Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Widzę że mamy coś ostatnio tłok na stronce. Odnośnie pompowania 1000 szt balonów lub większej ilości . Na pewno w większych miastach sa sklepy gdzie są sprzedawane akcesoria dla weselników i można tam wtedy wypożyczyć pompkę. U mnie w mieście kosztuje to 30 zł doba. I 100 razy polecam ,pompka ręczna na taką ilość się nie sprawdza.:) Na 4 m girlande z 10\" wychodzi paczka balonów 100 szt. jbdk.. pewnie że dekoracja dla Twojej sali pasuje w kolorach pomarańczu żeby ożywić i nie przyciemniać juz zielonego. A te kolory to po prostu metalizowane pomarńcz i perła. Ika3w- dobrze wygląda serce zrobione z ukształtowanego drutu na wysokośc 1,20-1,50 pamiętajmy że jak dodamy balony zawsze się serce poszerzy. dziuba- te lampki może nie przyczepiej tak blisko flizeliny ale z doświadeczenia wiem że lampki przyczepiałam za tiulelem i nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuba
dzieki beti_blu za zdjecia! bardzo mi pomoglas! dobrze ze jest ktos kto pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlobez
Dziekuje za zdjecia ale w przypadku mojej sali balony odpadaja :( sala jest za niska i za mala :( ale jak znajdziesz cos na temat robienia kul ze sztucznych kwiatow lub cos na temat robienia pomponow z bibuly to przeslij mi. z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
i nie dostałam zdjec:((( jeszcze raz prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luncia
Beti pomóż! Możesz przysłać zdjęcia pokazujące jak robić te girlandy z balonów bo twój opis mam jak to się robi, ale nie ma to jak fotografie:)) Mój mail: katod@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wszystkie stronki i pomoc:)fajnie wiedziec ze jest sie do kogo i gdzie zwrocic:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaJ_
Witam, chcialabym sie dowiedziec jakie mniej wiecej musi miec wymiary stelaz do serca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_rak
czesc czesc Dziewczyny:) Jesli macie jakies zdjecia jak sie robi girlandy, serca i winogrona to bardzo Was prosze przeslijcie mi na maila. Mam caly opis jak to sie robi ale lepiej wiadomo o co chodzi jak sie to zobaczy. Z gory dziekuje. pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luncia
Beti bardzo dziękuję za zdjecia i opis!!!! Super, ze można liczyć na czyjąć pomoc!!! Dziewczyny jak macie jakieś fajne stronki z dekoracjami i poradami jak ozdobić sale albo coś dotyczącego tych girland to dajcie znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
beti wielkie dzieki za zdjecia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
dziewczyny jesli macie jakies fotki jak zrobic girlandy i serca z balonow to bardzo prosze przeslijcie mi na mila bo z samym opisem ciezko to zrobic!!!z gory wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_rak
beti bardzo dziekuje za zdjecia . napisz mi jeszcze jakie kolory balonów najbardziej beda pasowac do zoltych scian. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti_blu mam pytanie u mnie na są na sali takie właśnie szarfy w ciemniejszych kolorach bordo i jakis jasny nie orientuję sie już bo są często zmieniane i chciałabym zapytać czy przeszłoby coś takiego jakby były powieszone balony ale połączone ze sobą w kształcie serc. i takie by wisiały jedne wyżej drugie niżej. tak wizualnie możesz to sobie wyobrazić i powiedzieć co o tym sądzisz? i jaką dać najlepsze przystrojenie nad młodymi? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
wieeelkie dzieki za zdjecia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko:) czy balon strzelajacy to dobry pomysl?? firma dekorujaca sale zazyczyla sobie za niego 1000zł a na allegro widziałam kwoty od 40-100zł czy zawieszenie go+napompowanie malych balonow jest rzeczywiscie tak trudne ze nie mozna zrobic tego samemu??bo ja to chcialam kupic na allegro i cala zabawe wykonac sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko......
1000 zł za ten balon? ja kupuję na allegro, ale ten za 100 zł, bo przysyłają go już z napompowanymi balonikami w środku, a Ty musisz go tylko powiesić. Te po 30 zł przysyłają z nienapompowanymi balonikami więc się trochę obawiam... czy dam radę sama napompować jak trzeba. A gdzieś widziałam sam duży balon (bez malutkich) za 7 zł, więc nigdy w życiu nie płac tym zdziertusom 1000 zł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko......
to jak za balon wołają 1000 zł, to ile kosztuje cała dekoracja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...... --> no to roznie:)kazda girlande zycza sobie osobno:) koszty w kazdym badz razie sa makabryczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenuja
beti_blu Hej! Za kilka miesięcy mam wesele. Niestety nie mam zdjęcia sali, a róznież mam mały problem z jej udekorowaniem. Czy mogłabyś i mi pomóc? Sala jest prostokątna z bardzo wysoko zawieszonym sufitem- bardzo ciężko do niego dostać i właściciel jest niechętny przyczepianiu ozdób do niego. W związku z tym nie wiem co zrobic. Do okoła sali będą rozstawione stoły. Prosze doradź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlobez
1000 zł !!!!! przeciez za tyle to moza udekorowac cała sale! Zamów z allegro bedzie taniej o 900 zł a efekt na pewno jest taki sam! Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenuja
beti_blu Hej! Za kilka miesięcy mam wesele. Niestety nie mam zdjęcia sali, a róznież mam mały problem z jej udekorowaniem. Czy mogłabyś i mi pomóc? Sala jest prostokątna z bardzo wysoko zawieszonym sufitem- bardzo ciężko do niego dostać i właściciel jest niechętny przyczepianiu ozdób do niego. W związku z tym nie wiem co zrobic. Do okoła sali będą rozstawione stoły. Prosze doradź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiucha123456
Beti Blu proszę Cię albo kogokolwiek o opis jak robi się te girlandy i kule z balonów praz o zdjęcia wystroju sali .Chciałabym też Ladnie udekorować stól.Proszę o pomoc .Mój mail:asihop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0509
ludzie pomocy wychodzę wesele w 1 święto wielkiejnocy a ja nie mam pomysłu na dekoracje sali jak związać te balony by powstaa ta girlanda czy łuki proszę pomocy napiszcie mi monika0509@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mysza
powiem Wam moi drodzy ze poczytałam troche te wasze wypowiedzi i bardzo mi pomogły :) jestem pełna podziwu dla beti_blu sama niedlugo bede stroic swoja sale na wesele... dochodze tylko do takich wnioskow ze niektore sale jakie prezentowaliscie sa naprawde piekne i nie ma co przesadzac z balonami czy innymi ozdobami.Ja bede stroic remize - wiec tu juz potrzeba troszke wiecej pracy..mam tylko jedno pytanie.. JEST TO REMIZA, PARKIET, BOAZERIE I ROZOWE SCIANY W CZESCI TANCZACEJ I W CZESCI JADALNEJ ZółTE.. CZY MOGE DAC ZIELONE BALONY Z ECRU?? CZY NIE BEDZIE SIE TO GRYZłO?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakostka
witam, pomozcie mi jakimis fotkami lub rysunkami badz tez szczegolowymi opisami jak mam zrobic ozdoby z balonow np, girlande, serce, winogrono itp rozne dekoracje, szukam w internecie i nigdzie nie moge tego znalesc, pomocy, prosze o jakies infooo... na meila monikakostka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora
Ja też bardzo proszę o materiały które mogłby mi pomoc w dekoracji sali. Robię wszystko od początku do końca sama, już za dwa miesiace, a mam bardzo mało czasu wolnego na przygotowania. Sala jest w kiepskim stanie, bo to szkolna stołówka. Ale duża, z dwoma rzędami kolumn, więc też można je podkreślić i udekorować. Bardzo Was proszę o jakąś pomoc w postaci fotek, "przepisów" na związywanie balonów w sznury, itp. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_na
Witaj! Przeczytałam całe forum, ale dla mnie dekoracje balonowe to czarna magia.Dlatego mam prosbę o przesłanie na mój mail zdjęć i instrukcji wykonania wszystkich elementów węże,girlandy,serca,sople.winogrona,kule. Za kilka miesięcy będe dekorować salę mojej kuzynce dlatego juz teraz chce potrenować, aby póżniej dekorowanie szło sprawniej.Nie rozumiem jak zawiązać balony na sznurówkę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiek
Witajcie!! Ja też proszę Was o przesłanie instrukcji wykonania tych girland serc itd. Dla mnie rownież to czarna magia a efekt jest niesamowity!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAdrx
Witam serdecznie Beatko.Od paru dni czytam forumna stronie i wszystkie twoje porady staram sie drukowac, poniewarz latwiej jes mi je czytan niz jak siedze przed monitorem. Mam na imie Ania i z moim narzeczonym planujemy slub na przyszly rok a dokladnie 7 lub 14 czerwca 2008. jest jeszcze troche czasu ale napewno szybko zleci, dlatego interesuje sie dekoracja sali juz w tej chwili. Aktualnie mieszkamy w Edenburgu ale w kwietniu jedziemy do polski i bedziemy szukac sali na wesele. Takrze konkretniejeszcze niewiemy jaka to sala bedzie. Planujemy slub na ok 150 osob i bedziemy mieli zapewne rownierz gosci ze szkocjitakrze chcemy znalesc cos eleganckiego, a z tego wzgledu ze to bedzie czerwiec, dlatego bedziemy szukac w takim stylu zeby mozna bylo zorganizowac rownierz grila cos blisko lasu lub niedaleko za miastem. Ja kompletnie niemam pojecia o dekorowani a to co piszesz jest dla mnie czarna magiahehe, ale staram sie wszystkie twoje wskazowki skrzetnie analizowaci uwarzam ze naprawde znasz sie na rzeczy( nawet probowalam wiazac juz te girlandy ale cos mi niewychodza niewiem moze mialam za malo balonow bo robilam z 20 wogule to niema efektu). Slub oczywiscie bedzie w Polsce a my pochodzimy z lublina,, niewiem gdzie ty mieszkasz. Ale mialabym dla ciebie propozycje, jesli zechciala bys przyjechac do lublina i pomoc nam w dekorowaniu sali bylo by super.A ja bym chciala zeby dekoracja wygladala naprawde bombowo a ty jestes w tym specjalistka. Prosze cie zebys byla ze mna w kontakcie bo naprawde zalerzy mi na twoich poradach. Jesli chodzi o koszty podruzyto my wszystko pokryjemy takrze niemasz sie co martwic. Fakt ze jeszcze jest ponad rokale mysle ze czas najwyzszy na przygotowania juz w tej chwili.Jak pojedziemy teraz do polski i znajdziemy sale to napewno wysle ci zdjecia tej sali zebys wiedziala z czym bedziemy mieli do czynienia i doradzic jaki wystroj wybrac, jesli niebedzie takiej mozliwosci zebys mogla przyjechac to przynajmniej bedziesz mogla udzielic jakis konkretnych wskazowek a probowalam ta wiadomosc wyslac na twojego meila ale niebylo to mozliwe niewiem czego mimo ze probowalam wielokrotnie. I jesli mozesz to wyslij mi pare fotek z twoimi dekoracjami no i jak powinny wygladac te girlandy. GOraco i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×