Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość kainkas
hej Beti! właśnie wrócilam z weekendu i wyslalam Ci na meila kilka fotek. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki beti, oto moja poczta: agakonciak@buziaczek.pl, a może masz jakiś pomysł co zawiesic nad młodą parą ( coś w tych kolorach co wymieniłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kainkas !! Obejrzałam zdięcia i jestem pod wrażeniem girlandy profesjonalnie zrobione :) A Wy Też Para niczego sobie ,pięknie wyglądaliście :) Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wiązanie balonów przeczytaj poprzednie moje posty jest tam wszystko napisane. Sposób wiązania girland ,serc,jest taki sam. Tylko do serca potrzebny ci będzie ukształtowany drut (stelaż) na wysokośc jaką chcesz ,jeśli nawleczesz balony będzie ok.30 cm wyższe. Balony dmuchamy mniejsze aby uzyskac pożądany kształt. Jeśli chodzi o winogrono ze zdięcia to nawlekasz na żyłkę np:4 duże balony żółte,nieco mniejsze 4 bordo i zmniejszasz średnicę balonów co jeden poziom. Na końcu jeden balon przywiązujesz na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja prosze o rade :) Zastanawiam sie nad kolorem przewodnim (dekoracja sali, stołow, kotyliony... itp ) Wymyslilam sobie kolor złoty powiedzmy z elementem perłowego czy ecru... no i wlasnie z czym ten zloty polaczyc? Przy balonach chciala bym miec ze 3 kolory ale nie zeby bylo pstrokato :) no i tez zeby nie bylo jakos zimno czy mdlo... pomocy :) czekam na fachowe :) porady pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do beti_blu i innych. Czy ktos sie orienyuje co lepiej wychodzi,czy jak zapłace za sale jedzenie i wszystko mam gotowe,czy moze jak kupuje sama produkty swoje kucharki i sama wszsto urządzam (przynajmniej wiem co i ile ludzie beda mieli do zjedzenia i jak to smakuje) jak myslicie?a moze ktoras jum ma takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti co sądzisz o kolorach: zieleń, pomarancz i żółty, moge jeszcze powymyślać. Jakoś nie moge się zdecydować. A może zostać przy kolorach zieleń , żółty i biały. Zaczynam zmyślać. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka7
Beti_blu może i dla mnie znajdziesz jakąś propozycję. Poniżej załączam zdjęcia mojej sali. Ta sala ma swój styl i myślę, że nie wymaga jakiejś szczególnej dekoracji. Myślę o kwiatach polnych z dodakiem kłosów zboża (ślub na początku lipca). Jeśli chodzi o kolorystykę myślę o przewadze koloru ecru (żeby trochę rozjaśnić). Zastanawiam się nad kolorem świec, które też będą. Jestem ciekawa jakie są Twoje propozycje na udekerowanie tej sali. http://www.korfowe.com/sale/izba/index.htm Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam beti_blu susilam sie i naopisalam do ciebie maila odnosnie dekoracji sali weselnej! bardzo prosze o pomoc! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti-----Ty mi juz kiedys radziłas-ale zmieniłam sale teraz jest ta www.rycerska.chojna.com.pl ja tam w zasadzie nie widze balonów-ona jest bardzo surowa-ale girlandy??? co śadzisz??? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! 🖐️ Ale mnie zawaliłyście robotą :) ale to zanczy że taki topik jednak jest potrzebny..? Kaczka196-To wszystko zależy czy będziesz miała pomoc,bo organizowanie samemu całej imprezy niestety wymaga czasu. Wiem po koleżankach musisz przywozic z hurtowni art.spożywcze,póxniej mięso ,ciasta a to kropla w morzu. Czasami młodzi jeżdżą w tą i spowrotem. A przed samym ślubem trzeba też sobie poświęcic czas,kosmetyczka fryzjer itp. O dekoracji nie wspomnę ,bo nieraz młodzi postanowili sami sobie udekorowac salę a tydzień przed weselem stwierdzają że jednak nie podołają,i dzwonią po dekoratorów...:) W restauracji wszystko masz załatwione ale to już są większe koszty,i nie oszukujmy się ale z jedzeniem też różnie bywa. Czasami na talerzach jest tyle co kot napłakał..:D Nie wiem decyzja już do Ciebie należy..? A może któraś z naszych forumowiczek wypowie się jak ona rozwiązała ten problem..? I pomoże naszej Kaczuszce..:) Hektorka-ten zestaw kolorystyczny też ze sobą pasują ,może nawet lepiej do twojej sali :) Anetka7-kolor ekri świetny do sali ,trzeba rozjaśnic te czerwone cegły. Kwiaty z dodatkiem kłosów zboża,nie widziałam jeszcze ale myśle że też świetny pomysł..:) Kolor świec też ekri a serwtki możesz położyc pastelowe (pomarańcz,j.zieleń,brzoskwinia)i w tych koloach jeszcze jakieś elementy... Balony też ja bym umieściła girlandy . Ami27-ty salę masz trudną do dekoracji,girlandy nie ma nawet gdzie umieścic,wszędzie łuki. Może tylko z balonów porozweiszac kule z 12 balonów i tez z jeśniejszych kolorów.Tak jak u Anetki. Jeszce pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
hej kaczka! ja mialam wesele na 160 osob. wszystko robilismy sami tzn wynajelismy kucharke 5zł za osobe i ona z pomoca wszystko zrobila nawet ciasto i torta. do obslugi byly zatrudnione 3 kelnerki a produkty zamówilismy w hurtowni i sami przywiezlli. dekoracje natomiast przygotoeywalismy troche wczesniej zeby wszystko sprawnie poszlo. no i w sumie to zawiesilismy wszystko we 2 tylko z narzeczonym, tylko nam pare osob pomagalo w dmuchaniu balonow bo mielismy prawie 3000( oczywiscie dmuchalismy sprężarką). w sumie koszt wesela byl maly a jedzenia gora, 1 i 2 dzien i na trzeci sie jeszcze na kolacje znajomi zebrali.a w restauracji to po weselu nic nie masz do jedzonka:)) a zabawa tez byla super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytańko sale mam dużą ze mieści się 200 osób i razem się na jednej sali je i tańczy.. kształt prostokąt ale co do koloru balonów nie mam pojęcia: ściany sa koloru: brudny róż zasłony : brudny róż ze złotem krzesła mają obicie bordowe do połowy wysokości sciany maja ułożona buazerię - ciemny brąz na ścianch co jakiś czas są zawieszone kinkiety czy świeczniki do których moja koleżanka miała poprzywieszane po 4-5 balonów i wyglądało strasznie kiczowato oprócz tego na 1 ścianie są zawieszone 3 duże obrazy z \"Wesela\"Wyspiańskiego zawieszenie balonów nad sufitem będzie bardzo trudne bo sala jest wysoka i wisza 3 piękne duże kryształowe żyrandole więc szkoda ich czymkolwiek zakrywać bo efekt jest sliczny moja koleżanka miała czerwone balony, serwetki i czerwine świeczki na tej sali ale mi to kompletnie nie leżało] natomiast za różem nie przepadam myślałam o złotych balonach...ale jaki drugi kolory nie mam pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarynka-proponuje balony złote z białym perłowym lub złoty z ekri,pasuje również połączenie trzech kolorów złoty,ekri i perła. Jeśli jest wysoka proponuje girlandy na optyczne obniżenie sali.A z zawieszeniem na pewno dacie radę ,i żyrandole kryształowe można umieścic pośrodku ,lub zrobic na około nich obręcze z balonów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta_z
Beti Próbowałam łączyć balony na sznurówkę i chyba robię coś nie tak, bo na 2 dzień zeszło z nich powietrze. Co robię nie tak? Chcę zrobić girlandy 2 kolorowe: ecru-czerwone lub ecru-pomarańczowe (który zestaw będzie lepszy ? - sala ma białe ściany) w taki sposób aby 2 nitki były np. ecru a 1 w innym kolorze. W jakiej kolejności nawlekać balony i czy wiązać je parami jeden kolor czy w parze 2 różne? Czytałam twoje wcześniejsze porady ale może masz jakieś zdjęcia swoich girland? Dzięki Anetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti blu, a jakiego koloru dekoracje bys polecala na sali gdzie sa sciany pomalowane na pomaranczowo, tzn jakis wlasciwie lososiowy? myslalam o bieli i rozach (jasnym i ciemnym)... ale zastanawiam sie jednak jak to bedzie wygladac. dodam ze nasze dodatki maja pastelowy rozowy kolor, stad mysle o rozowych balonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta-jeśli zeszło powietrze to widocznie w momencie wiązania balonów za bardzo ściągnełaś ogonki i przetarła się guma. Radzę jeszcze popróbowac ,bo żal będzie twojej pracy gdy na drugi dzień wiekszośc balonów sflaczeje.. A zestaw kolorystyczny będzie lepszy ekri i pomarańcz. Można związac dwa nadmuchane balony ekri i jeden pomarańcz ,ale wiązanie jednocześnie 3 balonów jest trudne. Możesz jedną parę zrobic z 2 balonów ekri a druga parę z jednym pomarańczem i ekri.Wtedy Ci wyjdzie girlanda 2 nitki ekri i jena pomarańcz...:) Zdięcia wyślę. Tijka-zależy od odcienia pomarańcza jeśli jest to jak napisałaś w sumie łosoś to będzie pasowac biel i róż dodatek ciemny róż. I dodatki już masz ,nie zmarnują się..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta_z
Beti Dziękuję za zdjęcia. Guma w balonach nie przetarła się. Rozwiązałam je i sprawdziłam. Chyba za słabo ściągnęłam podczas ich wiązania. Może zawiązać nitką każdy oddzielnie i dopiero później połączyć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta_z
beti jeszcze jedno pytanie jak zrobić takie wiszące grona jak na fotce 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta_z
beti jeszcze jedno pytanie jak zrobić takie wiszące grona jak na fotce 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta-grona wiążesz też po dwa balony tylko z poziomu na poziom dmuchasz coraz mniejsze i po nałożeniu na żyłkę powstaje grono.:) Tijka-róże z bielą tak tylko koniecznie akcent ciemniejszego koloru,żeby nie było zbyt \"cukierkowo i mdło\"(bordo,ciemny róż) Do tej sali pasuje też bordo i złoty bo masz dodatki bordo i złote zasłony,lub borgo z ekri ,bielą ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolca
Witaj beti, tyle razy już tłumaczyłas jak robi sie girlandy z balonow, ale chyba nie do konca zrozumiałam, wiec gdybys mogał jeszcze raz, to byłabym wdzięczna, wiem ze bierze sie po dwa balony i wiąże ze sobą, ale czy na piórko tak jak przy butach sznurowki? gdzie potem nawlec żyłkę????bede bardzo wdzieczna za odpowiedx, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti blu-->Witam Cie serdecznie.Czy moglabys mi pomoc w kwestii dobrania odpowiedniej kolorystyki wiazanki slubnej i dekoracji sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Potrzebuje kilka wskazówek jak sie robi girlandy z balonów.Proszę o wyjaśnienie krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Beti Blu.Mam prośbe czy możesz krok po kroku opisać jak się robi girlandy z balonów.Bo pogubiłam sie w tym wszystkim.I czy balony muszą być nadmuchane helem do girland??Będe wdzięczna za szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
hej wszystkim!! widze ze Beti jest zasypywana pytaniami o girlady a one naprawde nie sa trudne! ja dzieki jej radom - sa gdzies na 1 str radze poczytac dokladnie i popr óbować_ zrobilam razem z narzeczinym girlandy z 2500 balonow!! wygladalo bardzo elegancko! mialam kolor bialy i zloty perlowe. pozdrawiam wszstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×