Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

moim zdaniem na sufit to organza lub tkanina dekoracyjna tzn podszewkowa. najlepiej 1-1,5m szerokości. jeśli sufit jest ładny i nie trzeba obnizać sali to polecam organze ,jest bardzoe delikatna i ładnie sie prezentuje, w razie sufitów 'mało estetycznych' :) lepiej jest wybarc podszewkę, zdecywdowanie więcej ukryje i obnizy sale jeśli jest taka potrzeba. kolorystyka to juz wedle upodobania i oczywiście powinna pasować do kolorystyki sali czy tematu przyjęcia. w sprawie poswieszenia to niestety ale muszą być jakies zaczepy , innej opcji nie znam niestety. min 5 musi byc (w rogach i na środku) i już mamy gotową przestrzeń do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza01
Witam bardzo serdecznie :) ślub mam dopiero w czerwcu a już panikuje z wystrojem :P mam takie pytanie czy do tej sali http://yfrog.com/nesalalj pasuje wystrój w kolorze zielonym i ecru, ewentualnie herbacianym. Chciała bym całe widoczne słupski przewiesić balonami w tych kolorach , naprzemiennie, oraz założyć dwa zielone serca jako ozdobę za parą młodą. Na resztę nie mam pomysłu :/ jak myślicie czy dobrze będzie z tym kolorem , i co jeszcze mogłabym dołożyć do tej dekoracji ? i jakie kwiaty ładnie wyglądałyby do tego. Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jmdekoracje-lublin mam Do Ciebie jeszcze jedna prośbę jeśli mogę prosić doświadczoną osobę w branży dekoratorskiej o podpowiedź gdzie kupić materiały dekoracyjne i rzeczy typu stojaki do kościoła czy wazony na stół. Jeśli mogę to podaj mi stronę www lub nazwę firmy. Bardzo proszę o odpowiedź jeśli to nie sprawi kłopotu na priv. szukam w internecie ale nie bardzo się orientuję w temacie dlatego pytam kogoś doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Meduza01 witam,na zdjęciu widać ze to raczej mała sala wieć ja osobiście nie 'szałałabym' bardzo z balonami bo one zwyczajnie przytłaczają sale... sfilary są całkiem ok można ew.zrobić węże świetlne i to przyozdobić np organzą czy kwiatami. co do kaloaru to łądniej chyab będzie biel z herbacianym czy jakimś czystym pomarańczem żeby już bardziej nie zmnijszać tej sali. proponuję jeszcze przyozdobić krzesła, dodać troszkę świec i oczywiście dużo kwiatów... :) ale to tylko moja sugestia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza01
Dziękuje ślicznie za odpowiedź ! hmm czyli uważasz ze soczysta zieleń raczej odpada , ah szkoda :P pokaże Ci też zdjęcie salki tanecznej bo na tamtej poprzedniej to tylko będziemy jeść i stoły będą ustawione w szeregu coś w litere L co w sumie da sporo miejsca wlanie na tej sali . http://yfrog.com/ndsala1aj - tu będzie dj i sala taneczna. Jak się przyjrzysz to zobaczysz wejście na sale gościnną i tu pytanie czy jakoś ozdabiać wejście do tej sali ? Teraz mi wskoczył do głowy taki pomysł żeby udekorować sale w słoneczniki kwiaty :) np. wejście zrobić łuk ze słoneczników , i na stole w wazonach też dać słoneczniki takie wysokie już na badylach :) co myślisz na ten temat? I mam jeszcze małe pytanko odnośnie ściany za parą młodą czy to faktycznie teraz taka wiocha żeby ją zdobić np w serca czy inne wynalazki ? :) przepraszam ale musiałam zapytać wprost :P pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Meduza01 słoneczniki, jestem za;] kolor napewno bedzie pasował. ale niestety z kwiatami wszystko zalezy od pory roku... i tak np słonecznik to kwiat sezonowy , widze ze masz slub w czerwcu i słonecznik może juz byc pod koniec miesiąca ale głowy nie dam, bo to jednak troszke wczesnie:) napewno dostaniesz np nieśmiertelną róże, marger. lilię czy dość modną cantadeskię. a co do tej 'wiochy ' ;p to nie przesadzajmy:) heh;):) poprostu teraz juz sie odchodzi od wszelkich serduszek , masy balonów, sztucznych kwiatów itp , chyba ze klient chce bardzo to przeciez nie zabronie:) a za młodymi lepiej cos ułozyc z zywych kwiatów czy dac obraz z dekor.kwiatową bo takie opcje też są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza01
Dobry punkt z ta dostępnością słoneczników może być naprawdę kiepsko jak patrzyłam :/ hmm. ..więc muszę znowu stworzyć jakiś plan :) z tego co wymieniłaś margerytki będą chyba najlepsze jak dla mnie. Ogólnie jest problem z kwiatami w tym czasie i raczej nic oryginalnego się nie wymyśli:/, aczkolwiek próbować można :) a powiedz mi jeszcze czy gdybym przystroiła sale taneczną tj. same wejścia w te słoneczniki , np. jakąś sztuczną girlanda http://allegro.pl/show_item.php?item=1256856144 a na stołach dam inny rodzaj kwiatów to będzie się to bardzo gryzło ? uparłam się na ten słonecznikowy akcent heh :) czy musi być wszystko robione na jedno (i znowu użyje prostego słowa) kopyto ?:P Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbofbdvjbd
Witam! a ja mam sale szaro bordowa z przewaga szarosci sa tez rowniez elelemnty drzewa takiego dosc jasnego:) myslalm o bialych oczywiscie obrusach jakims ecri lub kremowym i zastanawiam sie nad kolorem przewodnim myslam zeby dobrac cos bordowego do scian lub moze sliwka co byscie mi doradzily? a jesli chodzi o kwiaty to dekoracje najprawdopodobniej bede miala z mieczykow i lilji sa to dosc bogate kwiaty i slicznie wygladaja:) tylko zastanawiam sie nad bukietami na stolach czy poprostu zrezygnowac i zosatwic jedynie jakies takie wieksze swieczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza01 osobiście nie polecam sztucznych kwiatów gdy są tez żywe, tzn...wogóle nie polecam sztucznych;] to czerwiec a wiec jakies łądne żywe napewno jeszcze sobie upatrzysz:) moim zdaniem nie ma sensu pchać się w plastik bo to jednak dośc tandetnie wygląda. juz lepiej nic albo cos bardzo minimalnego z zywych niż te sztuczne. a co do kwiatów to zobaczysz pod koniec maja co akurat najpiękniej w kwitnie ijest w danej hurtowni,sklepie i na podstawie tego dobiezresz rodzaj kwiatów , dzis juz mozna myslec o kolorystyce a rodzaj to jeszcze wyjdzie z czasem:) moze za rok nie beda juz ci sie podobały słoneczniki tylko cos z zupełnie innej bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cbofbdvjbd kolorystyka dodoatków zalezy m.in od wielkości sali i tak np jeśli sala jest dosć mała czy niska to ja zrezygnowałabym z bordo, zmniejszy sale i zrobi sie 'norka'. skoro myślisz o liliach i mieczykach (rozumiem ze jedno i drugie białe) to proponuje juz isc całkowicie w tym kierunku. w bukietach zastosuj biel z delikatnym akcentem kwiatów lub dodoatków bordo a co do tkanin to chyba głównie biel i moza ja połaczyć ze srebrną szarością i min dodatkiem bordo. a co do stołów to jesli sa pojedyńcze to lepiej jednak nie rezygnowac z kwiatów-szkoda byłoby bo dają zawsze super efekt, a jesli stoły sa ustawione w tzn podkowe itp to mozna naprzemiennie -świeca , bukiet, świeca... itd powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza01
No dzięki wybiłaś mi z głowy już chyba te sztuczności hehe :) masz raje na spokojnie się pokombinuje trochę później z kwiatkami :) No i jak zwykle kończę następnym pytaniem :P Widzę że teraz są dość popularne podziękowania dla gości jakieś czekoladki, woreczki z ryżem czy migdałami , czy weszło to już u nas w tradycje czy można się bez tego spokojnie obejść ( i nikt potem nie pomyśli żeśmy chytrusy :P). I czy znasz jakiś fajny sklep online gdzie naprawdę są ciekawe dodatki w normalnych cenach, czy szmerać raczej na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podziekowaniami jest tak ze zalezy od miejsca gdzie jest wesele i jakich gości Młodzi sie spodziewają. I tak , jesli robi sie przyjęcie w mieście, w lokalu, dobrym hotelu itp a nie kalsyczne wesle w rytnie disco-polo to jest to owszem miły gadzet dla gości (najbardziej klasyczne to 5sztuk duzych i apetycznych cukierków w ładnych woreczkach z organzy przewiązane wstążką) ale nie jest to zaden obowiązek i myslę ze zadnego 'chytruska' w tym nie bedzie jeśli nic nie dostaną. natomiast na tzw 'klasycznym weselu' to raczej nie sprawdzają się podziekowania, bo to juz raczej nie ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbofbdvjbd
moja sala jest dosc duza i na pewno nie zrobi sie nora myslisz ze do szarych scian dobierac znowu szary? nie bedzie to wygladalo jak na jakiejs stypie? co do stolow to oczywiscie tradycyjnie w podkowe i myslam jeszcze zeby przez srodek stolu polozyc wlasnie organze w tym przewodnim kolorze ale jak poloze szary to bedzie strasznie wygladac. a moze jakis roz albo malinowy zeby ozywic ta sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szary i ...szary :) ja mówie o jasnym, delitanym odcieniu . no ale jak nie chcesz to przeciez upierac sie nie bede:) ale i tak nie mieszałabym dodoatkowych kolorków. skoro mowisz ze sala jest duzo to moza faktycznie postawic na bordo-ale nie zapominij o bieli:) np białych kwiatach z dodotkami bordo. serwetki dla gosci moga byc ulozone przemiennie-biel+ bordo(+ew.szarosc). przy duzej sali jest zdecydowanie wiecej mozliwosci. najlepiej jak dodasz foto sali mozna cos wiecej wtedy pomyslec bo tak na 'sucho' to dosc ciezko. a z foto któraś dziewczyna napewno coś odpowiedniego podpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Dudek
Może to będzie ciekawa propozycja, alternatywa dla dekoracji : www.foliedekor.pl czyli folie okienne dekoracyjne. Są to folie wykorzystujące elementy dekoracyjne, matowe do zasłonięcia, przysłonięcia widoczności do środka pomieszczenia : foliedekor art, foliedekor paski, foliedekor kratki, foliedekor kropki. Dla przykładu lines mat, lines white, top lines, linear, lines silver, dots white, dots silver, pane mat, pane white, pane silver, vision plus, dots lines, points, shade lines, tape lines, tiles, letter and numbers, art lines, art lines beige i flowers black. Dodatkowa oferta jest przedstawiona przez www.panitcar.com czyli folie okienne Global, matowe, dekoracyjne, samochodowe (auto folie), antywłamaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go25
Witam! mam takie pytanie , a mianowicie chodzi mi o podwieszenie materiału do sufitu, czy są jakieś uchwyty samoprzylepne czy coś takiego żeby przyczepić do czegoś dekorację? na sali w której robimy dekorację, nic w ściany nie można wbijać, wiercić itd. Bardzo proszę o jakieś wskazówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablucko
Witam :) A ja poproszę o poradę odnośnie dekoracji w kolorach: zielone jabłuszko, biały, pomarańczowy. Ewentualnie jakieś drobne ciemno-czerwone dodatki. Czy te kolory pasują do siebie? Czy dodać jeszcze jakieś drobne elementy z innego koloru (z jakiego?) Nie wiem jeszcze z czego zrobić motyw przewodni... Chciałabym, żeby było tak świeżo, trochę wiosennie. Budżet nie jest wysoki, ze wszystkim (ślub, wesele, hotele dla niektórych gości, ubrania, samochód itd) musimy się zmieścić w kwocie 20 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Witam.. po tych wszystkich różach ostatnio własnie bardzo podoba mi się sala w zieleni... zieleń przytłumiona tzw. jaśniejsza zgniła.. połączona z łososiowym bądź intensywną żółcią..cytrynową i bielą. Może być do tego bordo ( nie czerwony). Bordo jak łosoś oczywiście, a nie cytryna bo nie ten zestaw kolorystyczny. Jak masz okrojony budżet na wesele to radzę jednak wziąźć dekoratorkę, tych drobiazgów towarzyszących głównej dekoracji jest tyle, że jak sama zaczniesz kupować to wyniesie Ciebie zbyt drogo. To zależy od sali. Od czasu do czasu dekoruję więc wiem jakie są koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Go25.... masz problem... materiały są dość ciężkie i nie odważyłabym się ich wieszać na jakieś samoprzylepne rzeczy. W trakcie tańców mimo, ze tego nie widać...jest ruch powietrza i to powoduje, ze muszą być dobrze umocowane. Szukałabym jakigoś punktu zaczepienia. Jak się sali nie widzi nic nie można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkandchilli
Witam, zachęcam do zapoznania się z ofertą ciekawych lamp dekoracyjnych, doskonale prezentują się na dużych salach bankietowych i weselnych. zapraszam na : http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17789536 W przypadku zainteresowania zakupem hurtowym prosimy o kontakt email silkandchilli@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy....nie wiem
Hej. Mam mały problem.Wyprawiam urodziny w stylu lat 80-tych i mam problem z dekoracjami. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
Do Jabłucko Jak chcesz to podaj e-mila to wysle ci kilka fotek też dekorowałam sale w takich kolorach moze pomoge !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablucko
Mixxxxx -dzięki, byłabym Ci bardzo wdzięczna!!!! Adres e-mail to: annegro@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...bede brac slub w Niemczech. Nie mam jeszcze zarezerwowanej sali,ani wybranych dekoracji. Nie wiem tez jakie deko bedzie mozkiwe. Pomyslalam zeby zamowic gotowy zestaw do robienia balonowych girland i np serc itd. Wiecie gdzie moge cos takiego zamowic wysylkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiouptrdtgdgtdryrtytytdsg
Mogłabyś na allegro (my tak robimy), aleprzesyłka do Niemiec może wyjść drogo. A nie ma u Ciebie jakiejś hurtowni z artykułami ślubnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtiiurff
Pokaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×