Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość Darcia
Witajcie, mam problem z dekoracja sali.Wstrój chce miec bordowo-biały ale nie mam pomysłu jak te balony rozplanowac.Bardzo prosze o pomoc, mile widziane fotki...Z góry dziekuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC BETI NAPISALAM WCZORAK DO CIEBIE E-MAILA PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ SLUB MAM W SOBOTE 18 SIERPNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_ja
witam beti_blu, trafilam tutaj bo za dwa miesiące jest ślub mojej koleżanki , i szukamy jakis inspiracji w zwiazku z wystrojem sali. mialabym do Ciebie serdeczna prosbe , jesli moglabys mi przesłac zdjecia z technikami wiazania balonow, dekoracjami scian. bierzemy pod uwage dekoracje materialami jak tez balonami. w zasadzie nie mamy jeszcze koncepcji , wiec szukamy dobrych pomyslow. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat_rycja - możesz powiedzieć ile kosztowała Cię dekoracja sali? i skąd była firma dekorująca i co zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat_rycja
Karolcia_123 Podaj m-aila to Ci napiszę szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutk
Witaj beti_blu czy ja również mogłabym prosić instrukcje robienia girlany czy tez innych ozdób z balonów? Bardzo prosze o meila. Z góry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialabym zapytac czy jesli mam biala sukienke wyszywana platynowa nitka, czy jako dekoracja bedzie pasowal kolor pomaranczowy, lososiowy??? pozatym chcemy aby maz mial kremowy garnitur, lech zastaniawiam sie czy do sukienki nie lepiej jakis jasnieszy, np popiel ??? co prawda to nie pytania dotyczace dekoracji ale wspolpraca kolorow jesz bardzo wazna. za odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania72
Witaj Beti_blu Za 2 tygodnie moja siostra ma ślub, a nie mam pojecia jak udekorowac sale. Chciała bym girlandy i serce z balonow. Mozesz mi przesłac na podany e-mail informacje jak sie robi girlandy i serca z balonów?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canna
Witam!! Nie tylko do Beti_blu !! :) Kumpela za 18 dni ma swoj wielki dzien i poprosila mnie zebym pomogla jej udekorowac sale tylko ze ja kompletnie sie na tym nie znam. Chcialabym jej pomoc i zrobic cos fajnego ale nie wiem co i jak. Blagam pomozcie. Prosze o wszelkie info na maila. Z gory bardzo dziekuje. Pozdrawiam canna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva11
Cześć! Chciałam się dowiedzieć jak najlepiej powiązać balony aby dekoracja sali wyglądała naprawde ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti_blu bardzo prosze o jakieś zdjęcia udekorowanych sal doklanie chodzi mi o sposób wykonywania girland ,jakis opis ,lub jesli posiadasz jakies inne pomysły pozdrawiam jesli mozesz to przesli na adres pawelpereta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundy001
Mam pytanko czy dekoracja balonami w kolorze bieli i złota będzie pasować do ciemnej sali tzn. na jednej ścianie są okna i ciemno niebieski żaluzje, sufit ma panele prawie czarne ściany w częći do tańczenia są czarne (albo bardzo ciemny granat) a krzesła mają srebrne oparcie.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Bardzo proszę napisz mi krok po kroku jak zrobić girlandę z balonow. Pisalaś to tyle razy ale ciągle nie wiem czy związać końce balonów ze sobą czy osobno sznureczkiemi i jakje nawlekać Prosze o szybką w miarę odpowiedż . Ślub 06.10. Z góry serdecznie dzięki. Pozdrawiam. Ciesze sie że jest ktoś taki kto służy radą bo nie każdy może wynająć dekoratorów. christi5@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiistina
Bardzo proszę napisz mi krok po kroku jak zrobić girlandę z balonow. Pisalaś to tyle razy ale ciągle nie wiem czy związać końce balonów ze sobą czy osobno sznureczkiem i jakje nawlekać Prosze o szybką w miarę odpowiedż . Ślub 06.10. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam. Ciesze sie że jest ktoś taki kto służy radą bo nie każdy może wynająć dekoratorów. christi5@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !!! Wyżej pomyłki. Sorry. Jeśli ktoś z Was dysponuje szczegółową instrukcją dot. girlandy z balonów proszę o przesłanie - również zdjęć. Z góry bardzo bardzo dziękuję. Mam coraz mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_
Witam wszyskich. Czy któraś z was mogłaby mi przesłać na maila jak wykonać girlande z balonów i serce, najlepiej opis ze zdjęciami. Ślub już niedługo a ja chciałabym jeszcze przed nim poćwiczyć, a z samych opisów to ciężko... Podaje adres : desire_20@vp.pl. Nie orientujecie sie też może jaki materiał jest najlepiej powiesić na sufit, czy organza sie nadaje, bo ma tylko 40 cm szerokości ? Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NIC PROSTRZEGO. BALONY NAJLEPIEJ ZWIAZAC ZE SOBA A NIE SZNURECZKIEM I W OGOLE JESLI CHODZI O WIAZANIE BALONÓW - JESZCZE PRZED ZWIAZANIEM W PARY, BO MASZ PEWNOSC ZE POWIETRZE NIE ZEJDZIE I BEDZIE DOBRZE ZAWIĄZANY. ZWIĄZANE PARY BALONÓW WSADZASZ MIĘDZY SIEBIE, TZN. W TAKI SPOSOB \' + \'. A NASTĘPNY POZIOM BALONÓW OBRACASZ TAK, BY TRAFILY MIĘDZY BALONY Z PIERWSZEGO POZIOMU. W ŚRODEK WPUSZCZASZ ŻYŁKĘ I ZWIĄZUJESZ TE POZIOMY W MIARE CIASNO, BY NIE BYLO ŻADNYCH PRZESTRZENI MIĘDZY POZIOMAMI. DOBRA WIELKOŚĆ BALONÓW TO \'10 LUB \'11. NA SERCE DO POWIESZENIA ZA PARA TO NAJLEPIEJ \'5. I MUSISZ WCZESNIEJ UFORMOWAC Z JAKIEGO SDRUTU SERCE (NAJLEPIEJ BY BYL W MIARE SZTYWNY). SPROBUJCIE KUPIC PARE BALONÓW I POPRÓBOWAC A ZOBACZYCIE ZE NIE MA NIC PROSTRZEGO ;) POZDRAWIAM HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina_99
Dziewczyny czy któraś z Was może wie, jak zrobić łabędzie z balonów, bardzo mi sie podobają, ale nie mam pojęcia jak to zrobić, czy potrzebny jest jakiś stelaż czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Shiva_
Cześć Wszystkim Może podpowiecie mi jak mogę udekorować stoły, co mam postawić na nich organza, sztuczne kwiaty czy coś innego...? Sala będzie na perłowo-złoty kolor. Może macie jakieś linki jak składać serwetki, widziałm kiedyś ptaki złożone z nich, były naprawde super może któraś z Was potrafi coś takiego. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriistina
Kaori wielkie dzięki!! Biegnę trenować i mam nadzieję że wyjdzie. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding zrobiła oddzielnego
posta o robieniu girland... I nikt tego nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o) Nie ma sprawy . Trzymajcie się dzielnie i udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łABĄDEK : http://wesolebaloniki.pl/balony.php?i=zakochane%20labedzie.jpg COŚ TAKIEGO? TEGO NIE ROBIŁAM ALE WYDAJE MI SIĘ ŻE TO NA TAKIEJ SAMEJ ZASADZIE JAK WĘŻE, TYLKO MUSISZ WPIERW ZALATWIĆ SOBIE JAKIŚ DRUT (STELAŻ) NA KTÓRYM BĘDZIESZ PRZYWIĄZYWAĆ BALONY. NO I JEDZIEMY ;) LEPIEJ BĘDZIE (MOIM ZDANIEM) OD KOŃCA . NAJPIERW ZWIĄZUJESZ NAJWIEKSZE BALONY, TUŁW Z TROCHĘ MNIEJSZYCH, SZYJA JESZCZE MNIEJSZA NO I DO DZIOBA. JEŚLI NIE ZNAJDZIECIE MAŁYCH BALONÓW TO PO PROSTU DMUCHACIE TAK BY BYŁY MNIEJSZE ;). CHYBA MNIEJSZYCH BALONÓW NIŻ \'5 NIE MA. W SUMIE MOŻNA KUPIC DO BOMB WODNYCH ALE ODRADZAM BO SĄ NIEPROPORCJONALNE PO NAPOMPOWANIU. wINOGRONKA ROBICIE W TEN SAM SPOSÓB - JEDZIECIE OD NAJWIĘKSZYCH BALONÓW DO NAJMNIEJSZYCH. JAK CHCECIE TO ZOBACZCIE TUTAJ JAKIES DEKORACJE Z BALONÓW : http://wesolebaloniki.pl/balony.php LUB Z MATERIAŁEM W ROLU GŁÓWNEJ : http://wesolebaloniki.pl/material.php. NIE UMIESZCZAM INNYCH LINKÓW BO JEST ICH NA PRAWDE MNUSTWO W NECIE, GORZEJ ZE WSKAZÓWKAMI DO ICH WYKONANIA ;(. POZDRAWIAM HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnerwiona bardzo
Kaori, nie krzycz. Wyłącz capsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'wnerwiona bardzo\' nie denerwuj się pękna, złość urodzie szkodzi - oczywiście żartuję. Sorki, po prostu siedzę sobie w pracy no i często gęsto korzystam z dużych literek i walę z przyzwyczajenia ;). Już się poprawiam ;). Trzymaj się cieplusio. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×