Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Beti_blu --- muszę przyznać, że mamy bardzo podobne gusty, bo tak samo myślałam o ustrojeniu sali:) A ustrojenie kolumn chętnie obejrzę. Mój mail: gosia_fi@wp.pl Dzięki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki beti_blu! Chyba mamy podobne gusta, bo też właśnie w ten sposób myślałam ustroić salę. Tylko boję się o te balony, żeby przez nie nie wygladało za tandetnie. Ale sztuczne kwiaty i materiał bardzo mi się podoba. A co myślisz o zrobienie serca za parą nie z balonów ale właśnie z tych kwiatów? Też byłoby chyba nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja23 - Zdięcia wysłane ,może drobne wskazówki do czegoś będą pomocne..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co zrobic ? :) Takie bardzo eleganckie sale , z obniżonym sufitem ,halogenami są bardzo trudne w dekoracji. Za bardzo nie ma gdzie dekorowac,bo sufitu bym nie ruszała ,chyba że girlande z balonów wzdłuż zaokrąglenia sufitu. A na ścianach pod każdym kinkietem małe elementy z balonów . Mogłabyś się pokusic o balony na hel bo sala nie jest bardzo wysoka i 200 balonów z wstążeczkami fruwających nad parkietem , byłby niezły efekt. Oczywiście jeśli masz gdzie je zamówic lub samemu wypożyczyc butlę z helem. Pamietaj tylko że takie gumowych balonów napełnionych helem szybko schodzi gaz. Najlepiej robic to tuż przed imprezą ,wtedy masz pewnośc że przez całe wesele będą \"chodziły pod sufitem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białostoczanka
z tym może być problem...a może jeszcze jakiś pomysł? postaram się zdobyć zdjęcie drugiej częsci sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnga1
Hej :) skoro tyle osob radzi sie Ciebie to moze i dla mnie znajdziesz chwilke i dobra rade . Mam dość prostą salę do tanczenia , w kwadracie a nie chcę szalec z balonami , troche mi sie juz znudzily na weselach. Chciałabym wymyślić cos z prawdzimymi kwiatami np. rozami. A jezeli juz balony to jakie jesli nie rozowe , niebieskie i takie tam cukierkowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kinnga 1 Oczywiście że spróbuję Ci pomóc jeśli tylko będę mogła. Ale jak pisałam trudno ocenic salę bez jej wcześniejszego obejrzenia..? Jeśli już jesteś negatywnie nastawiona co do balonów to po prostu udekoruj tylko kwiatami może jakieś zwiewne tkaniny ( tiule ) do tego łepki róż . Nawet [przy parze młodych możesz powiesic jakiś stroik z kwiatów. Ale bardziej będę pomocna jeśli zobaczę zdięcie ,podaj linka lub swój emeil wtedy udzielę wiekszych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnga1
Beti , nie mam wlasnie zdjeia sali , postaram sie zdobyc i wtedy Ci napewno wysle. Wlasnie kwiaty napewno beda , zamierzam udac sie na gielde kwiatowa , tam za niewielki pieniadze mozna kupic cale wiazanki kwiatow. tylko boje sie zeby nie klaply szybko bo wtedy to juz zupelnie nieciekawie bedzie wygladac...moj mail : kinnga@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga !! :) Dobrze,jak będziesz miała zdięcie to wtedy spróbuje Ci poradzic. :) O kwiaty się nie martw ,jak będą świeże to powinny wytrzymac. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala jest wyższa niż na zdj i dużo bardziej elegancko wygląda. Nie muszę jej dekorować bo oni sami przystrajają ja kwiatami, ale kilka balonów musi być(ze względu na dzieciaki których trochę będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! oto zdjęcie mojej sali weselnej. http://www.studioborkowski.ynet.pl/arkadia.htm Bordowo-złoty wystroj. myslalam jednak o dekoracji z podwieszanym lekkim tiulekm nad sufitem. co o tym myślisz? Umaniły tez mi się fioletowe dodatki do ale nie wiem czy np. balony w ciemnym takim perlowym fiolecie bedą pasowaly do tej sali? pewnie nie bardzo ale czekam na jakies wskazowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Betti25 ! :) Ponieważ sufit jest biały pokusiłabym się o tiul lub inny zwiewny materiał niekoniecznie w kolorze białym. Może ekri do tego balony bordo, pasowac będą korory jasno różowy z akcentem bordo i bielą. Oczywiście biały z borod też może byc tylko nie przesadzac z bielą za dużo :) fiolet tekże może pasowac .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za radę:) pomyslę nad tym ale chyba z fioletem to bedzie juz za dużo bo ta sala sama w sobie jest już dość strojna. Jesli moglabys mi przeslac dekoracje z balonami o których wyczytalam wczesniej to tez bym byla wdzieczna:) beataolk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fotki, na pewno skorzystam:) fajnie ze jest osoba ktora moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę że mogę komuś pomóc ...:D Pozdrawiam wszystkich przyszłych nowożeńców ...:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
Mam ślub w kwietniu. Niestety przyjęcie jest w zwykłej Remizie i sala nie wygląda najlepiej. Ściany są paskudne i odrapane i myślałam żeby je całe okleić i namalować coś w rodzaju dekoracji z wnetrza zamku Tzn: jakiś komink , obok pary młodej rycerzy a tło to cegły. Wiem że to mnóstwo pracy bo razem to około 300 m2!! Za parą młodą cytat i okno w którym na tle zachodu słońca lecą 2 ptaki?? no ale nie wiem czy to nie za bardzo kiczowate! a jeszcze przydały by sie jakieś propozycje co w tym zamku namalować. myślałam o dekoracji stołu w kolorze pomarańczowo -białym. Prosze o jakieś rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
Mam ślub w kwietniu. Niestety przyjęcie jest w zwykłej Remizie i sala nie wygląda najlepiej. Ściany są paskudne i odrapane i myślałam żeby je całe okleić i namalować coś w rodzaju dekoracji z wnetrza zamku Tzn: jakiś komink , obok pary młodej rycerzy a tło to cegły. Wiem że to mnóstwo pracy bo razem to około 300 m2!! Za parą młodą cytat i okno w którym na tle zachodu słońca lecą 2 ptaki?? no ale nie wiem czy to nie za bardzo kiczowate! a jeszcze przydały by sie jakieś propozycje co w tym zamku namalować. myślałam o dekoracji stołu w kolorze pomarańczowo -białym. Prosze o jakieś rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kainkas ! 🖐️ Po pierwsze będziesz miała z tym mnóstwo pracy,a po drugie to raczej taka dekoracja kojarzy mi się z balem lub studniówką...? Skoro naprawdę tak są okropne ściany w sali to przykryj je np;materiałami,może nie będzie to zbyt tanie ale na pewno efektowniejsze. Tkaniny sprawią że zakryją ściany i będzie lekka nutka romantyzmu...:) Poszukaj może w hurtowni tkanin ,czasami za niewielką cenę można kupic całą belkę materiału. Jeśli będziesz miała troszkę wyobraźni można je fajnie poupinac,może kwiaty sztuczne do tego czy elementy z balonów już innego koloru,aby przyciągnąc wzrok...? Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez potrzebuje rady.... ze wzgledu na to ze bede miala wesele na 250osob, a w lublinku zadnej sali na taka ilos osob nie znalazlam, musialm sie wyniec poza granice miasta i wynajelismy remize strazacka- moze dla kogos zabrzmi to smiesznie.... no ale zrobic 2dniowe wesele na 250os np w filharmonii lubelskiej bo to jedyna wieksza ssala kosztuje ok65tys zl. wiec odpuscilismy sobie ekstarawagandzkie lokale.... i ta nasza sala jest prostokatna, cala w ciemnej boazerii i jest ciemna drewniana podloga, okna sa na dwoch dluzszych scianach. stoly beda rowniez drewniane i krzesla rowniez- wypozyczamy z takiego baru goralskiego.... i wlasnie nie wiem jak to przystroic... pomoz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Martushia !!🖐️ Nie dziwę Ci się ,że miałaś problemy z salą -taka ilośc gości..? ;) Jeżeli sala jest w ciemnej boazerii z ciemną podłogą to jedynie musisz ją ozdobic jasnymi kolorami. Może pastelowe balony np;ekri z jasnym pomaranczem powinny pasowac z tego co piszesz. Jeśli prześlesz mi swój adres emeilowy to wyślę ci to zestawienie kolorystyczne i sama zobaczysz :) Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Swietny temat i mysle ze bardzo potrzebny :) Czy tez moglabym dostac na maila zdjecia roznych dekoracji? Bylabym wdzieczna :) myszq@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×