Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość moniara1234
Witam moje wesele jest w sierpniu i niestety sama dekoruję sale. Jakiś pomysł na strojenie sali już mam tylko nie wiem jak się robi poszczególne elementy, wiec mam prośbę do wszystkich zebyście przysłali mi na emaila jak zrobić serce z balonów, winogrona, papierowe pompony i chcę zrobić taki łuk z balonów nad drzwiami.Czy ktoś dysponuje opisem i zdjęciami jak to zrobić. Do beti blu bardzo proszę Cię o przesłanie opisów i zdjęcia na psozczególne te elementy. Jeśli masz jakieś inne fajne pomysły jak udekorować salę to proszę przeslać.Jeśli ma ktoś z was czas to proszę o odpowiedż. Z góry za odpowiedź bardzo dziękuję!!! Mój email to: brossi1@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczenta
to wszystko o co prosicie jest opisane na pierwszych stronach topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
czy łuki z balonów moga byc nadmuchane pompka?albo ustami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajeny
Mam pytanko, jeśli już mam te 4 balony na krzyż to ja ich nawlekam na żyłke przebijając środek ogonkow igła??? Bo w tym momencie utknęłam, prosze pomóżcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajeny
Chodzi mi o robienie girlandy, jeśli ktos ma instrukcje od beti to bardzo proszę przeslijcie mi:):). Jeszcze serduszko chciałam zrobić, ale z tym to juz wiecej zachodu.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53smile
Witaj beti_blu Bardzo sie ciesze, ze po tylu dniach na internecie znalazam taka strone jak ta. Czytam wlasnie ze pomagasz wszystkim radą i pomysami na wystrój sali weselnej. Ja również prosiłabym o jakas podpowiedz na e-maila jak zrobic serduszko z balonów dwukolorowych,gdyż na sali mojej córki nie można za wiele zrobic jest to mała restauracja a jej nowy właściciel nie wyraża zgody na \"pełne\" dekorowanie. Wieć aby nie stracic efektu weselnego chciałabym skonstruawać chociażby takie to serduszko z balonów. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
Witam Wszystkich! Beti troszkę się Ci dziwię, choć to miłe że zdradzasz takie informacje, które Cię kosztowały nie mało czasu i pieniędzy, można to też troszke nazwać psuciem rynku no ale nieważne. Musze przyznac że masz gust :) Dla wszystkich chcących dekorować to nie pytajcie ciągle o to samo bo powstało mało maślane, przeczytajcie wcześniej jest opisane jak robić winograona girlandy i serce, a nie nauczycie sie tego robić dopuki nie kupicie balonów i nie zaczniecie robić. Bo w teorii ciężko skumać takie coś wiec skoro chcecie sami dekorować to do do sklepu po balony!!! Odnośnie balonów z allegro cena jest tak niska bo sa to balony sprowadzane z Chin najgorszej jakości dlatego ceny na allegro są o 4zł za paczke tańsze niż w sklepach gdzie sprzedają Włoskie, itp, to nie znaczy że nie warto poprostu z paczki 100szt lepiej liczyć z 85 :) a np z włoskich z paczki 100szt masz 98 :) Dziwię się że chcecie dekorować sami choć to ta polska mentalność, z czasem się zmieni, wkońcu społeczeństwo cięgle kwitnie :) Może firma kasuje za dekoracje 1000zł i się nie dziwię ale policzcie czas jaki poświecasz na pomysły, paliwo jakie stracisz obierzdzając 5 kwiaciarni 3 sklepy materiałowe, w jednym kupisz taniej coś w inym przepłacisz, wszystko i tak kupujesz w detalu wiec i tak masz drożej. Może i małą sale jeszcze udekorujecie sami choć sądze że dzień bądz dwa przed weselem zajmijcie sie czy wszystko macie dograne to jeden z najwarzniejszych dni w życiu a chcesz oszczedzić kasę. Dzień dwa pilnujcie czy wsztstko gra czy kierowca napewno bedzie czy kucharki nie mają problemów czy koszula jest wyprasowana dla przyszłego meża. Weselisko do 50 osób to rozumiem, znajomi oszczedność i jednego dnia stroicie ale ludzie piszą ze wesele mają na 250 osób a oszczedzają na dekoracji ? moze lepiej na schabowych? Dam wam radę jako osoba dekorująca choć nie zawodowo! Nie musicie płacić 1000-2000zł za dekoracje sali Zamówcie firmę aby wykonali tylko 4 girlany z balonów, do tego serce na tył za parą młodą skasują za to mniej, wy zaoszczedzicie na czasie i zostanie wam tylko latanie z kawałkami materiałów i szpileczkami co sobie poradzicie a fachowe girlany z których powietrze nie zejdzie przez min tydzień zrobi firma i z tego bardziej sie bedzie cieszyć i ona i wy. Przyjadą w 5-6 godzinek i macie gotowe za mniejszą cenę niż cała dekoracja. Ps. Balona wybuchowego z małymi w środku nie zrobicie sami niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
aa,,,, beti_blu jestem pewien, że nie stroiłaś dużych sal jak sale sportowe widowiskowe itp ponieważ zwykłe nałożenie na żyłkę przy robieniu girland (jak pisałaś) nie wystarczy, sukcesów i najpiękniejszej soboty w życiu życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
wiatm mam juz kupione : balony łososiowo-złote i białe (perła) łososiowe i zółte serwetki gastronomiczne kremowe ze złotym paskiem serwety dekoracyjne złota tablicę nad młodymi z pamaranczowymi rózami w rogu złoty + ecru obrus na stoł glówny sukienka ecru bukiet róze kremowe ze złotymi dodatkami świeczki złote no i nie wiem jakiego koloru maja byc kwiaty w bukietach bo mam takie swiecznik 0,6 m w którym robi sie bukiet z kwiatów ..... i nie wiem czy róze do bukietów maja byc kremowe czy herbaciane :-( i czy serwetki gastronomiczne mają byc łososiowe czy zółte:-( bardzo prosze o odpowedzi i radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
fotomadzia, może zrobimy konkurs kto lepiej coś zmontuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzoana
Bardzo proszę o przepis na girlandę (na maila) z gory thank you all!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaka
Wpadłam przypadkiem na to forum i widzę że są problemy z kupnem fajnego tiulu do dekoracji. Ponieważ całe wydarzenie mam już za soba mogę spokojnie polecić jedną firmę z Łodzi (Marand), która sprzedaje tiule w różnych kolorach i na prawdę w dobrych cenach. Życzę wszystkim przyszłym żoną udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza mikra
jakas fajna dekoracja na statek niski sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza mikra
szukam iszukam tych instrukcji jak robic te wszystkie cudenka z balonow gdzie moge znalesc te info berdzo tego potrzebuje dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:))mam problem:(ma ślub w pażdzierniku i chce udekorować sale balonami żółto-zielonymi ale każdy mi mówi że to nie pasuje.proszę o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
do jolaw. witam! miałam klientkę w tym kolorze daj mail to podeśle ci fotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_zgorzelec
witam! salę mam zamiar dekorować sama gdyz w Zgorzelcu są tylko dwie takie firmy i kroją 1500zl za dekorację dlatego postanowiłam sama udekorować swoją salę, sala jest okrągła, bardzo duża bo mieści 250 osób, sufit jest wyjątkowy bo na środku ma taki okręg stalowy i od niego odchodzą takie odnogi do ścian, kolor ścian to bzoskiwniowy, ja widziałabym balony w kolorze złotym i perłowym, sama chciałabym zrobić girlandy ale nie wiem jak, mam prośbę czy ktoś mógły mi pomoc i wyslac na meila wszystko co jest niezbedne do dekoracji sali, do zrbienia girland, tych węży i dekoracji za państwem młodym. Z góry Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Mam pytanko :) jakie balony będa bardziej pasowały do bordowych balonów: złote czy może ecru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Super temat. Też za niedługo będę dekorować swoją salę czy Ciebe beti_blue oraz innych, którzy chcieliby mi pomóc mogłabym prosić o wysłanie przykładowych dekoracji sal oraz kościoła na maila: maika3@o2.pl z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t.lewy
Cześć! Kamila_zgorzelec, sama chcesz dekorować salę na 250 osób? daj spokój!! 3 dni Ci nie starczą, Nie robiłaś nidgy girland z balonów to jak pewnei planujesz jeden góra dwa dni to zdążysz sama zrobić jeden pożżadny wąż heh 1500zł na sale co pomieci taką ilość osób to nie tak duzo! Linaaa ecru moze i bardziej pasuje do bordowego ale wybrał bym złoty gdyż 50% sal dekorowanych jest na te kolory, Bądz choć cutę inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_zgorzelec
t.lewy mam 3 rodzeństwa tate i mame, Michał ma brata i rodziców, dalibysmy radę. ale mamy rok mam nadzieję że kogoś znajdziemy kto weżmie troszkę mniej bo sala ma wielkie możliwości co do dekoracji Betii kurcze ale jak je przeplatać? żeby ta żyłka była w środku i żeby rowno te dwa kolory wyszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey8888
Witam. Ile jest potrzebnych balonow "5" na wykonanie serca o wysokosci 1,5 m. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
Na serce wchodzi około 200 balonów 5" ale kup więcej 1 paczkę. Jak nie masz wprawy to musisz mieć rezerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey8888
Dziekuje An-niu. Tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
A czy może mi ktoś doradzić jakie kolory przede wszystkim balonów będą pasowaly do sali z drewna - i parkiet i ściany (boazeria) Na gorze wiszą białe duże wstęgi. Na oknach są białe firanki i takie prześwitujące zasłonki - bardziej dekoracja niż zaslonki w kolorze spokojnej pomarańczy i zieleni, takie cieniowane. Są też bordowe duże kotary (?) tam gdzie będzie zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
Powinnaś kolorystykę dekoracji dopasować do wnętrza sali. Jeżeli bordowe kotary są elementem dominującym to powinnaś dekorację mieć w tym odcieniu np. bordo- perła lub bordo-złoto. Możesz też wybrać złoto- perła, też będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
An-no - Też myślałam o złotych z bordem :) a może lepiej tak jak piszesz - perła! tylko te zaaslonki zielono-pomarańczowe.. nie będą się "gryzły"? Może sprobuje Ci to przedstawić - wchodzi się na salę po prawej i lewej wzdluż okna i stoly, na wprost na drugim końcu sali dość wysokie podwyższenie (1,5m) gdzie będzie gral zespół - mają tam dużo miejsca i za nimi z tylu i obok nich z przodu są do sufitu długie zasłony, taki aksamit (zamsz?) bordowe. Wyglada to dosłownie jak scenka w teatrze. Kolor zasłon: nr 1 i nr 2 się cieniują, przechodzą http://www.allegro.pl/item207733238_woal_teczowy_szerokosc_150cm_piekne_kolory_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi7
Czy mogę prosić o instrukcję jak wykonać girlandę z balonów np. bramę i serce? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :) Mój e-mail: vivi7@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
Prallinka, skoro te firanki-zaslonki są w takich kolorach i bordo kotary, to uważam,że najbezpieczniejszym doborem kolorystyki dekoracji będzie złoty z perłą.Będzie pasował do tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×