Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość ktutaj6
witam ja też mam problem z udekorowaniem sali nie mam pomysłu jak obnizyć sufit, jak zrobić girland i inne dekoracje, prosze o pomoc i jakies przykładowe zdjęcia z góry ślicznie dziękuję mój mail ktutaj6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alysza
Witam, mam pytanie dotyczace łączenia kolorów, czy kompozycja bordo + jasny róż będzie dobrze wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alysza
Witam, mam pytanie dotyczace łączenia kolorów, czy kompozycja bordo + jasny róż będzie dobrze wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula333
W miare mozliwosci baaaardzo prosilabym o przeslanie na maila ( magdzia_1989@o2.pl ) zdjec lub dokladniejszych instrukcji co jak wykonac aby bylo jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita2
Witam. Mam pytanie do kogoś kto się zna na dekorowaniu . Czy te materiały ,tkaniny przywieszane przy suficie kupuje się gotowe ,czy jakoś na metry. Jeśli gotowe to gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było wczesniej opisane
jak zrobić girlandę; Chyba trzeba rozciągnać żyłkę np pomiędzy 2 krzesłami; dmuchać balony i po 2 balony ze sobą wiązać i nawlekac na tą żyłkę, potem znowu dwa związane balony ale skierowane prostopadle do poprzednich itd. Gdzieś wcześniej sabardzo szczegółowe opisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było wczesniej opisane
jak zrobić girlandę; Chyba trzeba rozciągnać żyłkę np pomiędzy 2 krzesłami; dmuchać balony i po 2 balony ze sobą wiązać i nawlekac na tą żyłkę, potem znowu dwa związane balony ale skierowane prostopadle do poprzednich itd. Gdzieś wcześniej sabardzo szczegółowe opisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble.e
w tym temacie było to juz dokładnie opisane jakos na początku więc poszukaj. WZ tego co pamiętam to trzeba nadmuchać 2 balony i związać je ze sobą i nawlec na rozciągniętą (np między 2 krzesłami) żyłkę. Potem znowu kolejne 2 balony związać i nawlec ale pod pewnym kątem do poprzednich itd. niestety nie wiem jak z kolorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mam pytanie do autorki...co myslisz o płatkach róz na stołach?? masz jakieś doświadczenie z tego typu ozdobami?? przetrzymują całe wesele w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mam pytanie do autorki...co myslisz o płatkach róz na stołach?? masz jakieś doświadczenie z tego typu ozdobami?? przetrzymują całe wesele w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mam pytanie do autorki...co myslisz o płatkach róz na stołach?? masz jakieś doświadczenie z tego typu ozdobami?? przetrzymują całe wesele w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mam pytanie do autorki...co myslisz o płatkach róz na stołach?? masz jakieś doświadczenie z tego typu ozdobami?? przetrzymują całe wesele w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Mam pytanie do autorki...co myslisz o płatkach róz na stołach?? masz jakieś doświadczenie z tego typu ozdobami?? przetrzymują całe wesele w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata25
Proszę pomóż mi udekorować sale mam pomysłów wiele ale nie wiem co mam kupić jakie materiały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka26
Chętnie się dołącze. Też nie mam żadnych pomysłów. Chciałabym aby sala wyglądała trochę inaczej niż wszystkie. Sala na której będzie moja zabawa weselna ma kształt kwadrata. Myślałam aby pod sufitem zawieśić jakieś ładne szarfy tak aby schodziły się w środku sufitu, ale sama nie wiem. Do tego jakieś balony itp. Może Ty cos doradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata26
renata26 Witam. Świetny temat i myślę ze bardzo potrzebny Czy tez mogłabym dostać na maila zdjęcia rożnych dekoracji? Byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkm
ja sie poddaje... :( ... ja tez nie mam bladegopojeia co zrobic z moja sala.. a uwierz mi ze do mojej sali tzreba nerwow i naprawde duuuzej wenny tworczej... :( ... moge przesłac fotki na Twojego maila? bo nie mam strony internetowej? ... a wogole z każd jestes sutorko jesli moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkm
ja sie poddaje... :( ... ja tez nie mam bladegopojeia co zrobic z moja sala.. a uwierz mi ze do mojej sali tzreba nerwow i naprawde duuuzej wenny tworczej... :( ... moge przesłac fotki na Twojego maila? bo nie mam strony internetowej? ... a wogole z każd jestes sutorko jesli moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkm
ja sie poddaje... :( ... ja tez nie mam bladegopojeia co zrobic z moja sala.. a uwierz mi ze do mojej sali tzreba nerwow i naprawde duuuzej wenny tworczej... :( ... moge przesłac fotki na Twojego maila? bo nie mam strony internetowej? ... a wogole z każd jestes sutorko jesli moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam pytanie-jaki kształt bukietu będzie pasował do tej sukni: http://madonna.pl/pl/lasposa.php figure mam podobną do modelki-169 cm wzrostu, mały biust, smukła. Sale bede miała ubraną na jasno-białe i kremowe tiule, krzesła na sali bordowe. Dlatego marzy mi się bukiet z bordowych róż. Ktoś mi doradzi? Chętnie wysłucham propozycji odnośnie innych bukietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka.lil
ten topik jest za długi i sie 'zawiesza', chyba trzeba założyc druga częsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Mam ślub i wesele 19 wrzesnia, no i do tej pory zbytnio nei zastanawialam sie nad dekoracją sali, ale teraz jak inne rzeczy ucichły to sie zaczęłam zastanawiac nad tym... sala jest bardzo ładna wiec nie bedzie zadnych balonów czy udrapowanych materiałów jedynie musze jakos udekorować miejsce za nami i wymyslić co zrobic ze stołami...no i własnie nei mam kompletnie pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Mam ślub i wesele 19 wrzesnia, no i do tej pory zbytnio nei zastanawialam sie nad dekoracją sali, ale teraz jak inne rzeczy ucichły to sie zaczęłam zastanawiac nad tym... sala jest bardzo ładna wiec nie bedzie zadnych balonów czy udrapowanych materiałów jedynie musze jakos udekorować miejsce za nami i wymyslić co zrobic ze stołami...no i własnie nei mam kompletnie pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mój slub i wesele odbędą się 19 września. No i właśnie do tej pory nei myślałam o dekoracji sali ale im bliżej to wszystkim po trochu zaczynam myśleć no i właśnie salę mam ładną wiec żadnych balonów czy udrapowanych materiałów tylko miejsce za nami i cos na stoły wydumać no i właśnie chciałabym cos takiego http://wedding.w8w.pl/DEKORACJE/SALE%20WESELNE/slides/curtains23.html chodzi mi o taki prosty biały materiał i te swiatełka i moze ewentualnie cos jeszcze tam wymyślić Tylko czy te światełka to takie zwykle lampki choinkowe czy to jakies specjalne? I jaki i ile tego materiału trzeba mniej wiecej??? No a co na stoły można wykombinowac zeby nie było zwyczajnei tylko dośc oryginalnie ale tez niezbyt drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninucha
baaaaaardzo prosze Beti blue o pomoc w dekorowaniu sali....sala jest duża i brzydka z duzymi oknami... chcę cos w kolorystyce niebieski ecri kupiłaqm juz fizeline w tych kolorach..chce coś powiesic na środku, a odo tego na boki fizeline ... pomiedzy nią chciałabym girlandy z balonów... prosze poradz!!!!!!!!!!!!!!co nad nowozencami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninucha
witammm. fajnie z e jesteście...prosze o pomoc w udekorowaniu sali... chce na niebiesko-ecri.. podwieszona fizelina pod sufitem w tych właśnie kolorach +jakies girlandy z balonów... sala jest stara i brzydka....no i co nad nowożeńcow??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninucha
proszę o pomoc i ja beti ratuj..... jak wykonać fajną girlandę, kule, kiście z winogron i serce? mój slub tuz tuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×