Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość zmonika
Witam!! Własnie tez sie zastanawiałam nad tymi balonami na allegro. Jeśli je wyprobujesz to daj znac, jakies sa i czy warto je kupic. POZDRAWIAM> Do ślubu coraz bliżej........... 02 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołszynka
no hej srasznie mnie tu dziwi co piszecie...widze,ze w polsce nadal na weselach kroluja balony... moze ja cos doradze-mieszkam teraz w usa i pracuje wlasnie na weselach w bardzo drogim hotelu- powiem tak- nie spotkalam sie tu ani rzau z balonami i nie wiem dlaczego chcecioe ozdabiac cos co jest ladne samo w sobie-jak np ta sala z kolumnami... oni tu koncentruja sie przede wszystkim na ozdobie stolow- i czasami te dekoracje sa tak piekne ze zapiera dech w poiersich... ja juz mam miloin pomysllow na moje wesele ktore bedzie za rok ;) te ozdoby to swieze kwiaty, piekne wazony(zazwyczaj zwykle przezroczyste szkalane- tylko o roznych ksztaltach np baardzo wyskoie albo "kulki")jakies platki kwiatow rozrzucone na stolach, takie specjalne nakrycia na krzesla czesto z kokardami, tak samo ubrani kelnerzy- w bialych rekawiczkach, zapalone swiece na stolach - ostatnio np mili na stolach takie skupiska po 3 takie same swiece w szkalanych wazonach,ale o roznych wysokosciach albo muszle wrzucone do wody z wazonie, albo raz widzialam cytrybypokrojone w okragle plastry i wrzucone do wazonow wysokich i waskich a w nich kwiaty w tonacji chyba bialo- zoltej(tego akurat dobrze nie pamietam- pomysl z cytrynami mnie zachwycil)- moze jak to opisuje to nie wyglada to ciekawie ale wierzcie mi ze wszystkie moje kolezanki z polski reaguja tak samo- ze mozn azrobic cos innego i wyglada tak pieknie zazwyczaj sala wynajmowane na wesela w polsce teraz sa juz ladne same w sobie wiec prosze nie psojcie tego! jak sie maja balony do "zabytkowych" swiecznikow" czy stolu z sianem i kielbasami? mam nadzieje, ze potraktujecie to jako dobra rade,a nie krytyke sama w sobie pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olszynka -oczywiście zgadzam się z Tobą że nie zawsze balony pasują na dekorację. Ale w Polsce są takie realia że jeszcze mało która sala jest taka piękna że nie trzeba jej ozdabiać. Ludzie wynajmując salę często patrzą na cenę a wiadomo ze czym tańsza tym uboższa. Co innego jak piszesz w hotelowych restauracjach ,są one tak zaprojektowane i same w sobie piękne że nie trzeba dekorować i pewnie można wtedy się skupić tylko na stołach. Ale co powiesz ludziom którzy wynajęli remizę strażacką na wsi ,przecież ozdabiając bardzo elegancko stoły a ściany zostawić obdarte ,sufity sypiące się (bo często tak wyglądają) nie będzie to miało takiego wyglądu jak w restauracji.? Tu niestety ale jeszcze mało się robi wesel w hotelach raczej knajpy,sale działkowe ,remizy strażackie i małe restauracje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMYSł Z USA śWIETYNY ALE NIE DO REMIZY :( musimy jednak pozostac przy standardach dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
witam! mam prośbę jeżeli ktoś może mi przesłać zdjęcia dekoracji sali, myślałam o kolorach zielonym lub niebieskim. jestem otwarta również na jakieś inne propozycje. interesuje mnie rownież jak zrobić różnego rodzaju girlandy. I bardzo ważna rzecz gdzie można kupić butle z helem( Warszawa i okolice). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czerstwa ! Powiem Ci szczerze że nie widzę dekoracji w kolorze zielony z niebieskim na wesele ? Jeżeli już zdecydowałaś się na te kolory to koniecznie dodaj biel od razu lepiej będzie wyglądało...:) Zdięcia wyślę . A butlę z helem się wypożycza razem z reduktorem do dmuchania balonów,popatrz w internecie na firmy znajdujące sie w W-wie i oklolicach spacjalizujące się w art.ślubnych ,dekoracjach. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawn
cześć. Mam wesele we wrześniu, w remizie strażackiej. Nie wiem zupełnie jak udekorować tą sale.Ściany są lekko żółte, okna z lewej i prawej tak jak będą stały stoły, podloga z błazerii, lekko wytarta, prawie na środku znajduje się filar.Możesz podesłać mi parę pomysłów, bo chyba oszaleje z rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna tu
Ja mam wesele w starej restauracji która jeszcze pamięta komunistyczne czasy ;-) Ale nie przejmuję się tym za bardzo tam nawet firany są z tych czasow ;-) W środku jest naprawdę skromnie ale za to jakie jedzonko!!! Tradycyjnie mam balony bo girlandy tam jakoś nie pasują. Ale co ja chcialam mówić bo nie o tym. Byłam na weselu które odbyło się na sali strażackiej jak ona była przybrana to się nikomu w głowie nie mieści!!! Bylo strasznie wysoka więc obniżyli ją właśnie wywieszając niziutko girlandy. Było ich całe mnustwo bo i sala potężna ;-) Balony były tylko przy podeście na której grała orkiestra ale było ich ok 300 tak na całej dlugości naprawdę fajnie to wyglądało. Od tamtego wesela minął już ponad rok a wszyscy wspominają jeszcze to wnętrze. Kolry pastelowe tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeea
Beti Blu prosze cie czy mogla bys dokladnie wytlumaczyc krok po kroku jak sie robi te girlandy sorry artysta nie jestem i nie rozumiem jak sie nawleka te balony do tej zylki.Dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie okazuje się o czym już dawno temu się przekonałam ,bardzo ładnie i gustownie ubramna sala też zapada w pamięci weselników. Zatem dekorujcie swoje sale trochę wyobraźni i pomysł ,niekoniecznie wiążacy się z ogromną kasą...:) Agwn -zdięcia wysyłam 🖐️ madeea-napisz e-meil to wyślę opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia26
beti blu.... prosze ppodaj mi swoj adres e mail chcialabym pzreslac Tobie pare zdjec sali, moze spojrzysz na to bardziej "fachowym " okiem.... ja mam jakies pomysly ale nie wiem czy to sie nadaje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medeea
Dziekuje Beti Blu med_eea@yahoo.com Czy mogla bys wyslac mi kilka zdjec i wyjasnic jak powinnam zrobic np serce, czy labedzia a moze masz jakies inne dodatkowe pomysly? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstwa
Dzięki za zdjęcia Żle mnie zrozumiałaś ja nie chcę ubierać sali na niebiesko z zielenią tylko się zastanawiam nad zielonym kolorem połączonym z białym lub o niebieskim połączonym z jakimś jasnym kolorkiem. Moja sala jest cała w panelach jasno zielonych więc jeżeli ty widzisz jakiś inny kolor to proszę o sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o złoto białych metalicznych balonach tylko teraz jakie serwetki i świeczki , czy będa pasowały żółte lub pomarańczowe, chcę tylko jeden kolor na stołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
do beti_blu w sierpniu mam małe wesele w świetlicy na ogródkach działkowych. Sala jest w kształcie kwadratu, malutka, mieszcząca 40 osób. Nas będzie 30,więc chyba zrezygnuję z dużej ilości balonów, bo t6o jeszcze bardziej pomniejszy salę. Zamierzam pod sufitem powiesić woal, tylko jakie kolory (sala jest zielona)Myślałam o zielonym i żółtym,zielonym i ecrui (suknię mam w kolorze capuccino) lub zielonym i białym.Które połączenie kolorów byłoby najlepsze. Na ścianach chciałabym powiesić kilka kiści winogron(zrobionych z balonów). Jak się je robi? Czym udekorować miejsce na ścianie za parą młodą? Może masz jakieś inne pomysły?Bardzo proszę o odpowiedź, bo chcę ładnie i niedrogo przystroić tą salę, żeby nie była taka smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!🖐️ Na początku przepraszam wszystkich forumowiczów ,że nie odpisałam wcześniej na pytania. Niestety (dla zainteresowanych) sezon letni daję swoje znaki ,wykorzystujemy każdą wolną chwilę spędzając na powietrzu.:) Czerstwa-proponuję kolor zielony z białym lub ekri,dodając np;ciemno zielony nada dekoracji trochę życia.:) mysia30-widziałam również w sprzedaży serwetki złote wtedy masz białe obrusy ,a świeczki połączyłabym złote i perłowe na przemian .:) Basia-kolor jak wyżej u Czerstwej np;woal w kolorze białym na to przyczepić kwiatki sztuczne mogą byuć same łepki. Kiście balonów przeplatać białe z zielonymi balonikami dmuchając po jednym i wiązać ze sobą . OD góry zaczynąjąc od większych baloników i stopniowo w dół zmniejszać ilość wdmuchiwanego powietrza . Przesyłam zdięcia ,będziesz wiedziała o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeea
Beti_blu bardzo cie prosze przeslij mi wskjazowki jak sie robi te girlandy.Pazdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
beti blu Bardzo dziękuję za zdjęcia. Już wiem jak to się robi.Myślałam, że jest to bardziej skomplikowane.Jak myślisz, czy jakprzygotuję dekorację z balonów dwa dni wcześniej, wytrzymają na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medeea-wysłałam Ci na wcześniej podany adres wskazówki ,ale widocznie nie doszły:) Przesyłam jeszcze raz.PA🖐️ Basia26-widzisz sama że nie jest to takie trudne :) Jeśli zrobisz 2 dni wcześniej dekorację ,możesz spać spokojnie nic nie powinno się stać,a nawet jeśli z paru baloników ucieknie powietrze możesz je łatwo później wymienić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
beti_blu Bardzo dziękuję za informacje, które mi udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuegoo
Witam wszystkich! Niestety nie udało mi się jeszcze doczytać wszstkich Waszych postów, ale jak tylko bede miala wolny czas (teraz mgr-za dwa tygodnie obrona...) to postaram sie to nadrobić. Z tego co udało mi się wyczytać to beti_blu jesteś fachowcem w dziedzinie zdobień sal. w sierpniu moja siostra bierze ślub a ja chciałabym jej zrobić niespodziankę i udekorować salę. jest to sala hotelowa, dość duża i wysoka.z tego co sie orientuję, to hotel wiesza jedynie "materiały" - (nie wiem jak to fachowo sie nazywa), no i wg wybranego koloru robi dekoracje stołów. balonow od nich zadnych nie ma. dlatego tez chcialabym zrobic jakas delikatna dekoracje. bardzo mi sie podobaja girlandy dwukolorowe. mniej wiecej kojarze jak to się robi...ale z tego co wyczytałam na forum, to beti_blu pogadasz wszytskim, wiec moze i mi byc pomogła? chodzi mi o instrukcje jak to dokladnie zrobić. moze jakies fotki masz wlasnego arcydzieła? pozdrawiam gorąco:) w razie czego podaje maila: anzaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuegoo
upssss..pomyliłam adres mailowy. prawidłowy jest ten: anzaj@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuegoo !!! Przesłałam Ci wskazówki robienia girland na pocztę. Ale na Twoim miejscu jeszcze bym przemyślała dekorację,jak pisałaś hotel wiesza już materiały. Jeżeli będą zawieszone pod sufitem można dodać tylko drobne elementy z balonów typu kulki . Jeśli połączysz materiały z girlandami a sala nie będzie bardzo duża dekoracja będzie przesadzona. Uważam że nieraz lepiej drobniejsze , delikatniejsze elementy (stylowo) niż mnóstwo balonów i innych dodatków ( kiczowato). Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykowanie
jak nie ma miejsce na scianę ołtarzyk za młodymi to jak udekorowac np szafe która ma byc za młodymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radziłabym zmienić ustawienie stołów,szafa za młodymi nawet udekorowana będzie kiepsko wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie do beti blu, a mianowicie: mam wesele we wrześniu, wynajeliśmy sale w remizie. Byłam tam kilka lat temu i nie pamietam dokładnie kolorów, w każdym razie sala jest duża prostokątna i odnowiona. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dekoracją. Znalazłam w necie kilka zdięć fajnych dekoracji, chciałam ci je przesłać i prosić o sugestie w tej sprawie. co do kolorów jakie tam widze to zielony-groszkowy z bielą lub ecri/bordo z ecri/łososiowy z bielą lub ecri.Jak zobaczysz na zdięciach są w tych dekoracjach użyte materiały(w większości,mniej balonów)ale nie mam pojęcia jakie rodzaje materiałów powinny to być, jaka ilość i gdzie je w miare tanio zdobyć???czy mogłabyś to mniej więcej określić? proszę o twój adres e mail, nie wiem być może był gdzieś podany ale w tej chwili nie mam na tyle czasu aby wszystko przejrzeć. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja mam taka sale, jak ci wysłałam zdjecia ( zdjecia z wesela mojej znajomej). Bradzo bym chciala zeby było pieknie, wszystkie chwyty dozwolone, łacznie z zywymi kwiatami. Najbardziej widziałabym to w jakiejs jasnej, zwiewnej i lekkij dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogłabym coś doradzić w sprawie materiału, to zalecam popytać się o \"markizetę\" sama szukałam czegoś odpowiedniego, ale woal lub tiul są bardzo drogie a na wielką salę materiału potrzeba dość sporo natknęłam się właśnie na ten materiał tiulopodony i udało mi się go kupić po 6,80 za mb, ale za to 3 m szerokości planuję go porościnać na pasy długości 11 metrów i rozwieszę od środka sali po boki podobnie jak na zdjęciach z internetu (wpisać do google - dekoracje tiulowe) widziałm też na żywo podobnie rozwieszony materiał do którego były przypięte główki kwiatów w kolorze, w którym młoda miała bukiet i pozostałe dodatki dekoracji - wyglądało to przepięknie przypuszczam, że efekt nie będzie podobny do tego jakby zdobiła salę firma dekoracyjna, ale zawsze coś nie jestem też zwolenniczką balonów, chociaż do dekoracji zamierzam ich TROCHĘ uzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie że o tym mówisz! :) zaraz polukam w googach :) wlasnie ja tez bym nie chciala samych balonow, tylko trohce ich uzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×