Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość kakaska743087
co ta, taka cisz ??nikt sie nie odzywa?? czyzvy w maju weselich nie bywało??? pozdrówki dla wszystkich""""""""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Wszystkie zainteresowane osoby że nie odpisałam na ostatnie posty,ale komp zawieszał mi się często i dopiero informatyk usunął usterkę :) Wieczorkiem nadrobie wszystko PA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolca-Tak początek dobry,dwa nadmuchane balony wiąże się ze sobą jak sznurówkę na pęk.Naprężoną żyłkę przywiązujesz np;między jednym krzesłem a drugim. Na tej żyłce nawlekasz dwie pary balonów na krzyż tak aby żyłka była w środku . Medleys- można zamieścic wspólne elementy kolorystyczne dekoracji i wiązanki . Ale raczej wspólne elementy dekoracji łaczy się z dodatkami do stołu: serwetki,świeczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULA_82
Hej. mam pytanko mam zamiar sama ustrajac salę na moje wesele, i bardzo podobaja mi sie girlandy balonowe i duże pasy materiłu wieszane przy suficie. Ale mam kilka pytań: 1. Czy balony metaliczne: pearl i ivory nie beda zbyt mdłe 2. Czy zamiast tiulu do dekorcji sufitu moge użyć flizeliny, poniewaz sala jest dosyc duża na ok. 200 osób i tiul by mnie strasznie drogo wyszedł. 3. Czy 1000 balonów mi starczy czy musze kupić więcej. I jakia wielkość kupować 10" czy 12" Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA_82-jeśli zastosujesz jedynie te kolory może by nieco mdło,ja bym dodała jakiś jeszcze akcent. Pewnie że zamiast tiulu może byc flizelina, a 1000 balonów ? sala na 200 osób ,obawiam się że może byc mało dodałabym ok.500 do 1000 (zależy co będziesz z nich robic)..? Jeżeli sala jest bardzo wysoka możesz użyc 12\" i wtedy ilośc balonów się zmniejsza,ale sala do 3-4 m 10\"balony wystarczą.🖐️ Mysia-tak sie przyjęło że często pary młode zawieszają obrazy święte,serca z balonów ,dekoracje gotowe do kupienia(podkowa ,serca,obrączki,gołąbki) Jeśli używasz materiału można fajnie przymarszczyc udrapowac na to np;kwiaty sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beti. Waśnie wymyśliłam kolor do swojej sali (remiza), od sufitu do podłogi jest błazertia, więc moje kolory to różowy ( lub czerwienny), żółty i ekri. Chyba pasuje, co? jestem już zdecydowana na te kolory. Prosze o pare fotek jeżli coś masz. Będe wdzięczna. Pozdrawiam i dousłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti_blu -->dzieki za odzew, ale wolalabym przeslac Ci na adres poczty fotke mojej sukni, wowczas bedziesz mogla mi pomoc w kwestii dobrania odpowiedniej kolorystyki dodatkow i wystroju sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia.1
cześć Beti bardzo proszę o pomoc. w sierpniu mam wesele i nadal nie mam pomysłu na wystroj sali. wesele bedzie w sali o wymiarach 11 mb / 15 mb Jeśli byś mogła to proszę prześlij mi na pocztę pare zdjęc odnośnie wystroju sali. z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam gorąco...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena80
Witaj Beti Blue ja rowniez prosze o rade mam sale ciemno zielona i na scianach sa obrazy(niestety nie mam zdjecia sali) wlasciciele pozwolili mi udekorowac sale pod warunkiem ze nie uszkodze niczego wiec nie moge wbijac zadnych gwozdkow. posrodku stoja dwa filary bardzo prosze o rade jakie kolory balonow moge zastosowac podobaja mi sie winogrona z balonow i te sznury moglabys mi napisac jak sie je robi a wesele na 100 osob wiec ile balonow i sala za duza nie jest przed wejsciem jest rowniez zadaszenie ktore moglabym udekorowac ,aha i jeszcze jedno slyszlam ze jesli sala jest klimatyzowana to balou musza byc napelnione helem i gdzie moge go kupic dziekuje za rady i pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alica
ja też mam problem z wystrojem sali, biorę ślub we wrześniu. Sala jest koloru brzoskwini, ma duze okna, więc jest jasna. Na jednej ścinanie są takie dwa słupy. Przy scenie wiszą pomarańczowe zasłony. Myśałam, zeby na stole położyć długie pasma fizeliny a resztę ustroić balonami. Wspomianie juz słupy chciałam udekorować lampkami choinkowymi owiniętymi fizeliną. Fajnie to wyglądało na zdjęciu. Tylko jak moje lampki mają sie do balonów? Jak myślisz? Jaki kolor radziłabyś mi? Niestety nie mam zdjęć tej sali. Poza tym problemem jest to, że też nie mogę uszkodzić ścian. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ dziewczyny :) Niestety do nikogo w tej chwili zdięc nie wyślę ,bo miałam problemy z kompem i wszystkie zdięcia mi wcieło. Ale jak tylko będę miała więcej wolnego czasu ,nadrobię ten problem :) magdalena80-z tego co piszesz możesz udekorowac filary nie wbijając żadnych gwoździ ,wystarczy tylko żyłka mocno zamocowana dookoła i do tego przyczepic baloniki pojedynczo czy np;kwiatki z 5 sztuk. A i girlandy nie są trudne do zrobienia,kolorystykę proponuje jasny zieleń z bielą lub ekri ewentualnie j.żółty.. Tak się przyjęło że salę na 100 osób ,balonów wychodzi 1000 ale to wszystko zależy od tego co chcesz zrobic. Musisz liczyc na 4 metrową girlandę wychodzi paczka balonów (100 szt). A sala klimatyzowana to tylko lepiej bo balony się dłużej utrzrymują szczególnie te na hel,ale balony dmuchane powietrzem też oczywiście jak najbardziej...:) alcia-widziałam już dekorację zrobioną z lampek choinkowych ale jednego koloru i przysłoniętych flizeliną czy cieńkim materiałaem. Bardzo ładnie to wyglądało-dobry pomysł...:) Balony na górze przy suficie nie przeszkadzają ,a jeśli sale masz jasną to może jakieś ciemniejsze balony...? Np:bordo z ekri ,ze złotym . Piszecie że na salach nie można wbijac gwoździ ,rozumiem tą sytuację ale zawsze znajdzie się coś do czego tą żyłkę z girland można przymocowac. Rozejrzyjcie się dokładniej po sali ,klimatyzatory mają kratki,sufity podwieszane maja stelaże,karnisze od zasłon itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alica
dzięki za podpowiedż. Pójde jeszcze raz "przyjrzeć" sie sali. Moze faktycznie uda mi się wynaleźć coś co nadawałoby się jako mocowanie do dekoracji. Mam jeszcz trochę czasu, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudolni moderatorzy
dziewczyny, może nie zdajecie sobie sprawy, ale jesteście obiektem kpin na topiku "matko założycielko macham łapką". Jesteście cytowane i obśmiewane. Zapraszamy do działu "reddkacja" (na stronie głównej", dajmy do zrozumienia moderatorom, że chyba musza zrobić rotację personalną. Wpisujcie się na temat "nie życzymy sobie cytoawnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat naszego topiku nie zauważyłam żadnych obraźliwych uwag... Z resztą dlaczego ktoś miałby wyśmiewać nasz temat,niektóre osoby naprawdę nie wiedzą jak udekorować salę weselną i nie każdego stać na wynajęcie dekoratorów. Ten topik jest właśnie dla takich ludzi.... POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie beti_blu juz kiedyś pisałam i Twoja propozycje o kolorze balonów napewno wykorzytam własnie przeczytałam \"chyba \" wszytskie wpisy i mam takie pytańko.... gdzie mieszkasz??? i czy istnieje mozliwość wynajęcia Twoich umiejetności do udekorowania sali?? ja mieszkam niedaleko rzesozwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam beti_blu Moja sala wygląda tak: http://www.motelbogdanka.com.pl/oferta_imprezy.html http://www.motelbogdanka.com.pl/oferta_restauracja.html. Zdjęcia na w/w stronach przedstawiają jedynie salę gdzie będą siedzieli goście. Na zewnątrz jest jeszcze altana w której będzie grał zespół i gdzie można będzie tańczyć . Masz może jakiś pomyśł na jej udekorowanie. Przede wszystkim chodzi mi o kolorystykę, ale chętnie poznam też twoje pomysły odnośnie szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Avrill ! Dokładnie zdięć nie widać ,ale z doborem koloru nie powinnaś mieć problemów. Sala ładna, jasna,kolory pasują wszysatkie :zielenie,pomarańcze,róż,bordo ...oczywiście każdy z tych kolorów z osobna z dodatkiem bieli czy ekri ,złotego. Sala \"chyba \" wysoka jeśli tak to girlandy jak najbardziej pasują,ale również możesz przystroić materiałami w połączeniu z balonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję beti_blu Czy mogłabyś mi napisać jak Ty udekorowałabyś tę salę. Mam strasznym problem, bo mam za duży wybór. Również moim zdaniem do takiego wnętrza pasuje wszystko i każdy kolor. Pozdrawiam Ps. Zdjęcia można zobaczyć w powiększeniu - wystarczy tylko na nie kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Czesc! Ja mam wesele we wrześniu. Rownież mam problem z wystrojeniem sali. Niby wystrój sali jest oferowany przez włascicieli, ale mi ten sposób dekoracji , nie odpowiada, wole dokupic balony i zrobic to po swojemu. Czy możecie mi doradzić co maogłabym zrobić? Myślałam o kolorach bordo, biały i róz ( wszystkie metaliki) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Fajne są tez wielkie balony średnicy 1m wypełnione mnóstwem małych baloników. Balon ten zostaje przebity zazwyczaj podczas pierwszego tańca pary młodej. Tylko jak taki balon wystrzelic z efektem , zeby nikt nie musiał latac z igłac i kłóć go pod sufitem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Fajne są tez wielkie balony średnicy 1m wypełnione mnóstwem małych baloników. Balon ten zostaje przebity zazwyczaj podczas pierwszego tańca pary młodej. Tylko jak taki balon wystrzelic z efektem , zeby nikt nie musiał latac z igłac i kłóć go pod sufitem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika
Fajne są tez wielkie balony średnicy 1m wypełnione mnóstwem małych baloników. Balon ten zostaje przebity zazwyczaj podczas pierwszego tańca pary młodej. Tylko jak taki balon wystrzelic z efektem , zeby nikt nie musiał latac z igłac i kłóć go pod sufitem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmonika-masz rację że wolisz sama dekorować mało który właściciel restauracji robi to dobrze ,zazwyczaj powieszą pare baloników w katach i cześć...:) Kolory jeśli pasują do twojej sali są O.K Co zrobić zależay od kształtu sali ,wysokości.. Bo jak sala jest w miarę wysoka możesz powiesić girlandy,a jeśli jest niska proponuję pod samym sufitm powiesić mnóstwo kul z balonów mogą być pomieszne z kolorów które wybrałaś lub każda jednolita. Jeśli chodzi o ten duży balon to są w sprzedaży wrzuca się do niego baloniki,kwiaty,płatki róż,jak któś woli konfetti wszystko zalezy od gustu. Do wystrzelenie takiego balonu też są dostępne w sklepach detonatory,wystarczy w odpowiednim momencie nacisnąć guzik i pęka a zawartość ląduje na podłodze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaloniki
Witaj beti blu chciałabym Cie zpaytac o koszty mianowicie znalazłam firme dekorujaca chce 700 zl za dekoracje 1000 balonami do tego gratis zrobione serce balonowe czy to duzo dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzon
Witam wszystkich. Interesują mnie girlandy z balonów ewentualnie serce, chodzi wlaściwie o zdjęcia jak to zrobić. Czytalem opisy ale jakos tego nie widzę. Myślę że jakies zdjęcia by mi pomogły. Kolory balonów bordowy i perłowy. A czy ktoś kupował balony na allegro?? są dość tanie ok 10 zł za 100 szt. Czy możecie kogoś polecić .Weselicho mam 17 czerwca i sami bierzemy się za strojenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o cenę dekoracji to wszystko zależy od miasta domyślam się że w Warszawie może taka usługa kosztować 700 zł,w Łodzi ceny są od 500 zł z 1000 balonów w tym serce. A w mniejszych miejscowościach może być jeszcze taniej..? Puzon- radziłabym kupić na próbę kilka baloników i czytając moje opisy podjąć próbę . Girlandy i serca robi się taką samą techniką . Na allegro balonów nie kupowałam ,zastanawiałam się tylko jaki jest czy w ogóle jest haczyk że są takie niskie ceny ? W moim mieście paczka matowych 10 \" kosztuje 13 zł a metalicznych 17 zł.... Może któryś z naszych forumowiczów który zaopatrywał się na allegro wypowie się na ten temat,czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkareczka24
czesc widze ze masz fajne pomysly na ubranie slai czy moglabys mi pomoc jak ubrac sale gimnastyczna i zaslonic te drabinki myslalam o dwoch kolorach zielonym i bialym prosze o pomoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×