Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Misiula
sala prosta, nic nie ma, zadnych kolumn, nic... .co tu zrobic??? jak udekorowac ja nowoczesnie?? myslisz ze pomysl z Paryzem bylby dobry?? jak ulozyc balony,jaki kolor?? co zrobic na scianach?? masz dlamnie jakies propozycje?? potrzebuje pilnie odpowiedzi, jutro musimy zadecydowac...pomocy!!!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaD
Bardzo proszę o informację na temat tworzenia girland z balonów :) Wiem, że temat był już wielokrotnie poruszany i wiem równiez, że jedna z użytkowniczek (beti_blu ... tutaj ogrooomny uśmiech w Twoją tronę :)))) często wysyła informacje połaczone ze zdjęciami. Ja również proszę o taki zestawik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fem
Witam Wszystkich!!!! Ja też chcę sama udekorować sobie salę na wesele ale nie wiem czy dam radę zrobić to tańszym kosztem niż jak bym wynajęła firmę? Mam nadzieję że tak tym bardziej że Kościół również chcę sama dekorować!!!!!! Mam nadzieję, że ktoś mi doradzi! Myślę o kolorach intensywny czerwony i zielony jabłuszkowy!!! Bo bardzo mi się podoba ten zestaw!!! Moja sala jest na ok 180 osób no tak do 200! ale wesele będzie na ok130 osób we wrześniu!!! Myślę nad organzą i fizeliną, balonami i tiulem ale proszę o jakąś radę!!! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fem
a to mój e-mail asia77171@wp.pl z góry dziękuję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelek07
Czesc ja mam swoj wielki dzien dopiero w czerwcu,ale juz szukam pomyslow na udekorowanie mojej sali,gdyz nie wyglada zbyt specjalnie, no ale cena jest zadowalajaca,na sali jest ciemna drewniana podloga,filary tez w polowie drewniane no i niestety bordowe zaslony ktore przyciemniaja caloksztalt,do tego sciany sa zolte i sufit nie ciekawie wyglada chcialabym go troche w niektorych miejscach przyslonic .Jesli ktos umialby mi podac jakis pomysl moze ze zdjeciem,bylabym bardzo wdzieczna, Chialabym wlozyc troche serca i stworzyc cos specjalnego. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NOWOZENCOW I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola82
Ja mam ten sam dylemat,za pare miesiecy biore ślub i tez chce sama sale ustroic ale kompletnie nie wiem jak mam te balony w takie piekne rzeczy układac,moze mi ktoś pomoże?????????zdjęcia mile widziane,RATUNKU?! jestem pod adresem viola82-82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega13234
Czy na girlandy potrzeba az tak duzo balonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fem
Hej Wam to znowu ja! Zastanawiałam się nad zatrudnieniem dekoratorki ale stwierdziliśmy z narzeczonym że jednak sami ustroimy naszą salę!! Jest tak wiele pomysłów, że nawet ciężko wybrać coś konkretnego! a tę girlandę wcale nie robi się tak prosto ( próbowałam) i nie było łatwo ale wyszła nawet nawet! Wiem że myślicie, że będzie ciężko bo ja też tak myślę ale wiem że damy radę!!! Co do problemu Bombelka07 to w takim wypadku myślałabym nad czymś co przysłoniło by trochę te ściany i sufit a mianowicie o materiałach, bo ja też je będę zamawiać i zobacz na stronkę http://www.swistak.pl/aukcje/2785720,MARKIZETA-NA-ZASLONY-szer-2-5-m-w-14-kolorach.html tam możesz zamówić jakieś a one są szerokie na 2,5 m to ja je poprzecinam na 4 części to będą po ok60 cm! Ado tego możesz zamówić organzę lub fizelinę!http://www.allegro.pl/item293986434__adne_fizelina_flizelina_ozdobna_rolki_17kolorow.html , http://www.allegro.pl/item293986430__adne_organza_organtyna_tiul_tkanina_17_kolorow.html a do tego różne dodatki w tych barwach które wybierzesz! Np sizal ozdobny znajdziesz na allegro , piórka itp. a co do filarów to możesz kupić organzę białą lub tiul i owinąć je nią ale nie tak gęsto i powpinać kwiaty sztuczne efekt suuper! Ja nie mam filarów na sali! Nie wiem jak ciemna jest podłoga ale skoro mówisz że ciemna i ciemne zasłony to coś w jasnym kolorze może czerono żółtym lub złoto białym lub czerwono ekri albo zielonkawo żółtym. I podwiesić materiały pod sufitem! Popatrz na zdjątka, które Ci wysłałam!!! Pozdrowionka i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fem
Kolego do girlandy potrzeba dosyć sporo balonów i powinny być one w prawie identycznych rozmiarach bo później ciężko jest je ułożyć tak dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fem
ludzi zachodzi w głowę... Jak oni to robią? Oto prosta odpowiedź: 1. Do zrobienia girlandy z balonów potrzebujemy - balonów (dobrej jakości) - sznurek lub żyłkę - dmuchawę do balonów 2. Dmuchamy balony dwa na raz jeden trzymamy w jednej ręce a drugi w drugiej 3. Jeżeli nie używaliśmy do dmuchania balonów sprzętu na którym można ustawić jakiej wielkości mają być nadmuchane nasze balony, należy je włożyć do miernika aby upuszczając powietrze otrzymać żądaną wielkość. 4. Jak już trzymamy dwa balony jednakowej i ustalonej wcześniej wielkości w obu rekach związujemy je ze sobą końcówkami balonów, tak aby powstała para związanych dwóch balonów. 5. W taki sam sposób przygotowujemy kolejną parę. 6. Jak mamy dwie pary, łączymy je ze sobą w miejscu węzła zawijając je o siebie tak aby powstała czwórka balonowa. 7. Układamy balony tak aby była płaska i przywiązujemy w miejscu węzła sznurek 8. Dmuchamy następne pary robimy z nich czwórki a następnie dokładamy do poprzednich za każdym razem obwiązując sznurkiem w miejscu łączenia. Życzę wszystkim miłej zabawy y muszą być dobrej jakości - nie przedmuchujcie balonów - sznurek nie może przecinać balonów - balony muszą być dociskane do istniejącego już kawałka girlandy przed obwiązaniem sznurkiem aby girlanda nie była zbyt wiodka to już było na tym forum podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia1985
Cześć wszystkim zna ktoś może "domowy" sposób na to żeby balony do girland były jednakowej wielkości ? Bo niestety przy różnych wielkościach balonów efekt jest nijaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Słuchajcie mam problem planuję remonciik w pokoju w ktrym mam błazerię na ścianach i na podłodze jakie kolory najbardziej by odpowiadały do sedek?? Dzieki za wszytski odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuszka
Witam beti_blu!!!! Mam do ciebie ogromną prośbę. Czy byłabyś tak dobra aby wysłać mi na maila instrukcję jak zrobić girlandę dwukololorową oraz serce z balonów również w dwóch kolorach. nie mogę sobie poradzić. Aha i jeszcze jedno czy orientujesz się może gdzie i czy w ogóle można dostać stelaże do balonowych serc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuszka
Jeszcze jedno krótkie pytanie czy robiłaś może gilrandy na tych specjalnych taśmach. Widziałam na allegro że są takie do sprzedania tylko nie wiem czy w ogóle warto je kupować.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH. NIEDAWNO ROZPOCZALEM DZIALALNOSC JAKO FIRMA DEKORUJACA SALE WESELNE, KOMUNIJNE,KOSCIOL, SAMOCHOD ITD. CHCILBYM ZAPROPONOWAC SWOJE USLUGI W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. CENA DEKORACJI OBEJMUJE: 1. SALA: - DEKORACJA SUFITOW SCIAN MATERIALAMI I NIE SA TO ZWYKLE FLIZELINY TYLKO MATERIAL LEKKO PRZESWITUJACY Z POLYSKIEM PODSZEWKA (KOLORY DO WYBOU) - DEKORACJA STOLU PANSTWA MLODYCH I TLA ZA NIMI - POKROWCE NA KRZESLA PRZY STOLE MLODYCH WRAZ Z KOKARDA - NA WSZYSTKIE KRZESLA GOSCI WSTEGA TIULOWA Z RóżYCZKA - DEKORACJA STOLU GOSCI FALKONY Z BUKIETAMI KWIATOW ORAZ SWIECZNIKI - W MATERIALACH LAMPKI CHOINKOWE NADAJACE ODPOWIEDNI NASTROJ. - DEKORACJA STOLIKA POD TORT - DODATKI TYPU KULE KWIATOWE DZWONECZKI OZDOBNE I BALONY. - ZA DOPLATA 50 ZL OBRUSY. KOSCIOL: - 10 BIAłYCH WYSOKICH FLAKONOW Z BUKIETAMI KWIATOW, KOKARDY Z ROZYCZKAMI PO 3 LUB 4 NA LAWKACH - PRZYOZDOBIENIE MATERIALEM KRZESEL I KLECZNIKOW - 2 DUZE FLAKONY Z BUKIETAMI PRZED OLTARZEM SAMOCHOD DO WYBORU 2 DEKORACJE NA SAOCHOD. JEDNAK DEKORACJE NA SAMOCHOD UDOSTEPNIAM W CENIE ALE NIE MONTUJE SAM PONIEWAZ W PRZYPADKU USZKODZENIA LAKIERU LUB CZEGOS PODOBNEGO NIE CHCE BRAC ODPOWIEDZIALNOSCI (JEDNAK NIC TAKIEGO NIE POWINNO SIE STAC BO WSZYDTKO JEST NA PRZYSSAWKACH). TAKA DEKORACJA KOSZTUJE 500 ZL. WYDAJE MI SIE ZE JEST TO CENA NAPRAWDE OKAZYJNA. CHCAC SAMEMU SKROMNIE UDEKOROWAC SALE TRZEBA WYDAC OK. 200 ZL WARTO? ZAPRASZAM. NAJPIERW PROSZE KONTAKT MAILOWY W CELU SPRAWDZENIA TERMINU I MIEJSCA. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazacie ze dekoracja
na złoto, ecru i bordo bedzie ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka88
cześc mam problem straszny . Mam zamiar sama udekorować salę ponieważ nie stać mnie na dekoratorkę salę mam na 130 osób kupiłam 1000 balonów 30 cali i chcę z nich zrobić girlany bo mi się bardzo podobają ale nie wiem jak się je robi mogła byś mi pomóc ślub dopiero w lipcu ale ja już teraz organizuję wszystko, chcę powieścić cztery cztero metrowe dwu kolorowe girlandy i jedną nad wejście.Powiedz mi czy to wystarczy i jak mam to zrobić. możesz mi wytłumaczyc a może masz jakieś zdjęcie co może mi pomóc czekam na odpowiedź możesz mi odpisać na e-majla pozdro Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć beti_blu właśnie dzisiaj odkryłam tą stronę i jeśli mogłabym to chciałam skorzystać z twojej pomocy związanej z ubiorem sali tanecznej. Moja koncepcja to trzy kolory balonów: żółty, niebieski i perłowyw połączeniu z materiałami. Może podsunełabyś mi jakiś pomysł, jeśli będziesz chciała to mogę przesłać ci fotki sali. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justynka88 1000 balonów na 5 sznurów w sali na 130 osób - raczej niewykonalne! jak duża jest sala? poza tym jeęli stać cię na wesele na tyle osób i ma to być najważniejszy dzień w twoim życiu to max 1000 dekoratorowi nie powinnaś żałować. Prowadzę taką działaloność i uwierz mi nie jesteś w stanie wykonać wszystkich elementów dekoracji profesjonalnie-czy chcesz żeby ten anjważniejszy dzień był bylejaki? czytam to forum juz kilka m-cy i nie moge się nadziwić.... jeżeli potrzebujesz instrukcji czytaj wcześniej było to wielokrotnie opisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben_ndi
Z 1000 balonów mozna wykonać okoła 40 metrów girlandy, bo to zależy z ilu calowych balonów będziesz robioc dekorację. Na ile osób jest sala nie ma zupełnie znaczenia. Czy napewno chodzi o balony 30 ", jeżeli tak to się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luziczka_b
ben_ndi ---- a co zaproponujesz mi do sali typowo góralskiej karczmy z drewna? na pewno wiele dekoracji tam nie mozna dac, raz ze ma juz swój klimat a raz ze strop jest troche przy niski podoba mi si eklimat karczmy, ale nei chciałabym tak całkowicie wiejsko...chce jakies nowatorskie akcenty-tylko nei wiem które z nich pasuja - i jakie kolory proponujesz do takiego wznetrza- drewno raczej brazowe i ciemno brazowe ja myslałam o granatowych i złotych dekoracjach dzieki z góry za Twoje rady:) jesli wy dziewczyny tez cos macie na mysli co mogłoby mnie zainspirowac to tez nei pogardze - dziekiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-82
Witam, Bardzo proszę o podanie nazw materiałów z których upina się dekoracje pod sufitem. w lipcu wychodzę za mąż i stwierdziłyśmy z koleżanką że same podejmiemy się dekoracji sali. sala ma 10x 15m . Poradźcie proszę ile muszę kupic materiału na wykonanie 2 czteroramiennych rozet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrekowa
Witam serdecznie! Czytałam wasze porady i problemy. Zastanawiam się czy mi także ktoś pomoże!!! Czy ktoś wie jakimi tkaninami lub materiałami dekorować sufity ???? Potrzebuje w miarę tanich ale efektownych materiałów no i nie za sztywnych. Chce zrobić siostrze na wesele pod sufitem na sali fale czyli , materiał musi wyglądać lekko i zwiewnie. Pomóżcie!!! Wasze porady możecie przesyłać mi na skrzynke mailową! Dzięki z góry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała na pewno czerwone kwiatki (tzn bukiet ślubny:)) a sukienkę chcę mieć w kolorze śmietanki, najwyżej lekkie ekri:) Jakie tkaniny na stoły mogę dobrać do takich odcieni? Będę miała stoły okrągłe, ja,mój przyszły mąż oraz świadkowie siedzimy przy oddzielnym stole i nie mam weny jakie tkaniny dobrać.. Żadnych ozdób typu balony ni będzie. Jak już jest taki wątek to skorzystam z porady kogoś doświadczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisak13
Tak sobie czytam te Wasze posty i myślę, że wiele odpowiedzi możecie znaleźć na stronce, którą znalazłam, kiedy sama przygotowywałam się do ślubu: www.balonalia.pl Znajduje się tam forum, gdzie profesjonalni dekoratorzy wymieniają się pomysłami i technikami wykonania dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
powiedzcie mi jak zrobic z balonow łuk nad wejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×