiednie narzędzia do sprzedaży. Dlatego produktów tej firmy nie da się kupić w aptece czy tez w sklepie. Jeśli chodzi o sprzedaż na portalach aukcyjnych to każdy dystrybutor ma zakaz sprzedawania produktów na takich właśnie stronach. Każdy dystrybutor ma śledzony tok swojej pracy. I np. za wystawienie produktu na portalu aukcyjnym (np allegro) zostaje mu odebrana licencja za którą zapłacił niemałe pieniądze. Jeśli chodzi o allegro. Na tym portalu można kupić rzekomo produkty herbalife po atrakcyjnych cenach (dużo niższych niż u dystrybutora). Produkty te są najczęściej podrabiane, niewiadomo jakiego pochodzenia. Fakty są okrutne.Herbalife wytacza procesy sądowe takim sprzedawcom właśnie. Przytoczę tutaj fakty z jednej rozprawy. Jeden chłopak ktory sprzedawał produkty Herbalife, przesypywał do opakowań produktu F1 odżywkę węglowodanową. dokładnie gainera 737, który dawał całkowicie odwrotne działanie. Zamiast klienci tracić na wadze to przybierali albo stali w miejscu. Ludzie kupują produkty na portalach aukcyjnych a potem jest płacz i lament i takie właśnie wypowiedzi: ''stosowałam ale nie działają te produkty''. Chciałem tylko zaznaczyć ze nikt na allegro nie daje gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktów. Natomiast u dystrybutora Herbalife jest taka gwarancja. Gwarantuje ze orginalne produkty Herbalife działają w 99 % na każdego człowieka. Jeśli chodzi o cenę to nie jest taka wysoka jak ludziom się wydaje. Weźmy przyklad produktu Formuła1: Jest to produkt który ma zastąpić jeden posiłek dziennie w naszej diecie. Koszt F1- 170zł Załóżmy że zastąpimy śniadanie. Teraz przeliczmy ile kosztuje codziennie śniadanie. 2 bułki z masłem i z wędliną, czy też jakiś nabiał, pomidor czy ogórek, parę listków salaty, herbata. Każdy jak dokładnie policzy to się okaże że śniadanie codziennie kosztuje ok 6 lub 7 zł. 170 zł podziel przez 30 dni = 5,66zł wniosek prosty. Pijesz koktajl (chudniesz zdrowo) i jeszcze oszczędzasz na jedzeniu. Do tego masz gwarancję zwrotu kasy. To jest właśnie orginalny Herbalife. Nie napisalem tego postu żeby się zareklamować ale żeby ludziom uświadomić jak wygląda sprawa z produktami Herbalife. Zapraszam na strony zainteresowachych. http://www.katalogcrw.com/loveliness/ http://www.idealnafigura.com/loveliness/ lovliness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamor
wszystkooodchudzaniu-lamor.blogspot.com super blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fripuj
cześc dziewczyny, sprawa jest taka, że trochę sobie piszę, trochę do szuflady, niektóre rzeczy do innych przegródek. potrzebuje historii dziewczyn, które są otyłe: 1. ponieważ w dzieciństwie wmuszano w nie jedzenie 2. ponieważ rodzice mieli względem nich zbyt duże wymagania i skutkiem było zajadanie stresu 3. ponieważ kłopoty z partnerem pchają je do obżarstwa 4 ponieważ stresująca praca popycha je do objadania się Będę wdzięczna za opowiedzenie mi waszych historii i przesłanie ich na maila fripuj@interia.pl Nie musicie podawac żadnych waszych danych, ujawniac tożsamości. Po prostu chcę na bazie waszych historii, ułożyc moje własne opowiadanie. Ja też jestem bardzo otyła i nie wiem, czy to się kiedykolwiek zmieni. póki co idzie ku gorszemu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacolka
Hej dziewczyny:)Zaczęłam się odchudzać równe dwa lata lemu.Zmobilizowałam się dzięki mojej znajomej która schudła bardzo duzo w bardzo krótkim czasie:)Ja chciałam tak samo ale niestety to nie było takie proste:(Przy wzroście 158 cm(jestem niska) ważyłam 83 kg,to była już prawie otyłość:(Na szczeście dzieki dobrej diecie i ćwiczeniom nizbędnym schudłam 23 kg w ciągu trzech miesięcy:)Ja sama uważam to za wielki sukces poniewaz kazda moja poprzednia dieta kończyła się na efekcie jo-jo.Teraz dzieki Bogu nie mam takich problemów.Jedynym jest to że chciałabym jeszcze zrzucic pare kilogramów dla lepszego samopoczucia ale niestety nie mogę nawet moja cud dieta nie pomaga:(Waga cały czas stoi w tym samym miejscu.Może Wy znacie jakis sposób który mógłby mi pomóc?:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klikdosukcesu
Witam!!! Wszystkich zainteresowanych odchudzaniem oraz Ciekawą historią z życia , prawdziwą historią z prawdziwego życia, serdecznie zapraszam na niedawno stworzony Blog. By Pomagać ludziom takim , jakim sam kiedyś byłem. http://klikdosukcesu.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_26
Hej dziewczyny :) Od paru dni prowadzę bloga o moim odchudzaniu. Polecam każdej, strasznie motywujące. Ja schudłam już od początku roku 10 kg. Teraz walczę jeszcze bo zostało mi do zrzucenia jakieś 20 kg. Odchudzanie to ciężka praca. Teraz jestem strasznie sfokusowana, mam determinacje. Nigdy nie byłam szczupła, zawsze byłam gruba :/ Chce siebie zobaczyć w końcu w rozmiarze 38 ... jeszcze trochę mi zostało. Mój blog - http://aganadiecie.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia12345
ja odchudzam sie od miesiaca, z 83kg spadlam do 78, nie katuje sie, jem regularnie, zdrowo (w miare ;p) i to co lubie, nie rzucilam tez alkoholu, jestem studentka, wiec pije duzo piwa ;p zgubilam łącznie 15cm, w tym 5 w biuscie (z tego akurat sie nie ciesze) mysle ze jeszcze dwa trzy miesiace i osiagne upragniony efekt, tym bardziej ze dieta wcale mi sie nie nudzi, czasem nawet zdarza zrobic mi sie odstepstwo, zjem loda, kartofle, albo makaron na slodko pierwszy raz postanowilam odchudzac sie powoli, nieinwazyjnie i musze przyznac ze efekty sa lepsze, niz przy ktrotrkotrwalych restrykcyjnych dietach, w przeszlosci wyprobowalam kilka i zgubione kilogramy wracaly blyskawicznie, teraz jestem duzo madrzejsza, przeczytalam na temat odchudzanie i zdrowego zywienia chyba caly internet ;p i mnostwo ksiazek, mysle ze bylabym w stanie ukladac nawet plany zywieniowe dla innych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiDonia
Witam serdecznie! Chętnie podzielę się umiejętnościami z zakresu szybkiego i zdrowego przygotowywania każdej potrawy- do każdej diety! Pokażę w jaki sposób można się zdrowo odżywiać:) Zapraszam do kontaktu: biuro@midprojekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmnin opowiedz mi jak cwiczylas, na aerobicu czy na silownie ,czy w domu jak jadlas dokladnie np dnia 1 co jadlas na sniadanie 2 sniadanie ja schudlam ostatnio ponad 30 kilo ale...znowu przytylam 11..nie potarfie utrzymac wagi ..a mailam juz wymarzony swoj rozmiar 34/36 a teraz mam 38 na 40.. wczesniej schudlam te ponad 30 kilo na diecie dukana w pierwszych dwutygodniahc ciagnelam same bialko bylam bardzo zmotywowana w domu ciwiczylam i chodzilam duzo...w niej schudlam okolo 7kg.. pozniej dolaczylam warzywa i tak doszlam do moejgo magicznego rozmiaru..i wszystko bylo ok ..az do tej zimy..nagle przybralam bo sobie odpuscilam...a tu goscie a tu objadanie wieczorami..i nei potrafie sie teraz zmotywowac..a wszystkie ciuchy sa za małe..wygladam w nich okropnie..wczesniejsze duze ciuchy pooddawałam..teraz chodze tylko w legginsach..i jestem zalamana...obnizyla sie moja wartosc,humor mam ciagle zly nie mam ochoty sie usmiechac..pomocy..zmotywujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiDonia
Sylwuniaa85 ważne jest aby na wieczór się nie objadac a jak są goście to jadac coś lekkiego- jakąś marchewkę czy sałatkę. Dla mnie motywujące są zdjęcia zgrabnych babeczek:) i wtedy sobie myslę że też tak chce wyglądać:) A wszystko tak czy inaczej leży w nażej psychice:) Sposób przygotowania posiłków jest niezwykle wazny i jak to umiejętnie zrobisz to nie będziesz miała ochoty na jedzenie w późniejszych godzinach:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja probowalam wszystkich metod lacznie z prchami na amfie ale efekt zawsze byl podobny max 5 kg i szybko wracalo czasami wydawalo mi sie ze sie odchudzam...a waga albo stala albo szla w gore jak to mozliwe I postanowilam do tego podejsc profesjonalnie wyszukalam sobie Dietetyka w necie myslalam ze to mega koszt bedzie ale nauka jedzenia kosztowala mnei 100zl Nauczylam sie co i jak jesc i jest super mam juz dwa rozmiary mniej a jem co chwila w pracy mam wrazenie ze nie robie nic innego tylko jem Mi pomogla pani z ktora mailowalam pod tym adresem megilen9@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Trenuje
Ja zapisałam się na program kształtowania sylwetki i powiedziałam sobie, że nie odpuszczę. Efekty pojawiły się już po 2 tygodniach, teraz mija miesiąc i czuję się świetnie, a waga?-6 kg, chociaż nie jest łatwo, bo muszę ćwiczyć i pilnować diety, ale daję radę. Gdzie chodzę? Tuan Club Józefosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka123
U mnie po schudnięciu kilku kilogramów odchudzanie zatrzymało się w miejscu na dość długi czas. Ok pół roku nic w dół, ani pół kilograma, pomimo diety. Zaczęłam więc oczyszczanie organizmu z toksyn i po 3 tygodniach kolejne 2 kg w dół :D Nie mam zamiaru robić tu reklamy, ale gdyby ktoś chciał preparat oczyszczający organizm na poziomie komórkowym o dobrej wydajności, to zamówiłam kilka - żeby było taniej i mogę się podzielić w cenie mniejszej niż sklepowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Trenuje
U mnie jak na razie waga spada regularnie, ale naprawdę zdrowo i niskokalorycznie się odżywiam, dużo ćwiczę i mam wiele zabiegów (w tym takie, które usuwają toksyny z organizmu - to ważne podczas odchudzania) moje-lustrzane-odbicie.blogspot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Chcesz być szczęśliwa i znaleźć w sobie siłę, aby stworzyć najlepszą wersje siebie? Jeśli tak serdecznie zapraszam na nowo powstałego bloga o zdrowym życiu i ćwiczeniach! Razem z moją pomocą osiągniesz każdy wyznaczony sobie cel! ODWIEDŹ runforhealthh.blogspot.com Pamiętaj, że twoje ciało zasługuje na najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×