Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość madzia_rak
Witajcie!!! Teraz troszkę z innej beczki niz dekoracja.Mam ogromną prośbę czy któraś z Was ma może piosenkę Kindla " Z kimś takim jak Ty" chodzi mi o całe wykonanie jak do tej pory udało mi sie tylko znaleźć słowa. Jeśli coś znajdziecie prześlijcie mi to na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dworek 2007
Witam! Mam prośbe kto z Was wie ile kosztuje dekoracja koscioła. Chodzi mi dokładnie o specjalistyczną firmę, która sie tym zajmie. Boję się tylko,że cena bedzie zbyt wysoka- dlatego pytam Was ile taka firma liczy sobie za taką dekorację. Domyslam się tylko, że żywe kwiaty pewnie beda znacznie droższe.Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa narzeczona
Beti prosze o jakieś wskazówki w sprawie dekoracji weselnej. Ślub już 2 czerwca 2007 ! Nie mam pojęcia jak wykonac girlandę i ile balonów potrzebuję. Sala ma 20 m długosci i 10 szerokości jest też wysoka na oko 10 m. błagam o pomoc. Byłabym wdzięczna za jakieś fotki i instrukciję. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenuja
beti_blu czy mogłabys przesłać mi na mój adres mailowy dokładny opis wykonywania serca z balonów i girland? Proszę. Pozdrawiam Mój mail: grenuja@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam tą stronke jest super Ja też mam ogromną prośbę czy ktoś może mi przesłać na maila jak wykonać GIRLANDĘ 2kolorową i SERDUSZKO. Nie mam o tym zielonego pojęcia :( BARDZO BARDZO PROSZE :) mój mail filarsat@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneettaa
Mogłby mi ktoś wysłac na mejla jak sie robi girlande i serduszko z balonów ! Była bym bardzo wdzieczna :) Pozdarwiam :) a tu mój e-mail: czarna2003@op.pl wesele mam w kwietniu juz a nie mam pojęcoa jak ubrac sale aby w miare wyglądała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwnie1979
Niedługo biorę ślub salę chciałam udekorować sama bo to zawsze mniejszy koszt. Nestety nie mam pojęcia jak upina się balony w dwukolorowe girlandy czy w serce, które można potem powiesić za Młoda Parą. Próbowałam coś znaleźć na internecie, ale bez żadnych wyników. W końcu trafiłam na to forum. Czy ktoś może przesłać mi na e-maila instrukcje jak się upina te balony i ile ich potrzeba. Z góry dziękuję (e-mail - sylwianiedzialek@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti blu to ściemniara
linki do zdjęć sal które to niby sama udekorowała widziałam na stronie firmy która się tym specjalizuje-to nie sa zdjęcia i prace jej autorstwa. żenujące jak dla mnie podpisywać sie cudzą robotą:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
Żenująca to jest Twoja anonimowa wypowiedz. Może Beti współpracuje z tą firmą, albo są to linki przykładowych dekoracji.Bo wiele takich podawała. Np moje prace są prezentowame jako przykładowe dekoracje przez firmę, która zajmuje się organizacją wesel i ślubów.NAJPIERW SPRAWDZ A POTEM STAWIAJ ZARZUTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnypik
Witam serdecznie!!! Ja rownież chcialam udekorowac sobie sale na wesele balonami i potrzebuje pomocy w tej dziedzinie. Prosze o przeslanie materialow jesli macie jakies na ten temat (łuki, serca, litery, girlandy itp.) Przyda sie kazda informacja. Dziekuje i pozdrawiam Klaudii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie i niestety po raz ostatni Musiałam zrezygnować z usług Tp i internetu i już nie mam dostępu Tak wiec przepraszam wszystkich .. Czasami może jeszcze zerknę Mam nadzieje że pomogłam paru osobom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatta82
Witam ja również bardzo prosiłabym o przesłanie na maila instrukcji dotyczących robienia girland i serc z balonów. Bedziemy sami dekorować salę i bardzo przydałyby nam się Wasze wskazówki, bo jestem zupełnie zielona :) Mój mail: biedroneczka6@o2.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o przeslanie instrukcji jak sie robi serduszko agniesia252@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksima
Beti_blu szukam pomysłu na dekorację sali "do tańca" (jest dość skoromna, w jasnych kolorach - ściany beżowe, posadzka lekko wpadająca w zielony). Zastanawiam się nad podwieszonymi pod sufitem materiałami podświetlanymi lampkami... lub balonami. Może masz jakieś fotki... Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasula
witam ma moze ktoś zdjecia jak sie robi girlande z balonów lub bardzo dobry opis bo mi nie wychodzi z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa narzeczona
Ja niestety nie mam opisu. Czekam też już sporo czasu na odpowiedz beti. Mam pomysł jeśli ona nie ma teraz netu to może same powymieniamy się fotkami i pomysłami na dekoracje. Napewno jakieś macie. Czekam na akceptacje pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia123456
Więc:Przedewszystkim girlandy robi sie z balonów nadmuchanych.Powietrzem nie helem.1.Dmuchasz jeden balon,nie wiążesz tylko trzymasz za końcówke żeby powietrze nie uciekało,a potem tak samo drugi,i dopiero teraz wiążesz te balony ze sobą ogonkami.2.Nawlekasz żyłkę między dwoma przęsłami,i naprężasz.3.bierzesz dwie pary balonów (czyli 4 ) i nawlekasz na żyłkę,tak by była ona w środku końcówek balonów,na krzyż.4 następne nawlekasz tak samo ale dosówając do poprzedniej i umieszczając wprzerwach tamtych.jeśli czujesz opór dosuwając balony posliń trochę żyłkę.Dostałam ten opis od Beti Blu,ale wcześniej udało mi sie znależć juz w internecie,więc zrobiłam tę girlandę z 20 balonów w dwóch kolorach,i juz był widoczny efekt,super.w czerwcu mam Wesele więc też sami będziemy stroić naszą salę strażacką,ale juz mam wizję,myślę że będzie super,Powodzenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Narzeczona
Super! Dziękuję bardzo Asiu. Przyda się napewno. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam prośbę do Was.W sierpniu mam ślub a wesele będzie miało miejsce w domu strażackim.Sale muszę udekorować sama bo firma która się tym zajmuje zawołała sobie 800zł.Chciałabym zrobić serce z balonów i chcę zrobić taki łuk z balonów nad drzwiami.Czy ktoś dysponuje opisem i zdjęciami jak to zrobić. Czytałam poprzednie posty i niektórym z Was beti blu przesłała ten opis i zdjęcia.Jeśli ma ktoś z was czas to proszę o odpowiedż. iwona81@vp.pl Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
hej jesli ktos z was wie jak przyczepic luk z balonow aby wyszla brama to prosze o pomoc i jakies wskazowki!!!bardzo prosze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dostałam e-maila od Eweliny M. odnośnie techniki robienia girland (za co ślicznie dziękuje) ale niestety ten e-mail jest pusty.Czy mogę prosić o wysłanie tego maila jeszcze raz może tym razem dostanę go w całości. DZięki i pozdrawiam. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik1981
Witam serdecznnie!!! Czy ktoś może mi przesłać na maila instrukcję wykonania girland, bo coś mi nie wychodzi. Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczekkk
Również bardzo bym prosiła o instrukcję jak zrobić łuk i inne. Mnie też czeka dekorowanie swojej sali ślubnej. patyk83@o2.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
Witam wszystkich! do wykonania ciekawej dekoracji np. łuków nadają sie świetnie balony z łącznikami...zobaczcie na www.decore.w.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również poproszę o instrukcje robienia girland itp. Postaramy je wykonać sami a mamy pole do popisu ponieważ musimy udekorować namiot weselny. Mój mail: aneta-lotek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolka
witam!!! super forum- grutulacje za temat i chęć pomocy osobą, które nie mają kompletnie pojęcia jak się co robi z balonami. jestem jedną z was i jeśli znajdziecie chwilkę przyślijcie opisy (zdięcia) jak się wykouje girlandy, serca itp, itd :-) Z GÓRY DZIĘKUJE I CZEKAM NA emaile koralgolka00@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja biore slub w czerwcu i sama chce dekorowac slale i prosze bardzo o przesłanie instrukcji jak sie robi te serduszka i girlandy z góry dziekuje... myszawidzew@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle ten sam problem - girlandy !!! To już chyba jest denerwujące ? Ale serdecznie proszę o dokladny opis krok po kroku ( najlepiej ze zdjęciami ) jak robi się te girlandy z balonów . Pozdrawiam i dziękuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×